Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #24951 27 października 2012, 7:38

Konto usunięte

Like napisał(a)

nie dziala mi klawitura w laptopie, pisze z jakiejs z ekranu klurwaaaaaa!

o szit! tez tak pisalam jak mały leal na mnie;] kaszana

Zgłoś nadużycie #24952 27 października 2012, 7:38

madzia75 Zaprawiona w bojach

nata77a napisał(a)

Kierunek na Jeżyce :) To moje rodzinne miasto.
i bardzo chętnie ale jest Mały szkopół - jak się wszystko potoczy zgodnie z planem to za 4-5 dni wyjezdzamy do tatusia na pół roku do innego województwa :) a potem praca wyznaczy jak dalej... :(
Gdzieś Ty była jak całą ciążę szukałam koleżanki? :) Byłam tu od lutego :)
W jakim szpitalu rodziłaś?

hej, ja z Wildy. browar to moje ulubione miejsce na spacery no i kupiec bo teraz otworzyli tam fajną biedre, ja forum czytałam jakos od grudnia ale ujawniłam sie niedano, ja rodziłam w Raszei i jestem zajebiście zadowolona z opieki nad ndzieckiem jak i mną

Zgłoś nadużycie #24953 27 października 2012, 7:39

kasia17 Fajna mama

madzia75 napisał(a)

narazie temperatura spadła do 37,2 myslicie ze od zebó tez moez byc taka temeratura czy t cos inne bo poza temperatura nic niepokącego nie zauwazyłam

tak albo zeby albo 3 -niowka jesli jest tylko wysoka temp .
Wiktor przechodzil juz 3 - dniowke i tez mial tylko temperature przez 3 dni a na 4 dzien wysypke , tym charakteryzuje sie ta choroba . Yemp spada po czopku na jakies 2-3 godz w przypadku mojego syna i znow wysoka i znowu czopek .

Zgłoś nadużycie #24954 27 października 2012, 7:42

Konto usunięte

Like napisał(a)

Emila nie pi, spala 30 minut slysze ja, sama w ciemnosciach gada do siebie, pieje,piszczy i grucha no i co jakis czas sapie, jakby gzies w pospiechu biegla, zaraz z pasem tam pojde!1

hahaha to wpadnij tez do nas. moj to samo! juz 2 dzien, idzie spac o 19 i o 21-22 ryk. ale je i spac. obstawiam ,ze znow mleko za słabe, dzis na 2 przechodze

Zgłoś nadużycie #24955 27 października 2012, 7:44

Konto usunięte

Like napisał(a)

a ja klikam w ta glupia klawiatre na ekranie!
pi.zda nie odpisuje,pewnie nie wyslalaskoczka! oby sraczki dostala,takiego łoterszita jak Płodzian!

co za bzdziągwa! niemyśl,ze ja zazdroszcze- nie moja wina :D sama chce zobaczyc emilke :D
A jakie baba komentarze miała? bo ja kupiłam u tego faceta bo on 100% pozytywów

Zgłoś nadużycie #24956 27 października 2012, 7:46

Konto usunięte

Like napisał(a)

idę doń przetlumaczyc musze,bo ona ma tam ubaw po pachy!

mój płodzian to kuzwa rozpuszczony dziad! juz nie zasypia sam! raz usnał przy kaszy i ra zmoze w kojcu, a tak co dzien ryk i musez isc z nim kłasc sie! w moje łózko!! wczoraj jaca chcial go w lozeczku polozyc, takiego zaspanego, to wyrwał ochraniacz gryzł go wił sie, wył i wrzeszczał iłypał na nas(my ukryci w przedpokoju) no i wysżło tak,ze dostał ćpania- paracetamolu i u mnei w lozku w 3 minuty padł.. no i spał z matką... obawiam sie,ze juz go tak nauczyłam;/ kuzwaa moje grzeczne poszło w diabły! jak kiedys moja cnota!

