Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #25631 29 października 2012, 12:35

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

faceci tacy już niektórzy są, wiem coś o tym, my jak tak jest to też mówi że chodzi do pracy a ja niby co? siedzę w domu i się rekalsuję? nic tłumaczenia nie dawają, może na chwilę a po jakimś czasie tak samo jest. dlanich zajęcie się 5 - 10 min dzieckiem to wystarczająco i potem przecież się załąłem dzieckiem...ech nic na nich się nie da zrobić tylko opieprzać, na nic tłumaczenia nie gadaj do dziecka w środku nocy bo go rozbudzisz...tak ja siędzę potem a on...śpi

dlatego z jednej strony ciesze sie ze do pracy wracam, mezus pozajmuje sie dzieckiem, moje beda popoludnia :)

Zgłoś nadużycie #25632 29 października 2012, 12:36

Konto usunięte

aniam napisał(a)

hehe, na pewno jest nas sporo, chyba wszystkie mają coś na sumieniu :P

ale ula i ja na czele... Hirek z łozka spadł, a młodzian z bujaka...

Zgłoś nadużycie #25633 29 października 2012, 12:36

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

hahahhaahha perfekcyjna p.domu to odkryła? :D czy ty?

Ja ;D przypadkowo ale jednak;D

Zgłoś nadużycie #25634 29 października 2012, 12:36

seshella Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

Ola ale nawet przy małej prędkości jak masz dziecko nie zapięte w fotelu to wylatuje przez przednią szybę jak z katapulty! obejżyj sobie różne filmiki z testów, co się z dzieciakiem dzieje podczas zderzenia.
http://www.youtube.com/watch?v=u4j4xfgC5Ec&feature=related
bez fotela maluch ma naprawdę niewielkie szane wyjść cało zawet ze zwykłej stłuczki przy 50km/h.

to przeciez bez fotelika nikt dzieciaczkow nie bedzie wozil, ale czy taki za 250 zł nie jest wystarczajacy, za 1000 zl lepiej ochroni?

Zgłoś nadużycie #25635 29 października 2012, 12:37

mala24 Supermama
łobuzy wczoraj :)

Zgłoś nadużycie #25636 29 października 2012, 12:37

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

POLECAM!!
2 tygodnie temu męczyłam się i szorowałam fugi na przedpokoju,schodach i w łazience szczoteczką do zębów i sodą! masakra! nie dość, że narobiłam się jak głupia, miałam odciski na palcach to póżniej musiałam zmywać płytki 7 razy żeby zmyć ten biały osad! a efektu brak! a wczoraj karmiłam małego w kuchni i spadło mu troche jedzonka więc starłam jego chusteczką i efekt zniewalający! nawet dużego wysiłku nie brak ;)

podziwiam. mnie nikt nie zmusiłby do takiego czegos- czyszcze fugi przy oknei w łazience, bo oczywisce gryb tam jest;] ale tzn nie szoruje, pryskam chlorem i uciekam, samo złazi.

Zgłoś nadużycie #25637 29 października 2012, 12:39

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

u nas to samo, ale mój młodzian zostaje ubrany normalnie, spiochy body skarpety. potem doubieram mu cienką bluze :D potem ubieram buty, szykuje wóz pod drwiami :D i kurtke na wierzchu, i ciach go w kombinezon i czape, sru do wózka
kyrtke pod pache, ubeiram ją juz na klatce schodowej i młody adowolony :D zara wkleje foto ;)

U nas nie ma problemu z ubieraniem ;) Szymuś wie, że jak ubieram mu buciki, czape i kurke to pójdzie Dada ;) Zawsze zadowolony jest ;)

Zgłoś nadużycie #25638 29 października 2012, 12:39

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Moja Natalka ma pomarańczowy nos.Czytałam,że to od marchewki,ale ona je tylko pol malego sloiczka obiadku.
Soków marchewkowych,ani z marchewką nie pije i ja też nie.

hahaha mój ma pol twary pomarancowej, nie moge go doszorowac po zarciu bo sie wscieka

Zgłoś nadużycie #25639 29 października 2012, 12:40

seshella Fajna mama

mala24 napisał(a)

u nas też tak było

a u nas zgode to sie podpisywalo nie na badanie sluchu tylko na badania przesiewowe na fenyloketonurie lub mukowiscydoze, pobierali krew ze stopki i wysylali gdzies, jakby cos nie tak bylo mieli dzwonic lub pismo przyslac

Zgłoś nadużycie #25640 29 października 2012, 12:41

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Normalnie zglupiałam.Rosołek z kaszką manną,a na stronie pisze,że nie zawiera glutenu.Zadzwoniłam do Hippa i maja oddzwonic po 13.

jakie śledztwo :D

Zgłoś nadużycie #25641 29 października 2012, 12:41

Extremalna21 Fajna mama

oll85 napisał(a)

podziwiam. mnie nikt nie zmusiłby do takiego czegos- czyszcze fugi przy oknei w łazience, bo oczywisce gryb tam jest;] ale tzn nie szoruje, pryskam chlorem i uciekam, samo złazi.

