Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #25551 29 października 2012, 10:31

Emza Fajna mama
ehhh które idą do pracy a które zostają w domku>>> ?? ? ja przez najblizszy rok w domku...i jak was tu nie bedzie bo bedziecie pracowac to sie załamię :(

Zgłoś nadużycie #25552 29 października 2012, 10:32

aniam Supermama

Emza napisał(a)

ehhh które idą do pracy a które zostają w domku>>> ?? ? ja przez najblizszy rok w domku...i jak was tu nie bedzie bo bedziecie pracowac to sie załamię :(

juz pisałam, ze 19 listopada do pracy

Zgłoś nadużycie #25553 29 października 2012, 10:36

seshella Fajna mama

aniam napisał(a)

ja się wybieram, chociaż widze, ze zimno i biało za oknem
tylko na 10-15 minut by mały się hartowal, nie będe go kisić w domu

a u mnie to teraz koszmar z ubieraniem, drze sie wnieboglosy, ona sie zgrzeja, ja cała mokra, masakra, az sie nie chce wychodzic na dwor

Zgłoś nadużycie #25554 29 października 2012, 10:37

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Ja słyszałam chyba,że do - 10,ale pewna nie jestem.Do - 5 to chyba całą zimę w domu :(

ja tez slyszalam do -5 i bez wiatru

Zgłoś nadużycie #25555 29 października 2012, 10:38

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Już wiem skąd się to wzięło: kiedyś tak barany nosili pasterze...przerzucali je przez szyję i trzymali za nogi

ale ta wersja z baranem- debilem bardziej mi sie podoba :)

Zgłoś nadużycie #25556 29 października 2012, 10:39

Emza Fajna mama

aniam napisał(a)

juz pisałam, ze 19 listopada do pracy

;/

Zgłoś nadużycie #25557 29 października 2012, 10:40

seshella Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Znowu jakaś infekcja z powietrza panuje :( mój siostrzeniec biedaczek też przeziębiony i uszka go bolą bo ciągle płacze i trzyma się za uszka;( do tego jeszcze wysypke ma podobną do różyczki!;( siora pojechała z nim do lekarza;( ciekawe co lekarz powie;( biedaczek mały ciągle na coś choruje;( do tego wszystkie ząbki naraz mu idą;/ jak nie wychodziły mu tak był spokój a jak zaczęły wyłazić to w tygodniu 4 wyszły! biedaczek męczy się ;(

kurde moja tez ma jakas wysypke, na wieczor bardziej wychodzi, na plecach i brzuchu, ale zadnych innych objawow nie ma

Zgłoś nadużycie #25558 29 października 2012, 10:40

Extremalna21 Fajna mama

marla2214 napisał(a)

Cześć dziewczyny. Napiszę po krotce co u nas. Jeździmy dwa razy w tygodniu na rehabilitację z Werką. Bardzo źle to znosi, tak strasznie jest mi jej szkoda, ale tłumaczę sobie, że to wyłącznie dla jej dobra i kiedyś może nam za to podziękuje. Mamy 30 min. ćwiczeń i następnie 30 min. masażu. Malutka płacze ogromnie, po takiej godzinie płaczu oczka ma aż przekrwione, serce mi pęka. Jestem z nią razem w środku, ale nie wiem jeszcze jak długo to zniosę, bo jak widzę jak ona patrzy na mnie takim zapłakanym wzrokiem żebym ją stamtąd zabrała to aż mnie ciarki przechodzą. Już sama nie wiem, może lepiej będzie jak ja będę zostawać na korytarzu...nie wiem co robić... A jak długo potrwa rehabilitacja to zależy od efektów, jak na razie to raczej bez większych zmian... Poza tym Weroniczka już bardzo ciągnie się do siedzenia, nie chce już leżeć i na swoich kolanach już ją sadzam, bo nie uleży :-) Także sądzę, że za parę dni już całkiem siądzie o własnych siłach. A jak tam u Was? Czy już niektóre dzieciaczki siedzą ?? ?? My w dalszym ciągu oczekujemy pierwszego ząbka :-) Poza tym to po staremu...Aha tydzień temu dowiedziałam się, że mojej koleżanki córeczka (ur.we wrześniu t.r.) prawdopodobnie nie słyszy, ma mieć jeszcze powtórzone badania... Bardzo się tym przejęłam, spłakałam itp. A napiszę, że będąc w ciąży z Alicją zaraziła się toksoplazmozą, po urodzeniu Małej niby wszystko było w porządku, a tu teraz takie rzeczy wychodzą... Za tydzień ma mieć powtórzone badanie słuchu w innym szpitalu także zobaczymy... Bardzo się boję... Pozdrawiam Was serdecznie Majowe Mamusie i przepraszam, że tak rzadko Was teraz odwiedzam.
Ps: dziękuję Ci aniam, że napisałaś co tam u nas :-)

Ale mnie teraz przestraszyłaś! kurde ja tez zaraziłam się toksoplazmozą w ciąży! Badania, które miał robione w szpitalu też niby są ok. kurcze muszę w środę jechać porobić mu badania! ale się przestraszyłam!!