Zgłoś nadużycie #24957 27 października 2012, 7:46

Konto usunięte

oll85 napisał(a)

mój płodzian to kuzwa rozpuszczony dziad! juz nie zasypia sam! raz usnał przy kaszy i ra zmoze w kojcu, a tak co dzien ryk i musez isc z nim kłasc sie! w moje łózko!! wczoraj jaca chcial go w lozeczku polozyc, takiego zaspanego, to wyrwał ochraniacz gryzł go wił sie, wył i wrzeszczał iłypał na nas(my ukryci w przedpokoju) no i wysżło tak,ze dostał ćpania- paracetamolu i u mnei w lozku w 3 minuty padł.. no i spał z matką... obawiam sie,ze juz go tak nauczyłam;/ kuzwaa moje grzeczne poszło w diabły! jak kiedys moja cnota!

aa miałam napisac, ze jakby sie smiał , to bym tam nawet dupy nei ruszyła, ale on ropierdziela łozeczko!

Zgłoś nadużycie #24958 27 października 2012, 7:47

Konto usunięte

Nika napisał(a)

chyba z psem :-D

tez przeczytałam  psem :D haha najpeirw

Zgłoś nadużycie #24959 27 października 2012, 7:50

kasia17 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Hmmmm...jak mam wytłumaczyć swojemu dziecku,że ma się wstrzymać jeszcze 5 miesięcy?
Ona dziś nawet za grzechotki w wózku próbowała się podciągać!
Kombinuje jak najęta.
Aha..no i już sie przekręca na brzuch z pleców.

Moj tez juz dawno sie przekreca i podciaga do gory, jak lezy na brzuchu to dupsko ciagle w gorze, wyglada jakby stawal na glowie bo tak wysoko sie unosi calym cialem, na plecach nie polzey chwili tylko odrazu chyc i jest na brzuchu . Wczoraj mojego meza zlapal za poliki i sie podciagnal do gory ;) hehe cwaniak maly ;) ja go nie zmuszam do siadania, nie obstawiam go poduszkami , on sam probuje ;)

Zgłoś nadużycie #24960 27 października 2012, 7:51

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

Co za lafirynda,wredne,leniwe babsko.Aukcje wystawia,a tylka nie chce sie jej ruszyc żeby zapakowac i wyslac.
My ludziom wysylamy w ciagu 24h w przeciwnym razie na bank zaliczylibysmy plajte.

ja 1 raz zamówiłam nosidło  nei za pobraniem! kuzwa! jak a pobraniem ,to od rau wsyto jest, bo chcą szybko kase, a jak przedwpłata! to ch.. czekaj se! wiecej miałąm tak nei zamawiac,ale moja matka dała d... i ewnie te poczekamy 100 lat

Zgłoś nadużycie #24961 27 października 2012, 7:53

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Kurczę..robię porządek ze zdjęciami i filmikami Zuzki, podzieliłam je na poszczególne miesiące i chciałam nagrać na płyty...wyszło mi 50GB...kurczę...coś trzeba wyrzucić ale każdego zdjęcia mi szkoda. Tragedia...to moja wada...jestem jak Japończyk a potem wszystko mi się przydaje. Z każdych wczasów przywoimy tysiące zdjęć i każdego szkoda....to nie jest normalne :-(

ja mam to samo... spaliłam ju 4 kompy , ale dyski mam! bo przeta tam foty! mam wsytkei zdjeia od 2001 roku :D ze wszytkich imprez,wczasów, spotkan, itd

Zgłoś nadużycie #24962 27 października 2012, 7:55

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

Aha...spojrzałam przed chwilą w lustro...cała twarz mam podrapaną do krwi.Wasze dzieci też tak wszystko "badają" pazurami?

taaaaa, m y tez obdrapani jakbym sie wyj..bała po pijaku na beton ryjem :D

Zgłoś nadużycie #24963 27 października 2012, 7:55

Konto usunięte

nata77a napisał(a)

Elka ja wywołałam już prawie 2 albumy zdjęć :) Jak robię selekcję to wszystkich szkoda :)

ja te czesc wywołuje i układam album :)

Zgłoś nadużycie #24964 27 października 2012, 7:56

kasia17 Fajna mama

nata77a napisał(a)

