Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #26951 1 listopada 2012, 19:59

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Zmarł na raka :( miał wtedy 2 latka i 3 miesiące. Niestety nie zdążyłam go poznać :( Moja mama była w ciąży akurat ze mną i siorką jak Remek zmarł ( 7 miesiąc), my urodziłyśmy się w marcu a mały zmarł w styczniu.To On wybrał mi i siostrze imiona.

ja pierdole to jakis horror!! biedny malutki;[ biedna twoja mama

Zgłoś nadużycie #26952 1 listopada 2012, 19:59

Konto usunięte

EdytaH napisał(a)

Witam dziewczyny!!!
Podglądam Was już bardzo dawno. Jak byłam w ciąży to zaglądałam, a teraz robię to coraz częściej. Niestety mam strasznego roja(córcia Kalina) w domu i czasami nie mam czasu podrapać się w ...
Strasznie mi się podoba jak piszecie, czasami poprawiam sobie humorek Waszymi opowieściami :)
teraz kilka słów o mnie
Jestem szczęśliwą żoną i mamuśką :) jeszcze siedzę w domku z maluczką bo wzięłam urlop wypoczynkowy i teraz głowię się jak to będzie jak w styczniu będę musiała iść do pracy. Muszę załatwić nianię dla małej, bo inaczej nie ogarniemy tematu z mężem :(
Czytała dzisiaj, że dzieciaczki nie chcą jeść, ja mam to samo :( Kalina zamyka buźkę na kłódeczkę i nie ma szans by jej coś włożyć do buźki :( na dodatek mała jest zaziębiona , ale od jutra biorę się za nią , będą kolejne próby karmienia łyżeczką .
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie!

hej :)

Zgłoś nadużycie #26953 1 listopada 2012, 20:00

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Nom, straszna historia :( Moja mama bardzo dużo przeszła w życiu...Jej ojciec zmarł jak miała 4 lata, póżniej Remi i jak my się urodziłyśmy to nasze życie też było zagrożone ( niestety nie pamiętam dlaczego) Ja po urodzeniu leżałam w szpitalu 1,5 miesiąca a siostra 3 tyg. A ważyłyśmy po niecałym kilogramie ;/ No ale stres tu dużo zdziałał
Babcia i rodzice opowiadali, że Remi miał bzika na punkcie samochodów... no i w dzień pogrzebu jak mieli jechać już z domu do kościoła ( leżał w trumience u nas w domu) to żadne auto nie chciało odpalić... ! Pogrzeb odbył się następnego dnia dopiero .

kuzwa jakie to neisprawiedliwe, ze na jedną osobe spada tyle złego! a jakieś zwyrole sobei chodzą i żyją!

Zgłoś nadużycie #26954 1 listopada 2012, 20:02

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Akrobata;D  Jeszcze troche i trzeba będzie łóżeczko obniżyć ;D
( jakość znowu słaba! Robiłam zdjęcia tel.myślałam, że wyjdą elegancko a tu lipa! kur... nowy smartfon a takie badziewski foty robi .FACK )

ale piruety :D   ja tez mam w nowym telefonie kaszaniasty aparat, a foty ze spacerów co wam daje to starym sonyerocsonem robione i ładne wychodza.. ale dis odkryłam,ze miałam folie na obiektywie w tym nowym i ją zdjełam.moze cos da

Zgłoś nadużycie #26955 1 listopada 2012, 20:04

Konto usunięte
sałatka zrobiona, a ja na moczenie do wanny i spac.. kuzwa mam ochote zrobić dzień brudasa! zmęczona jestem, wypiłam wina i mnei zmuliło;/

Zgłoś nadużycie #26956 1 listopada 2012, 20:07

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

kuzwa jakie to neisprawiedliwe, ze na jedną osobe spada tyle złego! a jakieś zwyrole sobei chodzą i żyją!

Dokładnie...
Jedni starają się o dzieci latami, walczą o życie swoich dzieci a takie zwyrole zabijają albo znęcają się nad dziećmi i jeszcze nie zostaną pożądnie ukarani za to! Nie rozumiem dlaczego Bóg daje dzieci takim ludziom? słyszałaś o tym 8 tygodniowym niemowlaku?

http://mojerugby.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=645:wizienie-dl...

