Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27111 2 listopada 2012, 9:00

Konto usunięte

aniam napisał(a)

ale ja nie szukam rasowców, tylko własnie takie kundelki mieszane :)

napewno w schronisku mają szczeniaki ;)

Zgłoś nadużycie #27112 2 listopada 2012, 9:10

Konto usunięte
Ehhh ja to mam takie serce miekie... jesli o zwiereta chodzi.. tak samo jak o dzieci.. jak czytam,e jakiś kutas wyłupał swoijemu psu oczy.... to aż mnei skręca :( płakać mi sie chce.. i jescze jakas poj..na baba pisze "a może pies zasłuzył! te bym tak zrobiła" no jak! ?? jak kuzw?! nie wiem co sie dieje na tym swiecie... naprawde, chyba koniec swiata jest bliski

Zgłoś nadużycie #27113 2 listopada 2012, 9:14

Konto usunięte
ja pierdziele, co tak ciocho? chłopy długi week maja? u mnei leje... płodzian wstał. no nic.. chyba bede na ebay grasowała... nuda

Zgłoś nadużycie #27114 2 listopada 2012, 9:24

Like Supermama

oll85 napisał(a)

laski, przeciez to tylko krzesełko;] do karmienia, ile oni w tym spędą czasu? pol h dziennie? rilaax :)

moja nie siedzi w krześle tylko podczas posilkow oglada w nim bajki i się bawi, Eweliny Nata widziałaś, świat zza szyb ogląda :)

Zgłoś nadużycie #27115 2 listopada 2012, 9:26

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

Laski uwaga!!
Nie wiem cy w PL też ale tu jest afera, HIPP wycofuje całą produkcje wołowiny z makaronem od 6 mż. ( u nas w pl może jest od 7 ,czy  bo tu wszystko wczesniej) w środku są takie kawały,ze kilkoro dzieci sie prawie udusiło!!!!!

matko a tu leci reklama "Hipp ręczymy za produkty naszym nazwiskiem" ja pitole

Zgłoś nadużycie #27116 2 listopada 2012, 9:28

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

NIKA ja też chce wiedziec!
Żenada to ma na imie JAcek Zet.. kuwa wczoraj mało mu nei przypier.... nie moge.. powiedziałam,ze w maju wracam do polski, neich sobei sam tu siedzi i sknerzy jak chce, porycałam sie, wreszczałam tak,ze sasiedzi na bank słyszeli... a młodzian miał ubaw- przekrzykiwał mnie.
Pierdolnął cos,ze ile tych pieluch, ze powinno mi chociaz na 5 dni starczac... no i  od razu wybuchłam.
Ale pojechałam po całosci, po jego starej,siostrze wiejskich korzeniach, ogolnie, ze głupi , jego stara to mongoł itd.. ze z domu wyniosł takie buractwo i wogole.. ze jakbym wiediała,ze taki jest to nigdy z nim bym nie była! Ostro poleciałam,az potem mi głupio było.  I nawaliłam sobei obiadu,zjadłam(jemu nei dałam) i poszłam z młodym do sypialni, on zasnał, po 10 minutahc jude sie przysrał, przepraszając i wchodząc mi w dupę... mam dosc tych jego przeprosin.
on mi zawsze gada,ze jemu cieko sie zmienic, ze mam nei słuchac jak gada o praniu czy pieluchach(o praniu juz z 2 miechy nei jęczy) ,ze i tak przeciez kupi, ze mam wogoel nei słuchac jak cos gada, a ja od razu wrzescze...
A powiedziałam,ze na wigilii w pl porusze ten temat i jego stara dowie sie jakiego ma syna :D i moja cała rodizna jak wpaniałym jest mezem i ojcem :D chyba sie mnei boi..

i bardzo dobrze zrobiłas! ja jakbym czasami nie wkur..i nie nawrzeszczała na mojego to by mi w niczym nie pomógł tylko by grał w ps3

Zgłoś nadużycie #27117 2 listopada 2012, 9:30

Like Supermama

oll85 napisał(a)

http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-arti-betty-new-kangurek-i2727173468.html
te krzesełka są fajowe :)

jeśli masz odpowiednio dużo miejsca w domu :)

Zgłoś nadużycie #27118 2 listopada 2012, 9:32

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

to moja teściowa.. mówi, ojj dobrze,ze to chłopak, chłopak to lepiej... ja mwóie a czemu niby? a bo  tak, chłopak to lepiej( mój jude ma 2 braci, tzn jeden zmarł, i siostre) ponoc siostry nigdy nie akceptowali, stary wprost mówi,ze on chciał tylko synów.. fajnie co?

no zajebiscie;/ moją mame to tak rodzice nie nawidzili ze podali nas do sądu jak byłam mała..;/ i to o takie rzeczy ze na rozprawie sędzina wyśmiała moich dziadków a potem zrobiła im pogadanke ze co z nich za rodzice i wogóle jak oni mogą....my wtedy mieszkalismy z nimi i chcieli nas wyrzucić do jakiś slamsów;( Moja mama to dostała takiej choroby ze zanikał jej wzrok i miała zawroty głowy takie ze ją mój tata wszedzie pod ręke prowadzał az trafiła z tych nerwów do psychiatry....potem dzieki bogu druga babcia dała nam na mieszkanie bo dziadek miał akcje i sie je udało dobrze sprzedać...bo tak to nie wiem co by było z nami.....

