Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27871 3 listopada 2012, 22:25

ewelina6660 Fajna mama

Super gada :)

Zgłoś nadużycie #27872 3 listopada 2012, 22:25

aneta74 Fajna mama

ankanadi napisał(a)

a to moje slonce jak sie rozlozylo ze dla meza miejsca nie ma

:)

Zgłoś nadużycie #27873 3 listopada 2012, 22:26

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

No dobra idę się połóżyć przed tv.Like,Kasia napiszcie jak dzieciaczki się czują.Okropna ta zima i te infekcje.Nawet się nie przyznawałam,bo normalnie wstyd,że jestem taką panikarą,ale jak po pierwszym szczepieniu Natalka miala gorączkę (38,6) to odwaliłam manianę jak nie wiem co.
A było to tak:
Budzę się w nocy i dotykam Natalki,a ona cała gorąca,no to siup po termometr i 38,6.Cała spanikowana budzę męża.On skacze na równe nogi.Najpierw zadzwoniłam na pogotowie,bo na czopkach pisze,że do 3 miesiaca trzeba skonsultowac z lekarzem.Kobieta mi wszystko wytlumaczyla.Rozlaczylam się i biore Natalke na ręcę żeby przystawic ja do cyca,bo dziecko w czasie gorączki ma duzo pic.Jak ją brałam to była taka bezwładna,bo spała bidulka a ja krzyczę do męża " boże ona mi się przez ręce przelewa,zrób coś".
Po prostu spanikowałam strasznie.normalnie wstyd mi było przed samą sobą.
jeszcze nie zaliczyliśmy żadnej choroby,ale wiem,że nie ma nic gorszego nic chorujące dzieko.

dobre ;) ja wiem, ze wtedy nie było Ci do śmiechu, ale teraz to jest śmieszne :D Emilka wydaje mi się kaszle przez ten katar, bo źle jej się oddycha i wtedy kaszle. Temperatury nie ma, mierzylam 4razy w przeciągu 2godzin ;) też nie jestem normalna. Ale mój maz to juz w ogóle panikuje, komentuje tylko, " no to się zaczęło" albo jak jadalnia nawet tak przy zabawie to mówi słuchaj słuchaj coś jej tam słychać, a ja mu mowie, ze to smary. Juz mi zapowiedział, ze jak jej nie przejdzie to do żadnej przychodni nie idę tylko wzywamy lekarza prywatnie. Narazie mu powiedziałam, ze się wstrzymujemy, bo moze to ten zabkowy katar? Ponoc takie bywają, nie? Ona się śmieje, żre, wyglupia, piszczy, śpiew, krzyczy, wiec chyba chiranie jest?

Zgłoś nadużycie #27874 3 listopada 2012, 22:30

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

należy ci się, przecież raz na jakiś czas wyjść można a nawet trzeba, sama chętnie bym się wybrała gdzieś z koleżankami sama, bez małego (wyrodna jestem?)

Nie jesteś wyrodna! wybij to sobie z głowy w ogóle! czasami człowiek potrzebuje odreagować od codzienności, potrzebuje "zaszaleć" monotonność czasami dobija;/ ja mam tak samo...też bym sobie gdzieś wyszła z przyjaciółkami...

Zgłoś nadużycie #27875 3 listopada 2012, 22:30

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Wypiłam małe piwo :) ,po prostu matka alkoholiczka ze mnie.Natepne karmienie ok 2,więc procenty wywietrzeją.

jeej ja też mam taką ochotę na małego browarka. Ale moje bejbi jest takie nie obliczalne... a jak się obudzi zaraz? heh i napruję małą? :D
a tak na marginesie to chyba bym się nawet malutkim piwem zalała- po taakiej abstynencji! Ja prawie 4 lata niepijąca :D

