Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27291 2 listopada 2012, 14:11

Konto usunięte
aa moja ciotka(mamy siostra) ma wilka- ktory mnie nawet ugryzł - wpuszcza ludzi ale juz nei wypusca. wogole jakis taki dziwny jest. zawse u nich wigilia była,ale nie pojde tam z małym. u nas w tym roku bedzie.

Zgłoś nadużycie #27292 2 listopada 2012, 14:12

kasia17 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

dziewczyny przeglądam stare gazety (mam taką kupkę jakiś mamo to ja i innych którą dostałam od koleżanek kilka lat temu i tak mi zalega i się w końcu za nie zabrałam żeby dziadostwo wyrzucić- szkoda mi tak nawet bez przeglądniecia do kontenera na makulaturę ładować ;) ). No i co wyczytałam:
mądra pani dr radzi co robić żeby uniknąć faktu że dziecko w nocy się budzi i chce się bawić i nie mieszać dziecku dnia z nocą. Tj. jak dziecko śpi w dzień to ma być normalnie- bez zasuwania okna, z włączonym radio czy tv i normalnym krzątaniem domowym. Wieczorem rytuał kąpania :D :D :D ;) ha ha i po tym w domu cicho i w pokoju do uśpienia malucha ciemno (półmrok przynajmniej). To tak skrótowo. Ponoć takie zachowania powodują że dziecko załapuje kiedy noc i kiedy spać trzeba a nie baraszkować :D :D

ja nie zasuwam rolet ale zawsze okap wlaczony bo maly przyzwyczajony do tego szumu i w tle leci " sercr pik pik " - szzcerze zygam jzu na ta piosenka ale jak mus to mus ;)

Zgłoś nadużycie #27293 2 listopada 2012, 14:13

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

ja nie zasuwam rolet ale zawsze okap wlaczony bo maly przyzwyczajony do tego szumu i w tle leci " sercr pik pik " - szzcerze zygam jzu na ta piosenka ale jak mus to mus ;)

haha co to za pieśn?

Zgłoś nadużycie #27294 2 listopada 2012, 14:14

Konto usunięte

oll85 napisał(a)

haha co to za pieśn?

aaaaaaaaaaaaa smerfny hit?

Zgłoś nadużycie #27295 2 listopada 2012, 14:16

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Pies chciał natalcie hapnąc! ale ją podniosła,warczał na nią... i o ile dobrze pamietam macocha mowiła,ze on chciał tylko powąchac czy cos..
Ja swoje sy kocham,,ale tej czarnej małej bdziągwie nei ufam an 100%

ojej ! tzreba miec dystans w relacjach nigdy nie wiadomo do konca co pies zrobi ? U mnie w domu tez od lat byl pies i zaprzyjazniony a rzucil sie na moja blixnaiczke i gdyby nie mama to nie wiem jakby sie to skonczylo a ja to pamietam jakby to bylo dzis mimo ze mialysmy 5 latek ;) bardzo sie o nia wtedy balam .

Zgłoś nadużycie #27296 2 listopada 2012, 14:17

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

aaaaaaaaaaaaa smerfny hit?

niom ;) okap , smerfne hity i Wiktor wie ze idzie spac, przytula sie do kocyka, pobujam go w wozku chwile is spi ;)

Zgłoś nadużycie #27297 2 listopada 2012, 14:19

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

ojej ! tzreba miec dystans w relacjach nigdy nie wiadomo do konca co pies zrobi ? U mnie w domu tez od lat byl pies i zaprzyjazniony a rzucil sie na moja blixnaiczke i gdyby nie mama to nie wiem jakby sie to skonczylo a ja to pamietam jakby to bylo dzis mimo ze mialysmy 5 latek ;) bardzo sie o nia wtedy balam .

wiesz, to jednak tylko pies... moja majka bardzo chciała kamila :D nei wiem czy do zjedzenia, czy do zabawy ;) ale tylko 2 dni, potem go olała, ale chyba wie ze to dzidzia, bo jak normalnie hałas robi starszliwy, to wogoel nei szczekała jak bylśmy :)
Jak mały acznie latac, to bede musiała bramke wstawic,zeby ona go nei zjadła.. nei wiere tej małpie ;)
A co psa winoć... człowiek musi uwazac, to zwierze tylko...