Zgłoś nadużycie #26957 1 listopada 2012, 20:08

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

sałatka zrobiona, a ja na moczenie do wanny i spac.. kuzwa mam ochote zrobić dzień brudasa! zmęczona jestem, wypiłam wina i mnei zmuliło;/

Ja tez wypiłam lampke wina i mnie zmuliło feste ;/ ale wykąpałam się i kapke mi przeszło ;)

Zgłoś nadużycie #26958 1 listopada 2012, 20:10

Extremalna21 Fajna mama
Jaki tu spokój,nanana nic się nie dzieje nananana .....wszystkie pewnie mężów męczą tylko ja klawiature laptopa molestuję;D

Zgłoś nadużycie #26959 1 listopada 2012, 20:11

crystella Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny, nie bylo mnie od kilku dni i juz zbyt wiele do nadrobienia wiec nawet nie bede probowac. Mialam jeszcze troche malowania w domu i skladania mebli.
Kupilam loty i jedziemy do Polski na swieta. Zdecydowalam sie w ostatniej chwili.  Na prwie 4 tyg wiec pozalatwiam tam wszelkie sprawy: dentyste, fryzjera, usg bioderek oraz formalnosci malej zwiazane z peselem itp.
Mam nadzieje ze pogoda dopisze i wylece a zarazem oczekujemy duzo sniegu w Polsce.... szczegolnie w swieta...
Tymczasem ja haloween i swieto zmarlych na sprzataniu spedzilam.

Zgłoś nadużycie #26960 1 listopada 2012, 20:12

Hej Extremalna, gdzie mieszkasz na Mazurach?

Zgłoś nadużycie #26961 1 listopada 2012, 20:14

Extremalna21 napisał(a)

Dokładnie...
Jedni starają się o dzieci latami, walczą o życie swoich dzieci a takie zwyrole zabijają albo znęcają się nad dziećmi i jeszcze nie zostaną pożądnie ukarani za to! Nie rozumiem dlaczego Bóg daje dzieci takim ludziom? słyszałaś o tym 8 tygodniowym niemowlaku?

http://mojerugby.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=645:wizienie-dla-polaka-ktory-skatowa-8-tygodniowe-dziecko&catid=11:newsy&Itemid=75

kurcze, nie moge takich rzeczy czytac bo az sie noz w kieszeni otwiera i pazury mi rosna....

Zgłoś nadużycie #26962 1 listopada 2012, 20:20

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

Olu dla Ciebie, teraz Ci się podoba ?
http://www.youtube.com/watch?v=gKfofKLuCCw&feature=channel&list=UL

Swietnie i jak szybko załapała o co chodzi :)

Zgłoś nadużycie #26963 1 listopada 2012, 20:22

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

ewelina spokojnie Wiktor ma 7 miesiecy a podaje od 5 tego i dopiero dzis jest 2 dzien kiedy to zjada normalnie ;) mam nadzieje ze juz tak mu zostanie ;)
Myslisz ze co ja mialam ? to samo wszystkie sloiczki ktore dotad kupilam wyladowaly w koszu bo maly zjadal ze 4 lyzeczki ktore udalo mi sie lyzeczka pchnac wykorzystujac moment jak cos gadal i rozdziabial usta , inaczej zaciskal usta albo mial odruchy wymiotne , nawet gotowalam swoje zupy i nic , wiec probowalam codzien i czekalam na ten dzien i mam nadzieje ze te dni wlasnie nadeszly ;)

Cierpliowsci, wiem ze to trudne i ze sie martwisz ale nic nie poradzisz , probuj co dzien nawet po tej lyzeczce ;)

No to natchnęłas we mnie nadzieję :)

Zgłoś nadużycie #26964 1 listopada 2012, 20:39

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Zmarł na raka :( miał wtedy 2 latka i 3 miesiące. Niestety nie zdążyłam go poznać :( Moja mama była w ciąży akurat ze mną i siorką jak Remek zmarł ( 7 miesiąc), my urodziłyśmy się w marcu a mały zmarł w styczniu.To On wybrał mi i siostrze imiona.

biedna Twoja mama no i zmarły Remuś

Zgłoś nadużycie #26965 1 listopada 2012, 20:40

Like Supermama

EdytaH napisał(a)

