Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #25371 29 października 2012, 6:54

madzia75 Zaprawiona w bojach
hejka, dzieki za sobotnie porady, sobota była przechlapana a wczoraj miałam gości tak wiec mnie o byl od soboty rana, moze to później nadrobie
a teraz troche opisze w skrucie: temperatura spadła do 37,6 i tak sie trzmała ale maly cały czas płakał, był rozdrazniony i butelka to był wróg nr 1, udało mi sie dac mu łyżeczką troche obiadu i soku, popołudniu jak mąź wrócił z pracy pojechaliśmy do szpitala ale tam odesłali nas na pomoc doraźną,a tam młody lekarz chba w tym roku kończył studia, przepisał mu nurofen w czopkach i obserwację, jak wróciliśm do domu dałam mu tego czopka i uszykowałam kaszki ady dac mu na gęsto bo butla to wróg a on zaczał sie smiac i wcinać kache ze az furczało walną mega śmierdzącą kupe i wszystko mineło jakby ktoś nagle jakiś czar uczynił. do dziś sie zastanawiam czy to od zębów czy to od tej kupy ale ona nie była jakaś twarda nie wim ważne ze mineło i nie trafiliśmy do szpitala tak jak ostatnio

Zgłoś nadużycie #25372 29 października 2012, 6:55

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

płodek też pije z antykolkowych, w dzien 2, a w nocy jescze 1 , bo 2 sie dławi, a w tym 3 prepływowym to tylko kasze. bo sie dusi;] wiec jak co to kubeczek jakis neikapek kupimy;] i bediemy robić testy. Chce go jak najszybciej oduczyc butelki

mhm, a jak będziesz podawac mleko? z niekapka? bo chyba dziecko bez melka to tak cięzko wychować?
Choc ja jestem tego przykładem, ze można, bo od momentu kiedy mama skończyła dawać mi cyca, czyli 3 . miesiąc, nie jadłam nic innego tylko to co dorośli, bo mlekiem plułam, krzyczałam, wrzeszczałam i nie chciałam pić. do dzis tak mam :P

Zgłoś nadużycie #25373 29 października 2012, 6:56

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

ehh ide dac owoców synkowi;]

ja chyba musze zamienić, o 10 owoce, o 14-15 obiadek, a o 18 kaszka, bo wczesniej miałam 10 kaszka i o 18 owoce

Zgłoś nadużycie #25374 29 października 2012, 6:57

aniam Supermama

elka40 napisał(a)

Mi te się strasznie podobają:
http://allegro.pl/sanki-piccolino-vip-skora-rekawiczki-eleganckie-i2715909602.html

kużwa, starsznie drogie

Zgłoś nadużycie #25375 29 października 2012, 6:57

aniam Supermama

aneta74 napisał(a)

hmmm a może tak sprobować? ;)

wczoraj jak przeczytałam mężowi to powiedziałam, ze jesteście zboczone :P

Zgłoś nadużycie #25376 29 października 2012, 6:58

aniam Supermama

Dominika89 napisał(a)

Śnieg może się trzymać nawet do marca/kwietnia. Ja myślę że w lutym już można by na sanki iść że ja Filipka na kolanach a Jacek by robił za kasztankę do zaprzęgania :)

haha, no tak mieliśmy przyjechac do Ciebie na kulig :P
moja babcia zawsze mawiała, ze jak wcześnie spadnie śnieg, to styczeń luty może być ciepło :)
zobaczymy :)

Zgłoś nadużycie #25377 29 października 2012, 7:01

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

a my bylismy w miesciee ... kupilismy tylko rekawiczki bo zimno bylo.wszystkie sklepy-20% ale tyle bydła ,ze sie chodzic nei chciało.po droze mąż jude postawił żonie kebab(tuczący i pyszniusi) no i lezelismy sobie we 3:] no i jakos mija ta niedzierla. u nas -1 i cały czas pruszy

patrze za oknem, a tam nadal bialo, cięzko psa z budy wygonić. Do dupy z  taka pogodą, nawet nie chce mis ie brac za dietę, choc obiecałam, ze dziś, ale nie mam składników, a nie wyjde z małym na spacer, by cokolwiek kupić, za zimno.
Mam tylko jabłka :(

