Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27451 3 listopada 2012, 6:30

ewelina6660 Fajna mama

seshella napisał(a)

no minka nie za ciekawa, ale ślicznie wygląda, a jak taka czapka trzyma jej sie na glówce, bo widze ze ne zawiazywana

Zawiązywana,tylko jakos tak sie zsunela przy wkladaniu do fotelika.

Zgłoś nadużycie #27452 3 listopada 2012, 6:35

ewelina6660 Fajna mama
Buuuuuuu,my juz od 5:30 na nogach.Natalka cała uradowana i śmiała się na głos :) .Czy te dzieciaczki nie widzą,że jeszcze ciemno na dworze :) i mamie chce się spac.

Zgłoś nadużycie #27453 3 listopada 2012, 6:37

ewelina6660 Fajna mama
Like,zobacz sobie filmik jak cwiczyc z dzieckiem przewroty.My cwiczymy z brzucha na plecy i o dziwo po jednym dniu cwiczen wlasnie fiknela na plecy,ale może to zbieg okolicznosci.
http://www.youtube.com/watch?v=mDGTrXr5j5s

Zgłoś nadużycie #27454 3 listopada 2012, 6:49

Konto usunięte
:) jestem, nadrabiam;D

Zgłoś nadużycie #27455 3 listopada 2012, 6:50

Konto usunięte

EdytaH napisał(a)

idę robić wafle z mlekiem skondensowanym , mąż sobie zażyczył :)

mniammmmmmmm

Zgłoś nadużycie #27456 3 listopada 2012, 6:59

madzia75 Zaprawiona w bojach

kasia17 napisał(a)

http://allegro.pl/show_item.php?item=2736492799
http://allegro.pl/show_item.php?item=2729829016
zakupilam ten pojemnik i smoczek bo tzreba zmienic na wiekszy rozm 6-18 zamowilam wzor basic zielony i niebieski .

fajna cena tych smoczków w sklepie widziałam po ok. 25 zł

Zgłoś nadużycie #27457 3 listopada 2012, 7:10

aniam Supermama

ankanadi napisał(a)

Wiem cos o tym ja tez karmie piersia i nawet na zakupy musze moja corcie brac, nie raz karmilam ja w samochodzie albo na przystanku.

hehe, skawasozna minka jak po cytrynie, fajnie :)

Zgłoś nadużycie #27458 3 listopada 2012, 7:11

aniam Supermama

EdytaH napisał(a)

dziewczyny a jak jest u Was z usypianiem dzieciaczków ?? ?

ostatnio tule na rękach, choć wczesniej usypiał w łóżeczku :)

Zgłoś nadużycie #27459 3 listopada 2012, 7:12

aniam Supermama

EdytaH napisał(a)

Kurcze bo moja Kaliśka tylko przy cycorku , na rączkach z kołysaniem i śpiewaniem, i na dodatek tylko 1 kołysanki, jak już prawie śpi to mogę śpiewać coś innego, a jak przestanę śpiewać to oczy się otwierają i patrzy na mnie zdziwiona, zaczynam śpiewać przytula się do cyca i usypia. Muszę wymyśle na nią jakiś inny patent , bo planuję powrót do pracy i co wtedy :( .

kiedy chcesz wrócic do pracy?

Zgłoś nadużycie #27460 3 listopada 2012, 7:26

madzia75 Zaprawiona w bojach
hejka, ten tydzien miała mega zabiegany nie nadrobie Was :-( mam nadzieje zenwszystko ok.u wszystkich mam i ich dzieciaczków

Zgłoś nadużycie #27461 3 listopada 2012, 7:33

Konto usunięte

seshella napisał(a)

fakt juz 2 listopad, najgorszy miesiac jak dla mnie, a dzis z rana w tesko babki rozkladali i lampki na choinke :)

u tych pojebów od wrzesnia są mikołaje czekoladowe i kalendarze i gałązki itd...

