Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27851 3 listopada 2012, 21:56

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

matko! ile wy piszecie?! powariowałyście! :P jeden dzień mnie nie było i ponad 20 stron, za nic tego nie nadrobię :P ja siedzę na górze, na dole imieniny teścia, ale w dupie to mam...
dziewczyny, ja chyba długo tak nie wytrzymam... ciągle wam piszę, że mi źle, że nie wytrzymuje, że mam deprechę, pewnie myślicie, że jestem jakaś nienormalna, że przesadzam... ale moje życie to koszmar, ciągłe użeranie się ze wszystkimi :( ciągle pod górkę... już nie wiem co ja mam zrobić żeby zaznać trochę szczęścia :(

Martuś, ja mam tak samo;( ciągle TEŚCIOWA się wpierdala;( Mieszkamy z nią już rok, wyobraż sobie ile ona nam nerwów zje,bała.A dzisiaj jeszcze dowiedziałam się,że gadała do swojego brata ( jakieś 2 lata temu), że nie chce mieć takiej synowej jak ja....wiesz jak ja się poczułam :( a tak to chodzi mi tu na górę i w dupe włazi jak coś chce...udaje dobrą babcie jak ktoś przyjedzie itd. nie mogę patrzeć na tą fra.nce;/ Też co dzień mam doła.., nie możemy znaleść domu na sprzedaż tu w okoliy żeby mały miał szkołe na miejscu i żeby było wszędzie blisko. Szlag już mnie tu trafia !! :( codziennie kłótnie, moje dziecko ciągle jest w hałasie;(

Zgłoś nadużycie #27852 3 listopada 2012, 22:01

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

jude...

aaa Ola jebnełaaam :)
"ma góralka dwa warkocze podzielita się" :D :D :D :D

Zgłoś nadużycie #27853 3 listopada 2012, 22:03

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

niezły cwaniak-ja tez bym wolala zrobic remont raz na trzy lata niz codziennie obiad gotowac ;P

Mój mąż robi remonty już 5 lat....wszystko sam bez żadnych ekip remontowych itd., wszystko za swoje pieniądze....i co, jaki podzięk dostał? przed remontami było,że jak się już tu wprowadzimy to zapisze wszystko na nas...całą gospodarkę tzn. dom, garaże, szopy no i ziemię podzieli na trójkę swoich dzieci a teraz jak prawie wszystko zrobione stwierdziła,że nie zapisze nam nic bo jest za młoda na zapisy i wolałaby to sprzedać niż komuś podarować! ;/ szlag normalnie człowieka trafia ! tyle pracy, tyle pieniędzy.....kur.wa jaki my byśmy mieli dom za to! ;/

Zgłoś nadużycie #27854 3 listopada 2012, 22:04

Gosiulkovic Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

U nas nie ma problemu :) Kładę młodego do łóżeczka, daję mu króliczka i włączam Kubusia Puchatka i zasypia;D Pierdoła mała bez muzyczki nie zaśnie;/ na baterie tygodniowo wydajemy 15 zł! ;D

Monia akumulatory kup :D
ja też na baterię nie wyrabiałam. Akumulatory jednorazowo duży koszt ale potem tylko doładowujesz :D

Zgłoś nadużycie #27855 3 listopada 2012, 22:05

aneta74 Fajna mama

oll85 napisał(a)

a laski ile pieluch dziennie wam idzie> ?? pisałam z dominika jej 4 !!! nie wiem jak to robi! bo mi z 14! moze ja naprawde jestem jakas głupia ??
Aaaa FIFI chce chodzic, nei raczkuje, chce chodzic, jak sie uczepi jej to sieda i wstaje!

mi idzie z 6 a używam z rossmana czasami uda mi się kupić w tesco taniej pampersy ale rzadko , ostatnio kupilam paczkę pampers play& go  chyba takie pomarańczowe opakowanie 50szt za 16 zeta  ale nie polecam cienki i przeciekają

Zgłoś nadużycie #27856 3 listopada 2012, 22:06

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Bidulka malutka.psikaj do nosa wodą morską i odciągaj.Oli nie kazali,ale ja jednak uważam,że się powinno.

oczywiście, ze trzeba odciagaj, zeby jej się gdzieś nie żalezalo albo co. Dziś kupiłam taka wodę w spreyu, dużo lepsza niż ta co miałam z Fridy. Zmtzn wydaje mi się lepsza przy latarki i kupiłam res ten nasiwin, psiknelam jej przed snem. Myślicie, ze jak słyszę ten katar to odciągać nawet jak śpi?

