Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #25851 29 października 2012, 19:42

Konto usunięte
Ja pierdole. Moj maz gada na skype z bratem i matka. Zaraz jebne. Wieczny student, uczyc mu się nie chciało. A teraz prace zostawił bo on bedzie sie uczył. Pasożyt. A tesciowa nienormalna tesc po radiotterapi ma sam sie tluc autobusem bo jej sie nie chce. Kur.. Jebne

Zgłoś nadużycie #25852 29 października 2012, 19:43

ewelina6660 Fajna mama

seshella napisał(a)

a to z czasow kiedy jeszcze moje dziecko lubilo sie ubierac na dwor

Sliczna,świetne te butki na pierwszym zdjeciu.

Zgłoś nadużycie #25853 29 października 2012, 19:45

Konto usunięte
Idę spac. Nie moge sluchac. Mówi ściegla zamiast ścięgna. Ja pierdoleeeeee

Zgłoś nadużycie #25854 29 października 2012, 19:46

ewelina6660 Fajna mama

elka40 napisał(a)

widzę,że wszędzie tylko łepki
a to moja Zuzka:

Ale fajna i jaką minę ma poważną.

Zgłoś nadużycie #25855 29 października 2012, 19:51

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ale fajna i jaką minę ma poważną.

ona na spacerze zawsze struga ważniaczkę
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #25856 29 października 2012, 19:52

kasia17 Fajna mama
kurcze a mnie rozebralo, gardlo boli z nosa cieknie, glowa napieprza ;( maz wzial sobie wolne na jutro zeby mi pomoc, milo z jego strony ;)

prawie bym zapomniala ze jutro idziemy na badanie bioderek .

Dziewczyny wybieracie sie z dzieciakami na cmentarz? Ja nie ;

Zgłoś nadużycie #25857 29 października 2012, 19:52

martus91 Fajna mama
Cześć dziewczyny :D ja już po przeprowadzce i już mam jej serdecznie dość... :/ codzienni jest u mnie kupa ludzi i wiecie o której godzinie? schodzą się tak o 18, kiedy moje dziecko zazwyczaj usypia, wszyscy się drą i w dupie mają, że dziecko się męczy :/ wczoraj wróciła moja teściowa, a dzisiaj rano słyszę: "Mariuszku, czy Ty nie musisz wstać do pracy?", a potem jak już wychodził: "Mariusz, zrobiłam Ci kanapeczki, masz pudełko na śniadanie?" aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... dziewczyny ja mam dość :( chwili spokoju tu nie ma... a jak wczoraj Dominika płakała, bo była zmęczona to moja teściowa krzyczy z dołu: "Marta, czemu ten dzieciak się tak drze?" mówię jej, że jest zmęczona i chce spać i to dla tego, a ta" no czyś Ty zgłupiała? na noc ją o 19 usypiasz? uśpisz ją za 2 godziny, bo tak to co? o północy Ci się obudzi?" wryyy, wryyy, wryyy....
no to się wyżaliłam :D
Powiem wam co robi moja Dominika... od kilku dni oprócz tego, że się turla po całym pokoju i wygina w każdą możliwą stronę, to zaczęła podnosić pupsko do góry i próbuje raczkować :D na razie w sumie wygląda jak dżdżownica :) ale jestem z niej dumna :)

czy któraś może mi streścić ostatni tydzień? bo jestem zacofana :)

Zgłoś nadużycie #25858 29 października 2012, 19:53

martus91 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ja pierdole. Moj maz gada na skype z bratem i matka. Zaraz jebne. Wieczny student, uczyc mu się nie chciało. A teraz prace zostawił bo on bedzie sie uczył. Pasożyt. A tesciowa nienormalna tesc po radiotterapi ma sam sie tluc autobusem bo jej sie nie chce. Kur.. Jebne

Czy Jacek rzucił pracę?

Zgłoś nadużycie #25859 29 października 2012, 19:55

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

kurcze a mnie rozebralo, gardlo boli z nosa cieknie, glowa napieprza ;( maz wzial sobie wolne na jutro zeby mi pomoc, milo z jego strony ;)

a ja zależy od pogody

Zgłoś nadużycie #25860 29 października 2012, 19:55

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

oo :D mój robi mostki :D jak narazie i casem mini brzuszki, łepek podnosi, no i w tym leaku tez troche kombinuje ;) ale nie az tak jak zuzia

No a Wiktor na brzuszku ostatnio tak sie podpiera raczkami wysoko ze az brzuch odrywa , prawie raczkuje , podpiera sie raczkami istopkami a tulow jest w gorze a glowa w dole ;)

Zgłoś nadużycie #25861 29 października 2012, 19:57

ewelina6660 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

My pojedziemy w środę.Kuruj się kochana,może kup sobie maseczkę w aptece.