Trzymajcie się dzielnie;* Obie jesteście baaaaardzo silne ;)

Zgłoś nadużycie #25559 29 października 2012, 10:41

aniam Supermama
http://www.bobovita.pl/galeria/81155

http://www.bobovita.pl/galeria/81156

Zgłoś nadużycie #25560 29 października 2012, 10:41

aniam Supermama

seshella napisał(a)

a u mnie to teraz koszmar z ubieraniem, drze sie wnieboglosy, ona sie zgrzeja, ja cała mokra, masakra, az sie nie chce wychodzic na dwor

współczuję :(

Zgłoś nadużycie #25561 29 października 2012, 10:42

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Ale mnie teraz przestraszyłaś! kurde ja tez zaraziłam się toksoplazmozą w ciąży! Badania, które miał robione w szpitalu też niby są ok. kurcze muszę w środę jechać porobić mu badania! ale się przestraszyłam!!

Trzymajcie się dzielnie;* Obie jesteście baaaaardzo silne ;)

a miał robione badania po narodiznach?

Zgłoś nadużycie #25562 29 października 2012, 10:45

seshella Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Jaką macie w domu temperaturę powietrza?

ja mam w dzien 20, 20.5, a w nocy okolo 19

Zgłoś nadużycie #25563 29 października 2012, 10:45

aniam Supermama

seshella napisał(a)

ja mam w dzien 20, 20.5, a w nocy okolo 19

mój mały by zmarzł

Zgłoś nadużycie #25564 29 października 2012, 10:45

elka40 Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Mały zasnął, dopiję kawke i biorę się za czyszczenie fug ;) aha znalazłam nowy środek do czyszczenia fug;D chusteczki DADA ;) elegancko usuwają brud z fug, czy ślady na ścianie po zabitych komarach :D

hehe..założę się,ze teraz wszystkie polecą wypróbowywać swoje chuseczki
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #25565 29 października 2012, 10:49

Extremalna21 Fajna mama

Emza napisał(a)

Ja planuję do 3 lat siedzieć z małym w domku, ;) u nas z resztą nie ma pracy :( ludzie tu mają i mgr i po studiach są a roboty jak nie było tak nie ma;( jak otworzą coś nowego to każdy kogoś z rodziny bierze albo znajomych. Nawet na staż nie ma co liczyć;(

Zgłoś nadużycie #25566 29 października 2012, 10:52

Extremalna21 Fajna mama

aniam napisał(a)

a miał robione badania po narodiznach?

Miał . mam na wypisie ze szpitala napisane,że STAN PŁODU I NOWORODKA SPOWODOWANY CHOROBAMI ZAKAŻNYMI I PASOŻYTNICZYMI U MATKI. Położna jak jeżdziła do mnie to sprawdzała jeszcze raz sama wyniki badań i mówi że jest ok. ale w środę pojadę z nim na badania do laboratorium

Zgłoś nadużycie #25567 29 października 2012, 10:52

elka40 Fajna mama

marla2214 napisał(a)

