Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #26171 30 października 2012, 13:02

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ehhh to moja niereformowalna pod tym względem!! nakupi całą siatę ciuchów i co ! ze 2 rzeczy z tego mogę na dzieciaki wziąść. poza tym ona ma zupełnie inny gust niż ja! jakieś takie napaciepione rzeczy lubi- a mnie takie coś irytuje, rajtuzy na Iwonę z jakimiś falbankami przy kostkach nabijane jakimiś ćwiekami i wymalowane eh do czego ja bym jej takie coś miała zakładać? poza tym poliestrowe bluzki! no bez jaj- w życiu takiego wora dziecku nie założę. I co przyjeżdżamy i mi to wciska a ja jej oddaję to mówi że więcej kupować nie będzie tylko razem pojedziemy i coś dla dziewczyn wybiorę... i zawsze to samo! kupuje dziadostwo za każdym razem.
W ogóle moja teściowa to jest niewiarygodna pod tym względem tj kupowania. Mnie się wydaje że ona ma chorobę ten cały zakupoholizm! Tylko rencina przychodzi to ona lata po sklepach jak szalona! Wszystko wypchane ciuchami po brzegi! Każda szafa, szafka i szuflada. Nawet w kuchni jedna szafka ciuchów. Masakra. Tylko wszystko po 3,50. Ostatnio kupiła ze 20 par butów boo były jakieś tanie w kerfurze. Ehh i... w różnych rozmiarach bo w jej rozmiarze nie było za wiele do wybrania :D :D :D - komuś da jakby coś (tak mówi)!!! ha ha

hehe....jakbyś o mojej teściowej mówiła...taki typ...nic nie zrobisz
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #26172 30 października 2012, 13:05

elka40 Fajna mama
Byłam na spacerku z małą i zajrzałyśmy do biedronki..te duże kombinezony są ale tych dla maluchów wogóle nie ma.W sumie moja ma...nawet troche za duży jeszcze i dziś byłyśmy w nim ale co szkodziło zerknąć
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #26173 30 października 2012, 13:11

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

kuzwaaa Monika twoj szymek je co 2 h 200ml? czy zle pamietam?

tak jadł...teraz mleka 120 i obiadek, deserek, biszkopcik czy chrupek. to je żarłok :D w Tate ;p

Zgłoś nadużycie #26174 30 października 2012, 13:15

Extremalna21 Fajna mama

aniam napisał(a)

ja musze swoją teściowa napuścic na zakupy, bo troszke mało się zrobiło ciuszków

uuu...mój Szymek od PANI BABCI dostał tylko bluzke z cena 6,99 a no i wczoraj 2 danonki mu kupiła to aż oczy zrobiłam :)

Zgłoś nadużycie #26175 30 października 2012, 13:17

Ulla Fajna mama
extremalna i martus

ja wam powiem, ze jesli nie mozecie czegos zmienic, to pozostaje wam to zaakceptowac. ja mialam przeboje z rodzina mężą jeszcze przed slubem. wtedy on stał po mojej stronie. po slubie mu sie odmienilo i trzymał ich strone ... hahahha! spasowalam.... teraz robie dobra mine do złej gry i mysle ze to najlepsze wyjscie-ja sie nie mecze, oni chyba tez nie. wilk syty i owca cala, wszysyc zadowoleni.

wiecie, ze moj mąz gada z nimi przez telefon po kilka razy dziennie?... dla mnie to nie jest normalne. na początku mnie to wkurzalo, ale nic sie z tym zrobic nie da, wiec dalam sobie siana...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #26176 30 października 2012, 13:19

Extremalna21 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Jezu wasze tez juz tak uciekaja podczas przewijania , nie da sie go normalnie juz przewinac , ciagle chce sie turlac!!!

Taa...jak go przebieram to turla sie :D czasem to aż tęsknię za tym jak był taką gulajką;D

Zgłoś nadużycie #26177 30 października 2012, 13:19

Asica Gotowa na wszystko

aniam napisał(a)

nie, wczoraj nie byłam, dzisiaj idę, musze poczekac z godzinke, by bardziej się ociepliło. Pakuje smrodka i idziemy

Byłam właśnie na dworze ale u nas dzisiaj wieje i uciekłam po półgodzinie do domu

Zgłoś nadużycie #26178 30 października 2012, 13:28

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

extremalna i martus

ja wam powiem, ze jesli nie mozecie czegos zmienic, to pozostaje wam to zaakceptowac. ja mialam przeboje z rodzina mężą jeszcze przed slubem. wtedy on stał po mojej stronie. po slubie mu sie odmienilo i trzymał ich strone ... hahahha! spasowalam.... teraz robie dobra mine do złej gry i mysle ze to najlepsze wyjscie-ja sie nie mecze, oni chyba tez nie. wilk syty i owca cala, wszysyc zadowoleni.

wiecie, ze moj mąz gada z nimi przez telefon po kilka razy dziennie?... dla mnie to nie jest normalne. na początku mnie to wkurzalo, ale nic sie z tym zrobic nie da, wiec dalam sobie siana...

My chcemy kupić domek jednorodzinny i wypier.dalamy od tej poje.banej baby :D Mój mąż gada z matką tylko służbowo : tak, nie :D

Zgłoś nadużycie #26179 30 października 2012, 13:28

nata77a Fajna mama

martus91 napisał(a)

Eh... powiem wam, że jest mi ciężko, czuje się jeszcze bardziej samotna w tym miejscu... mam wrażenie, że wszyscy są tu przeciwko mnie :( nawet mój mąż... strasznie się na nim zawiodłam, nie będę wam pisała co zrobił, bo byście go nieźle zlinczowały... powiem tylko, że czuję, że z każdym dniem oddalamy się od siebie, mam wrażenie, że w ogóle mu na mnie nie zależy, że nie jesteśmy już rodziną... coraz częściej mam w głowie myśl żeby się wyprowadzić i żyć bez niego... w sumie trzyma mnie tu tylko Dominika, bo chce żeby mieszkała z ojcem, ja nie miałam ojca i nie chce tego samego dla niej... ale jak nic się nie naprawi, nie będę miała wyjścia, wyprowadzę się... no i wpadłam w giga depresję, najchętniej zamknęłabym się w pokoju i płakała :( to się wyżaliłam...

