Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27991 4 listopada 2012, 8:43

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wspolczuje, mala bidulka . Idzcie do lekarza szybko .
Wiktorek tez sie meczy , nosek zawalony caly a jak wyciagam frida to nic nie leci , zapuszczam mu ciagle sol fizjologiczna i 2 dziennie Nasiwin krople al e ciagle tam cos furczy . Temperature ma ciagle , czopkiz bijaja na pare godzin i powraca , wlasnie teraz mu dalam bo mial 38.5 ;(
Tak sie o niego boje i az sercr mi peka jak patzre na niego ;)
Mam nadzieje ze u Emilki nic sie nie rozwinie i szybko przejdzie w pizdu , chorobska wstretne !!!

a odciągasz zaraz po zakroipeniu solą ?? ? bo ja tak robiłam...zakropiłam i odrazu frida..i pieknie wychodziło a potem zakrapiałam jeszcze raz

Zgłoś nadużycie #27992 4 listopada 2012, 8:49

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Jak byliśmy u siostry mężą i jej córeczka chorowała i wezwali lekarza to pierwsze co zrobil jak wszedl to ich opieprzyl,że dziecko z temperatura,a w domu jak w saunie i dziecko poprzykrywane.

ja wietrze na noc i przykrywam go letnim kocykiem a dwoma bo jeden to wlasciwie ma po to zeby sie przytulic i lezy bardziej z boku niz na nim a drugim tak od polowy jest przykryty i spi w samym pajacu i kapiel tez robie mu chlodna bo tak zalecil lekarz a i mam super nawilzacz wkoncu fajne powietzre jest teraz.

Zgłoś nadużycie #27993 4 listopada 2012, 8:50

kasia17 Fajna mama

Emza napisał(a)

a odciągasz zaraz po zakroipeniu solą ?? ? bo ja tak robiłam...zakropiłam i odrazu frida..i pieknie wychodziło a potem zakrapiałam jeszcze raz

czekam z 5 min zeby to wszystko zmieklo i wtedy wyciagam ale tym razem nie dziala nic nie leci , wczesniej jak mial kaatrek to tak pieknie wychodzilo .

Zgłoś nadużycie #27994 4 listopada 2012, 8:51

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

czekam z 5 min zeby to wszystko zmieklo i wtedy wyciagam ale tym razem nie dziala nic nie leci , wczesniej jak mial kaatrek to tak pieknie wychodzilo .

bidulek malutki..no to moze spróbuj zakropic wiece i wyciagaj po minucie...a nawilzacz super rzecz....

Zgłoś nadużycie #27995 4 listopada 2012, 8:55

EdytaH Zaprawiona w bojach

mala24 napisał(a)

duża dziewczynka :) a il miała jak się urodziła?

była duża 3950 :)

Zgłoś nadużycie #27996 4 listopada 2012, 8:58

nata77a Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Na jeden ciul chyba wyjedzie;D akumulatory też trzeba ładować;D co się wiąże z wyższym rachunkiem za prąd bo żeby naładować baterie na maxa trzeba ładować conajmniej 4 godziny ;) A ja mam Kubusia Puchatka z melodyjkami na baterie, króliczka, karuzele ze światełkiem,taką zabawke co się przywiesza na łóżeczko co gra i się obrazki zmieniają teraz zamówiłam tą przytulanke z fisher price...jakbym tak miał ładować co chwile i zmieniać bo szybko mu się jedna rzecz nudzi to bym chyba ocipiała;D a tak kupię baterie alkaiczne i jest git na 2 dni ;)

Pochwal się jak ten konik morski się sprawuje jak przyjdzie

Zgłoś nadużycie #27997 4 listopada 2012, 9:07

EdytaH Zaprawiona w bojach

Like napisał(a)

Edyta pisałaś ,ze dajesz jakiś syrop córce, pol łyżeczki, jak on się nazywa? I na co jest?

daje jej lipomag po 2,5 ml, a na katar nasiwin u nas pomogło

Zgłoś nadużycie #27998 4 listopada 2012, 9:07

Konto usunięte
Kasia antybiotyk to chyba po 3dobach daje efekt. Z tego co pamietam.

