Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #25871 29 października 2012, 20:42

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

widzę,że wszędzie tylko łepki
a to moja Zuzka:

chyba nie bardzo zadowolona z pogody :)

Zgłoś nadużycie #25872 29 października 2012, 20:44

seshella Fajna mama

kasia17 napisał(a)

kurcze a mnie rozebralo, gardlo boli z nosa cieknie, glowa napieprza ;( maz wzial sobie wolne na jutro zeby mi pomoc, milo z jego strony ;)
prawie bym zapomniala ze jutro idziemy na badanie bioderek .
Dziewczyny wybieracie sie z dzieciakami na cmentarz? Ja nie ;

ja zalezy od pogody

Zgłoś nadużycie #25873 29 października 2012, 20:46

nata77a Fajna mama

seshella napisał(a)

to chyba cos takiego http://allegro.pl/lezak-lezaczek-fotelik-do-kapieli-noworodka-frotka-i2682485106.html

Dzięki :)
Może sobie to kupie bo mój tak wieżga ze ledwo go trzymam nad powierzchnią wody :)

Zgłoś nadużycie #25874 29 października 2012, 20:54

Extremalna21 Fajna mama
Zerknęłam właśnie na listę majowych mamusiek i widzę, że bardzo duużo dziewczyn się nie udziela już :/ ciekawe co tam u nich i u maluszków

Zgłoś nadużycie #25875 29 października 2012, 20:57

nata77a Fajna mama

Like napisał(a)

no Emilka miała ze względu na antybiotyk, który przyjmowała i który może przyczynić się do utraty słuchu nawet. Miała na wyjście ze szpitala i potem kazali nam zrobić konntrol do 4 miesiąca życia.

A nie mogli jej podać antybiotyku z innej grupy a nie ototoksyczne?

Zgłoś nadużycie #25876 29 października 2012, 21:03

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

chyba nie bardzo zadowolona z pogody :)

nie bardzo zadowolona z czapki :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #25877 29 października 2012, 21:04

nata77a Fajna mama

Like napisał(a)

Ciebie Nata troszkę ominęło, jakoś z początkiem września okazało się, że po pierwsze u Weroniczki nie wykształciła się jakaś tkanka, która już ponoć się nie wykształci i mała będzie miała problemy z koordynacją, koncentracją, będzie taka roztargniona, Nie pamiętam fachowo, co i jak, ale może dziewczyny pamietają, albo mają linka, gdzie jest to opisane. Oprócz tego Weronika ma asymetrię i chyba napięcie mięśniowe. U Emilki też były podejrzenia, jednak jakoś sama sobie z tym radzi i można powiedzieć, że już wszystko ok, ma minimalne napięcie. Niestety Weronika musi mieć rehabilitacje i dodatkowo Marlena chyba musi z nią ćwiczyć w domu. Oczywiśćie na kasę chorych rehabilitacje  miała dopiero mieć na początku roku, ale z tego co pisze, udało im się załatwić wcześniej.

Dzięki za streszczenie.

Biedule :( Tyle na początku się wycierpieli i teraz ciąg dalszy :(

Ale będzie dobrze. Najlepsze co można w tej chwili dla Małej zrobić to rehabilitacja, obecność rodziców i dodawanie jej otuchy oraz robienie w domu wszystkiego tego by czuła się przeszczęśliwa (czyli rozpieszczanie cukiereczka) :)

Zgłoś nadużycie #25878 29 października 2012, 21:06

nata77a Fajna mama

kasia17 napisał(a)

no bo sie zwalniam , nie mam z kim dziecka zostawic a zreszta i tak nie chcialabym tam wrocic za zadne skarby a ak przynajmniej bede miec zasilek dla bezrobotnych i moze uda mi sie staz unijny zalatwic w firmie mojej szwagierki ;)

Znaczy się Ciebie zwalniają formalnie, bo zasiłek nie należy się jak się sama zwolnisz lub jak będzie wypowiedzenie za porozumieniem. Firma Cię musi zwolnić. Uważaj.

Zgłoś nadużycie #25879 29 października 2012, 21:15

Like Supermama

martus91 napisał(a)

Czy Jacek rzucił pracę?

chyba nie, ja to zrozumiałam, że ten brat pasożyt rzxucił

Zgłoś nadużycie #25880 29 października 2012, 21:15

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

hahhahahaha mój mi nei smrodzi, ale jackowi owszem :D i sam sobie, jak je w bujaku to tak pierdzii az sie tzresie ziemia :D i smród jest :D az w oczy piecze :D

matce karmicielce się ni e sra pod nos

Zgłoś nadużycie #25881 29 października 2012, 21:16

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Ja pierdziele coś mnie głowa boli i gardło pobolewa;/ Bylebym chora nie była;/
Siostra była z małym u lekarza i te krosty co ma na brzuszku i pleckach to od trzydniówki;/

uuu.. ale już przechodzi :)

Zgłoś nadużycie #25882 29 października 2012, 21:17

Like Supermama

martus91 napisał(a)