Depresja szkodzi tylko Tobie i dziecku, a po innych spływa jak po kaczce. Tylko sobie szkodzisz.
Pamiętaj że kobiety są silne :) I nie muszą się przejmować innymi :)
Do tego nie jesteś sama - masz najważniejszą osobę przy sobie, dla której jesteś najlepszym przyjacielem - Twoje dziecko - i skup się na nim.
Na innych nie marnuj energii ;)

Zgłoś nadużycie #26180 30 października 2012, 13:29

Extremalna21 Fajna mama

Asica napisał(a)

Byłam właśnie na dworze ale u nas dzisiaj wieje i uciekłam po półgodzinie do domu

My też byliśmy na spacerku 45 min. u nas nie ma wiatru, jest słoneczko i +6

Zgłoś nadużycie #26181 30 października 2012, 13:29

nata77a Fajna mama

Like napisał(a)

wiesz, mnie o nic nie pytali, wiem że na pewno ratowali jej życie i robili wszystko, jak najlepiej. To było na Witosa, w Opolu.
Właśnie Nata dobrze mi świta, że Ty tego Marcinkowego tatusia w opolu masz>? tam jedziesz?

Pod Opole. Tam jadę :)

Zgłoś nadużycie #26182 30 października 2012, 13:32

nata77a Fajna mama

martus91 napisał(a)

Eh... widzę, że z tymi jędzami to na tym samym wózku jedziemy :/ wiecie, że my jesteśmy po ślubie prawie rok, a ja do tej kobiety jeszcze "mamo" nie powiedziałam... nie przejdzie mi to przez gardło...

I prawidłowo :)

Zresztą ja uważam, że jaką by się nie miało teściową to jest to teściowa, bo matkę ma się tylko jedną i ojca.
Zresztą już kiedyś wałkowałyśmy ten temat ;)

Zgłoś nadużycie #26183 30 października 2012, 13:35

nata77a Fajna mama

martus91 napisał(a)

dobra... idziemy spać... ja i moja depresja... trzymajcie kciuki żebym nie zaczęła walić głową o ścianę, albo nie przyszło mi do głowy wyprowadzać się w środku nocy z dzieckiem na rękach w tą zimnicę :P dobranoc :*

Pamiętaj Martuś że emocje emocjami, ale dziecko nie powinno za bardzo być angażowane w kłótnie. Niech ma spokojne dzieciństwo. Jak się kłócić to nie przy nim.

A tak wogóle to Wam współczuje, że mieszkacie z teściowymi i to jeszcze takimi ...

Zgłoś nadużycie #26184 30 października 2012, 13:44

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

tak jadł...teraz mleka 120 i obiadek, deserek, biszkopcik czy chrupek. to je żarłok :D w Tate ;p

a ile je mleka ?? tak jak samo mleko dajesz? i co ile?

Zgłoś nadużycie #26185 30 października 2012, 13:45

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

extremalna i martus

Rady prawdziwej katoliczki :D pokorne ciele 2 matki ssie :D ale racja :D ja tez winnam przywyknąc :D

Zgłoś nadużycie #26186 30 października 2012, 13:45

Konto usunięte
kuzwa patrze a tu sms od jacy" ale miałem starcie z tym chu... też wydarłem na niego ryj i pierdolnąłem obok neigo młotkiem, bo darł na mnei ryj" napisałam mu,e bardzo dobrze!

Zgłoś nadużycie #26187 30 października 2012, 13:47

nata77a Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ide zmyć gary bo mam cały zlew, wczoraj nie byłam w stanie już sprzątać ;/;/ Mały na razie siedzi w bujaku i baje ogląda więc może zdąże posprzątać

Puszczacie już swoim dzieciom bajki?

Zgłoś nadużycie #26188 30 października 2012, 13:47

mala24 Supermama

Ulla napisał(a)

piekny uśmiech :D
to jest ten kombinezon z biedry? fajny :)
moj synek dostał kombinezon w "spadku", ale on juz jest troche mały :( moze z miesiąc jeszcze go bede w niego wciskac...

nie, kupiłam w coccodrillo za 60 zł, przeceniony był o ponad połowe

Zgłoś nadużycie #26189 30 października 2012, 13:49

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

kuzwa patrze a tu sms od jacy" ale miałem starcie z tym chu... też wydarłem na niego ryj i pierdolnąłem obok neigo młotkiem, bo darł na mnei ryj" napisałam mu,e bardzo dobrze!

ooo wkurzył się!!! i dobrze zrobił, popieram

Zgłoś nadużycie #26190 30 października 2012, 13:51

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

ooo wkurzył się!!! i dobrze zrobił, popieram

zastanawiam sie co musiało sie tam dziac- jude oaza spokoju... musiał juz naprawde przeginać( nie licąc tego,ze od 14 dni co dzien go opierdala, za to,ze np. ktoś sobei rozwalił palca, albo,ze nei pamieta ile minut kładł tynk na ktorej scianie.. albo,ze jest 1 mm za mało, albo zee swieci słonko,ze zona mu nei daje, ze ma chu..wy ryj itd)