Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #25671 29 października 2012, 13:16

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

Emilka i chrupki :) http://www.youtube.com/watch?v=JtVWcxgM0eQ&feature=plcp

ale wcina :)
kurcze ja nawet nie pomyślałam żeby mojej małej dać spróbować. Iwona wżera paczkami i zawsze jakieś w domu są.

Zgłoś nadużycie #25672 29 października 2012, 13:18

Gosiulkovic Fajna mama
mój potwór padł!
a nawet dwa!
i zamiast ogarnąć ten burdel przez duże B to siedzę na forum. heh ale kawę trzeba dopić co nie...

Zgłoś nadużycie #25673 29 października 2012, 13:18

Gosiulkovic Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Troszke nadrobiłam ;)

http://www.bobovita.pl/galeria/80899 Szymonek prosi o głosy.! :)

taa zagłosowałam na wszystkie maluchy!

Zgłoś nadużycie #25674 29 października 2012, 13:22

Konto usunięte
gosiaa byłam kiedyś na chrzcinach w stolyycy i pamietam tylko to,ze kapłan mówił na mszy kelych krwyy mojej;D ten kelych najbardziej, to u was taki slang?

Zgłoś nadużycie #25675 29 października 2012, 13:24

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

a to nasza dzisiejsza kąpiel, troszkę
mało chlapała przez to nagrywanie :)
http://www.youtube.com/watch?v=e2juLKAdY80&feature=plcp

ha ha ale bombowa :D :D i jakie minki pocieszne robi!
moja też merda starsznie podczas kąpieli. Jak ją szoruję w wanience to pół łazienki mokrej tak chlapie.

Zgłoś nadużycie #25676 29 października 2012, 13:25

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

ależ rośnie, ten mój maluch :D

noooooooo!

Zgłoś nadużycie #25677 29 października 2012, 13:27

elka40 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dziewczyny może wy mi poradzicie...mój siostrzeniec za równy miesiąc skończy roczek! no i nie wiem co mu kupić;/;/ oglądałam samochody http://allegro.pl/samochod-replika-bmw-na-akumulator-czerwony-tr11-i2718761907.h... ale zastanawiam się czy to dobry pomysł;/

nie wiem...fajne te samochody ale na roczek chyba za wcześnie.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #25678 29 października 2012, 13:29

elka40 Fajna mama

seshella napisał(a)

a u nas zgode to sie podpisywalo nie na badanie sluchu tylko na badania przesiewowe na fenyloketonurie lub mukowiscydoze, pobierali krew ze stopki i wysylali gdzies, jakby cos nie tak bylo mieli dzwonic lub pismo przyslac

A to u nas robili to na miejscu...ja chciałam wyjśc do domu to mi zrobili w dwie godziny chyba juz wyniki były...ze stópki własnie pobierali

Zgłoś nadużycie #25679 29 października 2012, 13:30

Gosiulkovic Fajna mama

Nika napisał(a)

hehehe, pewnie by Cię skorygował za co go trzymasz albo za co nie przy tym lataniu :-)
My też latamy a Witu już ja na baranda sadza. P.S. U Was też się mówi "baranda?" :-)
o nosidłach się dobrze wypowiada tylko powyżej jakiegos  tam wieku jak stawy mocniejsze, ale nie pamiętam.
No i fakt, jest mocno skrzywiony na niektóre tematy no ale taki jego zawód. W ogóle ta druga książka jest o zabawach z dziećmi. Fajne patenty. Będę Wam podsyłać co ciekawsze :-)

tak! ja wcześniej słyszałam tylko "na barana" ale Marcin często mówi "chodź mała na baranda" :D (i to o Iwonę chodzi żeby nie było ;) )

Zgłoś nadużycie #25680 29 października 2012, 13:30

mala24 Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

:D :D :D ahh no tak !!
:D :D jam ci burak ze stolycy ;)
moje dziecko wyje! heh nie mogę sobie z nią coś dzisiaj poradzić!
spała od rana ze 20 min w sumie.mała cholera z niej wylazła ehhh oszaleje

skąd ja to znam dzisiaj? mój wyjec mały też wyje jak kojot...

