Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #27031 1 listopada 2012, 23:21

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

Olu dla Ciebie, teraz Ci się podoba ?
http://www.youtube.com/watch?v=gKfofKLuCCw&feature=channel&list=UL

ale ognia daje :D
słodziuchna :D

Zgłoś nadużycie #27032 1 listopada 2012, 23:22

Gosiulkovic Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Akrobata;D  Jeszcze troche i trzeba będzie łóżeczko obniżyć ;D
( jakość znowu słaba! Robiłam zdjęcia tel.myślałam, że wyjdą elegancko a tu lipa! kur... nowy smartfon a takie badziewski foty robi .FACK )

hi hi
czaderski akrobata :D

Zgłoś nadużycie #27033 1 listopada 2012, 23:25

nata77a Fajna mama
Już sto tysięcy razy sie miałam spytać i ciągle zapominam
Marta, Twój mąż pracuje zdaje się w delegacjach, dlaczego przeprowadziliście sie do jego rodziców, nie było możliwości zebyś mieszkała ze swoimi rodzicami?
Jemu to wsio równo bo i tak w domu jest gościem, a Ty musisz się użerać z "obcą babą" ...

Zgłoś nadużycie #27034 1 listopada 2012, 23:26

nata77a Fajna mama
Mały nakarmiony, odbity i chciało by się powiedzieć, ze idę spać (cały dzień na to czekam :) ).

Ale coś się wierci i chyba jeszcze chce odbić więc go jeszcze trochę ponoszę.

Dobranoc Dziewczyny

Zgłoś nadużycie #27035 1 listopada 2012, 23:43

crystella Zaprawiona w bojach

Ulla napisał(a)

w realu w zabrzu :D no serio jak ty-taka blondi-jak ze zdjec z FB

ja na slasku bylam chyba raz w zyciu i to chyba gdzies pod gliwicami w jakims zajezdzie w lesie bo mielismy impreze bozonarodzeniowa firmowa a siedziba glowna miescila sie w gliwicach i do tego pamietam ze bylam wtedy w ciazy w 7 miesiacu jakos przed swietami, caly autokar z nasza firma jechal i przejezdzalismy przez katowice chyba tez i pamietam ze jak narzekalam na szare budynki warszawy to tam widzialam czarne, sorry ale to tak utwilo mi w glowie. to bylo w 1997 roku wiec kupa czasu temu.

Zgłoś nadużycie #27036 1 listopada 2012, 23:49

Like Supermama

Nika napisał(a)

eh, a ja z Witem na wojennej ścieżce. Nię będę Wam pisać co odstawił bo to żenada. Zmęczona jestem.
Powieszę pranie i idę spać.
Zobaczymy co jutro przyniesie.
Buziaki

pochwal się nie bądź taka, bo tylko ja i Ola na swoich peplamy :)

Zgłoś nadużycie #27037 1 listopada 2012, 23:50

Like Supermama
Idę chyba zaraz spać, bo mój stary tak chrapie, że co chwilę słyszę Emilę, a tak jak będę w łóżu to go będę okładać.

Zgłoś nadużycie #27038 1 listopada 2012, 23:56

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Znalazłam chyba takie same http://www.fajneceny.pl/product-pol-648-Krzeselko-do-karmienia-202-zielone-sklad... ale zamówię jutro z mężem żeby nie było,że sama ch..ostwo wybrałam;D jak co to winę zwalę na niego bo on to po sklepach nie lubi chodzić;/

ale chyba ceratowe

Zgłoś nadużycie #27039 2 listopada 2012, 0:01

Nika Fajna mama

Like napisał(a)

pochwal się nie bądź taka, bo tylko ja i Ola na swoich peplamy :)

Wasi to pikusie :-)

Zgłoś nadużycie #27040 2 listopada 2012, 0:47

Like Supermama
dobrej nocy, teraz już idę :)

Zgłoś nadużycie #27041 2 listopada 2012, 2:38

http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Toys/Entertainers/Bright-Starts-Sunnyside-Safari-Bounce-About(0090995)?searchPosition=1
co myslicie o tym? Szukam czegos ciekawego na gwiazdke. boje sie skoczka a to z kolei sie obraca o 360 stopni wiec moze w sumie i podobnie jak skoczek bo dziecko tez bedzie sie nozkami odpychac. wiec juz nie wiem. nie mam przekonania a nie moge znalezc fachowych opinii. moze sobie tez daruje te opinie i kupie cos w czym za duzo jej i tak nie pozwole siedziec wiec nie powinno sie nic stac.

