Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #26931 1 listopada 2012, 17:03

Like Supermama

oll85 napisał(a)

Ja chyba kuie miejsce na wirtualnym cmentarzu;] moze to głupie, ale ju 2 rok nei ma mnei u dzieci;/

nadrobisz, jak będziesz, z resztą sercem na pewno jesteś z nim codziennie.

Zgłoś nadużycie #26932 1 listopada 2012, 17:05

Like Supermama

aniam napisał(a)

ja nie lubie żadnych świat, ani tych w grudniu, ani w kwietniu, a zwłaszcza w  listopadzie

ja uwielbiam Boże Narodzenie, a teraz to chyba już będę wniebowzięta, bo pierwsze Święta z Emilką! Aniu może też polubisz.

Zgłoś nadużycie #26933 1 listopada 2012, 17:13

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Jestem normalnie załamana jedzeniem mojego dziecka.Natalka to normalnie cycoholiczka.Mam w lodówce otwarte z dzisiaj 3 słoiczki.Indyk z warzywami-odruch wymiotny.Warzywa z szynka i kaszką kukurydziana-odruch wymiotny i jeszcze jakiś- to samo.Już nie wiem co mam robic,przecież niedługo bedzie miala 6 miesiecy i nie moze tylko mojego mleka lykac.

może, moja kuzynka 7 miesiecy tak jadła;] nic inengo nei chciała. widac nei gotowa;]

Zgłoś nadużycie #26934 1 listopada 2012, 17:48

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Jestem normalnie załamana jedzeniem mojego dziecka.Natalka to normalnie cycoholiczka.Mam w lodówce otwarte z dzisiaj 3 słoiczki.Indyk z warzywami-odruch wymiotny.Warzywa z szynka i kaszką kukurydziana-odruch wymiotny i jeszcze jakiś- to samo.Już nie wiem co mam robic,przecież niedługo bedzie miala 6 miesiecy i nie moze tylko mojego mleka lykac.

o kurcze, moja to znowu tak zaczęła jeść, że całe szczęście mamy ten skoczek, trochę spali :D

Zgłoś nadużycie #26935 1 listopada 2012, 17:50

Like Supermama
Olu dla Ciebie, teraz Ci się podoba ?
http://www.youtube.com/watch?v=gKfofKLuCCw&feature=channel&list=UL

Zgłoś nadużycie #26936 1 listopada 2012, 17:51

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Ja odkąd nie ma rodziców w Pl też nie lubię świąt;/ Co roku jeżdzimy w święta do mojej siostry i babci ale tak pusto bez rodziców i bez brata :(

a co się stało, że brat nie żyje?

Zgłoś nadużycie #26937 1 listopada 2012, 17:51

Like Supermama
done

Zgłoś nadużycie #26938 1 listopada 2012, 18:04

Konto usunięte
No teraz to tak!! Podjaralam sie.

Zgłoś nadużycie #26939 1 listopada 2012, 18:06

Konto usunięte
Cos nie cytuje ztelefonu. Emilka daje czadu ;) ja juz sie nie rozwodze. Robie salatke

Zgłoś nadużycie #26940 1 listopada 2012, 18:42

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

Zmarł na raka :( miał wtedy 2 latka i 3 miesiące. Niestety nie zdążyłam go poznać :( Moja mama była w ciąży akurat ze mną i siorką jak Remek zmarł ( 7 miesiąc), my urodziłyśmy się w marcu a mały zmarł w styczniu.To On wybrał mi i siostrze imiona.

Zgłoś nadużycie #26941 1 listopada 2012, 18:44

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

A patrz nie skumałam;D
Mam jeszcze jednego brata 2 lata młodszego w Anglii jest z rodzicami ;)
A ten nstarszy zmarł zanim się urodziłam

Zgłoś nadużycie #26942 1 listopada 2012, 18:47

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

Ona jest zaje.bista normalnie!!!

Zgłoś nadużycie #26943 1 listopada 2012, 19:01

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

widać smakuje mu, a jaka podajesz?

jarzynowa z kurczakiem, jedyna jak narazaie ktora mu smakuje ;)

Zgłoś nadużycie #26944 1 listopada 2012, 19:06

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

ewelina spokojnie Wiktor ma 7 miesiecy a podaje od 5 tego i dopiero dzis jest 2 dzien kiedy to zjada normalnie ;) mam nadzieje ze juz tak mu zostanie ;)
Myslisz ze co ja mialam ? to samo wszystkie sloiczki ktore dotad kupilam wyladowaly w koszu bo maly zjadal ze 4 lyzeczki ktore udalo mi sie lyzeczka pchnac wykorzystujac moment jak cos gadal i rozdziabial usta , inaczej zaciskal usta albo mial odruchy wymiotne , nawet gotowalam swoje zupy i nic , wiec probowalam codzien i czekalam na ten dzien i mam nadzieje ze te dni wlasnie nadeszly ;)