Zgłoś nadużycie #25681 29 października 2012, 13:31

mala24 Supermama

ewelina6660 napisał(a)

Nowe zajęcie Natalki :)

chwila zajęcia :)

Zgłoś nadużycie #25682 29 października 2012, 13:32

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

płodozmian w górach :D
aa dziś mi sie prypomiało,że chciałam nazwać córke gonadotropina;D co wy na to? :D

super :) płozy zamontowałaś :)

Zgłoś nadużycie #25683 29 października 2012, 13:33

Konto usunięte
obieram pieczarki i pyry, mieso przyprawione, nawale czosnku i wsadze w piec. własnei wykminiłam,zee kupie sobei buty do biegówek;D i bede popierdalacD jedyny sport zimowy jaki lubiłam kiedyś, może nadal bedzi espoko;d

Zgłoś nadużycie #25684 29 października 2012, 13:33

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

jude wczoraj wygłosił orędzie do mnie- że oni mi płacą rok za zajmowanie sie dzieckiem! cały rok 24 na dobe! i mam sie nim ajmowac, bo jemu za neidziele nie płacą , i jak nei pracuje to nie płacą. A ja mu mowie,czyli jak mi nie bedą płacic, to mam sie nie zajmowac tak? mam powiedziec, płodek sam se wez rób mleko, nie płacą mi :D buahaha ale się uśmiałam

No patrz...jak sobie wydedukował cwaniaczek :-)

Zgłoś nadużycie #25685 29 października 2012, 13:41

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

nie wiem...fajne te samochody ale na roczek chyba za wcześnie.

a ja to bym taki chciała :D

Zgłoś nadużycie #25686 29 października 2012, 13:42

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

No patrz...jak sobie wydedukował cwaniaczek :-)

no nie? :D heheh

Zgłoś nadużycie #25687 29 października 2012, 13:44

Konto usunięte
oho moja dupka wstała :D i sie trzyma za szkity;D
I chce się bawić;] mały łapserdak!
Mówie wam! co za łobuz!
chyab sprzedam łozecko z poscielą i materacem... bo po co mi? i tak juz w nim nei spi! łobuz!

Zgłoś nadużycie #25688 29 października 2012, 13:46

Gosiulkovic Fajna mama

marla2214 napisał(a)

Cześć dziewczyny. Napiszę po krotce co u nas. Jeździmy dwa razy w tygodniu na rehabilitację z Werką. Bardzo źle to znosi, tak strasznie jest mi jej szkoda, ale tłumaczę sobie, że to wyłącznie dla jej dobra i kiedyś może nam za to podziękuje. Mamy 30 min. ćwiczeń i następnie 30 min. masażu. Malutka płacze ogromnie, po takiej godzinie płaczu oczka ma aż przekrwione, serce mi pęka. Jestem z nią razem w środku, ale nie wiem jeszcze jak długo to zniosę, bo jak widzę jak ona patrzy na mnie takim zapłakanym wzrokiem żebym ją stamtąd zabrała to aż mnie ciarki przechodzą. Już sama nie wiem, może lepiej będzie jak ja będę zostawać na korytarzu...nie wiem co robić... A jak długo potrwa rehabilitacja to zależy od efektów, jak na razie to raczej bez większych zmian... Poza tym Weroniczka już bardzo ciągnie się do siedzenia, nie chce już leżeć i na swoich kolanach już ją sadzam, bo nie uleży :-) Także sądzę, że za parę dni już całkiem siądzie o własnych siłach. A jak tam u Was? Czy już niektóre dzieciaczki siedzą ?? ?? My w dalszym ciągu oczekujemy pierwszego ząbka :-) Poza tym to po staremu...Aha tydzień temu dowiedziałam się, że mojej koleżanki córeczka (ur.we wrześniu t.r.) prawdopodobnie nie słyszy, ma mieć jeszcze powtórzone badania... Bardzo się tym przejęłam, spłakałam itp. A napiszę, że będąc w ciąży z Alicją zaraziła się toksoplazmozą, po urodzeniu Małej niby wszystko było w porządku, a tu teraz takie rzeczy wychodzą... Za tydzień ma mieć powtórzone badanie słuchu w innym szpitalu także zobaczymy... Bardzo się boję... Pozdrawiam Was serdecznie Majowe Mamusie i przepraszam, że tak rzadko Was teraz odwiedzam.
Ps: dziękuję Ci aniam, że napisałaś co tam u nas :-)
Buziaczki ślę dla Was i Waszych Maleństw.

Marlenko!!! wszystkiego najlepszego dla Weroniki! trzymajcie się kochane!

Zgłoś nadużycie #25689 29 października 2012, 13:46

elka40 Fajna mama

oll85 napisał(a)

a ja to bym taki chciała :D

nie..no ja też bym taki chciała,zresztą kiedyś miałam na pedały i zasuwałam po podwórku,ale miałam chyba z 5 lat.

Zgłoś nadużycie #25690 29 października 2012, 13:47

Gosiulkovic Fajna mama

Emza napisał(a)

ehhh które idą do pracy a które zostają w domku>>> ?? ? ja przez najblizszy rok w domku...i jak was tu nie bedzie bo bedziecie pracowac to sie załamię :(

nie bój żaby! Ola zostaje z nami ;) tj tymi opierdala..cymi się w domu ;) nudno nie będzie :D :D