Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #26211 30 października 2012, 14:29

aniam Supermama

nata77a napisał(a)

Puszczacie już swoim dzieciom bajki?

nie, ja czytam, oglądamy ddtvn rano :P

Zgłoś nadużycie #26212 30 października 2012, 14:40

Gosiulkovic Fajna mama

Asica napisał(a)

a ja nauczylam tesciowa zeby mi dawala pieniadze bo ma zupełnie inny "gust" i wole sobie sama coś kupić niż dostać "niespodziankę"

no właśnie w tej kwestii moja jest niereformowalna za cholerę :D Nie da rady- musi sama coś kupić. Mówię jej żeby kasę trzymała, to jak przyjedziemy- weźmiemy ją na zakupy i sami wybierzemy coś dla nas bo jak i tak chce kasę wydać to niech wyda na to co nam potrzebne, no ale ona nie wytrzyma za nic. Jak przyjeżdżamy to ona spłukana ale worami wyciąga "niespodzianki" :D :D . Taka natura... :D :D :D
Zresztą i tak nie może przeboleć że ja np wolę 1 parę lepszych butów dla Iwony zamiast dziesięciu 3-paków bodziaków z poliestru :D :D . Dla niej dobry prezent to musi być dużo :D . Chodź co prawda ostatnio tyle ją chociaż nauczyłam że ciuchy dla dziewczynek muszą być z bawełny.

Zgłoś nadużycie #26213 30 października 2012, 14:51

Like Supermama

nata77a napisał(a)

Pod Opole. Tam jadę :)

tzn? W stronę Kluczborka moze? :) Teraz Zina, ale jak zostaniesz do wiosny to moze się gdIzies spotkamy :) jakas randka w ciemno :D

Zgłoś nadużycie #26214 30 października 2012, 15:01

Konto usunięte
Gosiaaa to ty pisąłas o tych abawkah na macie?
Ze są dalej?
Bo ja tak zrobiłam i Panczandragon sie pokulał do nich :D

Zgłoś nadużycie #26215 30 października 2012, 15:02

Like Supermama
zadzwoniłam po mamę, zeby mi Emile na spacer wzięła, bo chce szybko tu ogarnąć! Otworzyłam balkon i tak pizga, ze nie wiem czy zaraz nie będę dzwonić niech wraca.
Emila po raz pierwszy jadła dziś rybke, tzn słoik warzywa z delikatna rybka z Gerbera, polecam! Zjadła tak szybko, ze musiałam jej jeszcze pol innego słoika dać! Tego jeszcze nie było! Chyba, ze taka glodna była! Ale co zauważyłam, jeśli z mieskiem, to woli Gerberki niż Bobovite!
Dobra zadzieraj kiece i lece! BAJ...
P.S. Może na wiosnę udałoby się męża namówić na Chorzowskie wesołe miasteczko :) ja lubię randki w ciemno ! :D

Zgłoś nadużycie #26216 30 października 2012, 15:03

Like Supermama

oll85 napisał(a)

Ze są dalej?

taa Gosia o zabawkach i turlajacej się Asi :)
Na moja nie działa!

Zgłoś nadużycie #26217 30 października 2012, 15:05

Konto usunięte

Like napisał(a)

taa Gosia o zabawkach i turlajacej się Asi :)
Na moja nie działa!

moj wcesniej tez wył, ale dzś łaskawie sie przewalił ;)

Zgłoś nadużycie #26218 30 października 2012, 15:05

Kropka86 Gotowa na wszystko

nata77a napisał(a)

Mój synek nie chce jakoś w dzień jeść od kilku dni. Nawet z cyca nie chce.
Ściągam i daję z butelki to wtedy jest szansa. Ale je bardzo mało przez cały dzień.
Nie wiem czy on najada się w nocy? Zresztą w dzień próbuje ssać, ale coś mu nie pasi :(
No i dziś brak kupy. Pewnie też dlatego nie je bo miejsca nie ma.
Masakra z tym jedzeniem :(
Zmykam

twój od kilku dni moja od kilku tygodni!! Ola to wogóle powietrzem by zyła
Masakra z tym jedzeniem :(

Zgłoś nadużycie #26219 30 października 2012, 15:05

Like Supermama
Of kors kuriera nie było!
Chyba mu wyebie z bani jak przyjedzie! Albo z cyca mu dam!! Żebym tylko nie zabiła ;)

Zgłoś nadużycie #26220 30 października 2012, 15:07

Like Supermama
ale fajnie jak taka cisza w domu...

