Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27831 3 listopada 2012, 21:15

ewelina6660 Fajna mama

nata77a napisał(a)

Dziś was nie dam rady nadrobić :) Mój synek wczoraj w nocy jakoś nie chciał jeść - pierwszy raz mu się to zdarzyło. Budził się z krzykiem na jedzenie a potem nawet nie łapał cyca tylko spał obok. Nie wiem o co chodzi

Moja Natalka to mnie czasami robi w balona.My spimy razem i jak się zaczyna kręicić i jęczeć to zawsze ją biorę do cyca i rzuca się na niego jak wygłodniały wilkołak.Czasami jednam kręci się ,a jak ją przystawię do piersi to zamyka przed sutkiem buzię i spi w najlepsze przytulona do cycka.

Zgłoś nadużycie #27832 3 listopada 2012, 21:18

ewelina6660 Fajna mama

nata77a napisał(a)

Dziś tylko historia z rodzaju co zaspana mama zrobić potrafi… :)

Mały śpi. Jego tatuś i ja poszliśmy spać przed północą. O godzinie 2:30 obudził mnie płacz bo dziecko chce jeść. Zapalam światło koło łóżka i sięgam do pościeli po Małego i nie mogę go z niej wyplątać. Dziecko płacze coraz bardziej a ja przeglądam coraz bardziej powłoczkę od kołdry i próbuje je wyjąć. W końcu budzę narzeczonego żeby mi pomógł. I szukamy razem, ale mój narzeczony już oprzytomniał i coraz bardziej patrzy na mnie jak na idiotkę :) i mówi – Małego tu nie ma. A ja jak to nie ma (w końcu słyszę, że dziecko płacze). Mały jest u siebie w łóżeczku :)
Dziecko krzyczy z łóżeczka obok a ja ryłam w swojej pościeli… :)

hahahah,ale się uśmiałam :)

Zgłoś nadużycie #27833 3 listopada 2012, 21:28

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

a tu kilka dni temu, wchodzę do sypialni i co patrzę?! Emila odkryta (norma) i Fibi w jej nogach :)

zarąbiste u te rączki Emilki pod główką :)

Zgłoś nadużycie #27834 3 listopada 2012, 21:31

ewelina6660 Fajna mama
No dobra idę się połóżyć przed tv.Like,Kasia napiszcie jak dzieciaczki się czują.Okropna ta zima i te infekcje.Nawet się nie przyznawałam,bo normalnie wstyd,że jestem taką panikarą,ale jak po pierwszym szczepieniu Natalka miala gorączkę (38,6) to odwaliłam manianę jak nie wiem co.
A było to tak:
Budzę się w nocy i dotykam Natalki,a ona cała gorąca,no to siup po termometr i 38,6.Cała spanikowana budzę męża.On skacze na równe nogi.Najpierw zadzwoniłam na pogotowie,bo na czopkach pisze,że do 3 miesiaca trzeba skonsultowac z lekarzem.Kobieta mi wszystko wytlumaczyla.Rozlaczylam się i biore Natalke na ręcę żeby przystawic ja do cyca,bo dziecko w czasie gorączki ma duzo pic.Jak ją brałam to była taka bezwładna,bo spała bidulka a ja krzyczę do męża " boże ona mi się przez ręce przelewa,zrób coś".
Po prostu spanikowałam strasznie.normalnie wstyd mi było przed samą sobą.
jeszcze nie zaliczyliśmy żadnej choroby,ale wiem,że nie ma nic gorszego nic chorujące dzieko.

