Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27531 3 listopada 2012, 9:25

mala24 Supermama

Like napisał(a)

Olu dla Ciebie, teraz Ci się podoba ?
http://www.youtube.com/watch?v=gKfofKLuCCw&feature=channel&list=UL

super Emilka wygląda i już załapała o co chodzi :)

Zgłoś nadużycie #27532 3 listopada 2012, 9:25

Asica Gotowa na wszystko

mala24 napisał(a)

http://www.bobovita.pl/galeria/81321 prosimy o głosy :)

ale z tego linka nie da się zagłosować!!!

daj inny

Zgłoś nadużycie #27533 3 listopada 2012, 9:27

Konto usunięte

Asica napisał(a)

haha :-) nie wiem tylko co na to ojciec mojego dziecka ;-)

powinien stac przy tobie i tez szczerzyc ryło :D jak głup :D oni tu tak mają.

Zgłoś nadużycie #27534 3 listopada 2012, 9:28

Konto usunięte

Asica napisał(a)

ale z tego linka nie da się zagłosować!!!

daj inny

ja wlazłam ;) da sie. moze jecsze ci 24 h nei mineły

Zgłoś nadużycie #27535 3 listopada 2012, 9:29

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Akrobata;D  Jeszcze troche i trzeba będzie łóżeczko obniżyć ;D
( jakość znowu słaba! Robiłam zdjęcia tel.myślałam, że wyjdą elegancko a tu lipa! kur... nowy smartfon a takie badziewski foty robi .FACK )

ale wygibasek mały :)

Zgłoś nadużycie #27536 3 listopada 2012, 9:29

mala24 Supermama

EdytaH napisał(a)

Witam dziewczyny!!!
Podglądam Was już bardzo dawno. Jak byłam w ciąży to zaglądałam, a teraz robię to coraz częściej. Niestety mam strasznego roja(córcia Kalina) w domu i czasami nie mam czasu podrapać się w ...
Strasznie mi się podoba jak piszecie, czasami poprawiam sobie humorek Waszymi opowieściami :)
teraz kilka słów o mnie
Jestem szczęśliwą żoną i mamuśką :) jeszcze siedzę w domku z maluczką bo wzięłam urlop wypoczynkowy i teraz głowię się jak to będzie jak w styczniu będę musiała iść do pracy. Muszę załatwić nianię dla małej, bo inaczej nie ogarniemy tematu z mężem :(
Czytała dzisiaj, że dzieciaczki nie chcą jeść, ja mam to samo :( Kalina zamyka buźkę na kłódeczkę i nie ma szans by jej coś włożyć do buźki :( na dodatek mała jest zaziębiona , ale od jutra biorę się za nią , będą kolejne próby karmienia łyżeczką .
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie!

witamy :)

Zgłoś nadużycie #27537 3 listopada 2012, 9:30

Asica Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

ja wlazłam ;) da sie. moze jecsze ci 24 h nei mineły

mozliwe

Zgłoś nadużycie #27538 3 listopada 2012, 9:32

mala24 Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Dokładnie...
Jedni starają się o dzieci latami, walczą o życie swoich dzieci a takie zwyrole zabijają albo znęcają się nad dziećmi i jeszcze nie zostaną pożądnie ukarani za to! Nie rozumiem dlaczego Bóg daje dzieci takim ludziom? słyszałaś o tym 8 tygodniowym niemowlaku?
http://mojerugby.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=645:wizienie-dla-polaka-ktory-skatowa-8-tygodniowe-dziecko&catid=11:newsy&Itemid=75

o matko, nie wiem co bym takiemu zrobiła... jak można maleństwo uderzyć, a gdzie takie coś..

Zgłoś nadużycie #27539 3 listopada 2012, 9:33

Konto usunięte
wstał :D zaszczany!!! ale mineło ju ponad 2,5 h.. chyab juz moge?! moge? musze!! nei wytrymama :D

Zgłoś nadużycie #27540 3 listopada 2012, 9:39

Asica Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

wstał :D zaszczany!!! ale mineło ju ponad 2,5 h.. chyab juz moge?! moge? musze!! nei wytrymama :D

możesz zmienić... nie żałuj sobie ;-)

Zgłoś nadużycie #27541 3 listopada 2012, 9:39

EdytaH Zaprawiona w bojach

Asica napisał(a)

ja też mam urlop do 3 stycznia ale nie mam z kim Oskarka zostawić więc wezmę urlop wychowawczy. A Ty z kim zostawiasz dziecie ?

na początku to super tata idzie na tacierzyński, a później może dostanie ze 2 tygodnie urlopu wypoczynkowego. I będę szukała niani. Mam jeszcze teściów blisko, ale teściowa pracuje do 15, a teściu to tak średnio . chyba wtedy będzie siedział z małą jak Jacek będzie spał po nocy.

Zgłoś nadużycie #27542 3 listopada 2012, 9:41

Konto usunięte

EdytaH napisał(a)

na początku to super tata idzie na tacierzyński, a później może dostanie ze 2 tygodnie urlopu wypoczynkowego. I będę szukała niani. Mam jeszcze teściów blisko, ale teściowa pracuje do 15, a teściu to tak średnio . chyba wtedy będzie siedział z małą jak Jacek będzie spał po nocy.

oo już 3 Jacek :D heheh moj te jacek i dominiki te jacek;]

Zgłoś nadużycie #27543 3 listopada 2012, 9:43

Konto usunięte

Asica napisał(a)

możesz zmienić... nie żałuj sobie ;-)

zrobiłam to :D pupen umyty i zasypany, pielucha jak po nocy... bomba!