Zgłoś nadużycie #27298 2 listopada 2012, 14:20

Like Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

dziewczyny przeglądam stare gazety (mam taką kupkę jakiś mamo to ja i innych którą dostałam od koleżanek kilka lat temu i tak mi zalega i się w końcu za nie zabrałam żeby dziadostwo wyrzucić- szkoda mi tak nawet bez przeglądniecia do kontenera na makulaturę ładować ;) ). No i co wyczytałam:
mądra pani dr radzi co robić żeby uniknąć faktu że dziecko w nocy się budzi i chce się bawić i nie mieszać dziecku dnia z nocą. Tj. jak dziecko śpi w dzień to ma być normalnie- bez zasuwania okna, z włączonym radio czy tv i normalnym krzątaniem domowym. Wieczorem rytuał kąpania :D :D :D ;) ha ha i po tym w domu cicho i w pokoju do uśpienia malucha ciemno (półmrok przynajmniej). To tak skrótowo. Ponoć takie zachowania powodują że dziecko załapuje kiedy noc i kiedy spać trzeba a nie baraszkować :D :D

ee tam, ja mam półmrok w południe, a ciemno jak w dupie w nocy :) chyba też odróżnia, wczoraj pięknie spała, bo dostała butelkę, najdała się więc wszystko było ok! I wolę zasłaniać, bo wtedy mi naprawdę pośpi, a tak to 10 minut i byłby koniec, bezsensu. Mi też by się ch.ujowo spało, jakby mi słońce na twarz biło, bo akurat ja tak mam.

Zgłoś nadużycie #27299 2 listopada 2012, 14:20

Konto usunięte
odbiegajac od tematu... ukryta prawda to jakas patologia :D buahaha gladam własnei o chłopcu co mysli ,ze jest wampirem,a jego dupa woli koncert bibera niz ranndke :D umre zaraz :D co a danon to wymyśla!?

Zgłoś nadużycie #27300 2 listopada 2012, 14:20

kasia17 Fajna mama
;)

- Zrobimy to na Urząd Skarbowy ?
- a jak to jest ' na Urzad skarbowy ?"
- Ty masz zwiazane rece a ja dobiore ci sie do dupy ;)

Zgłoś nadużycie #27301 2 listopada 2012, 14:21

Like Supermama

oll85 napisał(a)

Ewelina twoja Natalcia to ma wiecej zabawek niz mój pędrak bedzie miał przez całe zycie :( przez jude :(

nie wiem czy się śmiać...

Zgłoś nadużycie #27302 2 listopada 2012, 14:21

martus91 Fajna mama

oll85 napisał(a)

wstawiłam pranie i zupe :D dziecko nakarmione, wsyztko oplute marchwią... tn ryzem kurką i marchwia... masakra jak on pluje! kuzwa wkura mnei to!

moja przed chwilą zjadła kurczaka z warzywami, podniosłam ją żeby sobie usiadła, a ta wypluła połowe na spodnie, body, bluzkę, nawet na mnie! aaaaaaa! ja też dziś piorę 2 pralka już wstawiona, a jeszcze pół łazienki zawalone ciuchami!

