Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27051 2 listopada 2012, 7:05

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Znalazłam chyba takie same http://www.fajneceny.pl/product-pol-648-Krzeselko-do-karmienia-202-zielone-sklad... ale zamówię jutro z mężem żeby nie było,że sama ch..ostwo wybrałam;D jak co to winę zwalę na niego bo on to po sklepach nie lubi chodzić;/

laski, przeciez to tylko krzesełko;] do karmienia, ile oni w tym spędą czasu? pol h dziennie? rilaax :)

Zgłoś nadużycie #27052 2 listopada 2012, 7:06

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

ale ja sie obawiam tylko dlatego, ze uzywane kupilam :) dalam ci linka do nowego :) jakbys chciala :)

ja te skoczka uzywanego.. ponoc ma rysy.. no ale na nowy nie miałam.. co począć...

Zgłoś nadużycie #27053 2 listopada 2012, 7:08

Konto usunięte

Like napisał(a)

i kawałki połykała ?? ja muszę spróbować, bo mam takie słoiki po 6 miesiącu gdzie są mięsne farfocelki, ale jeszcze 2 tyg temu był odruch wymiotny, nic nie przełykała

Laski uwaga!!
Nie wiem cy w PL też ale tu jest afera, HIPP wycofuje całą produkcje wołowiny z makaronem od 6 mż. ( u nas w pl może jest od 7 ,czy  bo tu wszystko wczesniej) w środku są takie kawały,ze kilkoro dzieci sie prawie udusiło!!!!!

Zgłoś nadużycie #27054 2 listopada 2012, 7:09

Konto usunięte

Like napisał(a)

ale co do skoczków, ja kupiłam akurat używany, wczoraj wymyłam, wyprałam zabawki i siedzisko i tym sposobem zaoszczędziłam jakieś 170zł, a stan naprawdę ok.
Wpisz sobie w allegro "fisher price skoczek" będziesz miała nowe i używane.

albo wleź w abawki ;) i tam są bujaki i skoczki ;)

Zgłoś nadużycie #27055 2 listopada 2012, 7:09

Konto usunięte

Nika napisał(a)

i wodę oszczędzisz! Jacek się ucieszy :-)

hahha to ja z tej oszczednosci nei bede sie podcierała :D zrobi mi sie taki sopel, jak laska :D i bede chodziłą i stukała :D

Zgłoś nadużycie #27056 2 listopada 2012, 7:11

Konto usunięte

nata77a napisał(a)

Mały nakarmiony, odbity i chciało by się powiedzieć, ze idę spać (cały dzień na to czekam :) ).
Ale coś się wierci i chyba jeszcze chce odbić więc go jeszcze trochę ponoszę.
Dobranoc Dziewczyny

Jestem zjebem :D przeczytałam "nakarmiony odbyt".. jeny :D

Zgłoś nadużycie #27057 2 listopada 2012, 7:17

Konto usunięte

Like napisał(a)

pochwal się nie bądź taka, bo tylko ja i Ola na swoich peplamy :)

NIKA ja też chce wiedziec!
Żenada to ma na imie JAcek Zet.. kuwa wczoraj mało mu nei przypier.... nie moge.. powiedziałam,ze w maju wracam do polski, neich sobei sam tu siedzi i sknerzy jak chce, porycałam sie, wreszczałam tak,ze sasiedzi na bank słyszeli... a młodzian miał ubaw- przekrzykiwał mnie.
Pierdolnął cos,ze ile tych pieluch, ze powinno mi chociaz na 5 dni starczac... no i  od razu wybuchłam.
Ale pojechałam po całosci, po jego starej,siostrze wiejskich korzeniach, ogolnie, ze głupi , jego stara to mongoł itd.. ze z domu wyniosł takie buractwo i wogole.. ze jakbym wiediała,ze taki jest to nigdy z nim bym nie była! Ostro poleciałam,az potem mi głupio było.  I nawaliłam sobei obiadu,zjadłam(jemu nei dałam) i poszłam z młodym do sypialni, on zasnał, po 10 minutahc jude sie przysrał, przepraszając i wchodząc mi w dupę... mam dosc tych jego przeprosin.
on mi zawsze gada,ze jemu cieko sie zmienic, ze mam nei słuchac jak gada o praniu czy pieluchach(o praniu juz z 2 miechy nei jęczy) ,ze i tak przeciez kupi, ze mam wogoel nei słuchac jak cos gada, a ja od razu wrzescze...
A powiedziałam,ze na wigilii w pl porusze ten temat i jego stara dowie sie jakiego ma syna :D i moja cała rodizna jak wpaniałym jest mezem i ojcem :D chyba sie mnei boi..

