Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27191 2 listopada 2012, 11:25

EdytaH Zaprawiona w bojach

aniam napisał(a)

co to MON ??

mięso oddzielone mechanicznie, mogą tam być skóry pazury i kuperki , same świństwa!!!

Zgłoś nadużycie #27192 2 listopada 2012, 11:26

Konto usunięte
No te piłeczki super :D

Zgłoś nadużycie #27193 2 listopada 2012, 11:26

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

Moje dziewczyny rano :)

Po prostu cudnie.

Zgłoś nadużycie #27194 2 listopada 2012, 11:27

Ulla Fajna mama

Emza napisał(a)

hej ja tez nadrabiam...
artykułu nawet nie czytam...mam juz dość ciagle ktos kogos krzywdzi ... :(
co do wczorajszego dnia...nie wiem co napisać...tez sie spłakałam o Remku...biedna twoja mama.. :( nie wiem co napisać....bo najgorsze jak odchodzi malutkie i niewinne .....
mojej mamie tez idszedł braciszek zył 2 miesiace.....nie ma co.... :( a najgorsze ze po nim urodziła sie moja mama(dziewczynka) i dziadkowie ja troche traktowali jak odrzutka.......(wydaje nam sie ze liczyli na chłopaka) ehh no ale nic...szczerze to nie lubie 1 listopada...wczoraj ksiadz sie wypowiadał ze to dzien nadzieji i radosci -no myslałam ze go udusze przez ten telewizor..co oni za głupoity ludziom wciskają!
pozatym zmarli są w sercach i myślach -a nie na cmenarzu...jakos mnie denerwuje ten tłum odwalonych jak stróż w boże ciało ludzi....
no ale nic....dzisiaj 2 listopad ..jeszcze troszke i moja cudowna ukochana i uwielbiana GWIAZDKA :D

szkoda twojej mamy :(
jak moja zaszla ze mna w ciążę ( trzy miesiące po tym, jak mojego brata urodziła), to jej mama (czyli moja babcia) zrobila jejawanture, powiedziala, ze oszalała, bo przeciez jedno dziecko juz ma i po co jej drugie... i zawsze mnie gorzej traktowała jak brata....on był ukochany wnusio a ja na doczepke... pare lat temu moze troche sie jej odmienilo..

Emza ksiądz ma rację - wczoraj był Dzien Wszystkich Świętych, czyli tych którzy są w niebie i oczywiście, ze jest to dzień radosny i pełen nadziei, ze my tez bedziemy kiedys z nimi w niebie :) Natomiast dzisiaj jest Dzien zaduszny, kiedy to odwiedzamy groby naszych zmarłych i pogrążamy się w zadumie. Ponieważ w Polsce 1.11 jest wolny od pracy, to wtedy wiekszośc idzie na cmentarz, a 2.11 to Dzień Wszystkich zmarłych-tych co nie trafili do nieba też, dlatego 2.11 powinien skłaniać do zadumy nad zyciem i smiercią, jakością tego życia.
Nie wiem, czy ktos mnei zrozumiał-starałam się dobrze to wyjaśnić :)
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #27195 2 listopada 2012, 11:28

Ulla Fajna mama
[QUOTE=oll85;1119241]o madafaka! ja zapaliłam w kosciele swieczki, bo tu tak sie robi, tzn na cmentarzu tez, ale nei chciałam nakaczac 2 km z wozkim ,zeby zapalic znic siostrze zakonnej... no i jest taki ołtarzyk ze swiecami i sie pali w intencji jakiejss. no i to tyle. jednak nei chce grobu na wirtualnym cmentarzu;

u mnie w kosciele tez jest cos takiego :)

Zgłoś nadużycie #27196 2 listopada 2012, 11:29

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

kurka, ja bym nie kupiła.. tak sczzerez...wolałabym te 60ł dolozyc i nowe wziac, ni z czyms uskodzonym;/sle może to pierdoła i twoj men naprawi? :D

raczej spróbuje sama naprawic, zanim z pracy wróci i urwie mi łeb....