Zgłoś nadużycie #27999 4 listopada 2012, 9:20

kasia17 Fajna mama
Nie pamietam ktora z was jakis czas temu wrzucala przepis na gofry ale dzieki wielkie wlasnie dzis zrobilam na snaidanie i wyszly przepyszne ;) przyznam ze 1 raz w zyciu robilam gofry takze napewno przepis byl sprawdzony ;)

Dzis mam dzien dyspensy i dlatego byly gofry ;) folguje dzis z dieta bo za duzo stresow mam i zmeczenie mnie dopadlo , organizm musi miec wiecej energii ;)

Dieta , przeziebienie, nie przespane noce , chore i marudne dziecko - to chyba jest powod zebys obie 1 dzien odpuscic ? jak myslicie ?

Zgłoś nadużycie #28000 4 listopada 2012, 9:21

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Kasia antybiotyk to chyba po 3dobach daje efekt. Z tego co pamietam.

no wlasnie dlatego czekamy .

Zgłoś nadużycie #28001 4 listopada 2012, 9:23

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Nie pamietam ktora z was jakis czas temu wrzucala przepis na gofry ale dzieki wielkie wlasnie dzis zrobilam na snaidanie i wyszly przepyszne ;) przyznam ze 1 raz w zyciu robilam gofry takze napewno przepis byl sprawdzony ;)

Dzis mam dzien dyspensy i dlatego byly gofry ;) folguje dzis z dieta bo za duzo stresow mam i zmeczenie mnie dopadlo , organizm musi miec wiecej energii ;)

Dieta , przeziebienie, nie przespane noce , chore i marudne dziecko - to chyba jest powod zebys obie 1 dzien odpuscic ? jak myslicie ?

ZDecydowanie tak :)

Zgłoś nadużycie #28002 4 listopada 2012, 9:25

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

jasne! tak samo okres :D hehe ja postanowiłam! od jutra zawalcze! bo dis 76 waga pokaała :( :( :( cierpie :( ehhh

Zgłoś nadużycie #28003 4 listopada 2012, 9:35

nata77a Fajna mama

oll85 napisał(a)

szczerze? wyniesc sie  tego domu wariatów do mamy.... nie kłóć sie ze swoim- sam w końcu zrozumie. ja bym tam ani dnia nie wytrzymała. poszłabym siedziec za mord na tej ropusze!

No właśnie może jest inne rozwiązanie. To chyba nie zbyt dobrze gdy dziecko mieszka w domu z taką atmosferą... Szczęśliwa matka to szczęśliwe dziecko - a szczęśliwe dziecko to...? No właśnie co?

Zgłoś nadużycie #28004 4 listopada 2012, 9:46

nata77a Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Koleżanka się kiedyś odchudzała i nie jadła nic słodkiego - zero rezultatu.
W końcu powiedziała dość - codziennie musi być 1 łakoć - i co... chudła chyba z tego szczęścia ;)

Zgłoś nadużycie #28005 4 listopada 2012, 9:56

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Z tego co mi wiadomo to dziecko z wysoka temperatura powinno byc leciutko ubrane i przykryte lzej niz zawsze,albo w ogole.Organizm musi mieć możlwośc schlodzenia się .

nie wiem, mój wypocił sie i przeszło, ale fakt faktem, ze goraczki nie miał

Zgłoś nadużycie #28006 4 listopada 2012, 9:59

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

masz dyspensę :P

Zgłoś nadużycie #28007 4 listopada 2012, 10:08

aniam Supermama
w Aldi sa kombinezony, więc jak któras nie ma... za 34.99zł

Zgłoś nadużycie #28008 4 listopada 2012, 10:09

aniam Supermama
http://www.promobaby.pl/promocja-10795.html

tu jest ta promocja

Zgłoś nadużycie #28009 4 listopada 2012, 10:14

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

http://www.promobaby.pl/promocja-10795.html

tu jest ta promocja

OOO nawet fajne.

Zgłoś nadużycie #28010 4 listopada 2012, 10:14

Asica Gotowa na wszystko

Gosiulkovic napisał(a)

mnie ostatnio pediatra powiedziała żeby się nie dziwić jak maluch zaraz po bezmięsnym obiadku od razu chce cyca :) ponoć tam nie ma hmmm... chyba o białko jej chodziło i dziecko zaraz głodne :)

to pewnie dlatego Oskarek jest dalej głodny.... no zobaczę co będzie jak dostanie posiłek z mięskiem :-)