Zgłoś nadużycie #27058 2 listopada 2012, 7:20

Konto usunięte

Emza napisał(a)

hej ja tez nadrabiam...
artykułu nawet nie czytam...mam juz dość ciagle ktos kogos krzywdzi ... :(
co do wczorajszego dnia...nie wiem co napisać...tez sie spłakałam o Remku...biedna twoja mama.. :( nie wiem co napisać....bo najgorsze jak odchodzi malutkie i niewinne .....
mojej mamie tez idszedł braciszek zył 2 miesiace.....nie ma co.... :( a najgorsze ze po nim urodziła sie moja mama(dziewczynka) i dziadkowie ja troche traktowali jak odrzutka.......(wydaje nam sie ze liczyli na chłopaka) ehh no ale nic...szczerze to nie lubie 1 listopada...wczoraj ksiadz sie wypowiadał ze to dzien nadzieji i radosci -no myslałam ze go udusze przez ten telewizor..co oni za głupoity ludziom wciskają!
pozatym zmarli są w sercach i myślach -a nie na cmenarzu...jakos mnie denerwuje ten tłum odwalonych jak stróż w boże ciało ludzi....
no ale nic....dzisiaj 2 listopad ..jeszcze troszke i moja cudowna ukochana i uwielbiana GWIAZDKA :D

to moja teściowa.. mówi, ojj dobrze,ze to chłopak, chłopak to lepiej... ja mwóie a czemu niby? a bo  tak, chłopak to lepiej( mój jude ma 2 braci, tzn jeden zmarł, i siostre) ponoc siostry nigdy nie akceptowali, stary wprost mówi,ze on chciał tylko synów.. fajnie co?

Zgłoś nadużycie #27059 2 listopada 2012, 7:24

Konto usunięte

crystella napisał(a)

http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Toys/Entertainers/Bright-Starts-Sunnyside-Safari-Bounce-About(0090995)?searchPosition=1
co myslicie o tym? Szukam czegos ciekawego na gwiazdke. boje sie skoczka a to z kolei sie obraca o 360 stopni wiec moze w sumie i podobnie jak skoczek bo dziecko tez bedzie sie nozkami odpychac. wiec juz nie wiem. nie mam przekonania a nie moge znalezc fachowych opinii. moze sobie tez daruje te opinie i kupie cos w czym za duzo jej i tak nie pozwole siedziec wiec nie powinno sie nic stac.

ja tez oglądałam cos podobnego, ale  zobaczyłam na necie flm. dziecko nie bylo zbyt zainteresowane. ale synek kolezanki miał podobne i sie bawił;] no ja wolałam skoczek, ale to tez jest ok.
 http://allegro.pl/stolik-skoczek-arti-multicentrum-zabawki-promocja-i2731906686.

Zgłoś nadużycie #27060 2 listopada 2012, 7:24

ewelina6660 Fajna mama

crystella napisał(a)

http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Toys/Entertainers/Bright-Starts-Sunnyside-Safari-Bounce-About(0090995)?searchPosition=1
co myslicie o tym? Szukam czegos ciekawego na gwiazdke. boje sie skoczka a to z kolei sie obraca o 360 stopni wiec moze w sumie i podobnie jak skoczek bo dziecko tez bedzie sie nozkami odpychac. wiec juz nie wiem. nie mam przekonania a nie moge znalezc fachowych opinii. moze sobie tez daruje te opinie i kupie cos w czym za duzo jej i tak nie pozwole siedziec wiec nie powinno sie nic stac.

To chyba na takiej samej zasadzie działa.Dziecko jest w podobnej pozycji.Mysle,że nie ma co przesadzac.na trochę codziennie to chyba nic sie nie stanie.