Zgłoś nadużycie #27857 3 listopada 2012, 22:09

aneta74 Fajna mama

ankanadi napisał(a)

Witam witam ja juz od kilku tygodni tak cichaczem czytam wasze posty. ja z wielkopolski okolice Poznania dokkadnie to Kórnik. Moj skara to Nadia. Dzisiaj pierwszy raz zjadla caly obiadek i jestem z niej taka dumna :) juz po malu szykuje sie do raczkowania uwielbia obracac sie na brzuch.

Witam :)

Zgłoś nadużycie #27858 3 listopada 2012, 22:11

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Wiecie co,normalnie ostatnio to bym zjadła konia z kopytami.Ugotowałam dzisiaj rosół i co....cały dzien chodze glodna.Ja jednak uwielbiam miesko i mam głód mięsny hahahahha.

Wiesz co, ja też ostatnio mam mega apetyt! zachciało mi się wątróbki..no i oczywiście musiałam zrobić teraz bo bym nie zasnęła ;D jeszcze troche i będę wyglądać jak BIG MAMA :D

Zgłoś nadużycie #27859 3 listopada 2012, 22:12

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Like,a co z hopsalnią?.Dlaczego skacze na jednej nodze?.Krzywo siedzi?

po prostu woli odbijać się z prawej, nie wiem czemu. Dziś krótko była i tylko raz. Nie wiem jak Wasze ale Emila ma bardzo krzywiutkie, takie jakby pies z buda przez nie przeleciał, często też zaciska paluszku przy dotyku, np jak dotyka podłogi to też, ale nie zawsze, czasem jak skarpetki zakładam to też tak zaciska,

Zgłoś nadużycie #27860 3 listopada 2012, 22:12

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

oczywiście, ze trzeba odciagaj, zeby jej się gdzieś nie żalezalo albo co. Dziś kupiłam taka wodę w spreyu, dużo lepsza niż ta co miałam z Fridy. Zmtzn wydaje mi się lepsza przy latarki i kupiłam res ten nasiwin, psiknelam jej przed snem. Myślicie, ze jak słyszę ten katar to odciągać nawet jak śpi?

Chyba bym nie odciągała jak śpi.No chyba,że ma zatkany nosek i zle oddycha.Może za parę godzin psiknij jej tym nasivinem.

Zgłoś nadużycie #27861 3 listopada 2012, 22:14

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

dziewczyny kupujta hopsalnie!! Emila uwielbia, chwyta, ciągnie wszystko na raz, podskakuje wysoko i skacze, skacze, skacze!! na pewno jest jej wygodnie! Aż mi szkoda ją normalnie wyciągać jest taka zadowolona i uśmiechnięta! Ola za ten pomysł to ja Ci muszę zapłacić, bo gdyby nie to, to ja bym nie pomyślała nawet!

kusi mnie jak diabli ale gdzie ja to rozstawię? :) znalazłam coś takiego http://allegro.pl/krzeselko-zabaw-hip-hop-skoczek-bujak-interaktywny-i2764923466...

Zgłoś nadużycie #27862 3 listopada 2012, 22:14

Like Supermama

nata77a napisał(a)

Dziś tylko historia z rodzaju co zaspana mama zrobić potrafi… :)

Mały śpi. Jego tatuś i ja poszliśmy spać przed północą. O godzinie 2:30 obudził mnie płacz bo dziecko chce jeść. Zapalam światło koło łóżka i sięgam do pościeli po Małego i nie mogę go z niej wyplątać. Dziecko płacze coraz bardziej a ja przeglądam coraz bardziej powłoczkę od kołdry i próbuje je wyjąć. W końcu budzę narzeczonego żeby mi pomógł. I szukamy razem, ale mój narzeczony już oprzytomniał i coraz bardziej patrzy na mnie jak na idiotkę :) i mówi – Małego tu nie ma. A ja jak to nie ma (w końcu słyszę, że dziecko płacze). Mały jest u siebie w łóżeczku :)
Dziecko krzyczy z łóżeczka obok a ja ryłam w swojej pościeli… :)