Zgłoś nadużycie #27835 3 listopada 2012, 21:32

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

tadam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jest super! mam podobna tylko niebieska :D i na czubku zamiast pompona moja ma warkocz :D
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #27836 3 listopada 2012, 21:34

martus91 Fajna mama
matko! ile wy piszecie?! powariowałyście! :P jeden dzień mnie nie było i ponad 20 stron, za nic tego nie nadrobię :P ja siedzę na górze, na dole imieniny teścia, ale w dupie to mam...
dziewczyny, ja chyba długo tak nie wytrzymam... ciągle wam piszę, że mi źle, że nie wytrzymuje, że mam deprechę, pewnie myślicie, że jestem jakaś nienormalna, że przesadzam... ale moje życie to koszmar, ciągłe użeranie się ze wszystkimi :( ciągle pod górkę... już nie wiem co ja mam zrobić żeby zaznać trochę szczęścia :(

Zgłoś nadużycie #27837 3 listopada 2012, 21:35

aneta74 Fajna mama

Like napisał(a)

Nawet nie wiecie, jak ja marzę o pokoju dla mojego dziecka! Jak mam kilka razy dziennie rozkładać i składać, matę, krzesełko, hopsalnię to mnie szlak trafia! Gdybym miała narożnik w stołowym, to może i bym jej z sypialni zrobiła, ale tak to bez sensu, łóżko i kanapę musiałabym wywalić, a nie są stare, bo dopiero 3 lata mają, no i 5 tysiaków poszło by w pizdduuu, a oprócz tego tzreba by wydać jakieś 2-3tysiące na narożnik!

mnie też wnerwia to skladanie i rozkladanie tych zabawek.U mnie pokój jest stołowo-gościnno-dziecinno --sypialniany :) a najgorzsze że jest przechodni w ogóle u mnie jest sporo drzwi  w kuchni mam 3 w pokoju 2 kijowy rozklad mieszkania

Zgłoś nadużycie #27838 3 listopada 2012, 21:36

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

hahahha :D widzisz jude w tym? widzisz? :D skoro ktos kto ma jako taki ryj(ja) wyglada w tym jak dupa z twarzy to co dopiero jude z tą japą? :D

olka nie pierdol , ta czapka jest zajebista :)

Zgłoś nadużycie #27839 3 listopada 2012, 21:39

ewelina6660 Fajna mama

martus91 napisał(a)

matko! ile wy piszecie?! powariowałyście! :P jeden dzień mnie nie było i ponad 20 stron, za nic tego nie nadrobię :P ja siedzę na górze, na dole imieniny teścia, ale w dupie to mam...
dziewczyny, ja chyba długo tak nie wytrzymam... ciągle wam piszę, że mi źle, że nie wytrzymuje, że mam deprechę, pewnie myślicie, że jestem jakaś nienormalna, że przesadzam... ale moje życie to koszmar, ciągłe użeranie się ze wszystkimi :( ciągle pod górkę... już nie wiem co ja mam zrobić żeby zaznać trochę szczęścia :(

Martusiu,po to tu jesteśmy żeby pomagać sobie dobrym słowem.Wiadmomo,że wiele Ci nie pomożemy,ale możemy podtrzymać Cię na duchu.Wszystkie kłopoty predzej,czy pózniej się koncza. jestescie mlodzi i macie duzo czasu na rozwiazanie wszystkich problemów.

Zgłoś nadużycie #27840 3 listopada 2012, 21:39

Ulla Fajna mama

EdytaH napisał(a)

mój mąż zrobił dzisiaj 2 ciastka :) piernik z powidłami i szarlotkę ale będzie wyżerka a ja jeszcze ukręciłam cycki murzynki :)

ja cie.... murzynka elki wynaujmujemy do sexu, twojego do wypieków bedziemy wypozyczac :D

Zgłoś nadużycie #27841 3 listopada 2012, 21:41

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

co robicie uszami dzieci? czy wam też miodu masa wyłazi? ten mój syn, to jakiś brudas!
Ciągle mu wyjmuje ten miód(tak z wierzchu, to co widac, )a tam co dzien jakies kawały! i za uszami w fałdkach sie zbiera jakis syf... ale co dzien mu to chusteczkami przecieram i juz nie ma strupów ani ponadrywanych. te uszka takie małe. nie wiadomo co z nimi robić... tzn połozna kaała kąpać z uszami... ale płodek, nie lublu;D

i jeszcze nad uszami-tam tez sie zbiera...

