Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #26051 30 października 2012, 9:29

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Jaka fajna :) Można ją gdzieś przyczepić?

tak, ma z tyłu taki pasek do montażu

Zgłoś nadużycie #26052 30 października 2012, 9:30

Konto usunięte
U mnie babka sprawdza odruchy, bierze go tak jakoś bokiem, posadziła go tez :D jednym bokiem, 2 bokiem( w powietrzu) potem pod paski między swoimi nogami jakoś bujała :D i patrzyła co on na to i potem tak jakby szedł. hym to chyba wsio

Zgłoś nadużycie #26053 30 października 2012, 9:30

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

i co on na kierownice? bo ja taka widziałąm tu i kminiłam czy kupic, tania była :)

dzisiaj troszkę pouderzał łapką w klawisze, poświeciło się pograło, mały zachwycony

Zgłoś nadużycie #26054 30 października 2012, 9:31

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

to nic nei da.. oni są obciazeni genetycznie.. zwłaszca jak z domu jesce super wychowanie wyniesli...

kużwa, ale może choć trozke pomoże?
Az tak zakute nie mogą mieć te łby ?? ?? ??

Zgłoś nadużycie #26055 30 października 2012, 9:31

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

na dłuższy spacer już założyłam kombinezon, ale mały się w nim spocił

ja to teraz tylko na pol godzinki wychodze, nosek i poliki ma zawsze zimne a reszta cieplutka, chociaz grubo jej nie ubieram

Zgłoś nadużycie #26056 30 października 2012, 9:32

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Mój mały też schudł teraz chociaż je jak 3 niemowlaki ;/ nie wiem ile teraz waży bo szczepienie dopiero za 2 tyg ale widzę jakie nóżki ma chudziutkie już ( a miał wałek na wałku) druga sprawa to to ,że dzieci się więcej teraz ruszają i ciężko im przybrać ;) Szymkowi tylko dupsko zostało duże;D jak go położe na golaska na brzuszku to dupka wygląda tak jakby miał celulit;D

haha, u chłopaka to cięzko z cellulitem :P
ale mój od urodzenia był chudy, ale długi, może teraz pora  na przybranie kilku kg?
przeciez waży 6,5kg!!

Zgłoś nadużycie #26057 30 października 2012, 9:32

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

mój nie i całe szczęście!! mam focha na swojego męza
moja szwagierka mówi, ze dziecko najpierw będzie tata mówić, niż mama, bo sylaby łatwiejsze w wymowie. Mój gada mama mama,. a tata ani razu :P
Kwestia u mnie przyajmniej kto się ile zajmuje małym.

a moja nic nie mowi, tzn mowi ale zadne slowa z tego nie wychodza

Zgłoś nadużycie #26058 30 października 2012, 9:33

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Wiecie co? wczoraj przysło do mnei dwóch ssmanów! i do mnie,ze zbierają na groby żołnierzy poległych w wojnie! noż nie! mówie do niego, a widzi pan na domofonie, obce nazwisko? a on mówi jaaaaaaa
a ja mówie, a wie pan, ja z polski jestem. A on eeeeeeeeeeee/..... no i patrze i mówie i co? nadal pan chce na znicze i groby? może jecsez na pomnik? no i spuscił łeb i sobei poszedł;D tak.. będe opłacała neimieckie wojsko.. a co? a mój pradziadek sie w grobie i tak przewraca,ze rodzina mu do szwabii uciekła

dobrze im przygadałaś, brawo!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #26059 30 października 2012, 9:33

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

wiem wiem dziewczyny wiem ;) zwalniaja mnie bo o to ich poprosilam ;)

to dobrze, zę na rękę Ci poszli :)

Zgłoś nadużycie #26060 30 października 2012, 9:34

Konto usunięte

aniam napisał(a)

kużwa, ale może choć trozke pomoże?
Az tak zakute nie mogą mieć te łby ?? ?? ??

ja sie już poddałam... szkoda moich nerwów. wiesz- prawie 40 letni dziad( bez urazy Elciu- tyjestes młoda i piękna) ma swoje nawyki, nie da sobei nic wytlumaczyc, taki uparty ,stary głupiec!

Zgłoś nadużycie #26061 30 października 2012, 9:35

seshella Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

Cześć dziewczyny!
Nie ukrywam że zajebiście mi Was brakowało przez ten ost. tydzień :)
Melduje że Ola stała się posiadaczka prawej dolnej jedynki! jakby ta niekończąca się śluzowa sraczka to nie zauważyłbym ze ząbkuje.
Pozatym z nowości to ssie palce u nóg i lize sie po pietach i kostkach nadal nie przekręca się na boki.
A w nowym miejscu mieszka mi się narazie ok tylko teściowa to hipochondryczka już mam dość słuchania o chorobach :) mam sąsiadke która ma 2-czna córke to mam z kim chodzić na spacery. tylko największa bolaczka jest to że nie mam internetu.
A tak tera oglada tv moja pietruszka :)

super, tez juz siedzenie ja interesuje, gratulacje ząbka i zakladaj szybko neta

Zgłoś nadużycie #26062 30 października 2012, 9:35

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

no;/ kuzwa... jaka ja byłam zakochana.. kumpela mi powiediałą, no Jacek spoko chłopak, teściowei przyjebani :D a ja myśle, o co jej chodzi!
JAk ja mogłam tego nei widziec?!