Cześć dziewczyny. Napiszę po krotce co u nas. Jeździmy dwa razy w tygodniu na rehabilitację z Werką. Bardzo źle to znosi, tak strasznie jest mi jej szkoda, ale tłumaczę sobie, że to wyłącznie dla jej dobra i kiedyś może nam za to podziękuje. Mamy 30 min. ćwiczeń i następnie 30 min. masażu. Malutka płacze ogromnie, po takiej godzinie płaczu oczka ma aż przekrwione, serce mi pęka. Jestem z nią razem w środku, ale nie wiem jeszcze jak długo to zniosę, bo jak widzę jak ona patrzy na mnie takim zapłakanym wzrokiem żebym ją stamtąd zabrała to aż mnie ciarki przechodzą. Już sama nie wiem, może lepiej będzie jak ja będę zostawać na korytarzu...nie wiem co robić... A jak długo potrwa rehabilitacja to zależy od efektów, jak na razie to raczej bez większych zmian... Poza tym Weroniczka już bardzo ciągnie się do siedzenia, nie chce już leżeć i na swoich kolanach już ją sadzam, bo nie uleży :-) Także sądzę, że za parę dni już całkiem siądzie o własnych siłach. A jak tam u Was? Czy już niektóre dzieciaczki siedzą ?? ?? My w dalszym ciągu oczekujemy pierwszego ząbka :-) Poza tym to po staremu...Aha tydzień temu dowiedziałam się, że mojej koleżanki córeczka (ur.we wrześniu t.r.) prawdopodobnie nie słyszy, ma mieć jeszcze powtórzone badania... Bardzo się tym przejęłam, spłakałam itp. A napiszę, że będąc w ciąży z Alicją zaraziła się toksoplazmozą, po urodzeniu Małej niby wszystko było w porządku, a tu teraz takie rzeczy wychodzą... Za tydzień ma mieć powtórzone badanie słuchu w innym szpitalu także zobaczymy... Bardzo się boję... Pozdrawiam Was serdecznie Majowe Mamusie i przepraszam, że tak rzadko Was teraz odwiedzam.
Ps: dziękuję Ci aniam, że napisałaś co tam u nas :-)
Buziaczki ślę dla Was i Waszych Maleństw.

Kurczę...musicie być obie dzielne bo to dla dobra Weroniczki.Ale wierzę,że jest bardzo ciężko.Dla matki łzy dziecka to straszna sprawa.Nie zostawaj na korytarzu...chociaż tyle dziecku pomożesz,ze będzie Cię widzieć.
Co do siadania to moja też już siada....podpiera się od tyłu łokciami albo za coś podciąga i siada.I całkiem długo już wytrzymuje na siedząco.
A co do córci koleżanki...strasznie szkoda dziecka by było. Ale co zrobić? Lepiej tak od urodzenia niż nagle przestać słyszeć....miejmy jednak nadzieję,ze badania jednak tego nie potwierdzą.
A właśnie...czy Wasze dzieciaczki miały w szpitalu badany słuch? U nas jakieś urządzonko takie mają zakupione z WOŚP i tym przed wypuszczeniem dziecka ze szpitala badają.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #25568 29 października 2012, 10:55

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Miał . mam na wypisie ze szpitala napisane,że STAN PŁODU I NOWORODKA SPOWODOWANY CHOROBAMI ZAKAŻNYMI I PASOŻYTNICZYMI U MATKI. Położna jak jeżdziła do mnie to sprawdzała jeszcze raz sama wyniki badań i mówi że jest ok. ale w środę pojadę z nim na badania do laboratorium

spokojnie, nie panikuj, na pewno wzystko jest w porządku
Dla spokoju ducha warto sprawdzić, a teraz nie zamartwiaj się na zapas>

Zgłoś nadużycie #25569 29 października 2012, 10:56

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Kurczę...musicie być obie dzielne bo to dla dobra Weroniczki.Ale wierzę,że jest bardzo ciężko.Dla matki łzy dziecka to straszna sprawa.Nie zostawaj na korytarzu...chociaż tyle dziecku pomożesz,ze będzie Cię widzieć.
Co do siadania to moja też już siada....podpiera się od tyłu łokciami albo za coś podciąga i siada.I całkiem długo już wytrzymuje na siedząco.
A co do córci koleżanki...strasznie szkoda dziecka by było. Ale co zrobić? Lepiej tak od urodzenia niż nagle przestać słyszeć....miejmy jednak nadzieję,ze badania jednak tego nie potwierdzą.
A właśnie...czy Wasze dzieciaczki miały w szpitalu badany słuch? U nas jakieś urządzonko takie mają zakupione z WOŚP i tym przed wypuszczeniem dziecka ze szpitala badają.

tak, miał, ale musiałam wyrazić zgodę i w książeczkę ma przyklejony certyfikat

Zgłoś nadużycie #25570 29 października 2012, 10:56

Extremalna21 Fajna mama

aniam napisał(a)

http://www.bobovita.pl/galeria/81155

http://www.bobovita.pl/galeria/81156

Głosy oddane na wszystkie nasze dzieciaczki ;)

Szymuś tez prosii o głosy http://www.bobovita.pl/galeria/80899
i mój chory biedny siostrzeniec również prosi o głosy https://apps.facebook.com/casting-na-smyka/zdjecie/8a681765102ddae3177ba681f0055...