Zgłoś nadużycie #27197 2 listopada 2012, 11:29

Like Supermama

oll85 napisał(a)

no! to fakt.. ciasne ale własne! my wynajmujemy! pące 700 e i ch. nic tylko grzyb!

nie moje! to jest teściów! byłam po,jebana, że je remontowałam,ale mieliśmy tu mieszkać z 10 lat na pewno, łazienka nam się posypała po całym remoncie i musiałam jeszcze dobierać kredyt na remont ( była remontowana na odpierdol 2 lata nim się wprowadziliśmy i kafle zaczęły spadać, odplyw się zatkał w wannie) my mamy miec po dziadkach Sławka tzn rodzice jego powiedzieli, że możemy to wziąć a oni wezmą tamte, ale nam się nie opłace bo tamte z 20 tysięcy więcej warte, bo 14 metrów większe, 3 pokoje i balkon. Fajnie by było gdyby po sprzedaży nie trzeba by było spłacić kredyt, który mamy, nawet nie wiem ile w sumie na dzień dzisiejszy 50-60 tysiaków.

Zgłoś nadużycie #27198 2 listopada 2012, 11:31

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

Laski uwaga!!
Nie wiem cy w PL też ale tu jest afera, HIPP wycofuje całą produkcje wołowiny z makaronem od 6 mż. ( u nas w pl może jest od 7 ,czy  bo tu wszystko wczesniej) w środku są takie kawały,ze kilkoro dzieci sie prawie udusiło!!!!!

o ja pykam! ide sprawdzic co ja to za te kuponu znizkowe wzielam....

Zgłoś nadużycie #27199 2 listopada 2012, 11:31

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Kurczę,sama nie wiem.Jeżeli chodzi o moje zdanie to ja raczej jestem zwolenniczką,niż przeciwniczką antybiotyków.Bardziej boję się powikłań z powodu nie brania antybiotyku,niż jego zażywania.To oczywiście tylko moje zdanie.Może poczekaj do jutra i zobaczysz jak się sprawa rozwinie.

o własnie :) dokładnie o tym myslalam :)

Zgłoś nadużycie #27200 2 listopada 2012, 11:32

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

a tu kilka dni temu, wchodzę do sypialni i co patrzę?! Emila odkryta (norma) i Fibi w jej nogach :)

Normalnie zaje......Kochana ta twoja psina.My byliśmy w niedziele u mojego taty w Krakowie i wróciłam wkur... jak nie wiem.Oni mają kundelka Olka ( potwór nie pies).Szcekał cały czas i warczał na Natalkę.Położyłam ją na chwile na kocu na podlodze, a ten czort podszedl,niby chciał powąchać i nagle rzucił jej się do buzi.Po prostu to byly ulamki sekund jak ją podniosłam,a raczej poderwałam.A Przyjaciółka mojego Ojca czyt.głupie babsko mówi " nieeeee on chciał ją polizać".Zła byłam ,bo mogli go przecież zamknąć na górze w jakimś pokoju,albo nas nie zapraszac,bo przez 4 godziny musieliśmy trzymać ją na rekach.

Zgłoś nadużycie #27201 2 listopada 2012, 11:32

Like Supermama

Ulla napisał(a)

raczej spróbuje sama naprawic, zanim z pracy wróci i urwie mi łeb....

spoko ja przemyślałam to co ona napisała i ona ma na myśli tackę nie blat, więc tacka jest nakładana na blat, który też robi za tackę, najwyżej nie będziesz jej używać i już, jedyny minu taki, że w samym blacie nie ma dwóch podstawek na napój/słoiczek tylko jeden. Pewnie nie zaskakuje ta tacka, ona ma po dwóch stronach takie plastiki, może im się jeden urwał, albo co.

