Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #25511 29 października 2012, 9:23

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

cyrkowiec wstał;D mówi giiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i trzyma sie za nogi. nago;] bo go włansei ubiram;D

mój wczoraj przed kapielą wkąłdał dużego palucha od nogi do buziaka, miałam kupe śmiechu :)

Zgłoś nadużycie #25512 29 października 2012, 9:25

Like Supermama
No i zakończyło się to tak, ze rozlozylam kanape i spalysmy razem. Dosyć szybko zasnela wtedy. Spala prawie do ósmej, ale co z tego, jak miała 4 pobudki, w tym dwie długie! A ja jestem nieprzytomna. Dostała przed chwila butle, bo walczyłam z nią godzinę zeby zjadła cycka i nie dało rady. W ogóle, jaki ona ma nerwy ostatnio, jak jej cośnie pasuje, to tak wali nogami! Jedna noc i mam dość, a wszystko przez mojego męża! Szkoda tylko, ze on tego nie pojmie, sam śpi to G.owno go to obchodzi, ze ja jestem niewyspana. Juz mu coraz częściej dogaduje, ze dzieckiem się nie zajmuje, on myśli ze poprzytulanie pociumkanue jej przez 30 minut dziennie to ku.rwa ojcostwo! Nie karmi jej - pewnie nawet nie wie, jak kaszkę czy mleko zrobić!nie ubiera, nie zmienia pampersów, nie kapie, nie chodzi na spacery. Ale pracuje, ku.wa, jak każdy inny ojciec, 8 godzin, nie ma żadnej dodatkowej roboty! nie chcę wracać do pracy, ale nie mogę się doczekać, aż sam z Emila będzie zostawał!!!
Ale mam nerwa na niego!

Zgłoś nadużycie #25513 29 października 2012, 9:35

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

No i zakończyło się to tak, ze rozlozylam kanape i spalysmy razem. Dosyć szybko zasnela wtedy. Spala prawie do ósmej, ale co z tego, jak miała 4 pobudki, w tym dwie długie! A ja jestem nieprzytomna. Dostała przed chwila butle, bo walczyłam z nią godzinę zeby zjadła cycka i nie dało rady. W ogóle, jaki ona ma nerwy ostatnio, jak jej cośnie pasuje, to tak wali nogami! Jedna noc i mam dość, a wszystko przez mojego męża! Szkoda tylko, ze on tego nie pojmie, sam śpi to G.owno go to obchodzi, ze ja jestem niewyspana. Juz mu coraz częściej dogaduje, ze dzieckiem się nie zajmuje, on myśli ze poprzytulanie pociumkanue jej przez 30 minut dziennie to ku.rwa ojcostwo! Nie karmi jej - pewnie nawet nie wie, jak kaszkę czy mleko zrobić!nie ubiera, nie zmienia pampersów, nie kapie, nie chodzi na spacery. Ale pracuje, ku.wa, jak każdy inny ojciec, 8 godzin, nie ma żadnej dodatkowej roboty! nie chcę wracać do pracy, ale nie mogę się doczekać, aż sam z Emila będzie zostawał!!!
Ale mam nerwa na niego!

Tylko spokój Cię może uratować.

Zgłoś nadużycie #25514 29 października 2012, 9:35

ewelina6660 Fajna mama
Jaką macie w domu temperaturę powietrza?

Zgłoś nadużycie #25515 29 października 2012, 9:38

Konto usunięte

Like napisał(a)

Ale mam nerwa na niego!

rilax! bo emilka te bedzie wsciekła! pamietaj,e młode wyczują.... kuzwa, ja to choc tyle dobrze mam,ze jak jude w domu, to wręczam mu małego i ide spac. Choć wczoraj pospałam z godizne, słysze wyje, ryczy,drze sie.... myśle oho ,głodny i osczany.
A mój mąż- geniusz. przynosi mi go, bo on chce spac,ale nei moze, a w nagach buła taka,ze szok. Mówi mu kretino! a ty bys spał? z zaszczanymi gaciemi i głodny. a on, no to trzeba go przewinąć! no kuzwa ameryka! ale nei mogl sam, musiał meni obudzic! miał szczescie, ze poslzimy spac we 3 jesce na 2 h :D

Zgłoś nadużycie #25516 29 października 2012, 9:38

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

ja w salonie 20,5 ,a w sypialni 19,5.

Zgłoś nadużycie #25517 29 października 2012, 9:39

Konto usunięte
Ja pierdole. musze wam powiedzieć,że pięknei jest! koło 10 wyleziemy z synkiem ;) do ciociuni na kawe ;) jest tak biało! ehh niewane ,ze meble na tarasie asypało w chu.... :D porobie foty :)

Zgłoś nadużycie #25518 29 października 2012, 9:42

Emza Fajna mama

elka40 napisał(a)

hehe...ja właśnie przed chwilą dawałam Zuzce deserek...zjadła trzy łyżeczki i zaczęła tak wyć,że szok...ja mimo to jej dawałam...to zaczęła się dławić...to j zostawiłam...a ona ciągle wyje...dopiero jak ten deserek dałam jej butelką to wydoiła wszystko i poszłą spać...uduszę ją chyba :-/

deserek butelką ?? ?? matko jak ona to zjadła

Zgłoś nadużycie #25519 29 października 2012, 9:43

Konto usunięte

Emza napisał(a)

deserek butelką ?? ?? matko jak ona to zjadła

ja te dawałam wsyztko butelką, przez 3-4 tyg. jak łyzką nei jadł;D jak b. gęste było, to kapke wrzątku;]wymieszac, smok 3 przepływowy wszytko przetrawi;d

Zgłoś nadużycie #25520 29 października 2012, 9:45

Emza Fajna mama

elka40 napisał(a)

Mi te się strasznie podobają:
http://allegro.pl/sanki-piccolino-vip-skora-rekawiczki-eleganckie-i2715909602.html

wyyypasione

Zgłoś nadużycie #25521 29 października 2012, 9:46

Emza Fajna mama

aneta74 napisał(a)

hmmm a może tak sprobować? ;)

hahahahahah hahahaa

Zgłoś nadużycie #25522 29 października 2012, 9:46

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

u mnie 23-24st.