Zgłoś nadużycie #27462 3 listopada 2012, 7:35

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

A to skwaszona mina Natalki jak ją na śpiąco ubraliśmy i zapakowaliśmy w fotelik :)

hhahahahahahahahahahhaa no nie! jak nie ona! bosko :D hahaha

Zgłoś nadużycie #27463 3 listopada 2012, 7:36

Konto usunięte

ankanadi napisał(a)

Wiem cos o tym ja tez karmie piersia i nawet na zakupy musze moja corcie brac, nie raz karmilam ja w samochodzie albo na przystanku.

ponoć najzdrowiej ;) ja tego nei znam... i akurat z tego się ciese :D nie karmiłabym w iejscu publicznym.. chyba ,e pod jakąś płachtą :D albo namiotem

Zgłoś nadużycie #27464 3 listopada 2012, 7:38

Konto usunięte

seshella napisał(a)

obawiam sie, że żadna :) ja też około 6

niestety jude podkukał wczoraj :D ilośc waszych pieluch :D i się puszył! no nic :D hehe powiedziałąm,ze jest i tak głupi i ma spadac i i tak jest jude :D

Zgłoś nadużycie #27465 3 listopada 2012, 7:39

Konto usunięte

EdytaH napisał(a)

dziewczyny a jak jest u Was z usypianiem dzieciaczków ?? ?

ehh kurka ja 5 miesiecy miałam super dziecko- samo sobei szło spac, na kanapie , w kojcu, w lozeczku. ciach i patzre a on spi.. ale od 3 tyg jakoś nei spał juz sam! musiałąm go u meni w lozku kłasc! i lezec z nim az zasnie!głaskac po łbie, zasem ryczał przy tym 30 minut! ale od 5 dni spi znów w łozeczku i mozna powiedziec ,ze sam prawie zasypia, odwraca sie dupką do mamy i do pieluchy tuli i idzie spac ;) chyab zęby są tuż tu, bo sie nei slini ju tak, nei gryzie wsyztkiego

Zgłoś nadużycie #27466 3 listopada 2012, 7:40

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Łukasz mi ostatnio zaproponował kupno łózka polowego żebym mogła np w hipermarkecie ją nakarmic :)

hahahahhaha to musisz takie skąłdane w plecak kupić :D i targac ze soba :D   hahahah dobry ten twój mąż :D ahhaha

Zgłoś nadużycie #27467 3 listopada 2012, 7:41

Konto usunięte

ankanadi napisał(a)

a to moje slonce jak sie rozlozylo ze dla meza miejsca nie ma

hhhaha :) słitt :) mój tez rozwalony :D matka z boku, a ojciec na kanapie :D

Zgłoś nadużycie #27468 3 listopada 2012, 7:42

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

jestes psycholem, jude ma racje :) ja uzywam głownei babydream i i dady i starcza mi na jakies 10 dni :)

kurde no! miałam nadzieje,ze choc 1 z was jest tak niefrasobliwa jak ja :D i tak trwoni pieluchy!

Zgłoś nadużycie #27469 3 listopada 2012, 7:44

Konto usunięte

EdytaH napisał(a)

Kurcze bo moja Kaliśka tylko przy cycorku , na rączkach z kołysaniem i śpiewaniem, i na dodatek tylko 1 kołysanki, jak już prawie śpi to mogę śpiewać coś innego, a jak przestanę śpiewać to oczy się otwierają i patrzy na mnie zdziwiona, zaczynam śpiewać przytula się do cyca i usypia. Muszę wymyśle na nią jakiś inny patent , bo planuję powrót do pracy i co wtedy :( .

jenyyyy;/ ja na rękach bym nie dała rady, kręgosłup mi padał, jak go lulałam, kloc 9 kilowy... my głaszczemy po głowie, jacek do neigo mamrocze i  leżymy obok jak jest bardzo zle. albo ostatnio w dzien do wozka.. ale tylko 2 razy mi sie gotak udało uśpić... patrzy na mnei jak na wariatke, cmoka i gada... najłatwiej jak z nim leze w moim łozku...

Zgłoś nadużycie #27470 3 listopada 2012, 7:48

Konto usunięte
oho monolog...
No nic, mój syn spał w lozeczku do 5 ! i zasnał w lozeczku sam! jakoś przed 20... i nei bawił sie w nocy!!!! i jak go wziełam do wyra o 5 to spał do 10 po 6 :D wiec nei jest dziś zle. :D jude w robocie :D kurka ostatni raz;/;/ w tym miesiacu dorobilismy na czarno prawie tysiac euro.... a tera konczy sie sezon.. i przez miesiac, dwa albo elpiej bedzie lipa u neigo... ja od grudnia moze znów cos podłapie.. eh kurna..