Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #25951 30 października 2012, 7:41

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

kurcze a mnie rozebralo, gardlo boli z nosa cieknie, glowa napieprza ;( maz wzial sobie wolne na jutro zeby mi pomoc, milo z jego strony ;)
prawie bym zapomniala ze jutro idziemy na badanie bioderek .
Dziewczyny wybieracie sie z dzieciakami na cmentarz? Ja nie ;

nie, ja tez nie, mąż idzie

Zgłoś nadużycie #25952 30 października 2012, 7:42

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Ja tak samo mówię ;) A Twój mąż ma dobry kontakt z matka?
Mój mąż nie może na nią patrzeć....wtedy co się wyprowadziłam z małym do siostry tak się na nią wkurwił że szafke z butami zrzucił po schodach bo stała na dole i mu napier.dalała na mnie jaka to ja nie jestem itd. niestety suczz się odsunęła i nie oberwała przez co szafka się rozwaliła i poszła z dymem w piecu;/ szkoda tej szafki bo fajna była;P

hahhaha dobry jest. U mnei nei ma problemu,e tesciowa sie wpiernicza czy cos. co to to nie. Nawet raz jak jej sie pozaliłam, to udawała ze widiałą jacka jak szedł do baru i go tak opierdzielała,ze potem z pol roku w barze nie był :D hehe no ale jest taka... wieśniacka.. ale prawdziwa...nie umie się wysłowić,wszytkiego się boi. jakas taka niezyciowa...wkurza mnie. samo to,ze jacka wychowała tak,ze żonie sie nei daje prezentów, ze nei tzreba sie witac jak ludzie jak sie do kogoś idzie. jakos wogole dziwnie u nich w domu jest.

Zgłoś nadużycie #25953 30 października 2012, 7:43

Konto usunięte
Haj Aniaaa :D co tak pózno? :D

Zgłoś nadużycie #25954 30 października 2012, 7:47

aniam Supermama

Nika napisał(a)

Siemanko :-)
Ja dziś na krótko. Melduje że uzębienie chwilowo mam naprawione.
Wpadłam do Rossmana (mamy w Łodzi tego największego w Europie ) i bardzo ładne ciuszki mają, bodziaki, pajace i inne takie. Mieli przeceny i znowu obkupiłam małą tym razem na rozmiar 86 i 92.
Werona mówi od paru dni "bzim bzim" i puszcza przy tym banki ze śliny, to takie hasło joker :-D
a dziś nauczyła się wywijać wargi do środka i wygląda mega śmiesznie :-D
jutro mamy szczepienie....
Młoda jest obsypana wysypką na buzi, chyba warzywa jednak bo z każdą zupka coraz więcej :-(

ojej, czyl;i musisz wprowadzać wszystko po kolei i pojedynczo

Zgłoś nadużycie #25955 30 października 2012, 7:51

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

Eh... powiem wam, że jest mi ciężko, czuje się jeszcze bardziej samotna w tym miejscu... mam wrażenie, że wszyscy są tu przeciwko mnie :( nawet mój mąż... strasznie się na nim zawiodłam, nie będę wam pisała co zrobił, bo byście go nieźle zlinczowały... powiem tylko, że czuję, że z każdym dniem oddalamy się od siebie, mam wrażenie, że w ogóle mu na mnie nie zależy, że nie jesteśmy już rodziną... coraz częściej mam w głowie myśl żeby się wyprowadzić i żyć bez niego... w sumie trzyma mnie tu tylko Dominika, bo chce żeby mieszkała z ojcem, ja nie miałam ojca i nie chce tego samego dla niej... ale jak nic się nie naprawi, nie będę miała wyjścia, wyprowadzę się... no i wpadłam w giga depresję, najchętniej zamknęłabym się w pokoju i płakała :( to się wyżaliłam...

Marta, najpierw spróbuj porozmawiać, ale tak szczerze. Wiem, ze łatwo się doradza, ale jesli chcesz ratować rodzinę, a chłop się nie sprawdza, lub cos przeskrobał, musissz poważnie z nim porozmawiać.

Zgłoś nadużycie #25956 30 października 2012, 7:53

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Laski głosujcie na mojego chorego kochanego siostrzeńca https://apps.facebook.com/casting-na-smyka/zdjecie/8a681765102ddae3177ba681f0055... ;D

posżło

Zgłoś nadużycie #25957 30 października 2012, 7:53

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Dobranoc;* Też bym już poszła spać ale muszę chwilę poczekać co wyra nie zasram :D :D

współczuję, big sraka, to nie najlpesza opcja :P

Zgłoś nadużycie #25958 30 października 2012, 7:54

aniam Supermama

martus91 napisał(a)

ja mówię do niej bezosobowo, albo na "Pani" :P moja jest na tyle suczową suczą, że nie chce żebym do niej "mamo" mówiła :P eh... same widzicie jak ja tu jestem miło traktowana :P a moja też mi na pewno dupę obrabia, przecież mój "dzeciak" się "drze" , bo się nim zajmować nie potrafię :P

moja jest spoko, ale też do niej nie mówię mamo, matkę mam jedna i do swojej mówię mamo. Do teściowej najpierw bezosobowo , a jak mały sie urodził to babcia :)
problem rozwiązany

Zgłoś nadużycie #25959 30 października 2012, 7:59

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

Haj Aniaaa :D co tak pózno? :D

Wczoraj pokłóciłam się z męzem, wczoraj ja siedziałam przed tv, a on poszedł spać, nawet się nie mył!!!!!!!!!
Dzisiaj wstał, umył się i bez słowa poszedł do pracy.
Nie będe sie odzywać mam to w dupie!!!

