Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27571 3 listopada 2012, 10:48

Konto usunięte

ankanadi napisał(a)

Dziewczyny moze jestem jakas inna ale z mezem staramy sie o nastepnego brzdaca kopulujemy sie jak kroliki na łace ale nic z tego. karmie piersia i chyba nam sie nie uda. Gin. stwierdzil ze mozemy probowac. Moze znacie jakies przypadki ?

wow szacun!!!!!! niestety nic mi o tym ie wiadomo :(

Zgłoś nadużycie #27572 3 listopada 2012, 10:49

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ja tutaj to nawet nie wiem co jest do pup, ale jak bede w pl, to może zakupie. używacie po kazdym sikaniu? kupie? czy jak?

ja prawie przy kazdej zmianie pieluchy smaruje, po kapaniu sobie zazwyczaj daruje, bo gwiazda domaga sie jedzenia i szybko ja ubieramy. a uzywam roznie- linomag, alantan, bambino

Zgłoś nadużycie #27573 3 listopada 2012, 10:50

Like Supermama

mala24 napisał(a)

ooo ładnie pojechałaś, ale widzę  że z facetami inaczej się nie da bo łagodnie mówiąc nic nie zdziałasz

hehe czytaj dalej, to się dowiesz, że tym razem Jacek miał rację - chyba po raz pierwszy :)
a Ola już się miała z nim rozwodzić, że pieluch żałuje :)
Olek ile już dziś zaliczyłaś?
My dopiero będziemy używać 2.

Zgłoś nadużycie #27574 3 listopada 2012, 10:51

seshella Fajna mama

ankanadi napisał(a)

Ja sie nie wstydze to przeciez normalne. najbardziej oburzone sa stare babcie :)

ja tylko 2 raazy karmiłam "publicznie" w szpitalu jak czekalismy 3 godziny na lekarza, ale zasłonilam sie wózkiem, mama i pielucha i drugi raz przedwczoraj w samochodzie

Zgłoś nadużycie #27575 3 listopada 2012, 10:51

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

aha, o 6 zmieniłąm peiluche... po nocy no i o 7 , bo po jedzeniu zaszczana.. no i juz wiem,ze tam cos jest i mam ochote zmienic!!!!!!!!!! to choroba jest! aaaaaaaaaaaaaaaa hilfe!

Ola to normalne rano tak i u nas jest zawsze a to dlatego ze musi wysikac to co sie w nocy nazbieralo bo w nocy malo sika ;) u nas jest tak samo to sie nie przejmuj ;)

Zgłoś nadużycie #27576 3 listopada 2012, 10:52

kasia17 Fajna mama
Natalka jaki foch !!! Hmm , ubraly mnie i jeszcze gdzies mnie wiozą , hmm;

Zgłoś nadużycie #27577 3 listopada 2012, 10:52

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

ni najlepiej nago,boso , na brudasa :D bez kąpania, bez kosmatyków, ale powiem ci,ze coś w tym jest, bo ja naprawde mało uywam kosmetyków,a mały ma skóre jak aksamit

ja tez mało używam kosmetykow, teraz na zime jakis krem musze kupic, bo jednak sama bez kremu nie wychodze, a dziecko wypuszczam

Zgłoś nadużycie #27578 3 listopada 2012, 10:52

Like Supermama

EdytaH napisał(a)

na początku to super tata idzie na tacierzyński, a później może dostanie ze 2 tygodnie urlopu wypoczynkowego. I będę szukała niani. Mam jeszcze teściów blisko, ale teściowa pracuje do 15, a teściu to tak średnio . chyba wtedy będzie siedział z małą jak Jacek będzie spał po nocy.

o widzę, jak u mnie kombinowanie. A mąż na zmiany pracuje?
Przy okazji powiedzcie mi, czy jeżeli wrócę do pracy, a na przykład za kilka miesięcy okaże się, że moja córka jednak nie ma z kim zostać, to czy ja mogę iść na wychowawczy? czy muszę od razu po macierzyńskim? jak to jest?

Zgłoś nadużycie #27579 3 listopada 2012, 10:53

seshella Fajna mama

EdytaH napisał(a)

15,stycznia , bo jestem już na urlopie wypoczynkowym i na tyle mi go wystarczy

a ja we wtorek, buuuuuu
ale za to mam z tego roku 28 dni urlopu

Zgłoś nadużycie #27580 3 listopada 2012, 10:55

Konto usunięte

Like napisał(a)

hehe czytaj dalej, to się dowiesz, że tym razem Jacek miał rację - chyba po raz pierwszy :)
a Ola już się miała z nim rozwodzić, że pieluch żałuje :)
Olek ile już dziś zaliczyłaś?
My dopiero będziemy używać 2.

hehe no o 6 go przebrałam p nocy, a o 7 jadł i sie lał, nawet jude powiedział,ze przebrac :) no i od 7 do 9.30 :) i teraz juz zjadł znów i znów ma bułe przebiore go pred spacerem. czyli tez 2 :D teraz bedie 3..