Zgłoś nadużycie #27544 3 listopada 2012, 9:45

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

NIKA ja też chce wiedziec!
Żenada to ma na imie JAcek Zet.. kuwa wczoraj mało mu nei przypier.... nie moge.. powiedziałam,ze w maju wracam do polski, neich sobei sam tu siedzi i sknerzy jak chce, porycałam sie, wreszczałam tak,ze sasiedzi na bank słyszeli... a młodzian miał ubaw- przekrzykiwał mnie.
Pierdolnął cos,ze ile tych pieluch, ze powinno mi chociaz na 5 dni starczac... no i  od razu wybuchłam.
Ale pojechałam po całosci, po jego starej,siostrze wiejskich korzeniach, ogolnie, ze głupi , jego stara to mongoł itd.. ze z domu wyniosł takie buractwo i wogole.. ze jakbym wiediała,ze taki jest to nigdy z nim bym nie była! Ostro poleciałam,az potem mi głupio było.  I nawaliłam sobei obiadu,zjadłam(jemu nei dałam) i poszłam z młodym do sypialni, on zasnał, po 10 minutahc jude sie przysrał, przepraszając i wchodząc mi w dupę... mam dosc tych jego przeprosin.
on mi zawsze gada,ze jemu cieko sie zmienic, ze mam nei słuchac jak gada o praniu czy pieluchach(o praniu juz z 2 miechy nei jęczy) ,ze i tak przeciez kupi, ze mam wogoel nei słuchac jak cos gada, a ja od razu wrzescze...
A powiedziałam,ze na wigilii w pl porusze ten temat i jego stara dowie sie jakiego ma syna :D i moja cała rodizna jak wpaniałym jest mezem i ojcem :D chyba sie mnei boi..

ooo ładnie pojechałaś, ale widzę  że z facetami inaczej się nie da bo łagodnie mówiąc nic nie zdziałasz

Zgłoś nadużycie #27545 3 listopada 2012, 9:47

Emza Fajna mama

Ulla napisał(a)

szkoda twojej mamy :(
jak moja zaszla ze mna w ciążę ( trzy miesiące po tym, jak mojego brata urodziła), to jej mama (czyli moja babcia) zrobila jejawanture, powiedziala, ze oszalała, bo przeciez jedno dziecko juz ma i po co jej drugie... i zawsze mnie gorzej traktowała jak brata....on był ukochany wnusio a ja na doczepke... pare lat temu moze troche sie jej odmienilo..
Emza ksiądz ma rację - wczoraj był Dzien Wszystkich Świętych, czyli tych którzy są w niebie i oczywiście, ze jest to dzień radosny i pełen nadziei, ze my tez bedziemy kiedys z nimi w niebie :) Natomiast dzisiaj jest Dzien zaduszny, kiedy to odwiedzamy groby naszych zmarłych i pogrążamy się w zadumie. Ponieważ w Polsce 1.11 jest wolny od pracy, to wtedy wiekszośc idzie na cmentarz, a 2.11 to Dzień Wszystkich zmarłych-tych co nie trafili do nieba też, dlatego 2.11 powinien skłaniać do zadumy nad zyciem i smiercią, jakością tego życia.
Nie wiem, czy ktos mnei zrozumiał-starałam się dobrze to wyjaśnić :)

no w sumie masz racje

Zgłoś nadużycie #27546 3 listopada 2012, 9:49

Emza Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Normalnie zaje......Kochana ta twoja psina.My byliśmy w niedziele u mojego taty w Krakowie i wróciłam wkur... jak nie wiem.Oni mają kundelka Olka ( potwór nie pies).Szcekał cały czas i warczał na Natalkę.Położyłam ją na chwile na kocu na podlodze, a ten czort podszedl,niby chciał powąchać i nagle rzucił jej się do buzi.Po prostu to byly ulamki sekund jak ją podniosłam,a raczej poderwałam.A Przyjaciółka mojego Ojca czyt.głupie babsko mówi " nieeeee on chciał ją polizać".Zła byłam ,bo mogli go przecież zamknąć na górze w jakimś pokoju,albo nas nie zapraszac,bo przez 4 godziny musieliśmy trzymać ją na rekach.

ja bym im kazała psa zamknąć albo bym wyszła..no pies to pies nie wiadomo co ma w głowie..po co maluszka narażać

Zgłoś nadużycie #27547 3 listopada 2012, 9:50

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

idź!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #27548 3 listopada 2012, 9:51

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

na moją teściową taksówka czekała pod blokiem i miała ją wieźć żeby wyskrobali z niej mego męża, babcia (mama ojca) nie mogła się pogodzić, że jej syn w wieku 17 lat założy rodzinę, mama miała 16, ale uparła się i nie poszła do taksówki, niestety mój mąż przez babkę nie był nigdy traktowany, jak jego 5 lat młodsza siostra ( babka przychodziła i jej np dawał w ukryciu pączki, a jemu nie).

nie ma to jak kochająca sie rodzina;/

Zgłoś nadużycie #27549 3 listopada 2012, 9:53

ewelina6660 Fajna mama

mala24 napisał(a)

http://www.bobovita.pl/galeria/81321 prosimy o głosy :)

zaglosowane.

Zgłoś nadużycie #27550 3 listopada 2012, 9:53

Konto usunięte

aniam napisał(a)

idź!!!!!!!!!!

hyhyhy:S ley ju na kocu :D i gryzie gryzak TT po raz kolejny... szkoda ,ze jude nei widzi.. szydzi ze mnei ,ze za 30 ika mu gryzak kupilam a on ma go w d..., no bo prawde mówiąc juz straciłam nadzieje,ze zacznie gryzać te "gryzonie" jak to mowi moja tesciowa...a on ostatnio bardzo chętnie i nawet sam je wybiera. ley obłozony.. nawet ryba juz nei wazna. gryzaki :) tfu.. gryzonie