Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27151 2 listopada 2012, 10:34

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

Dziewczyny wlasnie wrocilismy od pediatry , maly nie spal w nocy , budzil sie non stop, rano mial 38, 3 temp . Dostal antybiotyk narazie na 5 dni , jak sie nie polepszy to znowu na kontrol .
Jestem zalamana , bo nie wiem co robic bo ta doktor stwoerdizla ze narazie w oskrzelach dobrze czyli nic nie ma tylko gardlo troszeczke zaczerwienione i ten katarek ale dala mu antybiotyk bo teraz weekend i lepiej zeby nic sie nie rozwinelo , nie wiem co myslec ?
Ja tez bylam u doktor ze soba i antybiotyku nie dostalam tlyko syrop na kaszel i krople do nosa .

Kasiu, ale Ty iwesz, ze w razie czego masz jeszcze gripexy, aspiryne, itp. a taki maluch tom nic nie powie
będzie dobrze, minie
moja przepisała małemu neosine (infekcja wirusowa) i tantum verde na zaczerwienione gardziołko
a nie możesz iść prywatnir, by nie dostał antybiotyku, bo antybiotyk to ostateczność, po co faszerować od małego

Zgłoś nadużycie #27152 2 listopada 2012, 10:35

Like Supermama
a tu kilka dni temu, wchodzę do sypialni i co patrzę?! Emila odkryta (norma) i Fibi w jej nogach :)

Zgłoś nadużycie #27153 2 listopada 2012, 10:36

aniam Supermama

Like napisał(a)

oj współczuję, ja też kocham psy, za młodego miałam Diankę, która miała guzy na brzuchu/cyckach, chodziłam wtedy na licencjat, pamiętam, jak zaczęła dostawać paraliżu, tak jakby wylew miała, co ja znią nie robiłam, nawet prądami leczyłam, przez takiego niby "znahora". Pamiętam, była niedziela, ja na PKsie w Opolu i dzwonię do mamy, że pies nie może się tak dłużej męczyć i jutro idę ją uśpić do weterynarza, mama mówi dobrze, ja tylko pytałkam czy ojciec da radę wykopać dół na działce, bo była zima.
Tego samego dnai wieczorem przyszła moja przyjaciółka i pomogła mi z nią wyjść na dwór, ona na przednich łapach troszkę się trzymała i dawałam jej koc pod brzuch i trzymałam za oba konce żeby się mogła wysikać i wyobraźcie sobie, że mój pies po kilku minutach zaczął chodzić! Żyła jeszcze 2,5 roku i nie miała żadnych paraliżów nic, a ja ją miałam dać do piachu!! Dziwny zbieg okoliczności, bo 2 tygodnie chorowała i nie było żadnej poprawy!!! a tu nagle, jak nowonarodzona!

może bidula wystarszyła się jak usłyszała, ze tata ma kopać dół ??

Zgłoś nadużycie #27154 2 listopada 2012, 10:36

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

wysłali fotelik :D

super!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #27155 2 listopada 2012, 10:36

Konto usunięte

Like napisał(a)

a tu kilka dni temu, wchodzę do sypialni i co patrzę?! Emila odkryta (norma) i Fibi w jej nogach :)

hahahahhahah nie nooo nie pogadasz :D
Ale Like jaką ty masz czerwoną sypialnie :D ho ho :D tam sie musiało dziać :D

Zgłoś nadużycie #27156 2 listopada 2012, 10:37

Like Supermama
Emila tak biedna cisła kupę, że czkawki dostała, biedna moja :)

Zgłoś nadużycie #27157 2 listopada 2012, 10:38

aniam Supermama

Like napisał(a)

Moje dziewczyny rano :)

czy ja dobrze widzę, ze na pierwszym zdjeciu mała targa za sierciucha ?? :P

Zgłoś nadużycie #27158 2 listopada 2012, 10:38

Konto usunięte
ja odnosnie antybiotyków to mam inne zdanie.. zadko choruje, ale nic innego nei pomaga, na mnei nei działają jakies syropy i inne szity... no i chce od razu walczyć chorobe, a nie czekac 2 tyg az pomogą jakieś spreje, a w końcu i tak antybiotyk bede musiałą brac. bo jecse gorzej sie cuje zwykle, po takich kuracjach...

Zgłoś nadużycie #27159 2 listopada 2012, 10:39

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

i tak do piekła :D

do kotła :P

Zgłoś nadużycie #27160 2 listopada 2012, 10:39

Konto usunięte

Like napisał(a)

mój srał o 1.40 w nocy! zebrało mu sie! do tego miał wzdecie okropne, pierdział ze strasnzym wysiłkiem, zapomnaiąłm na noc kropli dac;/ to jeszcze tera o 10 jak jadł mleko to prykał w kolano jak like u gina na fotelu w ciązy :D

