Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #25791 29 października 2012, 17:47

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

w dużym pokoju 22, w małym 21, u małego 24 a w kuchni 26 bo bigos gotuję;D

no to jak u mnie, tylko ja mam sypialnię i pokój z kuchnią :) dochodzi czasem do 24, ale kilka razy w ciągu dnia przewietrzam, zależnie gdzie przebywamy, raz otiwram okno tu a raz tu.

Zgłoś nadużycie #25792 29 października 2012, 17:48

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

my po spacerze, ale zimnica! masakraa!

U mnie znowu mgła straszna;/ zimno też jest 0 stopni już ;/

Zgłoś nadużycie #25793 29 października 2012, 17:50

Extremalna21 Fajna mama

nata77a napisał(a)

Piękny tekst - 24 na dobę. A Pan tatuś sobie popatrzy. Jak mnie wkurza takie podejście :)
Mój też uważa że jak jestem w domu z dzieckiem to mam się zajmować dzień i noc. I nie mam prawa ani do snu ani do wytchnienia :) Bo on pracuje 8 godzin, a ja mam 24 godziny. Muszę nad nim popracować :)

Taa....zmęczona też nie masz prawa być bo przecież cały dzień w domu siedzisz ...eh te chłopy

Zgłoś nadużycie #25794 29 października 2012, 17:51

Like Supermama

Emza napisał(a)

haha mój zażyczył sobie Medal of honor na gwiazdke

mój grał, jak jeszcze w ciąży byłam codziennie w Battlefield'a. Też coś słyszałam o MofH, ale od dłuższego czasu chce guitar hero, sama bym pograła :)

Zgłoś nadużycie #25795 29 października 2012, 17:51

Like Supermama

marla2214 napisał(a)

Cześć dziewczyny. Napiszę po krotce co u nas. Jeździmy dwa razy w tygodniu na rehabilitację z Werką. Bardzo źle to znosi, tak strasznie jest mi jej szkoda, ale tłumaczę sobie, że to wyłącznie dla jej dobra i kiedyś może nam za to podziękuje. Mamy 30 min. ćwiczeń i następnie 30 min. masażu. Malutka płacze ogromnie, po takiej godzinie płaczu oczka ma aż przekrwione, serce mi pęka. Jestem z nią razem w środku, ale nie wiem jeszcze jak długo to zniosę, bo jak widzę jak ona patrzy na mnie takim zapłakanym wzrokiem żebym ją stamtąd zabrała to aż mnie ciarki przechodzą. Już sama nie wiem, może lepiej będzie jak ja będę zostawać na korytarzu...nie wiem co robić... A jak długo potrwa rehabilitacja to zależy od efektów, jak na razie to raczej bez większych zmian... Poza tym Weroniczka już bardzo ciągnie się do siedzenia, nie chce już leżeć i na swoich kolanach już ją sadzam, bo nie uleży :-) Także sądzę, że za parę dni już całkiem siądzie o własnych siłach. A jak tam u Was? Czy już niektóre dzieciaczki siedzą ?? ?? My w dalszym ciągu oczekujemy pierwszego ząbka :-) Poza tym to po staremu...Aha tydzień temu dowiedziałam się, że mojej koleżanki córeczka (ur.we wrześniu t.r.) prawdopodobnie nie słyszy, ma mieć jeszcze powtórzone badania... Bardzo się tym przejęłam, spłakałam itp. A napiszę, że będąc w ciąży z Alicją zaraziła się toksoplazmozą, po urodzeniu Małej niby wszystko było w porządku, a tu teraz takie rzeczy wychodzą... Za tydzień ma mieć powtórzone badanie słuchu w innym szpitalu także zobaczymy... Bardzo się boję... Pozdrawiam Was serdecznie Majowe Mamusie i przepraszam, że tak rzadko Was teraz odwiedzam.
Ps: dziękuję Ci aniam, że napisałaś co tam u nas :-)
Buziaczki ślę dla Was i Waszych Maleństw.

