Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27711 3 listopada 2012, 16:19

Emza Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Buuuuuuu,my juz od 5:30 na nogach.Natalka cała uradowana i śmiała się na głos :) .Czy te dzieciaczki nie widzą,że jeszcze ciemno na dworze :) i mamie chce się spac.

haha u nas pobudka identyko..a o 8.30 usneła mojej mamie na rekach.. :)

Zgłoś nadużycie #27712 3 listopada 2012, 16:19

Konto usunięte

EdytaH napisał(a)

ja jak byłam w ciąży to taki mi wszyscy gadali, ale ja to luzik
ale cieszę sie ze schudłam

jak byłam w ciazy to byłam w neimczech i nikt znajomy dzieki bogu mnie nei widiał :D tylko dziewczyny z forum moje foty komentowały :D pisały mi" co ty ol, nei ejstes gruba! jedz jedz! nei wyglądasz jak orka!" hehe kłamczuchy :D

Zgłoś nadużycie #27713 3 listopada 2012, 16:20

Extremalna21 Fajna mama

aniam napisał(a)

ja dzisiaj zrobiłam 6 prań, powscielowe, reczniki i 4 kolorowe (czerwone, czarne, zielono-żółte i białe :P )

Ja dzisiaj 3 prania zrobiłam 1 małego, drugie moje i trzecie męża. kolory razem piorę ;) a czerwone ręcznie

Zgłoś nadużycie #27714 3 listopada 2012, 16:20

mala24 Supermama

martus91 napisał(a)

no niestety... cóż zrobić... próbowaliśmy życ na własną rękę, ale tyle kasy szło w błoto, że szkoda było tego... posiedzimy tu trochę, a jak się trochę odbijemy to weźmiemy kredyt i wybudujemy sobie dom ;) na razie teściową olewam, chociaż wkur*** mnie niemiłosiernie! wczoraj wracam do domu, po wizycie u mamy, wchodzę do pokoju Dominiki, a tam wszystko poprzestawiane... ja mam cierpliwość, ale jak ona bedzie mi się pałętać po moim piętrze i przestawiać rzeczy to w końcu wybuchnę! :P

masz cierpliwość bo ja od razu bym wybuchła, nie pozwoliłabym grzebać w swoich rzeczach

Zgłoś nadużycie #27715 3 listopada 2012, 16:21

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

aha, o 6 zmieniłąm peiluche... po nocy no i o 7 , bo po jedzeniu zaszczana.. no i juz wiem,ze tam cos jest i mam ochote zmienic!!!!!!!!!! to choroba jest! aaaaaaaaaaaaaaaa hilfe!

pieluchofobia :D

Zgłoś nadużycie #27716 3 listopada 2012, 16:23

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

dziewczyny przeglądam stare gazety (mam taką kupkę jakiś mamo to ja i innych którą dostałam od koleżanek kilka lat temu i tak mi zalega i się w końcu za nie zabrałam żeby dziadostwo wyrzucić- szkoda mi tak nawet bez przeglądniecia do kontenera na makulaturę ładować ;) ). No i co wyczytałam:
mądra pani dr radzi co robić żeby uniknąć faktu że dziecko w nocy się budzi i chce się bawić i nie mieszać dziecku dnia z nocą. Tj. jak dziecko śpi w dzień to ma być normalnie- bez zasuwania okna, z włączonym radio czy tv i normalnym krzątaniem domowym. Wieczorem rytuał kąpania :D :D :D ;) ha ha i po tym w domu cicho i w pokoju do uśpienia malucha ciemno (półmrok przynajmniej). To tak skrótowo. Ponoć takie zachowania powodują że dziecko załapuje kiedy noc i kiedy spać trzeba a nie baraszkować :D :D

ja w sumie od początku tak robię, w dzień gadam jak mam z kim i nie zasłaniam rolety, tv gra lub radio chociaż a wieczorem kąpiel, kaszka i spać chodź tv gra ale po cichu, uroki kawalerki

Zgłoś nadużycie #27717 3 listopada 2012, 16:24

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

ja tez tylko znosilam do domu znalezione psy albo koty ;) nigdy nie zapomne jak wracalysmy z siostra ze szkoly i szlysmy kolo lasu inagle uslyszalam straszny pisk szczeniaka , pobieglysmy a tam w reklamowce 3 sliczne szczeniaczki przywiazane do galezi , zmarzniete , wyglodzone i wystraszone, zasikane i obsrane ze starchu ;(
Zabilabym tego zwyrodnailaca co to zrobil !!! beczalam jak glupia , oczywiscie zaopiekowalysmy sie tymi szczenaiczkami a tata znalazl dla nich wlascicieli ;)
Kiedys pobilam chlopaka bo rzucil malym kotkiem na moich oczach o sciane , naszczescie ten kotek przezyl i tez go przygarnelam ;) a tego chlopaka ganialam chyba z km a jak juz go dorwalam to nie panowalam nad soba a on mnie blagal zebym przestala , byl mniejszy odemnie i chydszy a ja w furii wiec mialam wiecej sily ;)

oj niebezpieczna z ciebie kobieta :) hi hi ale w sumie nie dziwię się, też bym mu przyłożyła

Zgłoś nadużycie #27718 3 listopada 2012, 16:25

EdytaH Zaprawiona w bojach

kasia17 napisał(a)

38.6 ;( w nocy mial 39.2 ;(

to nie dobrze, oby dzisiaj było lepiej!!!!