Zgłoś nadużycie #27119 2 listopada 2012, 9:37

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Mięso oddzielone mechanicznie,czyli skórki,kosteczki,ścięgna,pazurki.Oczywiscie MOM mialo byc.

skąd wiesz Ewelina? I juz tego nie ma?

Zgłoś nadużycie #27120 2 listopada 2012, 9:42

Emza Fajna mama

oll85 napisał(a)

polecam schroniskowe... ja mam 2. są najkochansze na swiecie.. wiem,ze nie sa rasowe i najpiekniejsze, ale  kochają tak samo!!! mój 20 letni senior rodu nigdy nic nei zniszczył w domu! wiełam go  jak miał pol roku. a  8 letnia wariatka, to jest u nas od maluszka, szczala wszedzie i zjadła mi z 30 par butów :D obdarła tapety itd :D ale jest kochana :)

ja mam suke ze schroniska..wziełam ja jak miała 6 lat...i to najcudowniejszy psiak jakiego miałam

Zgłoś nadużycie #27121 2 listopada 2012, 9:46

Like Supermama
Ola postraszenie rozmowa przy stole wigilijnym z mamusia za.jebiste! Ale będzie teraz chodził koło Ciebie :D

Zgłoś nadużycie #27122 2 listopada 2012, 9:49

Like Supermama

oll85 napisał(a)

polecam forum e-beagle, gdzie mozna postarać się o zaadoptowanie beagla :)

Zgłoś nadużycie #27123 2 listopada 2012, 9:53

Konto usunięte
hyhy ładnie tą wigilie zaplanowałam ;) a co :)

Zgłoś nadużycie #27124 2 listopada 2012, 9:54

Konto usunięte
like jak emilka? :) ile powalasz jej skakac?

Zgłoś nadużycie #27125 2 listopada 2012, 9:57

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

tak! nawet ostatnio szliśmy sobei i mówie mu, że elka now bedzie chciała po melinach łazic, to ja nei ide.. a jacek mówi,ze on tez nie, ze to jest tylko jego siostra, ze on ma rodzine swoją już;D   ( rozwalił mnie ten tekst, bo to takie nie w jego stylu :D )

no to się chłopina postarał, teraz by słowa weszły w czyny

Zgłoś nadużycie #27126 2 listopada 2012, 9:59

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ja pierdziele, co tak ciocho? chłopy długi week maja? u mnei leje... płodzian wstał. no nic.. chyba bede na ebay grasowała... nuda

mają długo weekend, ale u mmnioe znów ciche dni

Zgłoś nadużycie #27127 2 listopada 2012, 9:59

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

chyba przejde się

Zgłoś nadużycie #27128 2 listopada 2012, 10:01

Konto usunięte

aniam napisał(a)

chyba przejde się

ja byłam 2 x... i 2 razy wyszłam psem. jak obaczyłam te biedaki.. straszne to jets! że człowiek, może tak zostawic, .. dla mnei to jak rodzina.. pierwsze pol roku tu, to nei teskniłam za matka.. tylko za psem

Zgłoś nadużycie #27129 2 listopada 2012, 10:02

Konto usunięte
moja mama do dzis nei wie- ze ta 2 to ze schroniska :D bo kto normalny biere 2 psa? hehe wcisnełam jej,e znalazłam jak byłam ze śmieciami;D i łykneła. chciała oddac, ale w kocu jak ktos sie znalazł to powiedziałą,ze nie da :D

Zgłoś nadużycie #27130 2 listopada 2012, 10:03

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ja byłam 2 x... i 2 razy wyszłam psem. jak obaczyłam te biedaki.. straszne to jets! że człowiek, może tak zostawic, .. dla mnei to jak rodzina.. pierwsze pol roku tu, to nei teskniłam za matka.. tylko za psem

ja miałam przez 4 lata mojego ukohanego psiaka, 2 lata temu samochód go rozjechał, mysłalm, ze umrę z tęskonoty, ryczłam a wraz e mną moi rodizce, toz to członek rodziny był :(