Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27371 2 listopada 2012, 18:13

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha to ja też. Ja gdzieś też co 2 godz zmieniam chyba że kupalek jest. W nocy też nie rozbudzam chodź czasem rano pielucha solidna ;)

Rano to juz mega petarda :) ,ale bez sensu wybudzac dziecko.Ona je na spiocha i tak to by się rozbudziła i nie wiem jak by bylo z zasnieciem.

Zgłoś nadużycie #27372 2 listopada 2012, 18:13

Gosiulkovic Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

No Ola nie chcę Cie martwić,ale chyba jesteś szajbusem :)

:D :D tak tak i jeszcze roztrwaniaczem ojrosów ;)

Zgłoś nadużycie #27373 2 listopada 2012, 18:18

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Ja pampersy caly czas ;) nawet nie probowalam innych ;)

ja tez pampki tylko. kombinowałam przy Iwonie ale pampersy były bezkonkurencyjne i teraz tylko pampersy kupuje

Zgłoś nadużycie #27374 2 listopada 2012, 18:20

kasia17 Fajna mama
Wkoncu dalam mu antybiotyk bo mial wysoka temp i nie spadala bo podaniu syropu przeciwgoraczkowegi no i nie chcial pic ani jesc tak kolo 16 -tej , nie czekalam bo jesli mialaby z tego zrobic sie jakas angina to nie wydarowalabym sobie , tak podejrzewam ze cos z gardlem skoro nie chchial ani pic ani jesc . 
Nie ma nic gorszego nic chorujace dziecko, serce mi peka, oczka zaczerwienione , rozpalony i marudzi ;((((

Zgłoś nadużycie #27375 2 listopada 2012, 18:20

kasia17 Fajna mama
Witamy nowa mamę podgladaczke ;)
Nadia piekne imie tez mi sie podoba ;)

Zgłoś nadużycie #27376 2 listopada 2012, 18:27

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Wkoncu dalam mu antybiotyk bo mial wysoka temp i nie spadala bo podaniu syropu przeciwgoraczkowegi no i nie chcial pic ani jesc tak kolo 16 -tej , nie czekalam bo jesli mialaby z tego zrobic sie jakas angina to nie wydarowalabym sobie , tak podejrzewam ze cos z gardlem skoro nie chchial ani pic ani jesc . 
Nie ma nic gorszego nic chorujace dziecko, serce mi peka, oczka zaczerwienione , rozpalony i marudzi ;((((

Bardzo wam współczuję,a po antybiotyku spadła gorączka?

Zgłoś nadużycie #27377 2 listopada 2012, 18:28

nata77a Fajna mama

martus91 napisał(a)

no z nim już lepiej, zrozumiał że zachował się jak penis, delikatnie rzecz ujmując :P teraz jest w miarę ;)
w sumie nie jego wina, że go rodzice tak wychowali... u nich cała rodzina myśli tylko o sobie... trochę to zajmie zanim się tego oduczy :/ jak my się przeprowadzaliśmy to jego ojciec na tydzień sobie wyjechał, jego matka była w Holandii, a on sam przenosił meble, sprzątał i robił kuchnie... tu nikt nie myśli o drugim człowieku... w sobotę moi teściowie robią imieniny, a między ich piętrem, a naszym nie ma drzwi, Mariusz ich prosi od tygodnia żeby je wstawili, bo oni się tak drą, że Dominika się cały czas budzi, a co dopiero jak impreza będzie :/ a oni powiedzieli, że ich to nie obchodzi, że to nasz problem, że możemy sobie wynieść łóżeczko an strych i tam może dziecko spać (!) . W końcu Mariusz się na nich nadarł i mają wstawić te głupie drzwi jutro :/ egoiści zasrani... a Dominika od urodzenia NIC od nich nie dostała, NIC! Nawet jednej głupiej grzechotki czy bodów... :/ no i ukochany tekst mojej teściowej "czemu ten dzieciak się tak drze?" eh... :P

A nie możesz u swoich rodziców mieszkać.Mariusza i tak większość dni nie ma.

Zgłoś nadużycie #27378 2 listopada 2012, 18:29

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

i dobrze! lepiej tak niżby się miało rozbujać.
biedny :(
długo ta gorączka go trzyma.

Zgłoś nadużycie #27379 2 listopada 2012, 18:30

Gosiulkovic Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Witamy nowa mamę podgladaczke ;)
Nadia piekne imie tez mi sie podoba ;)

tak tak !!
dzień dobry wszystkim cicho ciemnym majowym mamom po drugiej stronie podczytującym forum ;)

Zgłoś nadużycie #27380 2 listopada 2012, 18:31

nata77a Fajna mama

oll85 napisał(a)

no chyba za często;D hyhy co wymacam choc troche, czyli co jakies 30-40 minut ;p moe jude jednak ma racje.. ale ja sie boje ze młodzian odpazy dupke

Czytałam, że należy przed każdym karmieniem (podawali że co ok. 3 godziny) oraz jak zrobi kupę.

Mi też wychodzi z 7-8. W nocy Małemu nie zmieniam (bo się wybudza) lub tylko raz nad ranem jak mocno zesika, ale zakładam specjalnie Pampersa na noc nawet jak mam inne pieluchy w domu, bo dobrze chłonie. I odpukać jeszcze nigdy nie odparzyła się pupa.

