Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27551 3 listopada 2012, 9:54

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

wstał :D zaszczany!!! ale mineło ju ponad 2,5 h.. chyab juz moge?! moge? musze!! nei wytrymama :D

Możesz :)

Zgłoś nadużycie #27552 3 listopada 2012, 9:55

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

Dziewczyny wlasnie wrocilismy od pediatry , maly nie spal w nocy , budzil sie non stop, rano mial 38, 3 temp . Dostal antybiotyk narazie na 5 dni , jak sie nie polepszy to znowu na kontrol .
Jestem zalamana , bo nie wiem co robic bo ta doktor stwoerdizla ze narazie w oskrzelach dobrze czyli nic nie ma tylko gardlo troszeczke zaczerwienione i ten katarek ale dala mu antybiotyk bo teraz weekend i lepiej zeby nic sie nie rozwinelo , nie wiem co myslec ?
Ja tez bylam u doktor ze soba i antybiotyku nie dostalam tlyko syrop na kaszel i krople do nosa .

biedactwo, kurujcie sie :*

Zgłoś nadużycie #27553 3 listopada 2012, 9:55

Emza Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

i ja nadrabiam :D :D
dużo tego !! :D

ja z kolei lubię wszystkich świętych. Taka mnie wtedy nachodzi nostalgia i zawsze wspominamy wszystkich co zmarli. Niemniej dla mnie ta dzicz i motłoch co sunie na cmentarz żeby fantazyjnie poukładać znicze i przylansić mega wieńcem z 200 żywych róż przyprawia o mdłości. Łech... i te futra wyciągnięte z szafy z których ukradkiem mole wylatują i czapy z lisa  :D :D przy 20 stopniach!! każda baba się chce skichać żeby się pokazać. ehh
Poza tym dla mnie to śmieszne że 1 listopada wszyscy jak jeden mąż na cmentarz a potem przez cały rok grób zarasta- u mnie w rodzinie np. jak mama chorowała i leżała i po wszystkich sw nie mogła jechać na cmentarz to znicze i wiązanki do wiosny stały, zamim sama się nie zjawiła i nie uprzątnęła.

no i to jest prawdziwy obraz tych świąt..niestety...

Zgłoś nadużycie #27554 3 listopada 2012, 9:56

ewelina6660 Fajna mama
Ola,Płodek będzie miał grające zabawki w hopsalni :)

Zgłoś nadużycie #27555 3 listopada 2012, 9:57

mala24 Supermama

Like napisał(a)

Moje dziewczyny rano :)

jak pozują :)

Zgłoś nadużycie #27556 3 listopada 2012, 10:03

Emza Fajna mama

martus91 napisał(a)

no niestety... cóż zrobić... próbowaliśmy życ na własną rękę, ale tyle kasy szło w błoto, że szkoda było tego... posiedzimy tu trochę, a jak się trochę odbijemy to weźmiemy kredyt i wybudujemy sobie dom ;) na razie teściową olewam, chociaż wkur*** mnie niemiłosiernie! wczoraj wracam do domu, po wizycie u mamy, wchodzę do pokoju Dominiki, a tam wszystko poprzestawiane... ja mam cierpliwość, ale jak ona bedzie mi się pałętać po moim piętrze i przestawiać rzeczy to w końcu wybuchnę! :P

no to to juz jest przesada!! my mieszkamy z rodzicami alee ani moja mama ani tata nawet o pół milimetra nie przestawiaja ani nie ruszaja naszych rzeczy..nawet jak połozymy cos we wspólnym salonie na dole..no tak to sobie nie dajcie bo wam na głowe wejdzie

Zgłoś nadużycie #27557 3 listopada 2012, 10:05

Emza Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

dziewczyny przeglądam stare gazety (mam taką kupkę jakiś mamo to ja i innych którą dostałam od koleżanek kilka lat temu i tak mi zalega i się w końcu za nie zabrałam żeby dziadostwo wyrzucić- szkoda mi tak nawet bez przeglądniecia do kontenera na makulaturę ładować ;) ). No i co wyczytałam:
mądra pani dr radzi co robić żeby uniknąć faktu że dziecko w nocy się budzi i chce się bawić i nie mieszać dziecku dnia z nocą. Tj. jak dziecko śpi w dzień to ma być normalnie- bez zasuwania okna, z włączonym radio czy tv i normalnym krzątaniem domowym. Wieczorem rytuał kąpania :D :D :D ;) ha ha i po tym w domu cicho i w pokoju do uśpienia malucha ciemno (półmrok przynajmniej). To tak skrótowo. Ponoć takie zachowania powodują że dziecko załapuje kiedy noc i kiedy spać trzeba a nie baraszkować :D :D

a no to my tak robimy..a z tym wspolnym prysznicem jest rewelka..mała uwilbia sie prysznicowac..pomysł geeenialny (jak dla nas) :)

Zgłoś nadużycie #27558 3 listopada 2012, 10:06

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Ola,Płodek będzie miał grające zabawki w hopsalni :)

no wiem! ale nei moe tam cały dzien siedziec ;) wyjme go choc na kupe i jdzenie, neich ma tez cos innego;d
Co moge chciec od jacka siostry?

Zgłoś nadużycie #27559 3 listopada 2012, 10:08

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Like,zobacz sobie filmik jak cwiczyc z dzieckiem przewroty.My cwiczymy z brzucha na plecy i o dziwo po jednym dniu cwiczen wlasnie fiknela na plecy,ale może to zbieg okolicznosci.
http://www.youtube.com/watch?v=mDGTrXr5j5s

spoko, my cwiczylysmy prawie codziennie takie krótkie cwiczonka od rehabilitantki, m.in. Coś w podobie, nic nie dalo :) myślę ze kwestia chwili jak będzie się przewracać, bo na boki jakoś jej idzie juz, w sumie na jeden :D

Zgłoś nadużycie #27560 3 listopada 2012, 10:10

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

no wiem! ale nei moe tam cały dzien siedziec ;) wyjme go choc na kupe i jdzenie, neich ma tez cos innego;d
Co moge chciec od jacka siostry?

