Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #25391 29 października 2012, 7:13

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

mam odpalony 24 na dobe :D

haha, ja też ja też :)
ale mam stacjonarkę :)

Zgłoś nadużycie #25392 29 października 2012, 7:14

Konto usunięte

Like napisał(a)

a to nasza dzisiejsza kąpiel, troszkę
mało chlapała przez to nagrywanie :)
     "]http://www.youtube.com/watch?v=e2juLKAdY80&feature=plcp

aaaaaaaaaaaaaaa!! jaka ona świetna!  jakie miny robi :D

Zgłoś nadużycie #25393 29 października 2012, 7:15

aniam Supermama

madzia75 napisał(a)

hejka, dzieki za sobotnie porady, sobota była przechlapana a wczoraj miałam gości tak wiec mnie o byl od soboty rana, moze to później nadrobie
a teraz troche opisze w skrucie: temperatura spadła do 37,6 i tak sie trzmała ale maly cały czas płakał, był rozdrazniony i butelka to był wróg nr 1, udało mi sie dac mu łyżeczką troche obiadu i soku, popołudniu jak mąź wrócił z pracy pojechaliśmy do szpitala ale tam odesłali nas na pomoc doraźną,a tam młody lekarz chba w tym roku kończył studia, przepisał mu nurofen w czopkach i obserwację, jak wróciliśm do domu dałam mu tego czopka i uszykowałam kaszki ady dac mu na gęsto bo butla to wróg a on zaczał sie smiac i wcinać kache ze az furczało walną mega śmierdzącą kupe i wszystko mineło jakby ktoś nagle jakiś czar uczynił. do dziś sie zastanawiam czy to od zębów czy to od tej kupy ale ona nie była jakaś twarda nie wim ważne ze mineło i nie trafiliśmy do szpitala tak jak ostatnio

świetnie, najwazniejsze, ze wsyztsko w porządku. Widać, coś bylo, nieważne już co, tak jak napisałś, było minęło.

Zgłoś nadużycie #25394 29 października 2012, 7:17

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Przypomniało mi się jak mój mąż zrobił mi kiedyś naleśniki;D grube na 2 cm i chyba pół litra oleju na patelnie wlał! no ale żeby nie było mu przykro to zjadłam jednego...a póżniej siedziałam na kiblu pół dnia!
Do gotowania to On się nie nadaje ;D sama wolę postać przy garach niż ryzykować i zmarować pół dnia na siedzenie w kiblu ;p

hahhahaha no co? :D mój jacek raz zrobił mi ziemniaki i kotlety.... wracam do domu, od progu czuje spalenizne... ziemniaki suche i bez soli. kotlety prawie bez tłuszczu smazone, jem kawałek i 0smaku, pytam misiu przyprawies? tak tak! a czym? no tą panierka!
(bułka tarta z napisem panier mehl)  fuj :D

Zgłoś nadużycie #25395 29 października 2012, 7:18

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

Wrocil...oczywiscie obudzili Emile, maz i pies.Tragedii nie ma, ale wodę czuć. Grali na pleju w tenisa w sport champion ( grał Twój maz Ewelina? W ogóle to w co gra?) Nie wiem czy się nie wynieść dziś z sypialni...juz chrapie, a mnie trafi chyba! Nie zasne, jak ktoś chrapie!

W sport Champion to gralismy oboje hehehe,teraz wyszla druga część.Gra w PS3 w Fifę.teraz gra w Dishonored,a chyba dzisiaj chce kupic Medal of Honor :)

Zgłoś nadużycie #25396 29 października 2012, 7:18

Konto usunięte

Like napisał(a)

ależ rośnie, ten mój maluch :D

oj rośnie :)

Zgłoś nadużycie #25397 29 października 2012, 7:20

Konto usunięte

Nika napisał(a)

Aniam widzę ze awatar nowy. w pierwszej chwili myslałam że to ta Twoja rolada z kanapki :-D

ja tez)

Zgłoś nadużycie #25398 29 października 2012, 7:21

Konto usunięte

Nika napisał(a)

hehehe, pewnie by Cię skorygował za co go trzymasz albo za co nie przy tym lataniu :-)
My też latamy a Witu już ja na baranda sadza. P.S. U Was też się mówi "baranda?" :-)
o nosidłach się dobrze wypowiada tylko powyżej jakiegos  tam wieku jak stawy mocniejsze, ale nie pamiętam.
No i fakt, jest mocno skrzywiony na niektóre tematy no ale taki jego zawód. W ogóle ta druga książka jest o zabawach z dziećmi. Fajne patenty. Będę Wam podsyłać co ciekawsze :-)

nie wiem co to barnd :D heheh u nas jak co bedzie baran :D

Zgłoś nadużycie #25399 29 października 2012, 7:23

Konto usunięte

Nika napisał(a)

ja też. zatrzymaliśmy sie na 3 albo 4 serii. musimy z neta ściągnąć.