Zgłoś nadużycie #27303 2 listopada 2012, 14:22

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

odbiegajac od tematu... ukryta prawda to jakas patologia :D buahaha gladam własnei o chłopcu co mysli ,ze jest wampirem,a jego dupa woli koncert bibera niz ranndke :D umre zaraz :D co a danon to wymyśla!?

no dokladnie tez to ogladlam ostatnio jak bylam na vacu well , nie mialam wyjscia , ale rzezcywiscie masakra ;)

Zgłoś nadużycie #27304 2 listopada 2012, 14:22

Konto usunięte

Like napisał(a)

ee tam, ja mam półmrok w południe, a ciemno jak w dupie w nocy :) chyba też odróżnia, wczoraj pięknie spała, bo dostała butelkę, najdała się więc wszystko było ok! I wolę zasłaniać, bo wtedy mi naprawdę pośpi, a tak to 10 minut i byłby koniec, bezsensu. Mi też by się ch.ujowo spało, jakby mi słońce na twarz biło, bo akurat ja tak mam.

my tez, musiałam wczoraj całkeim rolete zewnetrzna zamknac i drzwi otworzyc, bo ciemno jak w d....
Na noc mam taki mał y pizdryk z 1 cm zarówka do gniazdka w roku pokoju,zebym sie nei zabiła o własne giry jak wstaje po flaszke

Zgłoś nadużycie #27305 2 listopada 2012, 14:23

kasia17 Fajna mama

martus91 napisał(a)

moja przed chwilą zjadła kurczaka z warzywami, podniosłam ją żeby sobie usiadła, a ta wypluła połowe na spodnie, body, bluzkę, nawet na mnie! aaaaaaa! ja też dziś piorę 2 pralka już wstawiona, a jeszcze pół łazienki zawalone ciuchami!

Marta a jak tam ci sie z Mariuszem uklada? cos rozmawialiscie ? szkoda mi ciebie dziewczyno ;)

Zgłoś nadużycie #27306 2 listopada 2012, 14:23

Konto usunięte

martus91 napisał(a)

U mnei kanapa,bujak, spodnie moje , sweter moj, ryj moj, rece moje, u dziecka- rajty, ocy noc, włosy, bujak, podłoga! i sie smieje i z pałną japą robi takie gulgoczące giiiiiiiiiiiiiiiii i wszytko leci jak z rozrzutnika do gnoju!

Zgłoś nadużycie #27307 2 listopada 2012, 14:24

Konto usunięte
no włansie marta! szkoda namciebie!! chyba masz gorzej niz ja i jude! bo jak ja go zatłuke to nie dowie sie nikt.. a u ciebie od razu bedzie lipa!

Zgłoś nadużycie #27308 2 listopada 2012, 14:26

Like Supermama
Ja tam nie boję się, że moja coś jej zrobi, na umyślnie, raczej z głupoty, dlatego one nie zostają same, no chyba że spią, ale ja i tak zaglądam co chwilę. Ale co ja miałam przed c hwilą, Emila wstała, poszłam po pampka i nożyczki żeby jej uciachać pazurska, Fibi przylazła z zabawką, przyniosłam jej dobrótkę i jej dawałam, ona dawała głos itp. Emilka się śmiała, jak się żarcie skończyło, to mój pies myślał chyba, że ja coś jeszcze w tym pampku przeniosłam, a pampek był po drugiej stronie koło Emilki i ta je.bnięta oczywiście hops i przez Emilę, ale tak, że mi serce stanęło, bo łapy były zaraz przy głowie, ja pie.rdolę już widziałam, jak wbija się w oko tymi pazurami!!! przetarła przez Emilki swoim brzuchem, zje,bałam ją i pogoniłam, ale ona za żarciem jest jak głupia! Oczywiście Emila tego jej skoku to się hichrała w głos, aż się zaniosła....mi nie było do śmiechu, bo naprawdę się wystraszyłam! Mój mąż często mówi, że przesadzam i gada, a co zrobiła jej coś? nawet jej nie dotyka...no tak nie zrobiła, ale ja nie chcę dopuścić nawet do tego jednego razu!

Zgłoś nadużycie #27309 2 listopada 2012, 14:28

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

no żartujesz! he he :D :D
a co to za ryba ??
ciekawe jak oni z tej ryby ości usuwają ??

Warzywa z delikatna rybką.Pisze,że łosoś.

Zgłoś nadużycie #27310 2 listopada 2012, 14:28

kasia17 Fajna mama
maly wstal ,lece papa ;)