Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27631 3 listopada 2012, 12:20

aniam Supermama
idę małemu przewietrzyć dupaka zusammen z mężem :P

Zgłoś nadużycie #27632 3 listopada 2012, 12:21

aniam Supermama
od razu zrobimy więksiejsze zakupy, do rosmanna, tesco... ehh.. uwielbiam zakupy :(

Zgłoś nadużycie #27633 3 listopada 2012, 12:33

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

heh, mam nadzieję, bo moje po 3 miesiącach ciut lepiej wyglądają, ale bez większych rewelacji, a smatuję takim push up-em i jakoś nie robią push up :P
tylko push down :P

a co to za krem ? Ja tez musze cos dzialac bo nie rozbiore sie przed mezem a tak juz mi sie marzylo pokochac sie bez biustonosza na sobie , bo wczesniej byl mus bo znowu pokarm lecial i nie bylo jak ? ehhhhh

Zgłoś nadużycie #27634 3 listopada 2012, 12:37

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

pół roku to chyba za mało, jeszcze przyjmując, że schudniesz te 10kg (teraz już chyba 7-8 :) ).

juz tylko 6 ;) myslisz ze pol roku to za malo ? moze nie znam sie , mowi sie trudno dzidzia wazniejsza a cycki kiedys tam dojda do siebie ;)

Zgłoś nadużycie #27635 3 listopada 2012, 12:44

aneta74 Fajna mama
próbuje narobic ale nie nadąrzam za Wami pisarki majowe :)
Kasiu zdrówka dla Wiktorka i dla Ciebie też :)
widzę że temat powrotów do pracy się zaczął.Ja nie w racam choc jak juz pisałam na pierwszej wzycie w UP dostałam ofertę za 1000 brutto na zlecenie. zaniose to CV ale nie pójdę  bo nawet na opiekunkę nie zarobie .Moja mama z chęcią by się zajęła  małą ale u siebie  w domu  aże mieszka ponad 30 km od nas więc mówi że na tydzień by ją zabierała a ja na weekend bym ją zabierała.ale tylko mnie wnerwia ta gadką, wole biedniej życ niż oddać dziecko na tyle czasu .Popieprzone to wszystko w tym kraju miej tu dzieci i żyj normalnie , nie da się...ech szkoda słów
moje dziecię właśnie wstało , spala 25minut :) strasznie mało spi w dzień no ale w nocy choć w miarę oczywiście cyc co 2-3 godziny musi być.
zmykam, dzieciaczki nasze obgłosowałam, gołąbków narobilam na dwa dni, małża tylko musze gdzieś pogonić żeby gitary nie zawracał i może w końcu nadrobię jak nie dziś to jutro :) )

Zgłoś nadużycie #27636 3 listopada 2012, 13:02

kasia17 Fajna mama
szybko zlecialy te 4 kg ;) w sumie w 2 tyg a to dlatego ze rano jak wstane zjem owoc potem dopiero o 12-tej sniadanie ( nie lacze ) kolo 15 -16 tej obiadek miesko z warzywkami i koniec nic juz nie jem, nie podjadam kawe pije czarna bez mleka , wieczorem kolo 18-tej wypijam szklanke soku pomidorowego a tak w ciagu dnai miedzy posilkami pije wode i wcale nie ejstem glodna . Teraz jeszcze mi latwiej bo chora jestem to wogole apetytu nie mam a od pond jeszcze cwiczenia dojdą wiec moze w 2 miesiace udami sie te 10 kg zwalic ;)

Zgłoś nadużycie #27637 3 listopada 2012, 13:15

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

szybko zlecialy te 4 kg ;) w sumie w 2 tyg a to dlatego ze rano jak wstane zjem owoc potem dopiero o 12-tej sniadanie ( nie lacze ) kolo 15 -16 tej obiadek miesko z warzywkami i koniec nic juz nie jem, nie podjadam kawe pije czarna bez mleka , wieczorem kolo 18-tej wypijam szklanke soku pomidorowego a tak w ciagu dnai miedzy posilkami pije wode i wcale nie ejstem glodna . Teraz jeszcze mi latwiej bo chora jestem to wogole apetytu nie mam a od pond jeszcze cwiczenia dojdą wiec moze w 2 miesiace udami sie te 10 kg zwalic ;)

o Kasia super! widzę że diamondy pełną parą :D
gratuluję i zazdroszczę
muszę się kopnąć w ten gruby zadek i też wziąć za siebie...

Zgłoś nadużycie #27638 3 listopada 2012, 13:17

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

tak juz wczoraj pisalam ze dalam mu .

no to napewno diś już bedie mu lepiej ;) niestety gorączka najwyzsza zawsze jest na wieczór;/ bidulek.