Zgłoś nadużycie #25378 29 października 2012, 7:01

aniam Supermama

Nika napisał(a)

Heloł :-)
Widzę że diamondy robą karierę na forum ;-)
my czekamu aż sie ssawka zbudzi i dziemy do mamy na obiad. Ale jestem głodna już!!!!!
Niezła kupa za oknem. Dobrze że chociaż słońca trochę. kalosze potrzebuje to śniieg topnieje.

ano robią, każda chce wyglądać jak Ola :)
zazdrościmy jej figury :)

Zgłoś nadużycie #25379 29 października 2012, 7:02

aniam Supermama

Nika napisał(a)

Dostałam wczoraj Zawitkowskiego 2pak książek z płytami. Fajne i ładnie wydane.
Ale nie będę Wam pisać co o skakalniach poniżej roku pisze :-)
A my źle nosimy bo za bardzo pionizujemy a powinno się bokiem do podłoża i często zmieniać pozycje. No nic.
Pisze też ze dzieci mają zdolność radzenia sobie z rozmaitymi pomysłami rodziców :-D Wiec przeżyjemy.

opisuj zabawy, będziemy korzystać :)

Zgłoś nadużycie #25380 29 października 2012, 7:03

aniam Supermama

mala24 napisał(a)

goście pojechali a za 1,5 godziny nastepni

ale szalejesz z tymi odwiedzinami :P

Zgłoś nadużycie #25381 29 października 2012, 7:04

Konto usunięte
hejj :) nadrabiamy z płodem i kawą;D

Zgłoś nadużycie #25382 29 października 2012, 7:06

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

U mnie jeszcze nie padało na szczęście :) +7 stopni i słoneczko ;) byliśmy pół godzinki na spacerku

a gdzie mieszkasz, ze brak sniegu?

Zgłoś nadużycie #25383 29 października 2012, 7:06

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

A ja od samego rana mam mega wkuurwa...oczywiście na "Teściową" .Przyszła do nas do góry przed 10 i zaczęła morde drzeć ,że do kościoła mamy iść! Że mamy chodzić na zmianę ja na 8.30 a mój Marcin na 10.30 żeby mały sam nie siedział! że ona nawet jak miała dzieci małe i do tego świnie i reszte gospodarki to dała rade iść do kościoła! Kur.wa nikt mi nie będzie mówił co mam robić a tym bardziej OBCA baba! Mówi,że nie życzy sobie żebym mówiła do niej PANI tylko mam mówić MAMO albo TEŚCIOWO! przez gardło mi to nigdy nie przejdzie! nie zasłużyła na to suczz . Najpierw chodzi i mi dupee opierda.la na wiosce i do swojej rodziny a ja mam mówić do niej MAMO ? Ślub i chrzciny małego tez nam zje.bał . Ona powinna się leczyć....... zbulwersowałam się znowu;/
Szukamy teraz z mężam jakiegoś domku na sprzedaż mamy dość wpierda..lania się. Oczywiście wszystko co się da bierzemy ze sobą :) ( regipsy może się da uratować, grzejniki wszystkie z jej pokoju również, piec, płytki też zedrzemy ze ścian i podłóg itd) jaka ona dla nas tacy my dla niej ;) koniec naszej dobroci. za dobrze ma, Marcin wszystko wyremontował za swoje pieniądze a ona nic nie doceniła...tylko narzeka na nas

ja pierdole, to ja na swoją nei powinnam nawet jęknąć!