Zgłoś nadużycie #27202 2 listopada 2012, 11:33

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

NIKA ja też chce wiedziec!
Żenada to ma na imie JAcek Zet.. kuwa wczoraj mało mu nei przypier.... nie moge.. powiedziałam,ze w maju wracam do polski, neich sobei sam tu siedzi i sknerzy jak chce, porycałam sie, wreszczałam tak,ze sasiedzi na bank słyszeli... a młodzian miał ubaw- przekrzykiwał mnie.
Pierdolnął cos,ze ile tych pieluch, ze powinno mi chociaz na 5 dni starczac... no i  od razu wybuchłam.
Ale pojechałam po całosci, po jego starej,siostrze wiejskich korzeniach, ogolnie, ze głupi , jego stara to mongoł itd.. ze z domu wyniosł takie buractwo i wogole.. ze jakbym wiediała,ze taki jest to nigdy z nim bym nie była! Ostro poleciałam,az potem mi głupio było.  I nawaliłam sobei obiadu,zjadłam(jemu nei dałam) i poszłam z młodym do sypialni, on zasnał, po 10 minutahc jude sie przysrał, przepraszając i wchodząc mi w dupę... mam dosc tych jego przeprosin.
on mi zawsze gada,ze jemu cieko sie zmienic, ze mam nei słuchac jak gada o praniu czy pieluchach(o praniu juz z 2 miechy nei jęczy) ,ze i tak przeciez kupi, ze mam wogoel nei słuchac jak cos gada, a ja od razu wrzescze...
A powiedziałam,ze na wigilii w pl porusze ten temat i jego stara dowie sie jakiego ma syna :D i moja cała rodizna jak wpaniałym jest mezem i ojcem :D chyba sie mnei boi..

no! taki opis kłótni to ja rozumiem :D teraz NIKA dawaj :D

mówisz, ze ci w doope wchodzil-jak było? :D

Zgłoś nadużycie #27203 2 listopada 2012, 11:33

EdytaH Zaprawiona w bojach

kasia17 napisał(a)

Dziewczyny wlasnie wrocilismy od pediatry , maly nie spal w nocy , budzil sie non stop, rano mial 38, 3 temp . Dostal antybiotyk narazie na 5 dni , jak sie nie polepszy to znowu na kontrol .
Jestem zalamana , bo nie wiem co robic bo ta doktor stwoerdizla ze narazie w oskrzelach dobrze czyli nic nie ma tylko gardlo troszeczke zaczerwienione i ten katarek ale dala mu antybiotyk bo teraz weekend i lepiej zeby nic sie nie rozwinelo , nie wiem co myslec ?

Ja tez bylam u doktor ze soba i antybiotyku nie dostalam tlyko syrop na kaszel i krople do nosa .

ja też idę zaraz z Kalichą do lekarza , ciekawe co nam powie

Zgłoś nadużycie #27204 2 listopada 2012, 11:34

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

to moja teściowa.. mówi, ojj dobrze,ze to chłopak, chłopak to lepiej... ja mwóie a czemu niby? a bo  tak, chłopak to lepiej( mój jude ma 2 braci, tzn jeden zmarł, i siostre) ponoc siostry nigdy nie akceptowali, stary wprost mówi,ze on chciał tylko synów.. fajnie co?

k. pojeby....
moja mama cała moją ciąże gadała ze chce wnuczkę, ale jest wnuczek i tez go ubostwia :D

Zgłoś nadużycie #27205 2 listopada 2012, 11:35

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

Nawet nie wiecie, jak ja marzę o pokoju dla mojego dziecka! Jak mam kilka razy dziennie rozkładać i składać, matę, krzesełko, hopsalnię to mnie szlak trafia! Gdybym miała narożnik w stołowym, to może i bym jej z sypialni zrobiła, ale tak to bez sensu, łóżko i kanapę musiałabym wywalić, a nie są stare, bo dopiero 3 lata mają, no i 5 tysiaków poszło by w pizdduuu, a oprócz tego tzreba by wydać jakieś 2-3tysiące na narożnik!

y własnie z sypialni zrobimy jej pokoik,ale to jeszcze nie teraz.W duzym pokoju mamy właśnie narożnik.My chyba mamy jednak wiecej miejsca,bo wszystko jest rozłożone,a chodzić się da :)