Cierpliowsci, wiem ze to trudne i ze sie martwisz ale nic nie poradzisz , probuj co dzien nawet po tej lyzeczce ;)

Zgłoś nadużycie #26945 1 listopada 2012, 19:14

kasia17 Fajna mama

Like napisał(a)

ja pierdziele ja to bym zezarla to dziewuszysko przeslodkie, uwielbiam ja ;)

Zgłoś nadużycie #26946 1 listopada 2012, 19:15

kasia17 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Zmarł na raka :( miał wtedy 2 latka i 3 miesiące. Niestety nie zdążyłam go poznać :( Moja mama była w ciąży akurat ze mną i siorką jak Remek zmarł ( 7 miesiąc), my urodziłyśmy się w marcu a mały zmarł w styczniu.To On wybrał mi i siostrze imiona.

Boze straszna historia, wspolczuje ;( biedna twoja mama przezyla koszmar ;(

Zgłoś nadużycie #26947 1 listopada 2012, 19:30

EdytaH Zaprawiona w bojach
Witam dziewczyny!!!
Podglądam Was już bardzo dawno. Jak byłam w ciąży to zaglądałam, a teraz robię to coraz częściej. Niestety mam strasznego roja(córcia Kalina) w domu i czasami nie mam czasu podrapać się w ...
Strasznie mi się podoba jak piszecie, czasami poprawiam sobie humorek Waszymi opowieściami :)
teraz kilka słów o mnie
Jestem szczęśliwą żoną i mamuśką :) jeszcze siedzę w domku z maluczką bo wzięłam urlop wypoczynkowy i teraz głowię się jak to będzie jak w styczniu będę musiała iść do pracy. Muszę załatwić nianię dla małej, bo inaczej nie ogarniemy tematu z mężem :(
Czytała dzisiaj, że dzieciaczki nie chcą jeść, ja mam to samo :( Kalina zamyka buźkę na kłódeczkę i nie ma szans by jej coś włożyć do buźki :( na dodatek mała jest zaziębiona , ale od jutra biorę się za nią , będą kolejne próby karmienia łyżeczką .
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie!

Zgłoś nadużycie #26948 1 listopada 2012, 19:36

Extremalna21 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Boze straszna historia, wspolczuje ;( biedna twoja mama przezyla koszmar ;(

Nom, straszna historia :( Moja mama bardzo dużo przeszła w życiu...Jej ojciec zmarł jak miała 4 lata, póżniej Remi i jak my się urodziłyśmy to nasze życie też było zagrożone ( niestety nie pamiętam dlaczego) Ja po urodzeniu leżałam w szpitalu 1,5 miesiąca a siostra 3 tyg. A ważyłyśmy po niecałym kilogramie ;/ No ale stres tu dużo zdziałał

Babcia i rodzice opowiadali, że Remi miał bzika na punkcie samochodów... no i w dzień pogrzebu jak mieli jechać już z domu do kościoła ( leżał w trumience u nas w domu) to żadne auto nie chciało odpalić... ! Pogrzeb odbył się następnego dnia dopiero .

Zgłoś nadużycie #26949 1 listopada 2012, 19:40

Extremalna21 Fajna mama

EdytaH napisał(a)

Witam dziewczyny!!!
Podglądam Was już bardzo dawno. Jak byłam w ciąży to zaglądałam, a teraz robię to coraz częściej. Niestety mam strasznego roja(córcia Kalina) w domu i czasami nie mam czasu podrapać się w ...
Strasznie mi się podoba jak piszecie, czasami poprawiam sobie humorek Waszymi opowieściami :)
teraz kilka słów o mnie
Jestem szczęśliwą żoną i mamuśką :) jeszcze siedzę w domku z maluczką bo wzięłam urlop wypoczynkowy i teraz głowię się jak to będzie jak w styczniu będę musiała iść do pracy. Muszę załatwić nianię dla małej, bo inaczej nie ogarniemy tematu z mężem :(
Czytała dzisiaj, że dzieciaczki nie chcą jeść, ja mam to samo :( Kalina zamyka buźkę na kłódeczkę i nie ma szans by jej coś włożyć do buźki :( na dodatek mała jest zaziębiona , ale od jutra biorę się za nią , będą kolejne próby karmienia łyżeczką .
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie!

Witamy nową mamusie i Kalinke ;)

Zgłoś nadużycie #26950 1 listopada 2012, 19:46

Extremalna21 Fajna mama
Akrobata;D  Jeszcze troche i trzeba będzie łóżeczko obniżyć ;D
( jakość znowu słaba! Robiłam zdjęcia tel.myślałam, że wyjdą elegancko a tu lipa! kur... nowy smartfon a takie badziewski foty robi .FACK )