Zgłoś nadużycie #25523 29 października 2012, 9:47

ewelina6660 Fajna mama

aniam napisał(a)

u mnie 23-24st.

U nas tez i zastanawiam sie ,czy to nie za cieplo.

Zgłoś nadużycie #25524 29 października 2012, 9:49

Emza Fajna mama

Like napisał(a)

Emilka i chrupki :) http://www.youtube.com/watch?v=JtVWcxgM0eQ&feature=plcp

ale urocza i jak ładnie chwyta chrupa :) a ja mojej nie daje bo sie boje ze odgryzie za duzo i sie zakrztusi;/ no glupi łeb jestem

Zgłoś nadużycie #25525 29 października 2012, 9:50

aniam Supermama

Like napisał(a)

Ale mam nerwa na niego!

a ja narzekam na swojego!!
mój wykapie, przewinie, zrobi mleko, ostatnio podglądał jak robiłam kaszę. Więc da radę.
Współuczuję  Gosia, ale musisz męza bardziej opierd...ć, bo nic ni zrobi. Przeciez mała jest zarówno Twoja jak i jego, niech się zajmuje!!

Zgłoś nadużycie #25526 29 października 2012, 9:51

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

U nas tez i zastanawiam sie ,czy to nie za cieplo.

ja za bardzo nie ejstem w stanie wychłodzic, bo sąsiedzi na s grzeja. Musiałabym owteirac okna, ale wtedy raz ciepło, raz zimno, to jesczze gorzej.
a tak tylko szybko przewietrzam, by zmineic powietrze w domu

Zgłoś nadużycie #25527 29 października 2012, 9:52

aniam Supermama

Emza napisał(a)

ale urocza i jak ładnie chwyta chrupa :) a ja mojej nie daje bo sie boje ze odgryzie za duzo i sie zakrztusi;/ no glupi łeb jestem

mój tez jeszcze nie je takich chrupek, nawet nie wiedziałam, ze to już trzeba dawać

Zgłoś nadużycie #25528 29 października 2012, 9:54

Emza Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

A ja od samego rana mam mega wkuurwa...oczywiście na "Teściową" .Przyszła do nas do góry przed 10 i zaczęła morde drzeć ,że do kościoła mamy iść! Że mamy chodzić na zmianę ja na 8.30 a mój Marcin na 10.30 żeby mały sam nie siedział! że ona nawet jak miała dzieci małe i do tego świnie i reszte gospodarki to dała rade iść do kościoła! Kur.wa nikt mi nie będzie mówił co mam robić a tym bardziej OBCA baba! Mówi,że nie życzy sobie żebym mówiła do niej PANI tylko mam mówić MAMO albo TEŚCIOWO! przez gardło mi to nigdy nie przejdzie! nie zasłużyła na to suczz . Najpierw chodzi i mi dupee opierda.la na wiosce i do swojej rodziny a ja mam mówić do niej MAMO ? Ślub i chrzciny małego tez nam zje.bał . Ona powinna się leczyć....... zbulwersowałam się znowu;/

Szukamy teraz z mężam jakiegoś domku na sprzedaż mamy dość wpierda..lania się. Oczywiście wszystko co się da bierzemy ze sobą :) ( regipsy może się da uratować, grzejniki wszystkie z jej pokoju również, piec, płytki też zedrzemy ze ścian i podłóg itd) jaka ona dla nas tacy my dla niej ;) koniec naszej dobroci. za dobrze ma, Marcin wszystko wyremontował za swoje pieniądze a ona nic nie doceniła...tylko narzeka na nas

ja przepraszam..moze kogoś obraże ale najgorsze to takie świętojebliwe..zawsze przez takie osoby mam problemy(teraz też ale to na inna opowieść) ..no ale jak to powiedział mój przyjaciel do swojej teściowej..."jak mama ma grzechy to niech mama chodzi,ja nie mam to nie musze"- :D bo najwiecej w kościele tych co najwięcej grzeszą

Zgłoś nadużycie #25529 29 października 2012, 9:54

Konto usunięte
u mnie jak nie gzreje jest koło 20, ale czasem mi zimno,albo jak mały na podłode lezy, to odkrecam kaloryfer i wtedy chyba z 25 jest... no ale przy podłodze pizdzi,wiec wole podgrzac troche

Zgłoś nadużycie #25530 29 października 2012, 9:56

Konto usunięte

Emza napisał(a)

ja przepraszam..moze kogoś obraże ale najgorsze to takie świętojebliwe..zawsze przez takie osoby mam problemy(teraz też ale to na inna opowieść) ..no ale jak to powiedział mój przyjaciel do swojej teściowej..."jak mama ma grzechy to niech mama chodzi,ja nie mam to nie musze"- :D bo najwiecej w kościele tych co najwięcej grzeszą

kuzwa tak samoo rodinka mojego mężą! siostra sie skrobała,a do koscioła lata jak poje..na... tesciowa 10 lat udaje ze nie pali i kłamie meza, a tez lata. wogole.. rozpierdziela mnei to masz isc! jacek ma 21 letneigo brata i oni mu tez karza, oczywiscie młody am w dupie, mwoi ze idie a idie do kolesia, albo dziewczyny. dla mnei to chore jest