Zgłoś nadużycie #27842 3 listopada 2012, 21:42

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ale masz dobrze!! mąż Ci ciasta piecze! mój do pieczenia i gotowania sie nie nadaje ;/ za to do remontów tak ;)

niezły cwaniak-ja tez bym wolala zrobic remont raz na trzy lata niz codziennie obiad gotowac ;P

Zgłoś nadużycie #27843 3 listopada 2012, 21:42

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ja tak samo, psy są fałszywe...

z kotami ci sie pomyliło ;P

Zgłoś nadużycie #27844 3 listopada 2012, 21:44

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Normalnie zaje......Kochana ta twoja psina.My byliśmy w niedziele u mojego taty w Krakowie i wróciłam wkur... jak nie wiem.Oni mają kundelka Olka ( potwór nie pies).Szcekał cały czas i warczał na Natalkę.Położyłam ją na chwile na kocu na podlodze, a ten czort podszedl,niby chciał powąchać i nagle rzucił jej się do buzi.Po prostu to byly ulamki sekund jak ją podniosłam,a raczej poderwałam.A Przyjaciółka mojego Ojca czyt.głupie babsko mówi " nieeeee on chciał ją polizać".Zła byłam ,bo mogli go przecież zamknąć na górze w jakimś pokoju,albo nas nie zapraszac,bo przez 4 godziny musieliśmy trzymać ją na rekach.

aż mnie ciary przeszły, dobrze że zdążyłaś

Zgłoś nadużycie #27845 3 listopada 2012, 21:47

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

jude...

no i pewnie ze super :D

Zgłoś nadużycie #27846 3 listopada 2012, 21:49

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ja też rycze.. kurde ide! ide bo wroci i luknie i bedzie wiedział,ze szydze.... i sie obrazi- ja bym go za takie cos zabiła :D
Wiec nara :D dobrego humoru..
pozdrawiam wszystkie czytające :D jawnie i ukradkiem :D

jak sie obrazi na ciebie, to zawsze mu mozesz pwoiedziec, ze co najmneij jedna z FM jest tym razem po jego stronie :P haha! naprawde extra wyglada :)

Zgłoś nadużycie #27847 3 listopada 2012, 21:51

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dziewczyny zamawiałyście już coś ze strony LINKBABY ? chciałabym zamówić konika morskiego dla Szymka http://zakupy.linkbaby.pl/do/item/M8581/Konik-morski---Fisher-Price,-M8581

bardzo mi sie podoba :)

Zgłoś nadużycie #27848 3 listopada 2012, 21:53

Ulla Fajna mama

Like napisał(a)

Edyta pisałaś ,ze dajesz jakiś syrop córce, pol łyżeczki, jak on się nazywa? I na co jest?

jak mój miał suchy jaszel, dawała syrop prawoslazowy (czy jakos tak). oczywisice z polecenia pediatry, ale bez recepcty. kosztowal niecałe 4 zł.po kilku dniach było lepiej, odstawiłam i przestał kaszlec :)

Zgłoś nadużycie #27849 3 listopada 2012, 21:54

Ulla Fajna mama

Like napisał(a)

Emila na katar! Ku.rwa! Juz w nocy furczala, nie duży no ale jednak i kaszle,ale nie wiem czy więcej udaje czy na serio!
Nie chce zasnąć wali mnie po twarzy lewa ręka a prawa chwyta smoka i w ten sposób wali się w brzuch.

masc majerankowa-smarowac pod noskiem. koszt okolo 3zł-dostaniesz wkazdej aptece bez recepty.

tak malym dziecio nie robi sie zadnych innych inhalacji

Zgłoś nadużycie #27850 3 listopada 2012, 21:54

aneta74 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Przeleciałam etykiety tych co mam w domu,a jest chyba tego ze 20 i nie znalazłam Mom-u.

ja też ,wkurzające to tyle kasy człowiek płaci i jeszcze do końca nie wiadomo czy to takie dobre