Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27591 3 listopada 2012, 11:00

Gosiulkovic Fajna mama

Asica napisał(a)

ja jak muszę to wszędzie karmię - nawet w sklepie w przymierzalni jak jest taka potrzeba - niech się wstydzi ten co widzi ;-)

he he ja też. Oczywicie nie wywalam całego cycocha tylko robię to naprawde dyskretnie ale wszędzie ;) . Przy Iwonie miałam straszne opory ale teraz już mi to zwisa :D

Zgłoś nadużycie #27592 3 listopada 2012, 11:00

Konto usunięte

EdytaH napisał(a)

używamy cały czas, a i tak muszę bepantenem smarować bo straszne krostki są, ale to chyba uczuleniowe , albo alergiczne bo Kalicha kupki też miała bardzo brzydkie, z pianą i śluzem :(

kurcze, dzieki bogu panczandragon nie ma nic takiego! biedna mała

Zgłoś nadużycie #27593 3 listopada 2012, 11:01

EdytaH Zaprawiona w bojach

kasia17 napisał(a)

Ola to normalne rano tak i u nas jest zawsze a to dlatego ze musi wysikac to co sie w nocy nazbieralo bo w nocy malo sika ;) u nas jest tak samo to sie nie przejmuj ;)

moja Kaliśka w nocy też mało sika ale jak się budzi to nadrabia i 4 jest pełna

Zgłoś nadużycie #27594 3 listopada 2012, 11:01

Konto usunięte

EdytaH napisał(a)

używamy cały czas, a i tak muszę bepantenem smarować bo straszne krostki są, ale to chyba uczuleniowe , albo alergiczne bo Kalicha kupki też miała bardzo brzydkie, z pianą i śluzem :(

kurcze, dzieki bogu panczandragon nie ma nic takiego! biedna mała

Zgłoś nadużycie #27595 3 listopada 2012, 11:03

Konto usunięte
ehh bieram sie.. kuzzwa jak to zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz mnie denerwuje! nie dosc ze orty wale to jecse z mi nie wchodzi!!!!

Zgłoś nadużycie #27596 3 listopada 2012, 11:03

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ja tutaj to nawet nie wiem co jest do pup, ale jak bede w pl, to może zakupie. używacie po kazdym sikaniu? kupie? czy jak?

ja smaruje na przemian tak jak pisalam 1 raz parafinka ( moze byc tez oliwka ) 2 raz sudocrem i nigdy nie mial odparzen, pupcia sliczna :)

Zgłoś nadużycie #27597 3 listopada 2012, 11:04

Like napisał(a)

o widzę, jak u mnie kombinowanie. A mąż na zmiany pracuje?
Przy okazji powiedzcie mi, czy jeżeli wrócę do pracy, a na przykład za kilka miesięcy okaże się, że moja córka jednak nie ma z kim zostać, to czy ja mogę iść na wychowawczy? czy muszę od razu po macierzyńskim? jak to jest?

tak na zmiany po 12 h i to jest lipa, bo grafik ma z tygodnia na tydzień. ja też będę pracowała na zmiany, tylko po 7 h. na szczęście mamy blisko 15km , ale i tak trzeba dojechać, a zima będzie :(
a z wychowawczym to nie wiem jak będzie, bo nie planuje więc się nie oriętuje.

Zgłoś nadużycie #27598 3 listopada 2012, 11:04

Gosiulkovic Fajna mama

mala24 napisał(a)

http://www.bobovita.pl/galeria/81321 prosimy o głosy :)

ok
wszystkie dzieciaczki obgłosowane

Zgłoś nadużycie #27599 3 listopada 2012, 11:06

kasia17 napisał(a)

A za nami ciezka noc ;(
Maly mial wysoka temp ;( 39.2 i kolo 11-tej dostal czopka . Tepm. szybko spadla po tym czopku i taki byl spocony ze wsyztsko bylo mokre a cialko wyziebione , po lowie az lay sie krople potu ;( Przebralam go i lezal z nami w lozku ale ciagle sie wiercil, budzil . Ja ledwo na oczy patzrylam a serce walilo z predkoscia swiatla, ak sie balam o niego ;(
Teraz spi znowu , marudny bardzo , ja ledwo zywa i nie jestem soba , wscieklizna mnie dopadla, wyzywam sie na mezu ;)
Pije wlasnie akwe , moze mnie troche pobudzi ;)

szkoda mi maluszka :(

Zgłoś nadużycie #27600 3 listopada 2012, 11:06

aniam Supermama

Like napisał(a)

Przy okazji powiedzcie mi, czy jeżeli wrócę do pracy, a na przykład za kilka miesięcy okaże się, że moja córka jednak nie ma z kim zostać, to czy ja mogę iść na wychowawczy? czy muszę od razu po macierzyńskim? jak to jest?

mozesz iść w każdej chwili na wychowawczy. Z tego co pamiętam 3 lata max.