Witam dziewczyny!!!
Podglądam Was już bardzo dawno. Jak byłam w ciąży to zaglądałam, a teraz robię to coraz częściej. Niestety mam strasznego roja(córcia Kalina) w domu i czasami nie mam czasu podrapać się w ...
Strasznie mi się podoba jak piszecie, czasami poprawiam sobie humorek Waszymi opowieściami :)
teraz kilka słów o mnie
Jestem szczęśliwą żoną i mamuśką :) jeszcze siedzę w domku z maluczką bo wzięłam urlop wypoczynkowy i teraz głowię się jak to będzie jak w styczniu będę musiała iść do pracy. Muszę załatwić nianię dla małej, bo inaczej nie ogarniemy tematu z mężem :(
Czytała dzisiaj, że dzieciaczki nie chcą jeść, ja mam to samo :( Kalina zamyka buźkę na kłódeczkę i nie ma szans by jej coś włożyć do buźki :( na dodatek mała jest zaziębiona , ale od jutra biorę się za nią , będą kolejne próby karmienia łyżeczką .
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie!

Hej Witamy Kalinkę i jej mamusię Edytę!
No to wychodzić z ukrycia, pewnie jeszcze więcej Was tam jest!

Zgłoś nadużycie #26966 1 listopada 2012, 20:41

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Nom, straszna historia :( Moja mama bardzo dużo przeszła w życiu...Jej ojciec zmarł jak miała 4 lata, póżniej Remi i jak my się urodziłyśmy to nasze życie też było zagrożone ( niestety nie pamiętam dlaczego) Ja po urodzeniu leżałam w szpitalu 1,5 miesiąca a siostra 3 tyg. A ważyłyśmy po niecałym kilogramie ;/ No ale stres tu dużo zdziałał
Babcia i rodzice opowiadali, że Remi miał bzika na punkcie samochodów... no i w dzień pogrzebu jak mieli jechać już z domu do kościoła ( leżał w trumience u nas w domu) to żadne auto nie chciało odpalić... ! Pogrzeb odbył się następnego dnia dopiero .

to w którym miesiącu się urodziłyście?

Zgłoś nadużycie #26967 1 listopada 2012, 20:42

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Akrobata;D  Jeszcze troche i trzeba będzie łóżeczko obniżyć ;D
( jakość znowu słaba! Robiłam zdjęcia tel.myślałam, że wyjdą elegancko a tu lipa! kur... nowy smartfon a takie badziewski foty robi .FACK )

hehe super, na początku myślałam, że on ma conversy, ale to chyba skarpety ??
ja też mam nowszy telefon, a zdjęcia tylko na dworze ładne robi

Zgłoś nadużycie #26968 1 listopada 2012, 20:44

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Dokładnie...
http://mojerugby.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=645:wizienie-dla-polaka-ktory-skatowa-8-tygodniowe-dziecko&catid=11:newsy&Itemid=75

okropieństwo! co to za matka, jak mogła nie reagować

Zgłoś nadużycie #26969 1 listopada 2012, 20:46

Like Supermama

crystella napisał(a)

Hej dziewczyny, nie bylo mnie od kilku dni i juz zbyt wiele do nadrobienia wiec nawet nie bede probowac. Mialam jeszcze troche malowania w domu i skladania mebli.
Kupilam loty i jedziemy do Polski na swieta. Zdecydowalam sie w ostatniej chwili.  Na prwie 4 tyg wiec pozalatwiam tam wszelkie sprawy: dentyste, fryzjera, usg bioderek oraz formalnosci malej zwiazane z peselem itp.
Mam nadzieje ze pogoda dopisze i wylece a zarazem oczekujemy duzo sniegu w Polsce.... szczegolnie w swieta...
Tymczasem ja haloween i swieto zmarlych na sprzataniu spedzilam.

no Hej, hej, a jak Chrzciny, już chyba były, nie? czy to było spotkanie jakieś w tym kościele przed chrzcinami?, kurde nie pamiętam, ale miałaś gotować polskie potrawy, gotowałaś?

Zgłoś nadużycie #26970 1 listopada 2012, 20:49

Like napisał(a)

Hej Witamy Kalinkę i jej mamusię Edytę!
No to wychodzić z ukrycia, pewnie jeszcze więcej Was tam jest!

NO, nie tylko ja podgladalam was - tylko ja nie mam cierpliwosci do pisania i czytania tyle co produkujecie... zycie jakos wre i malo czasu.... a w wolne chwile wole gdzies wyjsc...