Zgłoś nadużycie #27042 2 listopada 2012, 2:45

jakis czas temu w jakiejsc promocji kupilam za grosze to
http://www.woolworths.co.uk/ladybird-3-in-1-fun-gym/743718072.prd
ale jeszcze nawet nie otworzylismy pudelka - od 0-36 miesiecy. dziecko moze pod tym lezec i pchac jak jest starsze.

Zgłoś nadużycie #27043 2 listopada 2012, 6:25

Konto usunięte
Haj :D nadrabiam;]

Zgłoś nadużycie #27044 2 listopada 2012, 6:27

Konto usunięte

Like napisał(a)

Hej Witamy Kalinkę i jej mamusię Edytę!
No to wychodzić z ukrycia, pewnie jeszcze więcej Was tam jest!

aż się boje.. kto jescze zna moje mroczne sekrety :D

Zgłoś nadużycie #27045 2 listopada 2012, 6:51

Emza Fajna mama
hej ja tez nadrabiam...
artykułu nawet nie czytam...mam juz dość ciagle ktos kogos krzywdzi ... :(
co do wczorajszego dnia...nie wiem co napisać...tez sie spłakałam o Remku...biedna twoja mama.. :( nie wiem co napisać....bo najgorsze jak odchodzi malutkie i niewinne .....
mojej mamie tez idszedł braciszek zył 2 miesiace.....nie ma co.... :( a najgorsze ze po nim urodziła sie moja mama(dziewczynka) i dziadkowie ja troche traktowali jak odrzutka.......(wydaje nam sie ze liczyli na chłopaka) ehh no ale nic...szczerze to nie lubie 1 listopada...wczoraj ksiadz sie wypowiadał ze to dzien nadzieji i radosci -no myslałam ze go udusze przez ten telewizor..co oni za głupoity ludziom wciskają!
pozatym zmarli są w sercach i myślach -a nie na cmenarzu...jakos mnie denerwuje ten tłum odwalonych jak stróż w boże ciało ludzi....
no ale nic....dzisiaj 2 listopad ..jeszcze troszke i moja cudowna ukochana i uwielbiana GWIAZDKA :D

Zgłoś nadużycie #27046 2 listopada 2012, 6:53

Konto usunięte

nata77a napisał(a)

No to widzę, że sama przerzucę się na słoiczki dla dzieci - Mały łyżeczkę, ja resztę :)
Dostanie w mleku matki ;)

a fe! te hipp jecsez jako tako, ale reszta okropne;]

Zgłoś nadużycie #27047 2 listopada 2012, 6:57

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

:D :D
zobaczcie co się w tym roku działo :D :D
http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,placz-wulgaryzmy-i-rekoczyny-przed-c...
myśmy tylko zobaczyli ten spęd i wrócili do domu. Nie przedzieraliśmy się. Znicza zapalimy jutro.
nie wiem czemu ten cmentarz bródnowski taki okupowany strasznie :D

o madafaka! ja zapaliłam w kosciele swieczki, bo tu tak sie robi, tzn na cmentarzu tez, ale nei chciałam nakaczac 2 km z wozkim ,zeby zapalic znic siostrze zakonnej... no i jest taki ołtarzyk ze swiecami i sie pali w intencji jakiejss. no i to tyle. jednak nei chce grobu na wirtualnym cmentarzu;[

Zgłoś nadużycie #27048 2 listopada 2012, 6:58

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

Dzieciaczki obgłosowane wszytskie :)
linka o tym dziecku nawet nie otwieram. wystarczy mi, ze sie zbeczalam z historii brata extremalnej :(
Crystella, ja ciebie widzialam ostatnio u mie w markecie :D bylas z meżem i dzieckiem :D serio!
Nata, crystella jest chyba z londynu. a w kazdym razie gdzies z wysp :)

Ja tez nei otwieram, nie moge juz takich rzeczy ogladac i czytac, bo mam takiego dola potem,ze spac nei moge!
Tak na bank crystella była u ciebie w warzywniaku;d

Zgłoś nadużycie #27049 2 listopada 2012, 7:00

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

a i sie pochwale, ze kupilam krzeselko! :D wreszcie :D
wylicytowałam 126 i 25 wysylka :D mam nadzieje, ze nie kupiłam ciulstwa :/ bo mnie mąz ze skóry obedrze :/
70zł mniej, niz gdybym brała całkeim nowe
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-z-impregnowanego-materialu-i2748338420.html

fajowe :)

Zgłoś nadużycie #27050 2 listopada 2012, 7:03

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

boje sie o ten blat....myslicie ze bedzie problem ? :/ mąz mnie zabije, jak to sie okaze konkretną wadą :/

kurka, ja bym nie kupiła.. tak sczzerez...wolałabym te 60ł dolozyc i nowe wziac, ni z czyms uskodzonym;/sle może to pierdoła i twoj men naprawi? :D