http://www.tvp.pl/vod/seriale/obyczajowe/czas-honoru/sezon-5-53-/v-seria-odc-53/8315390
my tu ogladamy :)

Zgłoś nadużycie #25400 29 października 2012, 7:23

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

zasypało Was, czy jak?

mnie zalało ;( to było łoże w kolorze czerwonym ;( buuuuuuuuuu;(

Zgłoś nadużycie #25401 29 października 2012, 7:25

Konto usunięte

Like napisał(a)

Poczytałam nasz stary wątek troszkę. Super! Pamiętacie te durnowate sny, co trochę nam się coś fajnego snilo :) coś pamiętam o rekinach było! A teraz to się śmiałam tak bardzo, oczywiście po poście Oli, która w noc przed testem na glukozę miała sen, ze była w PL na wizycie u jakiejś pani ginekolog i co tam zrobiła..?! Oczywiście - kupę :D nieźle też było, jak Ola w styczniu pisała, ze spaceruje zeby dużo nie przytyć he he :D jakie szczęście kobito, ze Ty spacerowalas ! ;) w połowie stycznia miałaś tylko 6 kg na plusie :D

o fak!!
to tye co teraz ;p jakby.
Apropo snów, dzis mi sie sniło ,ze moja najlepsza kumpela do mnei przyjechała, ale siedziałą na gg cały czas bo teskniła za swym chłopem i nei mogłam jej wywlec  domu. potem znalazłam super prace, ale pan szef kazał mi smarowac swoje djecie w paszporcie specjalnym tuszem, ktory wykrywaa ,czy jestem karana w niemczech. I ja wiedziałam,ze mam recydywe... n i bałam sie :D buahahha

Zgłoś nadużycie #25402 29 października 2012, 7:26

Konto usunięte

Like napisał(a)

Do męża postanawiam się nie odzywać ! No juz mu się całkiem w tej durnej lepetynie poprzewracało! Co za łoś! Nie wiem czy on ma zamiar rano wrócić!! Pewnie jest nakurwiony w 3 dupy!

no to dupa

Zgłoś nadużycie #25403 29 października 2012, 7:27

Konto usunięte

Like napisał(a)

Wrocil...oczywiscie obudzili Emile, maz i pies.Tragedii nie ma, ale wodę czuć. Grali na pleju w tenisa w sport champion ( grał Twój maz Ewelina? W ogóle to w co gra?) Nie wiem czy się nie wynieść dziś z sypialni...juz chrapie, a mnie trafi chyba! Nie zasne, jak ktoś chrapie!

ja pierd... zabiłabym jakby młodziana obudził!

Zgłoś nadużycie #25404 29 października 2012, 7:28

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

hahhahaha no co? :D mój jacek raz zrobił mi ziemniaki i kotlety.... wracam do domu, od progu czuje spalenizne... ziemniaki suche i bez soli. kotlety prawie bez tłuszczu smazone, jem kawałek i 0smaku, pytam misiu przyprawies? tak tak! a czym? no tą panierka!
(bułka tarta z napisem panier mehl)  fuj :D

przynajmniej starał się :P

Zgłoś nadużycie #25405 29 października 2012, 7:28

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ja tez)

haha, jednak mi zazdrościcie :P

Zgłoś nadużycie #25406 29 października 2012, 7:29

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

mnie zalało ;( to było łoże w kolorze czerwonym ;( buuuuuuuuuu;(

wiem, co czujesz, tydzień temu to samo przechodziłam, prawie jak po prorodzie, tak ciekło

Zgłoś nadużycie #25407 29 października 2012, 7:30

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

o fak!!
to tye co teraz ;p jakby.
Apropo snów, dzis mi sie sniło ,ze moja najlepsza kumpela do mnei przyjechała, ale siedziałą na gg cały czas bo teskniła za swym chłopem i nei mogłam jej wywlec  domu. potem znalazłam super prace, ale pan szef kazał mi smarowac swoje djecie w paszporcie specjalnym tuszem, ktory wykrywaa ,czy jestem karana w niemczech. I ja wiedziałam,ze mam recydywe... n i bałam sie :D buahahha

kryminalistyka :P

Zgłoś nadużycie #25408 29 października 2012, 7:30

kasia17 Fajna mama

oll85 napisał(a)

nie wiem co to barnd :D heheh u nas jak co bedzie baran :D

u mnie sie mowi jak u Niki ' na baranda "

Zgłoś nadużycie #25409 29 października 2012, 7:31

Konto usunięte

aniam napisał(a)

haha, jednak mi zazdrościcie :P

heheh nie nie;D
Nie myśl sobie. zaraz biore sie za zytanie o tej diecie. u nas dojebało ol metra sniegu, az płod sie dziwi :D jak mu pokazuje prze oko to brwi podnosi...

od dziś jesteśmy na mleku nr 2... bo a 1 to juz mu nei styka...

Zgłoś nadużycie #25410 29 października 2012, 7:31

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

u mnie sie mowi jak u Niki ' na baranda "

co ty? :D nigdy nei słyszałam :)