Zgłoś nadużycie #25960 30 października 2012, 8:04

elka40 Fajna mama

Nika napisał(a)

Siemanko :-)
Ja dziś na krótko. Melduje że uzębienie chwilowo mam naprawione.
Wpadłam do Rossmana (mamy w Łodzi tego największego w Europie ) i bardzo ładne ciuszki mają, bodziaki, pajace i inne takie. Mieli przeceny i znowu obkupiłam małą tym razem na rozmiar 86 i 92.

Werona mówi od paru dni "bzim bzim" i puszcza przy tym banki ze śliny, to takie hasło joker :-D
a dziś nauczyła się wywijać wargi do środka i wygląda mega śmiesznie :-D

jutro mamy szczepienie....
Młoda jest obsypana wysypką na buzi, chyba warzywa jednak bo z każdą zupka coraz więcej :-(

A nie od śliny?
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #25961 30 października 2012, 8:06

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

pieknie wygląda
nie jest jej zimno ??

nieeee...tylko policzki chłodne i nosek...reszta cieplutka

Zgłoś nadużycie #25962 30 października 2012, 8:06

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

pieknie wygląda
nie jest jej zimno ??

Zgłoś nadużycie #25963 30 października 2012, 8:07

elka40 Fajna mama

Nika napisał(a)

malowac palmy? substytut wakacji w ciepłym kraju?  :-)

nie..dżungla w Zuzki pokoju :-)

Zgłoś nadużycie #25964 30 października 2012, 8:10

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

ja jeszzce musze okrywać kocem, bo by zmarzł :P

Zgłoś nadużycie #25965 30 października 2012, 8:11

aniam Supermama
Wiki i Kubuś proszą o głosy

http://www.bobovita.pl/galeria/81156

http://www.bobovita.pl/galeria/81155

Zgłoś nadużycie #25966 30 października 2012, 8:11

elka40 Fajna mama

Like napisał(a)

Emila też się nie przewraca, nawet na bogi, wygina się do tyłu, jak coś widzi to wtedy zagląda i w ten sposób lekko na boku jest. Kiedyś, kiedyś udało jej się kilka razy z brzucha na plecy paść, ale teraz to nawet tego nie robi, Jak jej pomagam i gibam na bok, to jak się zaklinuje i położy na rączce to nawet jej spod siebie nie umie wyciągnąć, ale się nie martwię, bo rehabilitantka mówi, że jest ok, więc chyba wie co robi. Moja pediatra to w ogóle nie sprawdza leżenia na brzuszku, dźwigania głowy itp, bezsensu trochę, wydaje mi się, że powinna.

U mnie w przychodni też wogóle nie sprawdzają co dziecko umie

Zgłoś nadużycie #25967 30 października 2012, 8:11

Konto usunięte

aniam napisał(a)

Wczoraj pokłóciłam się z męzem, wczoraj ja siedziałam przed tv, a on poszedł spać, nawet się nie mył!!!!!!!!!
Dzisiaj wstał, umył się i bez słowa poszedł do pracy.
Nie będe sie odzywać mam to w dupie!!!

strajk? brudasa?

Zgłoś nadużycie #25968 30 października 2012, 8:12

Konto usunięte
ja wlasnie małego w wozku uśpiłam, bo od 7 ocy trze,zjadł i porykiwał, w łozku nei chce , neiw iem cego ten dzieciak sie tak drze :D

Zgłoś nadużycie #25969 30 października 2012, 8:13

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

hahhaha dobry jest. U mnei nei ma problemu,e tesciowa sie wpiernicza czy cos. co to to nie. Nawet raz jak jej sie pozaliłam, to udawała ze widiałą jacka jak szedł do baru i go tak opierdzielała,ze potem z pol roku w barze nie był :D hehe no ale jest taka... wieśniacka.. ale prawdziwa...nie umie się wysłowić,wszytkiego się boi. jakas taka niezyciowa...wkurza mnie. samo to,ze jacka wychowała tak,ze żonie sie nei daje prezentów, ze nei tzreba sie witac jak ludzie jak sie do kogoś idzie. jakos wogole dziwnie u nich w domu jest.

Wieśniacka? he moja tak samo.ma swój własny słownik ;D np łogrom muchów wleciał, ile ćmów dzisiaj na fieranach, całą szufelke śmieciów nazbierałam itd;D

Zgłoś nadużycie #25970 30 października 2012, 8:16

elka40 Fajna mama

aniam napisał(a)

ja jeszzce musze okrywać kocem, bo by zmarzł :P

no moja na nóżkach też ma kocyk,ale nie za gruby.Dziś na spacer pierwszy raz założę jej kombinezon, ale jak się sprawdzi-zobaczymy