Zgłoś nadużycie #25862 29 października 2012, 19:57

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

widzę,że wszędzie tylko łepki
a to moja Zuzka:

o jaki puciol slodki ;)

Zgłoś nadużycie #25863 29 października 2012, 19:59

elka40 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

No a Wiktor na brzuszku ostatnio tak sie podpiera raczkami wysoko ze az brzuch odrywa , prawie raczkuje , podpiera sie raczkami istopkami a tulow jest w gorze a glowa w dole ;)

Kasia weź końską dawkę witaminy c i coś na wygrzanie.
A co do raczkowania to moja też próbuje dupkę do góry ale wtedy głowa jej się wbija w podłoże biedna nie może dalej

Zgłoś nadużycie #25864 29 października 2012, 20:02

kasia17 Fajna mama

seshella napisał(a)

a to z czasow kiedy jeszcze moje dziecko lubilo sie ubierac na dwor

wow jaka duza panna a buciczki cudne ;)

Zgłoś nadużycie #25865 29 października 2012, 20:04

kasia17 Fajna mama

martus91 napisał(a)

Cześć dziewczyny :D ja już po przeprowadzce i już mam jej serdecznie dość... :/ codzienni jest u mnie kupa ludzi i wiecie o której godzinie? schodzą się tak o 18, kiedy moje dziecko zazwyczaj usypia, wszyscy się drą i w dupie mają, że dziecko się męczy :/ wczoraj wróciła moja teściowa, a dzisiaj rano słyszę: "Mariuszku, czy Ty nie musisz wstać do pracy?", a potem jak już wychodził: "Mariusz, zrobiłam Ci kanapeczki, masz pudełko na śniadanie?" aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..... dziewczyny ja mam dość :( chwili spokoju tu nie ma... a jak wczoraj Dominika płakała, bo była zmęczona to moja teściowa krzyczy z dołu: "Marta, czemu ten dzieciak się tak drze?" mówię jej, że jest zmęczona i chce spać i to dla tego, a ta" no czyś Ty zgłupiała? na noc ją o 19 usypiasz? uśpisz ją za 2 godziny, bo tak to co? o północy Ci się obudzi?" wryyy, wryyy, wryyy....
Powiem wam co robi moja Dominika... od kilku dni oprócz tego, że się turla po całym pokoju i wygina w każdą możliwą stronę, to zaczęła podnosić pupsko do góry i próbuje raczkować :D na razie w sumie wygląda jak dżdżownica :) ale jestem z niej dumna :)

jestes juz druga dzis ktora zali sie na tesciowa, wspolczuje !!!
super ze Dominika taka spryciula juz ;)

Zgłoś nadużycie #25866 29 października 2012, 20:05

Extremalna21 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Mnie też grypsko bierze;/
Ja nie biorę małego na cmentarz bo po pierwsze za duży tłok na cmentarzu po drugie wózka nie wezmę bo nie przejadę po tych ciasnych alejkach a nie zamierzam trzymać tego klocka ponad godzine na rękach;/ więc lujka zostawię z siostrą a sama z mężem pojadę na grób do brata i dziadków a pózniej na kolejny cmentarz do ojca mojego męża.

Zgłoś nadużycie #25867 29 października 2012, 20:05

kasia17 Fajna mama
Uciekam pod koldre papa ;)

Zgłoś nadużycie #25868 29 października 2012, 20:17

ewelina6660 Fajna mama
Spokojnej nocki dziewczynki!!!
Uciekam też do sypialni coś pooglądać,Całe szczęście,że Natalce tv nie przeszkadza.

Zgłoś nadużycie #25869 29 października 2012, 20:34

Extremalna21 Fajna mama

martus91 napisał(a)

mam tak samo.czasem mam zamiar dać swojej "TEŚCIOWEJ" piątkę... krzesłem;/

Zgłoś nadużycie #25870 29 października 2012, 20:40

Extremalna21 Fajna mama
Oł maj gasz ja prawie cały dzień dzisiaj przed lapkiem siedzę! z kilkoma przerwami na gotowanie i ogarnianie małego! :) i jeszcze mi ciężko wyłączyć te pudełko ;) :p