Zgłoś nadużycie #27876 3 listopada 2012, 22:31

Like Supermama

aneta74 napisał(a)

kusi mnie jak diabli ale gdzie ja to rozstawię? :) znalazłam coś takiego http://allegro.pl/krzeselko-zabaw-hip-hop-skoczek-bujak-interaktywny-i2764923466.html

ale taki skoczny ten stoliczek na pewnonie bedzie

Zgłoś nadużycie #27877 3 listopada 2012, 22:34

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

dobre ;) ja wiem, ze wtedy nie było Ci do śmiechu, ale teraz to jest śmieszne :D Emilka wydaje mi się kaszle przez ten katar, bo źle jej się oddycha i wtedy kaszle. Temperatury nie ma, mierzylam 4razy w przeciągu 2godzin ;) też nie jestem normalna. Ale mój maz to juz w ogóle panikuje, komentuje tylko, " no to się zaczęło" albo jak jadalnia nawet tak przy zabawie to mówi słuchaj słuchaj coś jej tam słychać, a ja mu mowie, ze to smary. Juz mi zapowiedział, ze jak jej nie przejdzie to do żadnej przychodni nie idę tylko wzywamy lekarza prywatnie. Narazie mu powiedziałam, ze się wstrzymujemy, bo moze to ten zabkowy katar? Ponoc takie bywają, nie? Ona się śmieje, żre, wyglupia, piszczy, śpiew, krzyczy, wiec chyba chiranie jest?

Bywają takie katary :) mój siostrzeniec też najpierw miał katar, kaszel i miał temperaturę;/ siora z nim pojechała do lekarza i okazało się,że pierwszy ząbek mu wychodzi;D na żąbkowanie dziecko też może nie mieć apetytu i mieć sraczke ;D

Zgłoś nadużycie #27878 3 listopada 2012, 22:35

Extremalna21 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

jeej ja też mam taką ochotę na małego browarka. Ale moje bejbi jest takie nie obliczalne... a jak się obudzi zaraz? heh i napruję małą? :D
a tak na marginesie to chyba bym się nawet malutkim piwem zalała- po taakiej abstynencji! Ja prawie 4 lata niepijąca :D

4 lata.... ja to bym chyba po 3 łykach po ścianach chodziła;D

Zgłoś nadużycie #27879 3 listopada 2012, 22:35

Like Supermama
Zaraz doczytam, przeniosę się do sypialni, bo mala coś się wierci, a stary śpi i nie reaguje!

Zgłoś nadużycie #27880 3 listopada 2012, 22:36

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

No dobra idę się połóżyć przed tv.Like,Kasia napiszcie jak dzieciaczki się czują.Okropna ta zima i te infekcje.Nawet się nie przyznawałam,bo normalnie wstyd,że jestem taką panikarą,ale jak po pierwszym szczepieniu Natalka miala gorączkę (38,6) to odwaliłam manianę jak nie wiem co.
A było to tak:
Budzę się w nocy i dotykam Natalki,a ona cała gorąca,no to siup po termometr i 38,6.Cała spanikowana budzę męża.On skacze na równe nogi.Najpierw zadzwoniłam na pogotowie,bo na czopkach pisze,że do 3 miesiaca trzeba skonsultowac z lekarzem.Kobieta mi wszystko wytlumaczyla.Rozlaczylam się i biore Natalke na ręcę żeby przystawic ja do cyca,bo dziecko w czasie gorączki ma duzo pic.Jak ją brałam to była taka bezwładna,bo spała bidulka a ja krzyczę do męża " boże ona mi się przez ręce przelewa,zrób coś".
Po prostu spanikowałam strasznie.normalnie wstyd mi było przed samą sobą.
jeszcze nie zaliczyliśmy żadnej choroby,ale wiem,że nie ma nic gorszego nic chorujące dzieko.

no nie ma... a najgorsze że nie ma byka i kiedyś ta infekcja dziecko przydybie :(
a tak na marginesie to wcale ci się Ewelina nie dziwię.