Zgłoś nadużycie #27206 2 listopada 2012, 11:35

Like Supermama

Ulla napisał(a)

szkoda twojej mamy :(
jak moja zaszla ze mna w ciążę ( trzy miesiące po tym, jak mojego brata urodziła), to jej mama (czyli moja babcia) zrobila jejawanture, powiedziala, ze oszalała, bo przeciez jedno dziecko juz ma i po co jej drugie... i zawsze mnie gorzej traktowała jak brata....on był ukochany wnusio a ja na doczepke... pare lat temu moze troche sie jej odmienilo..
Emza ksiądz ma rację - wczoraj był Dzien Wszystkich Świętych, czyli tych którzy są w niebie i oczywiście, ze jest to dzień radosny i pełen nadziei, ze my tez bedziemy kiedys z nimi w niebie :) Natomiast dzisiaj jest Dzien zaduszny, kiedy to odwiedzamy groby naszych zmarłych i pogrążamy się w zadumie. Ponieważ w Polsce 1.11 jest wolny od pracy, to wtedy wiekszośc idzie na cmentarz, a 2.11 to Dzień Wszystkich zmarłych-tych co nie trafili do nieba też, dlatego 2.11 powinien skłaniać do zadumy nad zyciem i smiercią, jakością tego życia.
Nie wiem, czy ktos mnei zrozumiał-starałam się dobrze to wyjaśnić :)

na moją teściową taksówka czekała pod blokiem i miała ją wieźć żeby wyskrobali z niej mego męża, babcia (mama ojca) nie mogła się pogodzić, że jej syn w wieku 17 lat założy rodzinę, mama miała 16, ale uparła się i nie poszła do taksówki, niestety mój mąż przez babkę nie był nigdy traktowany, jak jego 5 lat młodsza siostra ( babka przychodziła i jej np dawał w ukryciu pączki, a jemu nie).

Zgłoś nadużycie #27207 2 listopada 2012, 11:36

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-arti-betty-new-kangurek-i2727173468.html
te krzesełka są fajowe :)

tez fajne, ale jakbym miala brac tego typu, to widzialam takie z otwieranym stolikiem :D np. na klocki :) fajny bajer :D

Zgłoś nadużycie #27208 2 listopada 2012, 11:37

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

y własnie z sypialni zrobimy jej pokoik,ale to jeszcze nie teraz.W duzym pokoju mamy właśnie narożnik.My chyba mamy jednak wiecej miejsca,bo wszystko jest rozłożone,a chodzić się da :)

no u nas jeszcze połączenie kuchnia-pokój, fajne rozwiązanie dla pary, ale nie dla małego dziecka, który śpi w tym "pokoju". Dlatego między innymi nie śpi :)

Zgłoś nadużycie #27209 2 listopada 2012, 11:38

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

Emila chyba bardzo lubi hopsać, jaka jest grzeczna!!! i zajarzyła, że na tym panelu muzycznym jest taki walec z obrzkami i obraca go sobie kciukiem :)
Tylko jest jedno "ALE" ona mi się giba na bok, tzn jest tak trochę po skosie i ta jedna nózka jest tak brzydko ustawiona, Emila nie siedzi w tym prosto, tylko zwiska tak na lewą stronę. Skoczek + telewizja to dopiero jest rewelacja.
Mówię Wam jak fajnie ona soę rozgląda i cieszy, zarąbista jest :)

Kurczę,wlasnie tego się boję.Tzn tej wykrzywionej pozycji,chociaz pewnie za miesiać juz będzie wieksza i bedzie prosto hopsała.

Zgłoś nadużycie #27210 2 listopada 2012, 11:39

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

Nata chciała linki zabawek, jest ich tak dużo, że nie wiem co wybrać, ale dam kilka filmików, ja jestem zachwycona karuzelką z fasolkami (koszt 200zł) i fontanną piłeczkową no i szczeniaczkiem też :)
http://www.youtube.com/watch?v=wE1lFbsD3IQ
http://www.youtube.com/watch?v=GQK9y5PH5rc&feature=related

My mamy szczeniaczka i Natalka go kocha miłością bezgraniczną :)