Ja lubię mieć czysto w domu i muszę mieć wszystko idealnie poukładane w szafkach ;D mąż się śmieje, że jestem pedantką :D

Zgłoś nadużycie #25642 29 października 2012, 12:42

Extremalna21 Fajna mama

seshella napisał(a)

a u nas zgode to sie podpisywalo nie na badanie sluchu tylko na badania przesiewowe na fenyloketonurie lub mukowiscydoze, pobierali krew ze stopki i wysylali gdzies, jakby cos nie tak bylo mieli dzwonic lub pismo przyslac

U mnie tak samo było :)

Zgłoś nadużycie #25643 29 października 2012, 12:42

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

:D :D Ale sobie Ola jaja robisz! przy 170 byłabyś rozsmarowana jak konfitura na bułce ale przecież po mieście też jeździsz co nie ?? 170 ??

heh no własnie nie;D miasta to ja mam 2 przecznice, wszedie gdie jezdimy mamy 100 dozwolone, albo 70;] mieskam w terenie słabo zabudowanym! zapomniałas? :D buraczku :D warszaffski :D

Zgłoś nadużycie #25644 29 października 2012, 12:43

Extremalna21 Fajna mama

mala24 napisał(a)

Jaka ekipa ;)

Zgłoś nadużycie #25645 29 października 2012, 12:44

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

faceci tacy już niektórzy są, wiem coś o tym, my jak tak jest to też mówi że chodzi do pracy a ja niby co? siedzę w domu i się rekalsuję? nic tłumaczenia nie dawają, może na chwilę a po jakimś czasie tak samo jest. dlanich zajęcie się 5 - 10 min dzieckiem to wystarczająco i potem przecież się załąłem dzieckiem...ech nic na nich się nie da zrobić tylko opieprzać, na nic tłumaczenia nie gadaj do dziecka w środku nocy bo go rozbudzisz...tak ja siędzę potem a on...śpi

jude wczoraj wygłosił orędzie do mnie- że oni mi płacą rok za zajmowanie sie dzieckiem! cały rok 24 na dobe! i mam sie nim ajmowac, bo jemu za neidziele nie płacą , i jak nei pracuje to nie płacą. A ja mu mowie,czyli jak mi nie bedą płacic, to mam sie nie zajmowac tak? mam powiedziec, płodek sam se wez rób mleko, nie płacą mi :D buahaha ale się uśmiałam

Zgłoś nadużycie #25646 29 października 2012, 12:44

Gosiulkovic Fajna mama

seshella napisał(a)

moja chce, a na drugim zdjeciu udaje że pije wode :)

słodka :D :D :D
ha ha ale na drugim zdjęciu Julka przerażona tą wodą :D :D
moja też udaje że pije. Ale zabawę ma przy tym przednią. Tylko strasznie mokra potem pod szyją. A śliniaka nie cierpi.

Zgłoś nadużycie #25647 29 października 2012, 12:45

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

Ola ale nawet przy małej prędkości jak masz dziecko nie zapięte w fotelu to wylatuje przez przednią szybę jak z katapulty! obejżyj sobie różne filmiki z testów, co się z dzieciakiem dzieje podczas zderzenia.
http://www.youtube.com/watch?v=u4j4xfgC5Ec&feature=related
bez fotela maluch ma naprawdę niewielkie szane wyjść cało zawet ze zwykłej stłuczki przy 50km/h.

kobieto wiem, widziałam te filmy i na tvn też. Wiadomo,ze bez fotelika nie pojade;]  tylko sama juz nei wiem,czy te za 700plnów to już nei przegięcie pały

Zgłoś nadużycie #25648 29 października 2012, 12:48

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

jakie śledztwo :D

Mów mi Holmes...Sherlok Holmes :)

Zgłoś nadużycie #25649 29 października 2012, 12:48

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

heheh 3 Drombo;d

Zgłoś nadużycie #25650 29 października 2012, 12:49

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

jude wczoraj wygłosił orędzie do mnie- że oni mi płacą rok za zajmowanie sie dzieckiem! cały rok 24 na dobe! i mam sie nim ajmowac, bo jemu za neidziele nie płacą , i jak nei pracuje to nie płacą. A ja mu mowie,czyli jak mi nie bedą płacic, to mam sie nie zajmowac tak? mam powiedziec, płodek sam se wez rób mleko, nie płacą mi :D buahaha ale się uśmiałam

Powiedział co wiedział,mam nadzieję,że zabiłaś go śmiechem.