Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #25651 29 października 2012, 12:49

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

heh no własnie nie;D miasta to ja mam 2 przecznice, wszedie gdie jezdimy mamy 100 dozwolone, albo 70;] mieskam w terenie słabo zabudowanym! zapomniałas? :D buraczku :D warszaffski :D

:D :D :D ahh no tak !!
:D :D jam ci burak ze stolycy ;)
moje dziecko wyje! heh nie mogę sobie z nią coś dzisiaj poradzić!
spała od rana ze 20 min w sumie.mała cholera z niej wylazła ehhh oszaleje

Zgłoś nadużycie #25652 29 października 2012, 12:49

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

ale ula i ja na czele... Hirek z łozka spadł, a młodzian z bujaka...

Przyjdzie po Was czerwona osóbka ze strzałką na końcu ogona i różkami i będzie Was gotować w kociołku przez całą wieczność! o.O
Weżcie ze soba kiełbaski, będziecie smażyć ;D

Zgłoś nadużycie #25653 29 października 2012, 12:50

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Ja lubię mieć czysto w domu i muszę mieć wszystko idealnie poukładane w szafkach ;D mąż się śmieje, że jestem pedantką :D

ja tez to lubiłam;D do dnia 12.05.2012 :D hehe teraz mam całkowicie w dupie ;) tzn w szafie ostatnio poukładałam, podłoge co dzien , odkkurzam,albo amiatam, gary ktos tam umyje, hyhy no i jakos żyjemy:d jecse nei mam karaluszków wiec chyab zle nei jest;D raz dziennie nim jude wroci biore wór i zbieram wszytkei smieci,pampersy słoje chustki,kubki i wszytko z salonu, zeby nie bylo ,ze ona w syfie siedi, i przenosze syf do kuchni. potem ganiam to na wyjące dziecko;D heh :D jestem nienormalna :D

Zgłoś nadużycie #25654 29 października 2012, 12:53

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

:D :D :D ahh no tak !!
:D :D jam ci burak ze stolycy ;)
moje dziecko wyje! heh nie mogę sobie z nią coś dzisiaj poradzić!
spała od rana ze 20 min w sumie.mała cholera z niej wylazła ehhh oszaleje

hehe :D buratino ;p mam rodzine na woli, musze sie do nich wybrać po powrocie z migracjii. Wykąpie sie wtedy w tej strasznej wodzie :D i obleze ze skóry żywcem;D

Zgłoś nadużycie #25655 29 października 2012, 12:54

ewelina6660 Fajna mama
Nowe zajęcie Natalki :)

Zgłoś nadużycie #25656 29 października 2012, 12:54

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Przyjdzie po Was czerwona osóbka ze strzałką na końcu ogona i różkami i będzie Was gotować w kociołku przez całą wieczność! o.O
Weżcie ze soba kiełbaski, będziecie smażyć ;D

wiem,wiem, mam już miejsce siedzące obok hitlera...
A wogole to mój syn ostatnio patrzył na nas jak kopulujemy, nasza roina jest patologiczna! nigdy wiecej;d

Zgłoś nadużycie #25657 29 października 2012, 12:55

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

czad ;) nasz tez lubi w oknie ;)
Wczoraj jude zabrał żone na ten kebeb, wydał z 10 e :D no i płodek sie bujał w foteliku na stole przy wielkiej szybie, to cały czas mówił jeeeeeeeeeejj,jejjj,ejjjjjjjjjjjjjjj,jejjjjjjjjjjjjjjj!!

Zgłoś nadużycie #25658 29 października 2012, 12:56

Konto usunięte
płodozmian w górach :D
aa dziś mi sie prypomiało,że chciałam nazwać córke gonadotropina;D co wy na to? :D

Zgłoś nadużycie #25659 29 października 2012, 12:59

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

aa dziś mi sie prypomiało,że chciałam nazwać córke gonadotropina;D co wy na to? :D

Ale fajnie opatulony i jaaaaaka zima u Was :)

Zgłoś nadużycie #25660 29 października 2012, 13:00

Extremalna21 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Te włoski to ma cudne;D

Zgłoś nadużycie #25661 29 października 2012, 13:02

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Ale fajnie opatulony i jaaaaaka zima u Was :)

no;/ wózek dziś 1 raz w snieg... i bede musiała blokować koła;/ w zaspie stanał i nie moglam go przepchc, koła sie poobracały kazde w inną strone. szarpałam sie chwile;/ no ale wozek nei sanki...