Cześć dziewczyny :D ja już po przeprowadzce i już mam jej serdecznie dość... :/ codzienni jest u mnie kupa ludzi i wiecie o której godzinie? schodzą się tak o 18, kiedy moje dziecko zazwyczaj usypia, wszyscy się drą i w dupie mają, że dziecko się męczy :/ wczoraj wróciła moja teściowa, a dzisiaj rano słyszę: "Mariuszku, czy Ty nie musisz wstać do pracy?", a potem jak już wychodził: "Mariusz, zrobiłam Ci kanapeczki, masz pudełko na śniadanie?" aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... dziewczyny ja mam dość :( chwili spokoju tu nie ma... a jak wczoraj Dominika płakała, bo była zmęczona to moja teściowa krzyczy z dołu: "Marta, czemu ten dzieciak się tak drze?" mówię jej, że jest zmęczona i chce spać i to dla tego, a ta" no czyś Ty zgłupiała? na noc ją o 19 usypiasz? uśpisz ją za 2 godziny, bo tak to co? o północy Ci się obudzi?" wryyy, wryyy, wryyy....
no to się wyżaliłam :D
Powiem wam co robi moja Dominika... od kilku dni oprócz tego, że się turla po całym pokoju i wygina w każdą możliwą stronę, to zaczęła podnosić pupsko do góry i próbuje raczkować :D na razie w sumie wygląda jak dżdżownica :) ale jestem z niej dumna :)
czy któraś może mi streścić ostatni tydzień? bo jestem zacofana :)

o Marttttaa :D współczuję zołzy!!! masz już neta ??
Gratki dla Dominiczki i buziaki :)

Zgłoś nadużycie #25883 29 października 2012, 21:18

Nika Fajna mama
Siemanko :-)
Ja dziś na krótko. Melduje że uzębienie chwilowo mam naprawione.
Wpadłam do Rossmana (mamy w Łodzi tego największego w Europie ) i bardzo ładne ciuszki mają, bodziaki, pajace i inne takie. Mieli przeceny i znowu obkupiłam małą tym razem na rozmiar 86 i 92.

Werona mówi od paru dni "bzim bzim" i puszcza przy tym banki ze śliny, to takie hasło joker :-D
a dziś nauczyła się wywijać wargi do środka i wygląda mega śmiesznie :-D

jutro mamy szczepienie....
Młoda jest obsypana wysypką na buzi, chyba warzywa jednak bo z każdą zupka coraz więcej :-(

Zgłoś nadużycie #25884 29 października 2012, 21:18

nata77a Fajna mama

martus91 napisał(a)

Cześć dziewczyny :D ja już po przeprowadzce i już mam jej serdecznie dość... :/ codzienni jest u mnie kupa ludzi i wiecie o której godzinie? schodzą się tak o 18, kiedy moje dziecko zazwyczaj usypia, wszyscy się drą i w dupie mają, że dziecko się męczy :/ wczoraj wróciła moja teściowa, a dzisiaj rano słyszę: "Mariuszku, czy Ty nie musisz wstać do pracy?", a potem jak już wychodził: "Mariusz, zrobiłam Ci kanapeczki, masz pudełko na śniadanie?" aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... dziewczyny ja mam dość :( chwili spokoju tu nie ma... a jak wczoraj Dominika płakała, bo była zmęczona to moja teściowa krzyczy z dołu: "Marta, czemu ten dzieciak się tak drze?" mówię jej, że jest zmęczona i chce spać i to dla tego, a ta" no czyś Ty zgłupiała? na noc ją o 19 usypiasz? uśpisz ją za 2 godziny, bo tak to co? o północy Ci się obudzi?" wryyy, wryyy, wryyy....
no to się wyżaliłam :D
Powiem wam co robi moja Dominika... od kilku dni oprócz tego, że się turla po całym pokoju i wygina w każdą możliwą stronę, to zaczęła podnosić pupsko do góry i próbuje raczkować :D na razie w sumie wygląda jak dżdżownica :) ale jestem z niej dumna :)

czy któraś może mi streścić ostatni tydzień? bo jestem zacofana :)

Nie ma to jak mieszkać z kimś :) Wymyśl jakiś fortel żeby wieczorem nie przyłazili. Może małe dziecko powinnaś przetrzymać do północy żeby wstać następnego dnia do 9 :)

Zgłoś nadużycie #25885 29 października 2012, 21:19

nata77a Fajna mama

martus91 napisał(a)

Czy Jacek rzucił pracę?

Chyba brat Jacka

Zgłoś nadużycie #25886 29 października 2012, 21:19

aniam Supermama

Asica napisał(a)

Oskarek na spacerku :-)

wygląda jak eskimos, super!!

Zgłoś nadużycie #25887 29 października 2012, 21:20

nata77a Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kasia weź końską dawkę witaminy c i coś na wygrzanie.
A co do raczkowania to moja też próbuje dupkę do góry ale wtedy głowa jej się wbija w podłoże biedna nie może dalej

U nas tak samo = albo głowa w górze albo pupa :)

Zgłoś nadużycie #25888 29 października 2012, 21:21

Nika Fajna mama
Marta współczuję!
a może tak mamusia niech się uśpi o 19. Wszystkim na zdrowie wyjdzie.
kuźwa "za hasło "ten dzieciak" i "się drze" ma kopa w zad.

Zgłoś nadużycie #25889 29 października 2012, 21:21

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

A wstawie kilka fot po dłuuuuugim czasie ;D
Z dzisiejszego spacerku, u cioci na kolanach, sam pije z butli, je danonka i obiadek ;) i ostatnie... dzisiejszy mrożny poranek

super kudłaty!!
zazdroszcze mu dołeczków :)

Zgłoś nadużycie #25890 29 października 2012, 21:24

Like Supermama

kasia17 napisał(a)

kurcze a mnie rozebralo, gardlo boli z nosa cieknie, glowa napieprza ;( maz wzial sobie wolne na jutro zeby mi pomoc, milo z jego strony ;)
prawie bym zapomniala ze jutro idziemy na badanie bioderek .
Dziewczyny wybieracie sie z dzieciakami na cmentarz? Ja nie ;

jeszcze nie wiem, zobaczymy.