A wiesz mniej wiecej ile chce wydac?

Zgłoś nadużycie #27561 3 listopada 2012, 10:10

Emza Fajna mama

kasia17 napisał(a)

ja pierdziele nie rozumie takich zachowan, przeciez to jacys bez obrazy ale ulomni ludzie tak rozumuja bo czemu jest winne dziecko? ono na swiat sie nie prosilo !!!

dokładnie..gdyby maluszki mogły wybierac rodziców to by to inaczej było...bo przeciez jest tyle osób co chce dzieciaczka i cały swiat by mu przychyliło a nie mogą zajść

Zgłoś nadużycie #27562 3 listopada 2012, 10:11

ankanadi Zadomowiona

Asica napisał(a)

Witaj :-)
mój Oskarek wczoraj też pierwszy raz zjadł cały obiadek !!!! - ziemniaczki z dynią, le oczywiście za dwie godziny już chciał cyca. mam wrażenie że on tych obiadkw nie traktuje jak prawdziwe jedzenie - ze tylko cycusiem potrafi się najeść .
Czy Wy tez tak macie z dzieciaczkami. ?

a wogóle co Was nadrobię z czytaniem to muszę uciekać bo mały płacze, albo córcia coś chce, albo ktos przyjdzie, albo musze obiad zrobić, albo......
ech ciagle coś ....

Ja tez tak mam od razu cyca chciala ale moze dla popicia. Widze ze nie jestem sama tez jestem zabiegana nie bylo mnie tylko 2godziny a juz tyle stron ;) ale nadrabiam

Zgłoś nadużycie #27563 3 listopada 2012, 10:14

Like Supermama

oll85 napisał(a)

Ja tutaj to nawet nie wiem co jest do pup, ale jak bede w pl, to może zakupie. używacie po kazdym sikaniu? kupie? czy jak?

ja też często używam pudru, Emila jak miała w lecie odparzona pupke to pudrem najszybciej zeszło, oprócz tego mam kremy z Kanady z paczki, bardzo dobre i wydajne, smaruje na zmianę i nie przesadzam z ilością :) oprócz tego mam z apteki robiona maść pieluszkowa, na receptę kosztuje 7,5zl jest bardzo wydajna!

Zgłoś nadużycie #27564 3 listopada 2012, 10:14

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

A wiesz mniej wiecej ile chce wydac?

ma wydac duzo. raszpla. tez euro zarabia

Zgłoś nadużycie #27565 3 listopada 2012, 10:27

Like Supermama

Asica napisał(a)

mój Oskarek wczoraj też pierwszy raz zjadł cały obiadek !!!! - ziemniaczki z dynią, le oczywiście za dwie godziny już chciał cyca. mam wrażenie że on tych obiadkw nie traktuje jak prawdziwe jedzenie - ze tylko cycusiem potrafi się najeść .
a wogóle co Was nadrobię z czytaniem to muszę uciekać bo mały płacze, albo córcia coś chce, albo ktos przyjdzie, albo musze obiad zrobić, albo......
ech ciagle coś ....

często Emila na początku po zjedzeniu słoika była glodna, gadalam z sąsiadka i tak samo miała. Myślę, ze jak wprowadzisz słoiczki mięsne to się to zmieni, u nas jest ok, mięsko trochę zapycha :)

Zgłoś nadużycie #27566 3 listopada 2012, 10:30

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ma wydac duzo. raszpla. tez euro zarabia

Tych zabawek jest baaardzo duzo.Może jakis pchacz,bo przyda sie na dluzej.My mamy ten Vtech.Grające mamy jeszcze Garnuszek-klocuszek i Sczeniaczka-Uczniaczka.

Zgłoś nadużycie #27567 3 listopada 2012, 10:35

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Tych zabawek jest baaardzo duzo.Może jakis pchacz,bo przyda sie na dluzej.My mamy ten Vtech.Grające mamy jeszcze Garnuszek-klocuszek i Sczeniaczka-Uczniaczka.

tez o tym pchacu myslałam. spadam, karmic płoda i na spacer... ale chyba go jecse przewine przed wyjsciem, buła rośnie!

Zgłoś nadużycie #27568 3 listopada 2012, 10:41

ankanadi Zadomowiona
Dziewczyny moze jestem jakas inna ale z mezem staramy sie o nastepnego brzdaca kopulujemy sie jak kroliki na łace ale nic z tego. karmie piersia i chyba nam sie nie uda. Gin. stwierdzil ze mozemy probowac. Moze znacie jakies przypadki ?

Zgłoś nadużycie #27569 3 listopada 2012, 10:43

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Z tego co wiem to Sudocrem poinno sie uzywac doraznie,bo jest bardzo wysuszajacy.Może przyniesc odwrotny efekt.

uhu. też mi tak kilka osób już mówiło.

Zgłoś nadużycie #27570 3 listopada 2012, 10:45

Gosiulkovic Fajna mama

Asica napisał(a)

ech ciagle coś ....

mnie ostatnio pediatra powiedziała żeby się nie dziwić jak maluch zaraz po bezmięsnym obiadku od razu chce cyca :) ponoć tam nie ma hmmm... chyba o białko jej chodziło i dziecko zaraz głodne :)