Zgłoś nadużycie #27061 2 listopada 2012, 7:25

Konto usunięte
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-arti-betty-new-kangurek-i2727173468.htm...
te krzesełka są fajowe :)

Zgłoś nadużycie #27062 2 listopada 2012, 7:25

kasia17 Fajna mama

EdytaH napisał(a)

Witam dziewczyny!!!
Podglądam Was już bardzo dawno. Jak byłam w ciąży to zaglądałam, a teraz robię to coraz częściej. Niestety mam strasznego roja(córcia Kalina) w domu i czasami nie mam czasu podrapać się w ...
Strasznie mi się podoba jak piszecie, czasami poprawiam sobie humorek Waszymi opowieściami :)
teraz kilka słów o mnie
Jestem szczęśliwą żoną i mamuśką :) jeszcze siedzę w domku z maluczką bo wzięłam urlop wypoczynkowy i teraz głowię się jak to będzie jak w styczniu będę musiała iść do pracy. Muszę załatwić nianię dla małej, bo inaczej nie ogarniemy tematu z mężem :(
Czytała dzisiaj, że dzieciaczki nie chcą jeść, ja mam to samo :( Kalina zamyka buźkę na kłódeczkę i nie ma szans by jej coś włożyć do buźki :( na dodatek mała jest zaziębiona , ale od jutra biorę się za nią , będą kolejne próby karmienia łyżeczką .
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie!

witamy witamy i tez serdecznie pozdrawiamy ;)

Zgłoś nadużycie #27063 2 listopada 2012, 7:32

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Laski uwaga!!
Nie wiem cy w PL też ale tu jest afera, HIPP wycofuje całą produkcje wołowiny z makaronem od 6 mż. ( u nas w pl może jest od 7 ,czy  bo tu wszystko wczesniej) w środku są takie kawały,ze kilkoro dzieci sie prawie udusiło!!!!!

Łoooooo,normalnie juz niczego nie można być pewnym.A czy Płoduś zaliczyl kawalki giganty?Przejrzałam szybko,ale w ogóle nie znalazłam takiego dania po żadnym miesiącu.

Zgłoś nadużycie #27064 2 listopada 2012, 7:36

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Łoooooo,normalnie juz niczego nie można być pewnym.A czy Płoduś zaliczyl kawalki giganty?Przejrzałam szybko,ale w ogóle nie znalazłam takiego dania po żadnym miesiącu.

oj to ja zaraz obczaje.... na neimieckim i moze w pl nei ma takiego cuda.. płod nei nei, on peewno łyknąłby w całosci;d

Zgłoś nadużycie #27065 2 listopada 2012, 7:36

ewelina6660 Fajna mama
Zamówiłam wczoraj 4 paczki herbatki Bocianek,bo juz mi sie konczy,a skoro moje dziecko ma mnie wysysac do 18 to musiałam sie zaopatrzyc.Ola,jak ja Ci zazdroszczę,że Płodek tak wszystko wcina.AAAAA ugotowałam wczoraj jej danie i co........ pstro.

Zgłoś nadużycie #27066 2 listopada 2012, 7:37

kasia17 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dzisiaj w nocy mój brat przyleci z kolejną paczką dla dzieciaczków;D Mama znowu obkupiła z góry na dół maluchy, tylko czatuje na wyprzedaże i promocje;D Dostaną kurteczki wiosenne, czapeczki, bluzeczki, spodnie, buciki i bodziaki;D A najlepsze jest to,że wszystko takie same, będą lansować się wiosną jak bliżniaki :D

Super ;) A dlugo wasi rodzice juz tam siedza ? Wracaja czy na stale?

Zgłoś nadużycie #27067 2 listopada 2012, 7:39

ewelina6660 Fajna mama
Kasiu,jak katar Wiktorka?

Zgłoś nadużycie #27068 2 listopada 2012, 7:39

Konto usunięte
na stronce neimiekiej tez ju nei ma..

Zgłoś nadużycie #27069 2 listopada 2012, 7:42

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

na stronce neimiekiej tez ju nei ma..

ładne mongoły.A hipp to niby taka dobra firma.A wtedy co dzwoniłam do Hippa to oczywiscie blad na stronie mieli.

Zgłoś nadużycie #27070 2 listopada 2012, 7:55

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Laski uwaga!!

Ja z hippa to tylko czasami deserek kupię a tak to tylko bobovita i gerber