he he, chyba przemęczenie :D

Zgłoś nadużycie #27863 3 listopada 2012, 22:14

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

po prostu woli odbijać się z prawej, nie wiem czemu. Dziś krótko była i tylko raz. Nie wiem jak Wasze ale Emila ma bardzo krzywiutkie, takie jakby pies z buda przez nie przeleciał, często też zaciska paluszku przy dotyku, np jak dotyka podłogi to też, ale nie zawsze, czasem jak skarpetki zakładam to też tak zaciska,

Krzywych chyba nie ma,a paluszki też czasami zaciska,ale jak jej zakładam skarpetki to raczej nie.Jutro zaobserwuje.

Zgłoś nadużycie #27864 3 listopada 2012, 22:15

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

No wlasnie tego sie boje w tych hopsalniach żeby nie utrwalały złych nawyków.Przetłumacz jej :) ,że jak się bedzie odbijała z jednej nóżki to hopsalnai pójdzie na Allegro.

Zgłoś nadużycie #27865 3 listopada 2012, 22:20

Extremalna21 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Monia akumulatory kup :D
ja też na baterię nie wyrabiałam. Akumulatory jednorazowo duży koszt ale potem tylko doładowujesz :D

Na jeden ciul chyba wyjedzie;D akumulatory też trzeba ładować;D co się wiąże z wyższym rachunkiem za prąd bo żeby naładować baterie na maxa trzeba ładować conajmniej 4 godziny ;) A ja mam Kubusia Puchatka z melodyjkami na baterie, króliczka, karuzele ze światełkiem,taką zabawke co się przywiesza na łóżeczko co gra i się obrazki zmieniają teraz zamówiłam tą przytulanke z fisher price...jakbym tak miał ładować co chwile i zmieniać bo szybko mu się jedna rzecz nudzi to bym chyba ocipiała;D a tak kupię baterie alkaiczne i jest git na 2 dni ;)

Zgłoś nadużycie #27866 3 listopada 2012, 22:20

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A to skwaszona mina Natalki jak ją na śpiąco ubraliśmy i zapakowaliśmy w fotelik :)

no nie pierwsze zdjęcie bez usmiechu, faktycznie musialo jej sie nie podobać

Zgłoś nadużycie #27867 3 listopada 2012, 22:21

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

A to skwaszona mina Natalki jak ją na śpiąco ubraliśmy i zapakowaliśmy w fotelik :)

no nie pierwsze zdjęcie bez usmiechu, faktycznie musialo jej sie nie podobać

Zgłoś nadużycie #27868 3 listopada 2012, 22:22

Extremalna21 Fajna mama
Moja gadułka kochana  http://www.youtube.com/watch?v=PvKPlZtXaS4&feature=youtu.be :D

Zgłoś nadużycie #27869 3 listopada 2012, 22:23

ewelina6660 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Na jeden ciul chyba wyjedzie;D akumulatory też trzeba ładować;D co się wiąże z wyższym rachunkiem za prąd bo żeby naładować baterie na maxa trzeba ładować conajmniej 4 godziny ;) A ja mam Kubusia Puchatka z melodyjkami na baterie, króliczka, karuzele ze światełkiem,taką zabawke co się przywiesza na łóżeczko co gra i się obrazki zmieniają teraz zamówiłam tą przytulanke z fisher price...jakbym tak miał ładować co chwile i zmieniać bo szybko mu się jedna rzecz nudzi to bym chyba ocipiała;D a tak kupię baterie alkaiczne i jest git na 2 dni ;)

My mamy chyba z 12 sztuk takich do ładowania i nie zauważyłam jakiegoś zwiekszonego rachunku,a zabawek na baterie mamy od groma.

Zgłoś nadużycie #27870 3 listopada 2012, 22:24

aneta74 Fajna mama

EdytaH napisał(a)

dziewczyny a jak jest u Was z usypianiem dzieciaczków ?? ?

moja przy cycu a czasami lulanko na rękach potrzebne a ie raz zaśnie jak się koło niej położę będzie mnie szczypać , drapać ciągnąć za włosy i w końcu zasnie :)