Zgłoś nadużycie #27639 3 listopada 2012, 13:20

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

gratuluję i zazdroszczę

ja juz sie wziełam;D mam chrupeczki arachidowe :P mniam

Zgłoś nadużycie #27640 3 listopada 2012, 13:21

Konto usunięte
wrociłam;D akupiłam prosek na prań 16, płodzian śpi, pire 2 pranie.. nei mam gdzie wieszac, ale co tam..

Zgłoś nadużycie #27641 3 listopada 2012, 13:29

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

gratuluję i zazdroszczę

ciezko sie zmobilizowac , wiem ;)

Ja mam impreze 17 -tego z dziewczynami ze szkloy i maz sie zgodzil zostac z malym , wiec jakos tzreba wygladac ;)
Dziewczyny aj wychodze do ludzi, bede mogla napic sie piwka i lekko wyluzowac ;) szok ;)
Tylko jest problem bo 17-tego sa moje urodziny i maz chcialby je spedzic ze mna i mam rozterke ;)
A wogole to milo z jego strony ze zaproponowal ze moze zostac z malym bo to spotkanie tez go dotyczy , wkoncu studiujemy razem i to nasi wspolni znajomi ;)
Nie wiem ciagle tak naprawde sie zastanawiam czy wyjsc znimi ale odchudzajac sie ciagle mysle o tej imprezie i to taka mega motywacja dla mnie ;)

Zgłoś nadużycie #27642 3 listopada 2012, 13:31

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

wrociłam;D akupiłam prosek na prań 16, płodzian śpi, pire 2 pranie.. nei mam gdzie wieszac, ale co tam..

moj tez pojechal po proszek do prania bo nam sie skonczyl ;)

Ola a z tym praniem to przyznawaj sie jak u Cebie jest? Moze jak z pieluchami ? Ile razy na dzien pierzesz?
hmm?

Zgłoś nadużycie #27643 3 listopada 2012, 13:33

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

moj tez pojechal po proszek do prania bo nam sie skonczyl ;)

Ola a z tym praniem to przyznawaj sie jak u Cebie jest? Moze jak z pieluchami ? Ile razy na dzien pierzesz?
hmm?

hahahha teraz już tak 3 w tyg. czasem 4.. a wczesniej to no coż :D troche wiecej ;) bo ja ubie miec wyprane i czyste :D

Zgłoś nadużycie #27644 3 listopada 2012, 13:36

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

hahahha teraz już tak 3 w tyg. czasem 4.. a wczesniej to no coż :D troche wiecej ;) bo ja ubie miec wyprane i czyste :D

no tu masz racje bo ja tez ;) w tej kwestii jestes normalna ;)

Zgłoś nadużycie #27645 3 listopada 2012, 13:38

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

no tu masz racje bo ja tez ;) w tej kwestii jestes normalna ;)

dzis piore 2 raz, wczoraj 1 prałam, predwczoraj chyba te, czy kiedys tam;] ciagle cos;/ mały sie brudi a ja sie poce :D

Zgłoś nadużycie #27646 3 listopada 2012, 13:39

Konto usunięte
a z tym praniem to jude by chciał,zebym wsytko na 30 minutowe usczała i 30 st... a ja piore jak człowiek, ale czekam,az mi sie cała pralka nazbiera. nei piore ju 1 swetra i 2 skarpet :D

Zgłoś nadużycie #27647 3 listopada 2012, 13:41

EdytaH Zaprawiona w bojach

kasia17 napisał(a)

JA NA SZCZĘŚCIE NIE MUSIAŁAM SIE KATOWAĆ BO KALIŚKA WSZYTKO ZE MNIE JUŻ ŚCIĄGNEŁA I WRÓCIŁAM DO STAREJ WAGI, TYLKO BRZUSZEK MI ZOSTAŁ ALE TO DOPIERO 6 MC

Zgłoś nadużycie #27648 3 listopada 2012, 13:43

EdytaH Zaprawiona w bojach
Kasiu jak maluszek ?? ?

Zgłoś nadużycie #27649 3 listopada 2012, 13:43

Konto usunięte

EdytaH napisał(a)

JA NA SZCZĘŚCIE NIE MUSIAŁAM SIE KATOWAĆ BO KALIŚKA WSZYTKO ZE MNIE JUŻ ŚCIĄGNEŁA I WRÓCIŁAM DO STAREJ WAGI, TYLKO BRZUSZEK MI ZOSTAŁ ALE TO DOPIERO 6 MC

a ile utyłas?:>

Zgłoś nadużycie #27650 3 listopada 2012, 14:06

mala24 Supermama

Like napisał(a)

a tu kilka dni temu, wchodzę do sypialni i co patrzę?! Emila odkryta (norma) i Fibi w jej nogach :)

słodzinka mała :) super śpiocha :)