Zgłoś nadużycie #26221 30 października 2012, 15:07

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

zadzwoniłam po mamę, zeby mi Emile na spacer wzięła, bo chce szybko tu ogarnąć! Otworzyłam balkon i tak pizga, ze nie wiem czy zaraz nie będę dzwonić niech wraca.
Emila po raz pierwszy jadła dziś rybke, tzn słoik warzywa z delikatna rybka z Gerbera, polecam! Zjadła tak szybko, ze musiałam jej jeszcze pol innego słoika dać! Tego jeszcze nie było! Chyba, ze taka glodna była! Ale co zauważyłam, jeśli z mieskiem, to woli Gerberki niż Bobovite!
P.S. Może na wiosnę udałoby się męża namówić na Chorzowskie wesołe miasteczko :) ja lubię randki w ciemno ! :D

Szymek też bardzo lubi te warzywa z rybką i jerzyny ze schabem ;)

Zgłoś nadużycie #26222 30 października 2012, 15:12

aniam Supermama

Like napisał(a)

no, u mnie dzisiaj tez rybka na tapecie, ale jeszcze troszke do oabidku, bo niedawno wtrabił  mleko :)

Zgłoś nadużycie #26223 30 października 2012, 15:12

aniam Supermama

Like napisał(a)

Of kors kuriera nie było!
Chyba mu wyebie z bani jak przyjedzie! Albo z cyca mu dam!! Żebym tylko nie zabiła ;)

dasz radę tak zarzucić cycem?
:P

Zgłoś nadużycie #26224 30 października 2012, 15:14

Asica Gotowa na wszystko

Gosiulkovic napisał(a)

Słodki bąbel :D i zajebiaszczy śpiwór!!

śpiwór jest rewelacyjny !!! jak otulę Oskarka to nie ma szans żeby go gdzies zawiało

Zgłoś nadużycie #26225 30 października 2012, 15:15

Extremalna21 Fajna mama

nata77a napisał(a)

Puszczacie już swoim dzieciom bajki?

Jak akurat przełącze na jakiś kanał i leci baja to ogląda ;) A tak jak nie śpi to cały czas muszę miećwłączoną eske albo polo TV ;) Jak przełącze np. na polsat to krzyk niesamowity jest;D

Zgłoś nadużycie #26226 30 października 2012, 15:17

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ze są dalej?

aaaaaaa widzisz!!! u mnie też to zadziałało !!! :D :D :D
ubolewałam nad tym że taka mało ruchliwa a tutaj tylko trzeba było ją zachęcić!
brawo dla Panczandragona :P

Zgłoś nadużycie #26227 30 października 2012, 15:18

Extremalna21 Fajna mama

Asica napisał(a)

śpiwór jest rewelacyjny !!! jak otulę Oskarka to nie ma szans żeby go gdzies zawiało

Właśnie gdzie kupiłaś ten śpiworek? mi by na noc się przydał taki bo pierdoła mała wykopuje się;/ a ten śpiworek co mam to już za mały;/ mam jeszcze do wózka ale za ciepły na noc ;/

Zgłoś nadużycie #26228 30 października 2012, 15:19

kasia17 Fajna mama

Asica napisał(a)

a ja nauczylam tesciowa zeby mi dawala pieniadze bo ma zupełnie inny "gust" i wole sobie sama coś kupić niż dostać "niespodziankę"

a ja nie musialam uczyc bo moja tesciowa to zyciowa babka i zawsze daje pieniazki ;)

Zgłoś nadużycie #26229 30 października 2012, 15:20

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

oooo proszę! na chorzów i wesołe miasteczko ja też się piszę!!!! :D :D
a tak w ogóle to uwielbiam chorzowkie zoo :D ile ja tam wagarów przesiedziałam ... ;)

Zgłoś nadużycie #26230 30 października 2012, 15:20

kasia17 Fajna mama
Bylismy na bioderkach , wszystko ok , nastepny raz jak maly bedzie juz ladnie biegal ;)

Gosia i Ola w biedronce , haha tz bylam i nie ma tych kombinezonow ;)