Jak Was podczytuję to Wam trochę zazdroszczę - mój synek je głównie w nocy. Mamy to zupełnie poprzestawiane. Musiałam zrobić jakiś błąd. W dzień to jest masakra - niby głodny, ale w sumie nie je :(
Czuję się jak wyrodna matka, która nie zaspakaja podstawowej potrzeby dziecka lub robi to źle.
Zresztą przez to dokarmianie mlekiem modyfikowanym chyba przestaje efektywnie ssać. Trzeci dzień walczę z zatkanym kanalikiem w piersi i tym razem Małemu nie udało się tego przetkać.
Wyrodna matka musi zrobić małą przerwę w forum bo jej kochany synek właśnie się przebudził i się cudownie uśmiecha do mamusi :) Ale wcześniej przez sen płakał :( Ach...

nata nie jestes wyrdna matka , moj tez tak ma wczoraj nic prawie nie jadl w dzien , a w nocy po kapieli 210 , o 00.30 -200 ml, 3 -200ml , 5.30 -200ml , nadrobil w nocy , czasem ma taki dzien ze nawet je ale przewaznie jest lipa.

Zgłoś nadużycie #24965 27 października 2012, 8:00

mala24 Supermama
http://www.bobovita.pl/galeria/81321

Zgłoś nadużycie #24966 27 października 2012, 8:04

kasia17 Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Naaka nauczyła się pić z niekapka :)

ale super ;) cczadowo wyglada , taka malutka a niekapek duzy , sprytna dziewuszka ;)

Zgłoś nadużycie #24967 27 października 2012, 8:05

Konto usunięte

crystella napisał(a)

a tak kiedys robili? straszne. dzeci zazwyczaj staja szybciej trzymajac sie czegos niz siedza. ja i tak sie boje ze za czesto w pozycji polsiedzacej moja spedza np. w lezaczku, na kolanach, hustawce, foteliku - za duzo wynalazkow teraz. myslalam, ze kiedys bylo lepiej a tu jakies babki poduchami okladaly, co to do glowy ludziom przyjdzie...

żona mojego ojca ostatnio kamila na bacznosc sadzała i do mnei, czemu on nei siedzi! kuwa obłozyła go własnei poduszkami, myslałam,ze urwe jej ryj!  skoczek dojdzie do mnei pewnie za meisiac, a nei mam zamiaru go uzywac za duzo. 15-30 minut na dzien chyba mi dziecka nie uszkodzi. A onaa mi małego sadzała przez 7 h!! a potem płakał biedny! no i jecsez powiedziała,ze on juz raczkuje.. nei chce nawet wiedziec co z nim wyrabiała, ale dałam zakaz...

Zgłoś nadużycie #24968 27 października 2012, 8:06

Konto usunięte

madzia75 napisał(a)

hej, dziewczyny potrzebuje pomocy mały ma 39 stopni gorączki dałam mu juz drugi czopek i czekamaż tem spadnie ale nie wim co robić dalej dziś jest sobota rodzinny nie przyjmuje a nie wim czy w szpitalu bez skierowania przyjmą ostatni chcieli. Boję sie aby się nie odwodnił bo ostatn raz pił wczoraj o 16.30 nie chce nic pic :-(

ty do szpitala jedz! ja bym juz zawał miała! Przeciez na sor od razu cie przyjmą!

Zgłoś nadużycie #24969 27 października 2012, 8:08

Konto usunięte

madzia75 napisał(a)

narazie temperatura spadła do 37,2 myslicie ze od zebó tez moez byc taka temeratura czy t cos inne bo poza temperatura nic niepokącego nie zauwazyłam

mi sie wydaje,e od zębów to moze meic stan podgorączkowy;/ a nei 39! nei wiem, ja bym pędziła do lekarza!
Musez uciekac, daj znac potem co z wami!
Lepiej dmuchaj na zimne! i jedz!

Zgłoś nadużycie #24970 27 października 2012, 8:09

ewelina6660 Fajna mama

Like napisał(a)

Ewelina który masz kubek niekapek?

Mam taki z Enfamilu,dostałam kiedys jako gratis na warsztatach "Brzuszek-maluszek" :) ,ale nie jest za fajny tzn nie widac podzialki i nigdy nie wiem ile wlewam.dzisiaj chce kupic inny,ale nie wiem,czy z Aventu,czy z Tommy Tippe.