Zgłoś nadużycie #25384 29 października 2012, 7:07

Konto usunięte

Extremalna21 napisał(a)

Ola Ty jak stara babcia chodzisz spać;D

owszem :D jak pisałam tak zrobiłam, przed 20 ta spałam :D

Zgłoś nadużycie #25385 29 października 2012, 7:07

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

A ja od samego rana mam mega wkuurwa...oczywiście na "Teściową" .Przyszła do nas do góry przed 10 i zaczęła morde drzeć ,że do kościoła mamy iść! Że mamy chodzić na zmianę ja na 8.30 a mój Marcin na 10.30 żeby mały sam nie siedział! że ona nawet jak miała dzieci małe i do tego świnie i reszte gospodarki to dała rade iść do kościoła! Kur.wa nikt mi nie będzie mówił co mam robić a tym bardziej OBCA baba! Mówi,że nie życzy sobie żebym mówiła do niej PANI tylko mam mówić MAMO albo TEŚCIOWO! przez gardło mi to nigdy nie przejdzie! nie zasłużyła na to suczz . Najpierw chodzi i mi dupee opierda.la na wiosce i do swojej rodziny a ja mam mówić do niej MAMO ? Ślub i chrzciny małego tez nam zje.bał . Ona powinna się leczyć....... zbulwersowałam się znowu;/
Szukamy teraz z mężam jakiegoś domku na sprzedaż mamy dość wpierda..lania się. Oczywiście wszystko co się da bierzemy ze sobą :) ( regipsy może się da uratować, grzejniki wszystkie z jej pokoju również, piec, płytki też zedrzemy ze ścian i podłóg itd) jaka ona dla nas tacy my dla niej ;) koniec naszej dobroci. za dobrze ma, Marcin wszystko wyremontował za swoje pieniądze a ona nic nie doceniła...tylko narzeka na nas

eehh, te teściowe, to czasami mozna zamordować, we wszystko muszą się wpierdziel;ać, współczuję!

Zgłoś nadużycie #25386 29 października 2012, 7:07

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

hejj :) nadrabiamy z płodem i kawą;D

no nareszcie zawitałaś, nie będę prowadzić monologu

Zgłoś nadużycie #25387 29 października 2012, 7:08

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

buuuu ;( i wywołałam wilka z lasu !!! Wczoraj ok 20 -tej przyjechała ciotka , wielkim czerwonym nawet nie mercedesem a raczej tirem , masakra , tak sie ze mnie leje !!! okropnie sie czuje ;(
Bylam na egzaminie, zaliczylam, byl bardzo prosty ;)
Dzien spedzilismy dzis u mamy ;) a teraz biore sie za nadrabianie a potem " czas honoru " uwielbiam ;)

ja tez :) ale do tyłu jetsem bardzo;/bo precie ja chodze spac o 19!!

Zgłoś nadużycie #25388 29 października 2012, 7:10

Konto usunięte

Like napisał(a)

ale dlaczego, że spalisz? Co Ty obisz, że Ci się przegrzewa?

mam odpalony 24 na dobe :D

Zgłoś nadużycie #25389 29 października 2012, 7:11

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

Acha i po 5 dniach na warzywkach mam 2kg mniej ;) jupi !!!

brawo!! kurna zmotywowałas mnei ;p zazdroszcze :D

Zgłoś nadużycie #25390 29 października 2012, 7:13

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

gosh... nie bylo mnie od środy i mam ponad 70 stron do nadrobienia... nie mam szans zrobic tego dzisiaj...
pisałam wam ostatnio ze komp mi sie sypie no i sie wysypał całkiem. mialam jakiegos cholernego trojana! >:/ dopiero dzis cos nie cos udalo sie postawic na nogi... obeszło sie bez formatu.
co sie działo na FM?

wystarczy, ze nie wejdę pół dnia i tez mam do nadrobienia ponad 15 stron...
niestety jak wócę do pracy, to raczej nie będę już wchodzić na forum, bo brak czasu :(