Zgłoś nadużycie #27719 3 listopada 2012, 16:25

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

wstawiłam pranie i zupe :D dziecko nakarmione, wsyztko oplute marchwią... tn ryzem kurką i marchwia... masakra jak on pluje! kuzwa wkura mnei to!

a Alan ostatnio ładnie je, nie pluje (odpukać) i buźkę otwiera i wkurza się jak za wolno mu daje :)

Zgłoś nadużycie #27720 3 listopada 2012, 16:26

EdytaH Zaprawiona w bojach
mój mąż zrobił dzisiaj 2 ciastka :) piernik z powidłami i szarlotkę ale będzie wyżerka a ja jeszcze ukręciłam cycki murzynki :)

Zgłoś nadużycie #27721 3 listopada 2012, 16:26

Extremalna21 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

najwazniejsze ze zjadl rano mleko i zupke ladnie zjadl . Mysle ze do tego ida zeby bo jak mu daje nutle to gryzie smoczek i placze .

To najważniejsze, że je ;) Szymon dzisiaj od 5 rano zjadł TYLKO 120ml mleka i słoiczek jarzynowej z kurczakiem;/ zamiast jeść to smoczek miętoli ;/ i też czasami płacze przy tym;/;/

Zgłoś nadużycie #27722 3 listopada 2012, 16:27

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

wstał :D zaszczany!!! ale mineło ju ponad 2,5 h.. chyab juz moge?! moge? musze!! nei wytrymama :D

hahahahahahahaha nie daje z toba rady hahahha

Zgłoś nadużycie #27723 3 listopada 2012, 16:27

Konto usunięte
co robicie uszami dzieci? czy wam też miodu masa wyłazi? ten mój syn, to jakiś brudas!
Ciągle mu wyjmuje ten miód(tak z wierzchu, to co widac, )a tam co dzien jakies kawały! i za uszami w fałdkach sie zbiera jakis syf... ale co dzien mu to chusteczkami przecieram i juz nie ma strupów ani ponadrywanych. te uszka takie małe. nie wiadomo co z nimi robić... tzn połozna kaała kąpać z uszami... ale płodek, nie lublu;D

Zgłoś nadużycie #27724 3 listopada 2012, 16:27

ewelina6660 Fajna mama

Emza napisał(a)

jak to sie nazywa ?? ?

http://allegro.pl/fisher-price-skoczek-chodzik-rainforest-k7198-i2732692940.html

Zgłoś nadużycie #27725 3 listopada 2012, 16:27

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

aa moja ciotka(mamy siostra) ma wilka- ktory mnie nawet ugryzł - wpuszcza ludzi ale juz nei wypusca. wogole jakis taki dziwny jest. zawse u nich wigilia była,ale nie pojde tam z małym. u nas w tym roku bedzie.

męża siostra ma w domu dwa wilczury i córkę roczną ale jakoś zaakceptowały małą i ona robi z nimi co jej się podoba ale ja nie ufałabym tak czy tak psu żadnemu na 100%

Zgłoś nadużycie #27726 3 listopada 2012, 16:28

Extremalna21 Fajna mama

EdytaH napisał(a)

mój mąż zrobił dzisiaj 2 ciastka :) piernik z powidłami i szarlotkę ale będzie wyżerka a ja jeszcze ukręciłam cycki murzynki :)

Ale masz dobrze!! mąż Ci ciasta piecze! mój do pieczenia i gotowania sie nie nadaje ;/ za to do remontów tak ;)

Zgłoś nadużycie #27727 3 listopada 2012, 16:28

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

a Alan ostatnio ładnie je, nie pluje (odpukać) i buźkę otwiera i wkurza się jak za wolno mu daje :)

pozekaj:d po 2 tyg sie zacznie :D hehehe pamietasz jak kamil ładnie jadł :D niebawem alanek tez naucy sie bulgotac :D hehehe

Zgłoś nadużycie #27728 3 listopada 2012, 16:29

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

jak byłam w ciazy to byłam w neimczech i nikt znajomy dzieki bogu mnie nei widiał :D tylko dziewczyny z forum moje foty komentowały :D pisały mi" co ty ol, nei ejstes gruba! jedz jedz! nei wyglądasz jak orka!" hehe kłamczuchy :D

Kobiet w ciazy nie mozna denerwowac :)

Zgłoś nadużycie #27729 3 listopada 2012, 16:29

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

męża siostra ma w domu dwa wilczury i córkę roczną ale jakoś zaakceptowały małą i ona robi z nimi co jej się podoba ale ja nie ufałabym tak czy tak psu żadnemu na 100%

Ja tak samo, psy są fałszywe...

Zgłoś nadużycie #27730 3 listopada 2012, 16:29

Konto usunięte

EdytaH napisał(a)

pozycz męza :D