Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #26371 31 października 2012, 6:42

aniam Supermama

nata77a napisał(a)

To kiedy Wasze dzieci jedzą? Mój większość w nocy, w dzień cmoka rączkę i woła jeść, a jak mu daje to nie je :(

mój ostatnio w dzień, ale cicho bo jeszcze usłyszy :P

Zgłoś nadużycie #26372 31 października 2012, 6:43

aniam Supermama

Like napisał(a)

ja pamiętam, a można je brać z dnia na dzień? Jak urlop na żądanie?

tak

Zgłoś nadużycie #26373 31 października 2012, 6:44

aniam Supermama

Like napisał(a)

no i dziś w sumie oprócz tego co zjadła ode mnie, to były dwie butle po 150ml (wliczając ta o 23.20), kaszka na gęsto z 1/4 słoiczka jabluszka, ale max to tak 80-100mlzjadla, no i obiadek 1,5 malego słoika gerber, ten jeden tak szybko poszedł, ze naprawdę byłam w szoku! Mięsnego raczej by całego nie zjadla, bo przeważnie ciutke zostawia.

mój tylko połowę zjada :(

Zgłoś nadużycie #26374 31 października 2012, 6:45

aniam Supermama

Like napisał(a)

jejku Ania Ty juz jesteś! U mnie mala właśnie zjadła, a ja kimie, Roksi u mnie spala i musze ja budzić za pol godziny do szkoły i śniadanie robić, potem dalej spaciu o ile me dziewczę pozwoli

mąż do pracy, mały gada, a ja czekam aż uśnie :)

Zgłoś nadużycie #26375 31 października 2012, 6:47

Like Supermama
Chyba potrzebuje nawilżać, w ciąży nie kupiłam. Masakra w trójkę w tej klitce (sypialnia) to się udusimy. Tylko teść mi kiedyś mówił, ze nie moge ultradźwiękowego , bo mam psa a to na niego zle działa, jakoś słyszy te ultradźwięki czy cus, ktoras coś wie na ten temat?

Zgłoś nadużycie #26376 31 października 2012, 6:48

Like Supermama

aniam napisał(a)

mąż do pracy, mały gada, a ja czekam aż uśnie :)

he he, Emila się wierci, ale póki co śpi ;)

Zgłoś nadużycie #26377 31 października 2012, 6:50

nata77a Fajna mama
Dzień dobry :) I co ja tu robię o tej porze pogańskiej :(
A miało być tak pięknie... Ciężka noc a o5 Mały się do mnie uśmiecha i gada. O 6 cyc i zasnął :) Ale nie odbił :( Siedzę z nim na rękach i czekam i mam nadzieję na małe kimanko do 9 :)
Jest taki slodki że bym go schrupała :)

Zgłoś nadużycie #26378 31 października 2012, 6:52

aniam Supermama

Like napisał(a)

Chyba potrzebuje nawilżać, w ciąży nie kupiłam. Masakra w trójkę w tej klitce (sypialnia) to się udusimy. Tylko teść mi kiedyś mówił, ze nie moge ultradźwiękowego , bo mam psa a to na niego zle działa, jakoś słyszy te ultradźwięki czy cus, ktoras coś wie na ten temat?

ja dostałam od teściów, taki stary 20-letni całkiem niexle sie sprawdza, ale u mnie wilgotność na poziomie 50-60% więc nie nawilżam

Zgłoś nadużycie #26379 31 października 2012, 6:52

aniam Supermama

Like napisał(a)

he he, Emila się wierci, ale póki co śpi ;)

mój własie usnął, brakowało mu mamy :)

Zgłoś nadużycie #26380 31 października 2012, 6:53

aniam Supermama

nata77a napisał(a)

Dzień dobry :) I co ja tu robię o tej porze pogańskiej :(
A miało być tak pięknie... Ciężka noc a o5 Mały się do mnie uśmiecha i gada. O 6 cyc i zasnął :) Ale nie odbił :( Siedzę z nim na rękach i czekam i mam nadzieję na małe kimanko do 9 :)
Jest taki slodki że bym go schrupała :)

nie wolno jeść dzieci!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #26381 31 października 2012, 6:53

Like Supermama
O shit! Wstała! Gada ghyieee hyyiee gyyhhiiee i ziewa co 5 słowo :D
Nika odbijasz? Ja od dawna nie! Never! Zwariowalabym chyba!

Zgłoś nadużycie #26382 31 października 2012, 6:55

Like Supermama

Like napisał(a)

of kors NATKA ;)

Zgłoś nadużycie #26383 31 października 2012, 6:57

aniam Supermama

Like napisał(a)

czytałam, ze teraz kiedy dzieciaczki sa ruchliwe nie trezba odbijac, bo leżąc na brzuszku same wypychają powietrze, ja tez nie odbijam.

