Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27311 2 listopada 2012, 14:30

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ewelina twoja Natalcia to ma wiecej zabawek niz mój pędrak bedzie miał przez całe zycie :( przez jude :(

ten Vtech to dostała od Cioci z Hamburga...po niemiecku hahahahah

Zgłoś nadużycie #27312 2 listopada 2012, 14:30

Konto usunięte
płod tez łososia love

Zgłoś nadużycie #27313 2 listopada 2012, 14:31

Konto usunięte
ide;D
teraz juz na bank :) konczyc zupe, głodna jetsem;[

Zgłoś nadużycie #27314 2 listopada 2012, 14:32

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

ten Vtech to dostała od Cioci z Hamburga...po niemiecku hahahahah

o to może jednak Ola zamieni synowe ... ;P

Zgłoś nadużycie #27315 2 listopada 2012, 14:32

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

My zaliczyłysmy 30 minutowy spacer,bo zaczęła płakąc i musiałam ją na ręcę wziąść.Umyłam tylko gary.Na obiad też nic nie mam,ale mam za to listę zakupów,która zaraz podyktuje mężowi i niech zaliczy sklep w drodze powrotnej do domu.Będę gotowała jak wróci.Wchodzicie teraz do sklepów na spacerze,bo ja boję się,żę się Natka spoci w tych wszystkich rzeczach.

tak, wchodze na zakupy, ale wtedy rozpinam i odkrywam łobuza małego :P

Zgłoś nadużycie #27316 2 listopada 2012, 14:33

Like Supermama
Ola a Ty piałaś o co poszło temu szefowi, że Twojego męża wkurzał? bo mnie chyba minęło!

Też idę, bezsensu siedzieć, jak i tak mnie nie minie ta gura naczyń, ale odkrzać nie będę, stary niech odkurza, a nie wywalił brzuch na kanapie i chrapie!! Zaraz mu zdjęcie strzelę i dam w neta za karę!

Zgłoś nadużycie #27317 2 listopada 2012, 14:33

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

ja miałam psinę od takiej pani, która ją znalazła zimą przywiązana w lesie do drzewa z osmioma szczeniakami... wziela do siebie, nakarmiła i znalazła jej włascicieli-czyli nas :) byłam wtedy dzieckiem. była u nas jakies 16-18 lat :) juz nie zyje :( bardzo kochana sucz :(

mojego psiaka dostałam od byłego, jak mial 3 tyg, bo jego matke otruli i dlatego musisąłm wczesniej go wziąc

Zgłoś nadużycie #27318 2 listopada 2012, 14:36

aniam Supermama

Like napisał(a)

mój nie bardzo za piwem, za to jara tą faję pokoju (e-papierosa) truje się tą nikotyną w płynie! A nie palił w ogóle 2 lata! Pewnie i tak mnie okłamuje i popala zwykłe faje w pracy, ale wie, że jak tylko wyczuję smród od niego, to dostanie w.pierd.ol!!

to juz chyba taki zawód, ze wszystcy pala, zrestza może powiedziec, ze w pracy palą, a on przeszedl tym dymem

Zgłoś nadużycie #27319 2 listopada 2012, 14:36

martus91 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Marta a jak tam ci sie z Mariuszem uklada? cos rozmawialiscie ? szkoda mi ciebie dziewczyno ;)

no z nim już lepiej, zrozumiał że zachował się jak penis, delikatnie rzecz ujmując :P teraz jest w miarę ;)
w sumie nie jego wina, że go rodzice tak wychowali... u nich cała rodzina myśli tylko o sobie... trochę to zajmie zanim się tego oduczy :/ jak my się przeprowadzaliśmy to jego ojciec na tydzień sobie wyjechał, jego matka była w Holandii, a on sam przenosił meble, sprzątał i robił kuchnie... tu nikt nie myśli o drugim człowieku... w sobotę moi teściowie robią imieniny, a między ich piętrem, a naszym nie ma drzwi, Mariusz ich prosi od tygodnia żeby je wstawili, bo oni się tak drą, że Dominika się cały czas budzi, a co dopiero jak impreza będzie :/ a oni powiedzieli, że ich to nie obchodzi, że to nasz problem, że możemy sobie wynieść łóżeczko an strych i tam może dziecko spać (!) . W końcu Mariusz się na nich nadarł i mają wstawić te głupie drzwi jutro :/ egoiści zasrani... a Dominika od urodzenia NIC od nich nie dostała, NIC! Nawet jednej głupiej grzechotki czy bodów... :/ no i ukochany tekst mojej teściowej "czemu ten dzieciak się tak drze?" eh... :P