Zgłoś nadużycie #25662 29 października 2012, 13:02

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

mam jeszcze jedno glupie pytanie- okazało się że jestem nawet w posiadaniu smoczka trojprzeplywowego i jaka kasze dajecie takim smoczkiem?

ooo jej nasz kolejny maluch skończył pół roczku!!!
wszystkiego najlepszego dla Juleczki!!!! :*

Zgłoś nadużycie #25663 29 października 2012, 13:02

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

Hahe Ty to masz jednak jeb.nięcie :D :D :D Ganodotropina;D
Buu aż mi się zimno zrobiło jak zobaczyłam śnieg;/ dobrze, że u mnie jeszcze nie ma ;)

Zgłoś nadużycie #25664 29 października 2012, 13:03

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

hehe ja wiem,ze pewnie gosci wie co mówi..ale do konca mu nei wierze. wpisałam w gogle "zawitkowski o..." i patrzyłam, nosidła,skoczki itd.. to poza hustą chyab wsyztkiemu jest przeciwny, ajakbym miała sie zastosowac do jego porad, to nie brałabym dziecka na rece... bo bym sie bała ,ze dostanie tyłozgięcia macicy, ktorej nei ma i  wad zgryzu...
widze,ze mały nie jest szczesliwy jak go ciotunia poduskami obkłada i niera nie chce w jakiejs pozycji byc, to go nei zmuszam.
Ale z ciekawosci,NIKUŚ o pisze ten pan o tym,ze moj syn jest co dzien samolotem :D i ma turbulencje :D czesto i gęsto :D jest te głową jakby w dol i uwielbia to :D smieje sie i szaleje :D jak "nim latam" hehe pewnie za to winni mnei zamknąć? :D

ehhh do mnie jakoś ten gościu "nie przemawia".

Zgłoś nadużycie #25665 29 października 2012, 13:04

ewelina6660 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

A ja uwielbiam jego programy.Nie stosuję się do wszystkiego,ale posluchać fajnie :)

Zgłoś nadużycie #25666 29 października 2012, 13:07

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

ja nawet nie wiediłam,ze ktos taki jest;D a mam przeciez polski tv i net;D
Wiesz dzieci w innych krajach nei znaju zawitkowskiego i żyją;D w zasadzie mam w dupie;D

Pozjadałam wszystkie rozumy i wychowam płoda jak mi się widzi;D

Zgłoś nadużycie #25667 29 października 2012, 13:08

Gosiulkovic Fajna mama

Dominika89 napisał(a)

A u nas ZĘBY :| idą chyba wszystkie na raz. U góry jedynki, dwójki i trójki i u dołu trójki tak napuchnięte strasznie i tak jakby miały zaraz wyleźć bo dziąsełka naciągnięte na nich. Marudny się Fifi zrobił.

ja cię!!!! strasznie szybko! gratuluję!
u mnie nic nie ma i się nawet nie zapowiada!

Zgłoś nadużycie #25668 29 października 2012, 13:10

elka40 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

POLECAM!!
2 tygodnie temu męczyłam się i szorowałam fugi na przedpokoju,schodach i w łazience szczoteczką do zębów i sodą! masakra! nie dość, że narobiłam się jak głupia, miałam odciski na palcach to póżniej musiałam zmywać płytki 7 razy żeby zmyć ten biały osad! a efektu brak! a wczoraj karmiłam małego w kuchni i spadło mu troche jedzonka więc starłam jego chusteczką i efekt zniewalający! nawet dużego wysiłku nie brak ;)

hehe...bambino też działają ;-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #25669 29 października 2012, 13:12

elka40 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Moja Natalka ma pomarańczowy nos.Czytałam,że to od marchewki,ale ona je tylko pol malego sloiczka obiadku.
Soków marchewkowych,ani z marchewką nie pije i ja też nie.

no włąsnie dziś na dworze zauważyłam,ze moja Zuzka też ma pomarańczowy nos i przy brwiach....i tez sobie pomyślałam,ze od marchewki :-)
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #25670 29 października 2012, 13:14

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

jude wczoraj wygłosił orędzie do mnie- że oni mi płacą rok za zajmowanie sie dzieckiem! cały rok 24 na dobe! i mam sie nim ajmowac, bo jemu za neidziele nie płacą , i jak nei pracuje to nie płacą. A ja mu mowie,czyli jak mi nie bedą płacic, to mam sie nie zajmowac tak? mam powiedziec, płodek sam se wez rób mleko, nie płacą mi :D buahaha ale się uśmiałam

dobry jest, przynajmniej masz sie z czego posmiac