Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #25731 29 października 2012, 14:33

Konto usunięte

aniam napisał(a)

powinno, późnij jakies 10 minut przed zmienijsz na 150st. dojda w środku

jestem juz taaka głodnaa

Zgłoś nadużycie #25732 29 października 2012, 14:41

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja pierdole, to ja na swoją nei powinnam nawet jęknąć!

ja na swoja nie narzekam, ale tesciu.... w weekend u nich bylismy i chcial mu dac czekolade... dobrze, ze byłam w poblizu...
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #25733 29 października 2012, 14:46

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

ja na swoja nie narzekam, ale tesciu.... w weekend u nich bylismy i chcial mu dac czekolade... dobrze, ze byłam w poblizu...

ja ciociunie prosze, neisadzaj ałego. i wiesz,,, tak niby przypadkiem,przy okazji gadania o foteliku móie im,ze on nei moze jescze siedziec, ze nei wolno podpierac.. wchodze dzis, płodziana pod pachą miałam, dałam jej go, bo sama sie rozebrac musiałam. a ona go jeb!! w poduski! na pion! no i mówie juz bez aluzji ciocia nie sadzaj go!!!!!!!!!!!!!!!! nei wolno! no zobaczymy...

Zgłoś nadużycie #25734 29 października 2012, 14:50

Konto usunięte
a wogole.. z niusów:
1 mam łuszczyce skóry głowy.. to nei łupiez... stary tez ma! teraz mi powiedział kretym od pół roku w 1 meijscu mam plame ktorej łuszczy sie skora, jak zdrapałam to leje sie krew.. nizoral nei pomaga ani nic;/
2.w moim bloku jest 9 mieszkań, 1 zajmuje ja, 2 sasiadka nademna,co wali obcasami w dzień i w noc, i 1 sasiad obok- jeździ składakiem,wygląda jak menel, ubrany jak kloszard.. spodnie za krotkei dzwony itd.. włosy długie do ramion,ale 4 na krzyz, az skore łba widac, zawsze tłuste i rozjebane jak piorun w rabarbar... no i nigdy dzien dobry nei mówi, myśle chory na mozg i tyle. z ryja psychol i schizol... no i dzis pcham wózek a tu Audi TT takei piękne wiśniowe z garazu wyjezdza... myśle ooo nowy sasiad jakis?( pozostałe 6 meiszkan maja bogate szkopy wpadaja tu sobei tak o na wolnym i na week, z roznych miast) a tu co?!!!!!!!!!!! Z tetetki wysiada ten jegomość mr. menel, bno jebłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja myslałam,ze on butelki zbiera po wsi.

Zgłoś nadużycie #25735 29 października 2012, 14:52

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Ale mnie teraz przestraszyłaś! kurde ja tez zaraziłam się toksoplazmozą w ciąży! Badania, które miał robione w szpitalu też niby są ok. kurcze muszę w środę jechać porobić mu badania! ale się przestraszyłam!!

Trzymajcie się dzielnie;* Obie jesteście baaaaardzo silne ;)

ale moze wczesniej, przed ciaza juz to miałas. to bys miala przeciwciala, a wtedy zarazenie powtorne nie jest juz tak grozne.

ja nigdy tego nie chycilam, wiec nie mialam przeciwcial i tez doope trzeslam w ciazy...

Zgłoś nadużycie #25736 29 października 2012, 14:52

Konto usunięte
sąsiad wygląda mneij wiecej jak ten pan na 1 planie;] tylko nei ma ryła obitego;D

Zgłoś nadużycie #25737 29 października 2012, 14:55

Ulla Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kurczę...musicie być obie dzielne bo to dla dobra Weroniczki.Ale wierzę,że jest bardzo ciężko.Dla matki łzy dziecka to straszna sprawa.Nie zostawaj na korytarzu...chociaż tyle dziecku pomożesz,ze będzie Cię widzieć.
Co do siadania to moja też już siada....podpiera się od tyłu łokciami albo za coś podciąga i siada.I całkiem długo już wytrzymuje na siedząco.
A co do córci koleżanki...strasznie szkoda dziecka by było. Ale co zrobić? Lepiej tak od urodzenia niż nagle przestać słyszeć....miejmy jednak nadzieję,ze badania jednak tego nie potwierdzą.
A właśnie...czy Wasze dzieciaczki miały w szpitalu badany słuch? U nas jakieś urządzonko takie mają zakupione z WOŚP i tym przed wypuszczeniem dziecka ze szpitala badają.

jak wygladaja takie rehabilitacje, ze dziecko az tak płacze?! juz mi to któras osoba mowi, ze dziecko bardzo płacze...

mój synek ani mysli siedziec. zastanawiam sie czy ja mam nadal z nim w domu cwiczyc to podciąganie? bo jak ostatnio pediatra powiedziala na wizycie, ze jest ok, to przestalam cwiczyc... moze nie powinnam przestawac...

u nas w spzitalu wosp tez takie badania sluchu sponsoruje. Hirek mail dwa razy, bo za pierwsyzm cos nie wyszlo, jak trzeba.