Zgłoś nadużycie #27381 2 listopada 2012, 18:33

nata77a Fajna mama

kasia17 napisał(a)

no to jude usprawiedliwiony bo napewno ma racje , matko naprawde pzrewrazliwiona jestes , to lepeij tetry uzywaj skoro az tak czesto zmieniasz ;) hehe a my tak zlinczowalysmy jude ze na pieluchy ci zydzi , tez bym ci zydzila ;)

A myślałyśmy, że to Jacek przesadza, a to jednak Ola :)

Zgłoś nadużycie #27382 2 listopada 2012, 18:54

EdytaH Zaprawiona w bojach

Like napisał(a)

Moje dziewczyny rano :)

superaśnie!!!

Zgłoś nadużycie #27383 2 listopada 2012, 18:55

Like napisał(a)

a tu kilka dni temu, wchodzę do sypialni i co patrzę?! Emila odkryta (norma) i Fibi w jej nogach :)

świetne zdjecia

Zgłoś nadużycie #27384 2 listopada 2012, 19:11

Gosiulkovic Fajna mama
Patrzcie napisali o tym o czym mówiłam kilka dni temu
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,wielki-bazar-przy-cmentarzu-kupisz-m...

Zgłoś nadużycie #27385 2 listopada 2012, 19:16

Kropka86 Gotowa na wszystko
Cześć majowe mamusie strasznie jestem ciekawa co u was słychać nie mogę doczekać się kiedy do Was wrócę.
moja Ola nareszcie zaczęła sie przekrecać na brzuszek z plecków długo na to czekałam! robi to narazie nie chętnie no ale wkoncu w 23tyg. zaczęła i to sie liczy!!!
pozatym to po zupce jarzynowej z gerbera robi takie smierdzące kupy że aż otrzasa przy przebieraniu pampka bllle :)
a i swoja dolna jedynka gryzie mnie po cyckach wiec jest czad przy jedzeniu!
Życze zdrówka dla wszystkich majowych dzieciaczków i ich zwarjowanych mamusiek!

Zgłoś nadużycie #27386 2 listopada 2012, 19:17

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Bardzo wam współczuję,a po antybiotyku spadła gorączka?

tak teraz ma 37.7 , zjadl butle i zasypia .

Zgłoś nadużycie #27387 2 listopada 2012, 19:20

kasia17 napisał(a)

A ja siedze i pije sobie kawke ;)

Edyta a co z twoja corcia Kalinka ?

U nas jest już lepiej :) gardło już nie jest czerwone. dzidzia ma nadal straszny katar i czasami kaszelek , ale to wtedy jak te gluty na spływają do gardła, a tak to dobrze. Ale tydzień temu też miała temp 38,2 dawałam jej paracetamol, a później nurofen bo działa na stany zapalne kole. poleciła. Ale ostateczne wyleczyłam ją chyba Lipomagiem taki syropek, i psikam kropelki do noska bo straszny katar.

Zgłoś nadużycie #27388 2 listopada 2012, 19:21

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

i dobrze! lepiej tak niżby się miało rozbujać.
biedny :(
długo ta gorączka go trzyma.

rana jak wstal mial potem po godzince sapadla do 37.5 potem po 11 -tej jak wstal 38.7 i wtedy dlam mu Ibum i po jakim czasie spadlo do 37.7 a przed 16 -ta znowu 38. 7 i nie chcial jesc wiec dalam mu antybiotyk ;( teraz ma 37.7 i zjadl i zasypia za pol godzinki musze dac mu probiotyk .

Boze juz to widze jak pospie dzis . buuuu(

Zgłoś nadużycie #27389 2 listopada 2012, 19:22

kasia17 Fajna mama

EdytaH napisał(a)

U nas jest już lepiej :) gardło już nie jest czerwone. dzidzia ma nadal straszny katar i czasami kaszelek , ale to wtedy jak te gluty na spływają do gardła, a tak to dobrze. Ale tydzień temu też miała temp 38,2 dawałam jej paracetamol, a później nurofen bo działa na stany zapalne kole. poleciła. Ale ostateczne wyleczyłam ją chyba Lipomagiem taki syropek, i psikam kropelki do noska bo straszny katar.

a nie przepisali wam antybiotyku ?
Dobzre ze z mala juz lepiej ;)

Zgłoś nadużycie #27390 2 listopada 2012, 19:24

kasia17 Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

Cześć majowe mamusie strasznie jestem ciekawa co u was słychać nie mogę doczekać się kiedy do Was wrócę.
moja Ola nareszcie zaczęła sie przekrecać na brzuszek z plecków długo na to czekałam! robi to narazie nie chętnie no ale wkoncu w 23tyg. zaczęła i to sie liczy!!!
pozatym to po zupce jarzynowej z gerbera robi takie smierdzące kupy że aż otrzasa przy przebieraniu pampka bllle :)
a i swoja dolna jedynka gryzie mnie po cyckach wiec jest czad przy jedzeniu!
Życze zdrówka dla wszystkich majowych dzieciaczków i ich zwarjowanych mamusiek!

super ze jzu sie rozbrykala ;)