Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #24931 27 października 2012, 3:54

crystella Zaprawiona w bojach

aniam napisał(a)

to taka maść bądź plaster, by dziecko nie gorączkowało po szczepieniu

plaster przykleja się na 2 godziny przed ukłuciem

ooo, a ja myslalam ze to te znieczulenie...

Zgłoś nadużycie #24932 27 października 2012, 4:21

Gosiulkovic napisał(a)

http://romer-britax.pl/britax-evolva-123-plus.html

a ja chyba na ten wezme za jakis czas
http://baby2travel.co.uk/Maxi-Cosi_Tobi_MagRose.html

Zgłoś nadużycie #24933 27 października 2012, 4:34

szukalam skoczkow i chyba tylko fisher price ma takiego, juz przegladalam ceny bo spodobalo mi sie to az wpadlam tez na opinie tego Zawitkowskiego czy jak - ktos z was o nim pisal, to sie przerazilam

Zgłoś nadużycie #24934 27 października 2012, 4:42

ja juz myslalam ze to na gwiazdke kupimy ale ja po prostu jak juz cos takiego przeczytam to juz nie dam rady, nici z prezentu

Zgłoś nadużycie #24935 27 października 2012, 5:06

Like napisał(a)

i pytałam o siadanie, powiedziała 8-9 miesiąc, nie wcześniej i nie sadzać na siłę, jak to babki kiedyś zwykły poduszkami obstawić i sadzać swoje wnuki. Kłaść na brzuch, dziecko nie siądzie z pozycji na pleców, tylko właśnie leżąc na brzuszku, będzie unosić dupkę, raczkować a potem siadać.

a tak kiedys robili? straszne. dzeci zazwyczaj staja szybciej trzymajac sie czegos niz siedza. ja i tak sie boje ze za czesto w pozycji polsiedzacej moja spedza np. w lezaczku, na kolanach, hustawce, foteliku - za duzo wynalazkow teraz. myslalam, ze kiedys bylo lepiej a tu jakies babki poduchami okladaly, co to do glowy ludziom przyjdzie...

Zgłoś nadużycie #24936 27 października 2012, 5:09

Like napisał(a)

i pytałam o siadanie, powiedziała 8-9 miesiąc, nie wcześniej i nie sadzać na siłę, jak to babki kiedyś zwykły poduszkami obstawić i sadzać swoje wnuki. Kłaść na brzuch, dziecko nie siądzie z pozycji na pleców, tylko właśnie leżąc na brzuszku, będzie unosić dupkę, raczkować a potem siadać.

ale w sumie fajnie powiedziala - zawsze to chyba lepiej pozniej niz wczesniej - chyba ze dziecko same nauczy sie siadac wczesniej bez pomocy bo i tak sie zdarza, u mojej znajomej w lutym urodzona i siedzi pewnie juz od miesiaca.

Zgłoś nadużycie #24937 27 października 2012, 5:11

elka40 napisał(a)

Ja używam albo bambino albo Toujours z Lidla...są podobne. Mi bardziej nawet pasują te z Lidla i cenowo lepiej wychodzą. Pampersy są za mokre. I kiedyś kupiłam jakieś w Carrefourze ichnie...tragedia...śmierdzą jakąś chemią.

mi znajoma te z Liddla polecila ale przetestowalam rozne i zdecydowanie huggies bo nie smierdza i sa do wyboru z aloesem lub czyste lub suche

Zgłoś nadużycie #24938 27 października 2012, 5:14

Gosiulkovic napisał(a)

taaaa i to długo dziecko nie siada z leżenia na plecach. Iwona to dopiero z 1,5 roku miała jak tak zaczęła. Wcześniej to właśnie na brzuch najpierw.

bo to nie latwo jest, doroslemu nie jednemu ciezko sie podniesc jak ma brzucha - hehehe

Zgłoś nadużycie #24939 27 października 2012, 6:22

Nika napisał(a)

chyba z psem :-D

a ja kilka dni temu kupilam kubeczek od 4 mca i pila w koncu bo z butelki ani rusz ale jak zdjelam dziubek to w sumie lepiej pila i bardziej jej sie podobalo, kurcze pila jak dorosla, nie moglam uwierzyc