Zgłoś nadużycie #27601 3 listopada 2012, 11:07

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

A za nami ciezka noc ;(
Maly mial wysoka temp ;( 39.2 i kolo 11-tej dostal czopka . Tepm. szybko spadla po tym czopku i taki byl spocony ze wsyztsko bylo mokre a cialko wyziebione , po lowie az lay sie krople potu ;( Przebralam go i lezal z nami w lozku ale ciagle sie wiercil, budzil . Ja ledwo na oczy patzrylam a serce walilo z predkoscia swiatla, ak sie balam o niego ;(
Teraz spi znowu , marudny bardzo , ja ledwo zywa i nie jestem soba , wscieklizna mnie dopadla, wyzywam sie na mezu ;)

Tak bardzo mi Was szkoda :(

Zgłoś nadużycie #27602 3 listopada 2012, 11:07

seshella Fajna mama
ale masz juz okres?

ankanadi napisał(a)

Dziewczyny moze jestem jakas inna ale z mezem staramy sie o nastepnego brzdaca kopulujemy sie jak kroliki na łace ale nic z tego. karmie piersia i chyba nam sie nie uda. Gin. stwierdzil ze mozemy probowac. Moze znacie jakies przypadki ?

Zgłoś nadużycie #27603 3 listopada 2012, 11:07

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

A za nami ciezka noc ;(

Kasiu, to chyba bez antybiotyku ani rusz. Na całego Wiktorka dopadła grypa, biedacwto :(

Zgłoś nadużycie #27604 3 listopada 2012, 11:08

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

no ale w aucie to jeszcze luz.. ja tu ide.. a tu na kazdym rogu baba z wielkim cycem i jecse patrzy mi w ocy i sie ciesy.. a te ich cyce, co tu moic, oblesne.. jednego mam przed oczami od 1,5 roku!!! jecsez w ciay nei byłam i pamietam! wielki zwisły z sutem jak śruby od stara... i ten ryj tej niemry.. taki oblesny tez.;] no ale polskie cyce są na bank ładniejsze i nei cieszą sie do obcych :D

Ty czubie ;) lecz sie . nie wyrabiam z twoich komentarzy ;)

apropos cyckow ryczec mi sie chce jak patzre na moje , 2 wiszace skorki , efekt karmienia ;) Ale moze za pol roku znowu choc troche nabiora jedrnosci ;) taka mam nadzieje ;)

Zgłoś nadużycie #27605 3 listopada 2012, 11:09

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

jakes 2 lata temu u mnie w pracy bylo ze dziewczyna wrocila na pol etatu, a po jakims czasie, 2 tyg, miesiac poszla na wychowawczy

Zgłoś nadużycie #27606 3 listopada 2012, 11:10

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

Kasiu, to chyba bez antybiotyku ani rusz. Na całego Wiktorka dopadła grypa, biedacwto :(

Kasia już daje antybiotyk,chyba od przedwczoraj.

Zgłoś nadużycie #27607 3 listopada 2012, 11:19

aniam Supermama

Like napisał(a)

może warto zrobić przerwę, plemniki wyjałowione na bank, po tych harcach ;)

poza tym dobrze byłoby zbys i Ty odpoczeła, bo ciąza i karmienie wysysa wszystkie witaminy z organizmu kobiety.
Byc może jesteś osłabiona i dlatego nie dochodzi do zapłodnienia.
Kurcze, jak znajdę ten wartykuł to podam linka, gdzies to czytałam.

Zgłoś nadużycie #27608 3 listopada 2012, 11:20

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Nie wiem, czy pisałam- płodzian 1 raz od dawwwna nie bawił się w nocy! spał, jadł i spał! bez jęków i śmeichów! do 5! jestem dumna i blada!

brawo dla Płodka, gratulujemy :)

Zgłoś nadużycie #27609 3 listopada 2012, 11:21

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

kurkaaa wodna, mam nadzieje,ze jednak dajesz mu ten antybiotyk?:>

tak juz wczoraj pisalam ze dalam mu .

Zgłoś nadużycie #27610 3 listopada 2012, 11:22

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Ty czubie ;) lecz sie . nie wyrabiam z twoich komentarzy ;)
apropos cyckow ryczec mi sie chce jak patzre na moje , 2 wiszace skorki , efekt karmienia ;) Ale moze za pol roku znowu choc troche nabiora jedrnosci ;) taka mam nadzieje ;)

heh, mam nadzieję, bo moje po 3 miesiącach ciut lepiej wyglądają, ale bez większych rewelacji, a smatuję takim push up-em i jakoś nie robią push up :P
tylko push down :P