Zgłoś nadużycie #26384 31 października 2012, 6:57

nata77a Fajna mama

Like napisał(a)

moja to potrafi o każdej porze teraz :) szkoda, ze nie cycka! Dziś znowu była niezła przeprawa wieczorem i zakończyła się butla o 23.20, jakbym nie dala, to by mi się budziła co 15-20 minut, bo tak było od 20stej, a bliżej 23 to juz było co 5 minut. Jedzenie cycka to jak jakas katirga dla niej, czasem myślę, ze nie potrafi odpowiednio mocno ssać, potem ze jej jakoś źle leci, bo jakby się dlawila! Nie wiem, jak długo jeszcze z takimi karmieniami mi cycki będą mleko produkować, zaraz jej dam, nawet na spiocha ( wtedy jest ok) możliwe, ze się zbudzi koło 4-5 i trochę zje, potem koło 8 poprawi i to na tyle, moze uda się ja przechytrzyć na popołudniowym spaniu, ale to też ciężko, a potem to dopiero wieczorem - najciężej wtedy. Biedna się tak denerwuje, tak dziobka robi i szuka cycka, a nie potrafi spokojnie wypić ( mleko mam, bo srawdzam, leci bez problemu jak przycisne).

No właśnie. Mój w nocy pije - czy opróżnia do końca nie wiem - chyba tak, słyszę jak pije dużymi haustami i zostawia po sobie dętki ;)
Ale budzi się za 2-3 godziny :( I tak do rana. A potem zmiana. Tak jak u Ciebie. Łapie i puszcza i się denerwuje i płacze i krzyczy. I nie pije :( Jak ściągnę w butelkę to prędzej.
Też wczoraj w dzień zasnął i zanim się rozbudził go pzrystawiłam - i ładnie wtedy zjadł.
A inaczej nie chciał :(

Zgłoś nadużycie #26385 31 października 2012, 6:58

nata77a Fajna mama

Like napisał(a)

Napisali mi, ze skoczek wysłali wczoraj ( tzn wtorek) także miejmy nadzieje, ze za kilka godzin będzie!

Dobranoc !

P.s. Zasiedzialam się dziś na allegro, szukałam juz prezentów na Mikołaja i gwiazdkę :) Fisher price i playskool maja cudowne zabawki ! :D

Wyślij jakieś fajne linki :)

Zgłoś nadużycie #26386 31 października 2012, 7:07

nata77a Fajna mama

aniam napisał(a)

nie wolno jeść dzieci!!!!!!!!!!!!!

Musiałam się ograniczyć do 2 krówek :)

Zgłoś nadużycie #26387 31 października 2012, 7:19

Konto usunięte
o ja pierd.. LIKE już nie śpi?! chyba jeszcze nie spi :D
Biore sie za nadrabianie i za foteliki :D

Zgłoś nadużycie #26388 31 października 2012, 7:26

Konto usunięte

Like napisał(a)

nie, mieli podać juz w czwartek, gość mówił, ze wysyłają glsem, ale nie ze wożą do firmy, tylko koło przyjezdza. Ponoc gls miał problem z serwerem i mu wyrzucilo przesyłki, w tym i moja. Ogólnie rzeecz biorąc facet powiedział, ze w poniedziałek na pewno juz wyjdzie bo w piątek, jak dzwonił do nich wyjaśniać, to było po 15 i mówił, ze o tej godzinie nikt juz pi odbiór przesyłki nie przyjedzie.
Pisałam mailado tej jego żony Ani, najbardziej mnie wk.urwia to ze nie odpisze. Jestem ludziem i rozumie różne sytuacje, ale nie lubię być ignorowana, w koncu to ja jestem klientem. W ogóle sami z inicjatywa nie wyjdą, a wystarczyłoby przecież krótko napisać i tyle. A pindzia loguje się co chwile na allegro, bo sprawdzam. Ostatnio, jak jej w sobotę napisałam, ze raczylaby cookolwiwk napisać i ze wiem ze jest przy kompie bo właśnie patrzę kiedy ostatnio się logowala, to sama odpowiedzieć nie mogła,tylko mezowi kazala dzwonic, co za dziwolag!

w ch... walą!!

Zgłoś nadużycie #26389 31 października 2012, 7:28

Konto usunięte

Like napisał(a)

mój to by na bank rozwod z Toba wziął :P
Próbowała Ty chociaż, ze tak afujasz? :D

hahahahahahahah likeee ty lodziarooo ps. moja zboczona przyjaciolka lubi ciagnąć... ja to sie smieje , ze pewnie z dupy do papy nawet ;p

Zgłoś nadużycie #26390 31 października 2012, 7:29

Gosiulkovic Fajna mama

Ulla napisał(a)

nie no, jak miałas 5 lat, to ja na pewno tam nie jeżdziłam ;P
a chłopaki fajne :)   bylo paru kolegów... potem jakos kontakt sie urwał, a szkoda troche :)

nie Ula- do 5 lat mieszkałam a potem stałą bywalczynią byłam ;) dopóki Marcina nie poznałam :D