Zgłoś nadużycie #24940 27 października 2012, 6:26

elka40 napisał(a)

Aha...spojrzałam przed chwilą w lustro...cała twarz mam podrapaną do krwi.Wasze dzieci też tak wszystko "badają" pazurami?

u mnie tak, drapie mnie i oklada rowno

Zgłoś nadużycie #24941 27 października 2012, 6:28

madzia75 Zaprawiona w bojach
hej, dziewczyny potrzebuje pomocy mały ma 39 stopni gorączki dałam mu juz drugi czopek i czekamaż tem spadnie ale nie wim co robić dalej dziś jest sobota rodzinny nie przyjmuje a nie wim czy w szpitalu bez skierowania przyjmą ostatni chcieli. Boję sie aby się nie odwodnił bo ostatn raz pił wczoraj o 16.30 nie chce nic pic :-(

Zgłoś nadużycie #24942 27 października 2012, 6:39

madzia75 napisał(a)

hej, dziewczyny potrzebuje pomocy mały ma 39 stopni gorączki dałam mu juz drugi czopek i czekamaż tem spadnie ale nie wim co robić dalej dziś jest sobota rodzinny nie przyjmuje a nie wim czy w szpitalu bez skierowania przyjmą ostatni chcieli. Boję sie aby się nie odwodnił bo ostatn raz pił wczoraj o 16.30 nie chce nic pic :-(

ty pedz szybko do szpitala, zbyt wysoka goraczka, jakie skierowanie - to niemowle jest, chyba tylko zwyrodnialec by nie przyjal

Zgłoś nadużycie #24943 27 października 2012, 6:42

ja od 3 dni podaje po 1 lyczezce kaszki z glutenem pszenno-owsianej i na razie jest wszystko ok

Zgłoś nadużycie #24944 27 października 2012, 6:45

Madzia, musze zmykac bo padam na nos - "warte mialam" - koniecznie jedz do szpitala, ostatecznie zadzwon i zapytaj gdzie masz sie udac a jak cos beda sie ociagac to po prostu jedz, ale nie sadze by jakikolwiek normalny pracownik zdrowia bedzie ryzykowal odmowa w przypadku niemowlecia

Zgłoś nadużycie #24945 27 października 2012, 7:29

kasia17 Fajna mama

madzia75 napisał(a)

Magda jedz na izbe do szpitala, nie beda chcieli skierowania tylko ubezpieczenie , po co skierowanie ?
A jesli was nie przyjma  ( w co nie wierze ) to jedz do jakiegos pediatry prywatnie, jesli nie masz namiarow to poszukaj w necie .
Skad jestes?
Madzia spokojnie  bedzie dobrze .Trzymam kciuki i szybkiego powrotu do zdrowka )

Zgłoś nadużycie #24946 27 października 2012, 7:31

kasia17 Fajna mama
buuuuuuuuu ;( zasypalo sniegiem u nas ;(

Zgłoś nadużycie #24947 27 października 2012, 7:34

Konto usunięte
Haj hitler. Śniegu brak. jak narazie...

Zgłoś nadużycie #24948 27 października 2012, 7:35

Konto usunięte

Nika napisał(a)

pomyślałam o czymś innym , w sensie muszelki ;-)

hihih o cym? :D

Zgłoś nadużycie #24949 27 października 2012, 7:36

madzia75 Zaprawiona w bojach
narazie temperatura spadła do 37,2 myslicie ze od zebó tez moez byc taka temeratura czy t cos inne bo poza temperatura nic niepokącego nie zauwazyłam

Zgłoś nadużycie #24950 27 października 2012, 7:37

Konto usunięte

elka40 napisał(a)

to możemy sobie ręce podać..moja też nie chce łyżeczką...zaraz pluje i wyje.Ja to myślę,ze nasze takie żarłoki to wolą szybko i bez wysiłku.

hyhy moj łyzeczka je, ale musze mu szybko ładowac, bo mnie bije i kopie;]