Zgłoś nadużycie #27320 2 listopada 2012, 14:41

ewelina6660 Fajna mama

martus91 napisał(a)

no z nim już lepiej, zrozumiał że zachował się jak penis, delikatnie rzecz ujmując :P teraz jest w miarę ;)
w sumie nie jego wina, że go rodzice tak wychowali... u nich cała rodzina myśli tylko o sobie... trochę to zajmie zanim się tego oduczy :/ jak my się przeprowadzaliśmy to jego ojciec na tydzień sobie wyjechał, jego matka była w Holandii, a on sam przenosił meble, sprzątał i robił kuchnie... tu nikt nie myśli o drugim człowieku... w sobotę moi teściowie robią imieniny, a między ich piętrem, a naszym nie ma drzwi, Mariusz ich prosi od tygodnia żeby je wstawili, bo oni się tak drą, że Dominika się cały czas budzi, a co dopiero jak impreza będzie :/ a oni powiedzieli, że ich to nie obchodzi, że to nasz problem, że możemy sobie wynieść łóżeczko an strych i tam może dziecko spać (!) . W końcu Mariusz się na nich nadarł i mają wstawić te głupie drzwi jutro :/ egoiści zasrani... a Dominika od urodzenia NIC od nich nie dostała, NIC! Nawet jednej głupiej grzechotki czy bodów... :/ no i ukochany tekst mojej teściowej "czemu ten dzieciak się tak drze?" eh... :P

Wiem,że nie masz wyboru,ale i tak podziwiam za cierpliwosc.

Zgłoś nadużycie #27321 2 listopada 2012, 14:42

martus91 Fajna mama
dziewczyny, a czy wasze dzieciaki też tak pełzają? moja Dominika pełza po całym pokoju :) próbuje też raczkować, ale coś jej nie idzie, czasami staje na rękach, podnosi pupę i tak się kołyszę w przód i w tył, jakby chciała się wybić :) siedzieć jeszcze nie umie :) buja się w lewo i w prawo jak siedzi :) ogólnie przez ostatni tydzień to zrobiła mega postępy w rozwoju motorycznym :)

Zgłoś nadużycie #27322 2 listopada 2012, 14:47

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

moj ryby tez nie chcial ale musze zrobic drugie podejscie skoro Pietrucha mowisz ze zjadl ;)

ano zjadł :)

Zgłoś nadużycie #27323 2 listopada 2012, 15:19

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Wiem,że nie masz wyboru,ale i tak podziwiam za cierpliwosc.

o matko!!! ja tez !!!

Zgłoś nadużycie #27324 2 listopada 2012, 15:20

kasia17 Fajna mama

martus91 napisał(a)

dziewczyny, a czy wasze dzieciaki też tak pełzają? moja Dominika pełza po całym pokoju :) próbuje też raczkować, ale coś jej nie idzie, czasami staje na rękach, podnosi pupę i tak się kołyszę w przód i w tył, jakby chciała się wybić :) siedzieć jeszcze nie umie :) buja się w lewo i w prawo jak siedzi :) ogólnie przez ostatni tydzień to zrobiła mega postępy w rozwoju motorycznym :)

tak jestesmy na tym samym etapie , tylko Wiktor juz ladnie utzymuje rownowage opierajac sie na raczkach ale nie umie poruszac sie do przodu , konczy sie tak ze glowa laduje w podlodze .

Zgłoś nadużycie #27325 2 listopada 2012, 15:25

Konto usunięte
płod nie pełza;/ ale odrywa koncyny i łepek i pływa ;) o kocu ;)
jude wrocił i zastał mnie myjaca gary :) hyhy jakbym cały dzien w kuchni była :) zupa pyszna. mmm zaraz idziemy szpaciren.
Like szef jak zwykle o pierdołe wrzeszcał. no i jude nie wytrzymał ;) a sef sie tak zdziwił e juz 2 dien nie kryczy:0

Zgłoś nadużycie #27326 2 listopada 2012, 15:28

Konto usunięte
a laski ile pieluch dziennie wam idzie> ?? pisałam z dominika jej 4 !!! nie wiem jak to robi! bo mi z 14! moze ja naprawde jestem jakas głupia ??
Aaaa FIFI chce chodzic, nei raczkuje, chce chodzic, jak sie uczepi jej to sieda i wstaje!

Zgłoś nadużycie #27327 2 listopada 2012, 15:30

Like Supermama
a my szpaciren i ajnkałfen gejen :)

Zgłoś nadużycie #27328 2 listopada 2012, 15:41

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

a laski ile pieluch dziennie wam idzie> ?? pisałam z dominika jej 4 !!! nie wiem jak to robi! bo mi z 14! moze ja naprawde jestem jakas głupia ??
Aaaa FIFI chce chodzic, nei raczkuje, chce chodzic, jak sie uczepi jej to sieda i wstaje!

Nigdy nie liczyłam,ale tak co 2 godziny zmieniam.W nocy nie zmieniam,bo spi i jej nie wybudzam.To co ile Ty te pieluchy zmieniasz?
Chyba tak z 6-7 nam wychodzi.

Zgłoś nadużycie #27329 2 listopada 2012, 15:41

Konto usunięte
my te musimy;/ kawy nei mam! proszku do pranie nei mam, w koncu sie skończył 10 kilowy :D hehe no i jak z tymi pieluchami? like ile ci idzie?

Zgłoś nadużycie #27330 2 listopada 2012, 15:42

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Nigdy nie liczyłam,ale tak co 2 godziny zmieniam.W nocy nie zmieniam,bo spi i jej nie wybudzam.To co ile Ty te pieluchy zmieniasz?

no chyba za często;D hyhy co wymacam choc troche, czyli co jakies 30-40 minut ;p moe jude jednak ma racje.. ale ja sie boje ze młodzian odpazy dupke