Zgłoś nadużycie #25738 29 października 2012, 14:56

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

jestem juz taaka głodnaa

ja teżź, poza tym mój mały rzygnął całym obiadkiem :(

Zgłoś nadużycie #25739 29 października 2012, 14:57

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

jak wygladaja takie rehabilitacje, ze dziecko az tak płacze?! juz mi to któras osoba mowi, ze dziecko bardzo płacze...

mój synek ani mysli siedziec. zastanawiam sie czy ja mam nadal z nim w domu cwiczyc to podciąganie? bo jak ostatnio pediatra powiedziala na wizycie, ze jest ok, to przestalam cwiczyc... moze nie powinnam przestawac...

u nas w spzitalu wosp tez takie badania sluchu sponsoruje. Hirek mail dwa razy, bo za pierwsyzm cos nie wyszlo, jak trzeba.

kamil tez sie nie rwie;] tylko Elci Zuzka :)

Zgłoś nadużycie #25740 29 października 2012, 14:57

Konto usunięte

aniam napisał(a)

ja teżź, poza tym mój mały rzygnął całym obiadkiem :(

a co dzis mu dałas?

Zgłoś nadużycie #25741 29 października 2012, 15:01

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dziewczyny może wy mi poradzicie...mój siostrzeniec za równy miesiąc skończy roczek! no i nie wiem co mu kupić;/;/ oglądałam samochody http://allegro.pl/samochod-replika-bmw-na-akumulator-czerwony-tr11-i2718761907.h... ale zastanawiam się czy to dobry pomysł;/

jak dla mnie przegiecie pały z ceną....

wejdz na strone payback-tam w zabawkach dla dzieci jest fajny "garaż..." my mlodemu chcemy to dac na roczek od nas :D

Zgłoś nadużycie #25742 29 października 2012, 15:04

Ulla Fajna mama

oll85 napisał(a)

ale ula i ja na czele... Hirek z łozka spadł, a młodzian z bujaka...

znaczy ide do kotła?!... ale ja chodze do kościoła ;P hyhy!

Zgłoś nadużycie #25743 29 października 2012, 15:05

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

znaczy ide do kotła?!... ale ja chodze do kościoła ;P hyhy!

mój maz był 10 lat ministrantem! i co?!

Zgłoś nadużycie #25744 29 października 2012, 15:06

Ulla Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Przyjdzie po Was czerwona osóbka ze strzałką na końcu ogona i różkami i będzie Was gotować w kociołku przez całą wieczność! o.O
Weżcie ze soba kiełbaski, będziecie smażyć ;D

nie wiem czemu,. ale przeczytałam, ze przyjdzie po nas osóbka z czerwoną końcówką ogona :D

Zgłoś nadużycie #25745 29 października 2012, 15:09

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

a co dzis mu dałas?

jarzynowa, wczoraj pięknie zjadł

Zgłoś nadużycie #25746 29 października 2012, 15:12

Konto usunięte

aniam napisał(a)

jarzynowa, wczoraj pięknie zjadł

mój cesto ulewa tak sporo;/ ale mlekiem;/

Zgłoś nadużycie #25747 29 października 2012, 15:18

Ulla Fajna mama
tez bym cos zjadla.... na obiad nadziewane papryki :D nie, nie ja robilam-od tesciowej :D

chcialam z młodym wyjsc na spacer, ale tak sie darl, ze mowie, wezme go tylko na chwile na rece i do ogrodka-bez wozka. wychodze z domu, a sasiadka juz na korytarzu...wyszla sprawdzic, co sie dzieje....
na ogrodku odpadły mi rece i wrocilam do domu...

nadrobilam... strasznie produkujecie :/ strony przeczytalam pobieżnie, pewnie polowa mi umknela :/

wszytskie dzieciaczki super :)

a kto chory, niech sie kuruje :)

Goska, ty z Gliwic jestes?! a nie chodzilysmy do jednej szkoły? :D
fakt-woda tak twarda, ze jak wygotowuje cos -np. laktator, to caly bialy...

Zgłoś nadużycie #25748 29 października 2012, 15:19

Ulla Fajna mama
juz sobie obiecałam, ze po wypłacie młody dostaje od rodzicow krzeselko-na 6 miesiecy :)

Zgłoś nadużycie #25749 29 października 2012, 15:24

Extremalna21 Fajna mama

Ulla napisał(a)

nie wiem czemu,. ale przeczytałam, ze przyjdzie po nas osóbka z czerwoną końcówką ogona :D

Zboczenica! masz brudne myśli ;D

Zgłoś nadużycie #25750 29 października 2012, 15:32

Extremalna21 Fajna mama
Ha ha