Trzymam kciuki  żeby jednak szybko się poprawiło.

Zgłoś nadużycie #25796 29 października 2012, 17:52

Extremalna21 Fajna mama

Like napisał(a)

no to jak u mnie, tylko ja mam sypialnię i pokój z kuchnią :) dochodzi czasem do 24, ale kilka razy w ciągu dnia przewietrzam, zależnie gdzie przebywamy, raz otiwram okno tu a raz tu.

Ja też na zmianę wietrzę tak do godz 13

Zgłoś nadużycie #25797 29 października 2012, 17:53

Like Supermama

elka40 napisał(a)

hehe..założę się,ze teraz wszystkie polecą wypróbowywać swoje chuseczki

hehe, na pewno spróbuję! ja kiedys szorowałam fugi proszkiem Ajax, odką zaszłam w ciążę, mam w dupie fugi :)

Zgłoś nadużycie #25798 29 października 2012, 17:54

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Miał . mam na wypisie ze szpitala napisane,że STAN PŁODU I NOWORODKA SPOWODOWANY CHOROBAMI ZAKAŻNYMI I PASOŻYTNICZYMI U MATKI. Położna jak jeżdziła do mnie to sprawdzała jeszcze raz sama wyniki badań i mówi że jest ok. ale w środę pojadę z nim na badania do laboratorium

no Emilka miała ze względu na antybiotyk, który przyjmowała i który może przyczynić się do utraty słuchu nawet. Miała na wyjście ze szpitala i potem kazali nam zrobić konntrol do 4 miesiąca życia.

Zgłoś nadużycie #25799 29 października 2012, 17:55

Like Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Nowe zajęcie Natalki :)

hehe super i ta czupryna! :)

Zgłoś nadużycie #25800 29 października 2012, 17:55

Like Supermama

oll85 napisał(a)

wiem,wiem, mam już miejsce siedzące obok hitlera...
A wogole to mój syn ostatnio patrzył na nas jak kopulujemy, nasza roina jest patologiczna! nigdy wiecej;d

nie martw się u mnie też patologia, ale było po ciemku xD

Zgłoś nadużycie #25801 29 października 2012, 17:56

Like Supermama

oll85 napisał(a)

a wogole.. z niusów:
1 mam łuszczyce skóry głowy.. to nei łupiez... stary tez ma! teraz mi powiedział kretym od pół roku w 1 meijscu mam plame ktorej łuszczy sie skora, jak zdrapałam to leje sie krew.. nizoral nei pomaga ani nic;/
2.w moim bloku jest 9 mieszkań, 1 zajmuje ja, 2 sasiadka nademna,co wali obcasami w dzień i w noc, i 1 sasiad obok- jeździ składakiem,wygląda jak menel, ubrany jak kloszard.. spodnie za krotkei dzwony itd.. włosy długie do ramion,ale 4 na krzyz, az skore łba widac, zawsze tłuste i rozjebane jak piorun w rabarbar... no i nigdy dzien dobry nei mówi, myśle chory na mozg i tyle. z ryja psychol i schizol... no i dzis pcham wózek a tu Audi TT takei piękne wiśniowe z garazu wyjezdza... myśle ooo nowy sasiad jakis?( pozostałe 6 meiszkan maja bogate szkopy wpadaja tu sobei tak o na wolnym i na week, z roznych miast) a tu co?!!!!!!!!!!! Z tetetki wysiada ten jegomość mr. menel, bno jebłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja myslałam,ze on butelki zbiera po wsi.

witaj w klubie ja też mam łuszczycę na głowie, tzn tak podejrzewam bo od podstawówki mam, raz więcej a raz mniej. Moja mama ma na całym ciele. okropnie wygląda!