Zgłoś nadużycie #27881 3 listopada 2012, 22:37

Like Supermama
kurde bateria mi pada musze podładować..

Zgłoś nadużycie #27882 3 listopada 2012, 22:39

Extremalna21 Fajna mama

nata77a napisał(a)

Dziś tylko historia z rodzaju co zaspana mama zrobić potrafi… :)

Mały śpi. Jego tatuś i ja poszliśmy spać przed północą. O godzinie 2:30 obudził mnie płacz bo dziecko chce jeść. Zapalam światło koło łóżka i sięgam do pościeli po Małego i nie mogę go z niej wyplątać. Dziecko płacze coraz bardziej a ja przeglądam coraz bardziej powłoczkę od kołdry i próbuje je wyjąć. W końcu budzę narzeczonego żeby mi pomógł. I szukamy razem, ale mój narzeczony już oprzytomniał i coraz bardziej patrzy na mnie jak na idiotkę :) i mówi – Małego tu nie ma. A ja jak to nie ma (w końcu słyszę, że dziecko płacze). Mały jest u siebie w łóżeczku :)
Dziecko krzyczy z łóżeczka obok a ja ryłam w swojej pościeli… :)

Haha dobre;D ale musiałaś się przestraszyć!

Zgłoś nadużycie #27883 3 listopada 2012, 22:39

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

szybko zlecialy te 4 kg ;) w sumie w 2 tyg a to dlatego ze rano jak wstane zjem owoc potem dopiero o 12-tej sniadanie ( nie lacze ) kolo 15 -16 tej obiadek miesko z warzywkami i koniec nic juz nie jem, nie podjadam kawe pije czarna bez mleka , wieczorem kolo 18-tej wypijam szklanke soku pomidorowego a tak w ciagu dnai miedzy posilkami pije wode i wcale nie ejstem glodna . Teraz jeszcze mi latwiej bo chora jestem to wogole apetytu nie mam a od pond jeszcze cwiczenia dojdą wiec moze w 2 miesiace udami sie te 10 kg zwalic ;)

gratuluję i zadroszczę silnej woli.Ja sobie obiecałam że zero słodyczy a teraz siedzę , czytam pisze i wpierdzielam ciastka :)

Zgłoś nadużycie #27884 3 listopada 2012, 22:40

Gosiulkovic Fajna mama

Ulla napisał(a)

masc majerankowa-smarowac pod noskiem. koszt okolo 3zł-dostaniesz wkazdej aptece bez recepty.
tak malym dziecio nie robi sie zadnych innych inhalacji

no ja już kiedyś o tej maści majerankowej pisałam :D też zawsze przy chorobie smaruję Iwonie pod nosem.
like w składzie maści tylko majeranek i wazelina ;) :D

Zgłoś nadużycie #27885 3 listopada 2012, 22:42

Ulla Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ja sie po pól szklanki zalałam.. świat mi wirował ;P
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #27886 3 listopada 2012, 22:44

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

tadam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:) :) :) dziecko mi spi , kużwa zaraz wszystkich pobudzę hahahahahhah :)

Zgłoś nadużycie #27887 3 listopada 2012, 22:46

Gosiulkovic Fajna mama

kochany jest :D

Zgłoś nadużycie #27888 3 listopada 2012, 22:47

aneta74 Fajna mama

mala24 napisał(a)

wszystkiego najlepszego z okazji 5 miesięcy dla Dominisi :)

My tez się dołączamy do życzeń :)

Zgłoś nadużycie #27889 3 listopada 2012, 22:48

Extremalna21 Fajna mama
Może którejś się przyda taki pomysł;D

Zgłoś nadużycie #27890 3 listopada 2012, 22:48

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

My mamy chyba z 12 sztuk takich do ładowania i nie zauważyłam jakiegoś zwiekszonego rachunku,a zabawek na baterie mamy od groma.

no ja też mam mnóstwo zabawek na baterie i myślę że jednak akumulatory wychodzą taniej :D