Zgłoś nadużycie #27581 3 listopada 2012, 10:56

kasia17 Fajna mama
A za nami ciezka noc ;(
Maly mial wysoka temp ;( 39.2 i kolo 11-tej dostal czopka . Tepm. szybko spadla po tym czopku i taki byl spocony ze wsyztsko bylo mokre a cialko wyziebione , po lowie az lay sie krople potu ;( Przebralam go i lezal z nami w lozku ale ciagle sie wiercil, budzil . Ja ledwo na oczy patzrylam a serce walilo z predkoscia swiatla, ak sie balam o niego ;(
Teraz spi znowu , marudny bardzo , ja ledwo zywa i nie jestem soba , wscieklizna mnie dopadla, wyzywam sie na mezu ;)
Pije wlasnie akwe , moze mnie troche pobudzi ;)

Zgłoś nadużycie #27582 3 listopada 2012, 10:56

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

U nas to za to dużo kremu idzie,bo ja bardzo dokladnie smaruje,a Łukasz to juz mega dokladnie.My używamy Linomag.

dziewczyny bardzo dobra jest maść robiona- z przepisu lekarza kosztuje grosze. wygląda właśnie jak linomag. Jest bez żadnych konserwantów ani innych dziadostw. Przechowuje się ją w lodówce bo nie ma żadnej chemii i w cieple jełczeje. Można ją stosować zapobiegawczo- ja zawsze przy zmianie pieluchy nakładam i nawet 1 małej krosteczki na psipsiulce Asia nie miała. Każdy pediatra wie o co biega bo ja już u kilku prosiłam o "maść robioną" do pupena i każda wypisywała bez pytania. Jak któraś z Was chce skład to mogę sfotografować i wkleić. Mówię wam spore wydajne pudło za 5 zeta.Linomag jest mały i drogi i używam go tylko w drodze :)

Zgłoś nadużycie #27583 3 listopada 2012, 10:57

EdytaH Zaprawiona w bojach

ankanadi napisał(a)

Dziewczyny moze jestem jakas inna ale z mezem staramy sie o nastepnego brzdaca kopulujemy sie jak kroliki na łace ale nic z tego. karmie piersia i chyba nam sie nie uda. Gin. stwierdzil ze mozemy probowac. Moze znacie jakies przypadki ?

my też mamy taki plan , ale ja miałam cesarkę wiec musimy trochę sie wstrzymać z pracami :)

Zgłoś nadużycie #27584 3 listopada 2012, 10:57

Like Supermama

oll85 napisał(a)

hehe no o 6 go przebrałam p nocy, a o 7 jadł i sie lał, nawet jude powiedział,ze przebrac :) no i od 7 do 9.30 :) i teraz juz zjadł znów i znów ma bułe przebiore go pred spacerem. czyli tez 2 :D teraz bedie 3..

ok! ogranicz się do 10, potem będziesz pracować nad 7-8 :)

Zgłoś nadużycie #27585 3 listopada 2012, 10:58

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

A za nami ciezka noc ;(
Maly mial wysoka temp ;( 39.2 i kolo 11-tej dostal czopka . Tepm. szybko spadla po tym czopku i taki byl spocony ze wsyztsko bylo mokre a cialko wyziebione , po lowie az lay sie krople potu ;( Przebralam go i lezal z nami w lozku ale ciagle sie wiercil, budzil . Ja ledwo na oczy patzrylam a serce walilo z predkoscia swiatla, ak sie balam o niego ;(
Teraz spi znowu , marudny bardzo , ja ledwo zywa i nie jestem soba , wscieklizna mnie dopadla, wyzywam sie na mezu ;)
Pije wlasnie akwe , moze mnie troche pobudzi ;)

kurkaaa wodna, mam nadzieje,ze jednak dajesz mu ten antybiotyk?:>

Zgłoś nadużycie #27586 3 listopada 2012, 10:58

Like Supermama

ankanadi napisał(a)

może warto zrobić przerwę, plemniki wyjałowione na bank, po tych harcach ;)

Zgłoś nadużycie #27587 3 listopada 2012, 10:59

Konto usunięte

Like napisał(a)

ok! ogranicz się do 10, potem będziesz pracować nad 7-8 :)

hehe ale ty pewnei jeez w loku, a my od 6 na nogach ;) wiec i wiecej uzywam rano, ale jak po 18 go wykąpie, to do rana juz w tej jednej ;)

Zgłoś nadużycie #27588 3 listopada 2012, 10:59

Like Supermama

seshella napisał(a)

ja tylko 2 raazy karmiłam "publicznie" w szpitalu jak czekalismy 3 godziny na lekarza, ale zasłonilam sie wózkiem, mama i pielucha i drugi raz przedwczoraj w samochodzie

no ja w aucie, jak jeździliśmy do lekarzy do Opola

Zgłoś nadużycie #27589 3 listopada 2012, 10:59

EdytaH Zaprawiona w bojach

Gosiulkovic napisał(a)

uhu. też mi tak kilka osób już mówiło.

używamy cały czas, a i tak muszę bepantenem smarować bo straszne krostki są, ale to chyba uczuleniowe , albo alergiczne bo Kalicha kupki też miała bardzo brzydkie, z pianą i śluzem :(

Zgłoś nadużycie #27590 3 listopada 2012, 11:00

Konto usunięte
Nie wiem, czy pisałam- płodzian 1 raz od dawwwna nie bawił się w nocy! spał, jadł i spał! bez jęków i śmeichów! do 5! jestem dumna i blada!