Zgłoś nadużycie #25802 29 października 2012, 17:58

Like Supermama

Ulla napisał(a)

jak wygladaja takie rehabilitacje, ze dziecko az tak płacze?! juz mi to któras osoba mowi, ze dziecko bardzo płacze...

mój synek ani mysli siedziec. zastanawiam sie czy ja mam nadal z nim w domu cwiczyc to podciąganie? bo jak ostatnio pediatra powiedziala na wizycie, ze jest ok, to przestalam cwiczyc... moze nie powinnam przestawac...
u nas w spzitalu wosp tez takie badania sluchu sponsoruje. Hirek mail dwa razy, bo za pierwsyzm cos nie wyszlo, jak trzeba.

podejrzewam, że ma te metodą Vojty, także nic przyjemnego
http://www.zespoldowna.info/przykladowe-cwiczenia-metoda-vojty.html

Zgłoś nadużycie #25803 29 października 2012, 17:59

Like Supermama

nata77a napisał(a)

I jak się cieszy :)
Na czym Emilka leży?

tak jak napisała Asia na takim stelażu na który nakłada się materiał z froty, który z resztą już jest na wykończeniu :) ale posłużyło nam dosyć długo i wygodne to to jest.

Zgłoś nadużycie #25804 29 października 2012, 18:01

Like Supermama

Extremalna21 napisał(a)

A wstawie kilka fot po dłuuuuugim czasie ;D
Z dzisiejszego spacerku, u cioci na kolanach, sam pije z butli, je danonka i obiadek ;) i ostatnie... dzisiejszy mrożny poranek

super i ta czuprynnaa!!! wygląda na starszego niż jest o jakieś 3 miesiące!

Zgłoś nadużycie #25805 29 października 2012, 18:07

Like Supermama

nata77a napisał(a)

Chyba nie do końca się orientuję - dlaczego rehabilitacja?

Ciebie Nata troszkę ominęło, jakoś z początkiem września okazało się, że po pierwsze u Weroniczki nie wykształciła się jakaś tkanka, która już ponoć się nie wykształci i mała będzie miała problemy z koordynacją, koncentracją, będzie taka roztargniona, Nie pamiętam fachowo, co i jak, ale może dziewczyny pamietają, albo mają linka, gdzie jest to opisane. Oprócz tego Weronika ma asymetrię i chyba napięcie mięśniowe. U Emilki też były podejrzenia, jednak jakoś sama sobie z tym radzi i można powiedzieć, że już wszystko ok, ma minimalne napięcie. Niestety Weronika musi mieć rehabilitacje i dodatkowo Marlena chyba musi z nią ćwiczyć w domu. Oczywiśćie na kasę chorych rehabilitacje  miała dopiero mieć na początku roku, ale z tego co pisze, udało im się załatwić wcześniej.

Zgłoś nadużycie #25806 29 października 2012, 18:09

mala24 Supermama
http://www.bobovita.pl/galeria/81321

Zgłoś nadużycie #25807 29 października 2012, 18:10

kasia17 Fajna mama

Emza napisał(a)

ciesze sie..ale jak to po wypowiedzenie ?? ?

no bo sie zwalniam , nie mam z kim dziecka zostawic a zreszta i tak nie chcialabym tam wrocic za zadne skarby a ak przynajmniej bede miec zasilek dla bezrobotnych i moze uda mi sie staz unijny zalatwic w firmie mojej szwagierki ;)

Zgłoś nadużycie #25808 29 października 2012, 18:14

kasia17 Fajna mama

mala24 napisał(a)

łobuzy wczoraj :)

fajowe łobuzy ;)

Zgłoś nadużycie #25809 29 października 2012, 18:18

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Nowe zajęcie Natalki :)

ach to czupiradlo siedzi i oglada swiatek ;)

Zgłoś nadużycie #25810 29 października 2012, 18:20

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

płodozmian w górach :D
aa dziś mi sie prypomiało,że chciałam nazwać córke gonadotropina;D co wy na to? :D

jejku bardzo opatulony , moj Wiktor sekundy by tak nie ulezal ;)