miłość zaślepia,
czasami ja tez  w tych gorszych chwilach zastanawiam się, gdzie ja oczy miałam.
Tylu chlopaków za mna się uganialo, kilku starych chciało mnie swatać ze swoimi synami, a ja  nie, najpierw długo w związku, z którego nic nie wyszło, póxniej sama, a na koniec wybrałam jak wybrałam.
W sumei nie moge narzekac, ale dzisiaj muszę, bo wczoraj mnie wkurzył!!!!

Zgłoś nadużycie #26063 30 października 2012, 9:36

phoenix212 Gotowa na wszystko

seshella napisał(a)

i jak po tej kaszy na noc? z czym dawałaś?

kasze mieszam z moim mlekiem i ha! spala dzis do 6! od 20.30
a pozniej zrobie fotki albo poszukam na necie to pokaze jak mi kazala ja podnosic

Zgłoś nadużycie #26064 30 października 2012, 9:36

Extremalna21 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

dokladnie ;) Marta ty jestes jeszcze mlodziutka i naprawde mozesz byc szczesliwa . Pokaz mu ze bez niego tez dzasz sobie rade , niech poczuje zagrozenie . nie pozwol tak sie traktowac, powiedz im wszystkim co myslisz o ich podejsciu do was , wykrzycz to i napewno ci ulzy , a moze sobie uswiadomia ze was krzywdza .

Dokładnie...ja też siedziałam cicho ale ile można? po pewnym czasie powiedziałam sobie DOŚĆ! i zaczęłam po tej zołzie jeżdzić jak po szma.cie . innego wyjścia nie ma! Z nią w sumie nie można nawet normalnie porozmawiać więc bez darcia mordy się nie obejdzie;D

Zgłoś nadużycie #26065 30 października 2012, 9:36

mala24 Supermama

Kropka86 napisał(a)

Cześć dziewczyny!
Melduje że Ola stała się posiadaczka prawej dolnej jedynki! jakby ta niekończąca się śluzowa sraczka to nie zauważyłbym ze ząbkuje.
Pozatym z nowości to ssie palce u nóg i lize sie po pietach i kostkach nadal nie przekręca się na boki.
A w nowym miejscu mieszka mi się narazie ok tylko teściowa to hipochondryczka już mam dość słuchania o chorobach :) mam sąsiadke która ma 2-czna córke to mam z kim chodzić na spacery. tylko największa bolaczka jest to że nie mam internetu.

ale siedzi :)

Zgłoś nadużycie #26066 30 października 2012, 9:36

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

haha..no własnie na tym zdjęciu wygląda wyjątkowo obficie.Muszę jej ukrócić trochę jedzonka.Teraz dostaje mannę rano i kaszkę ryżową na noc....chyba wprowadzę jej tylko raz dziennie

mój tylko raz dziennie dostaje kaszkę, obiadek i deserek w postaci owocu, resztę zapycham mlekiem

Zgłoś nadużycie #26067 30 października 2012, 9:37

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

mój je tylko na noc . Ale mam inszy problem... na kartonie z mlekiem pisze 2-3 butelki dziennie... czyli reszta to inne posiłki, a mjemu wypadają 3-4 butelki.. co myślisz matko polko? co robić? głodzić robala?

jak będziesz głodzic, to będzie Ci wył!!!!!!!!
wybierajk :P

Zgłoś nadużycie #26068 30 października 2012, 9:37

Extremalna21 Fajna mama

aniam napisał(a)

miłość zaślepia,
czasami ja tez  w tych gorszych chwilach zastanawiam się, gdzie ja oczy miałam.
Tylu chlopaków za mna się uganialo, kilku starych chciało mnie swatać ze swoimi synami, a ja  nie, najpierw długo w związku, z którego nic nie wyszło, póxniej sama, a na koniec wybrałam jak wybrałam.
W sumei nie moge narzekac, ale dzisiaj muszę, bo wczoraj mnie wkurzył!!!!

Podejrzewam, że każda z nas czasami zastanawia się gdzie oczy miała ;)

Zgłoś nadużycie #26069 30 października 2012, 9:38

Gosiulkovic Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

Cześć dziewczyny!

piękna dziewczynka! i jakie skupienie na twarzyczce!! i gratulujemy zębolka|!!!

Zgłoś nadużycie #26070 30 października 2012, 9:39

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja sie już poddałam... szkoda moich nerwów. wiesz- prawie 40 letni dziad( bez urazy Elciu- tyjestes młoda i piękna) ma swoje nawyki, nie da sobei nic wytlumaczyc, taki uparty ,stary głupiec!

Jak za młodu chłopa nie wytresujesz to na starość tym bardziej;D