Zgłoś nadużycie #27161 2 listopada 2012, 10:39

Like Supermama

oll85 napisał(a)

hahahahhahah nie nooo nie pogadasz :D
Ale Like jaką ty masz czerwoną sypialnie :D ho ho :D tam sie musiało dziać :D

no obdrapaną, ale nie przeze mnie :)
Mój pies uwielbia się wyciagać, ściana w sypialni wygląda tragicznie, a przy drzwiach wyjściowych to masakara, zawsze przed wyjściem podskakuje i grzbiecik wypina, zjeżdząjąc przy tym łapami po ścianie...niedługo będzie widać cegły w tym miejscu :)

Zgłoś nadużycie #27162 2 listopada 2012, 10:39

aniam Supermama

Like napisał(a)

ale słodziaki
teraz to serio się zaprzyjaźniły, Fibi pilnuje!! :)

Zgłoś nadużycie #27163 2 listopada 2012, 10:40

aniam Supermama

Like napisał(a)

mój poszedł na spacer bez kupy, ciekawe jak stworzy to mąz gazem będzie wracał, a wybrał się kawał drogi :P

Zgłoś nadużycie #27164 2 listopada 2012, 10:41

Like Supermama

aniam napisał(a)

czy ja dobrze widzę, ze na pierwszym zdjeciu mała targa za sierciucha ?? :P

no już nie raz uszczypnęła jej ucho, aż biedna piskała :) współczuję jej, jeszcze kilka miesięcy i chyba będzie spędzała większość dnia pod łóżkiem :)

Zgłoś nadużycie #27165 2 listopada 2012, 10:41

Konto usunięte

Like napisał(a)

no obdrapaną, ale nie przeze mnie :)
Mój pies uwielbia się wyciagać, ściana w sypialni wygląda tragicznie, a przy drzwiach wyjściowych to masakara, zawsze przed wyjściem podskakuje i grzbiecik wypina, zjeżdząjąc przy tym łapami po ścianie...niedługo będzie widać cegły w tym miejscu :)

moja to samo robi!!!!!!identyko :D heheh łapami na drzwi tak,ze az opadły i na sciane obok :D

Zgłoś nadużycie #27166 2 listopada 2012, 10:42

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ja odnosnie antybiotyków to mam inne zdanie.. zadko choruje, ale nic innego nei pomaga, na mnei nei działają jakies syropy i inne szity... no i chce od razu walczyć chorobe, a nie czekac 2 tyg az pomogą jakieś spreje, a w końcu i tak antybiotyk bede musiałą brac. bo jecse gorzej sie cuje zwykle, po takich kuracjach...

ja raz brałam 3 lata temu, bo jak jeździłam na rowerze w listopadzie i grudniu do pracy w jedną stronę 12 km to się zaprawiłam i dostałam zapalenia oskrzeli ( w maju miałam wypadek, a dopiero w połowa grudnia udało mis ię auto kupić).
Dostałam duomox, myslałam, ze zejdę brałam tylko 2 dni bo źle się czułam

Zgłoś nadużycie #27167 2 listopada 2012, 10:43

aniam Supermama

Like napisał(a)

no już nie raz uszczypnęła jej ucho, aż biedna piskała :) współczuję jej, jeszcze kilka miesięcy i chyba będzie spędzała większość dnia pod łóżkiem :)

wyluzuj będą bawić się w chowanego :P

Zgłoś nadużycie #27168 2 listopada 2012, 10:44

Like Supermama

aniam napisał(a)

ale słodziaki
teraz to serio się zaprzyjaźniły, Fibi pilnuje!! :)

no ostatnio to ją przez pół łóżka przeciągnęła, jak spała w dzień. Leżała na narzucie, a Fibi chciała wleźć pod kołdrę i weszłam akurat na to jak ta ją ciągnęła, muszę uważać bardzo. Czasem jej zabraniam wchodzić do sypialni, jak Emila jest tam sama, ale ona jakoś tak po cichu tam przechodzi, że ja nawet nie wiem kiedy!

Zgłoś nadużycie #27169 2 listopada 2012, 10:47

Like Supermama
Nawet nie wiecie, jak ja marzę o pokoju dla mojego dziecka! Jak mam kilka razy dziennie rozkładać i składać, matę, krzesełko, hopsalnię to mnie szlak trafia! Gdybym miała narożnik w stołowym, to może i bym jej z sypialni zrobiła, ale tak to bez sensu, łóżko i kanapę musiałabym wywalić, a nie są stare, bo dopiero 3 lata mają, no i 5 tysiaków poszło by w pizdduuu, a oprócz tego tzreba by wydać jakieś 2-3tysiące na narożnik!

Zgłoś nadużycie #27170 2 listopada 2012, 10:49

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

Kasiu, ale Ty iwesz, ze w razie czego masz jeszcze gripexy, aspiryne, itp. a taki maluch tom nic nie powie
będzie dobrze, minie
moja przepisała małemu neosine (infekcja wirusowa) i tantum verde na zaczerwienione gardziołko
a nie możesz iść prywatnir, by nie dostał antybiotyku, bo antybiotyk to ostateczność, po co faszerować od małego

no wlasnie mam dylemat , ale juz kupilam ten antybiotyk a tu w Radomiu to nawet prywatnie nie ma do kogo isc byla jedna super doktorka ale do Krakowa sie wyprowadzila i teraz tylko w nd przyjmuje .