Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #24811 26 października 2012, 14:03

elka40 Fajna mama
A ja w ramach przygotowań do obiadu wtrąbiłam wielką paczkę chrupek kukurydzianych :-) Kupiłam Zuzce ,żeby wkładała zamiast palców ale nie jest zainteresowana...więc mam wciągnęła.
Jak siano ma się suszyć na grabiach, tak dziecko ma rosnąć na rękach.

Zgłoś nadużycie #24812 26 października 2012, 14:11

elka40 Fajna mama

Emza napisał(a)

no masakra..brzuch po tym wygląda jak jeż..bo sie bąble robią a potem przez tydzien mam siniaki..ale ja nie chce miec takiego brzucha..jak na niego patrze to mi niedobrze;/

To faktycznie trzeba przyznać,że się poświęcasz dla urody :-)
Ja tam mam swoje rozstępy gdzieś,ale w moim wieku to już się olewa co inni powiedzą ;-) I TO JEST NAJLEPSZE!!

Zgłoś nadużycie #24813 26 października 2012, 14:18

madzia75 Zaprawiona w bojach
nata77 mam pytanko w której części Poznania zamieszkujesz, może byśmy sie kiedyś spotkały?

Zgłoś nadużycie #24814 26 października 2012, 14:39

Gosiulkovic Fajna mama

elka40 napisał(a)

Hmmmm...jak mam wytłumaczyć swojemu dziecku,że ma się wstrzymać jeszcze 5 miesięcy?
Ona dziś nawet za grzechotki w wózku próbowała się podciągać!
Kombinuje jak najęta.
Aha..no i już sie przekręca na brzuch z pleców.

ha ha ale Zuziek nieusłuchany!!! no siada łobuz mały! jeden z najmłodszych majowych bobasków a taki harpagan :D :D .
Zuziu Zuziu posłuchaj cioci Gosi i nie wpędzaj w kompleksy inne dzieciaki ! :D :D
a tak już na poważnie to rzeczywiście szybka z niej babka jest!

Zgłoś nadużycie #24815 26 października 2012, 14:42

aniam Supermama
dzisiaj mojego chyba opętało, jak nigdy płakał po spacerze, dopiero po 1,5 h usnął, eh...

muszę mu dać flachę, ciekawe ile wypije, choć powinien zjeść obiadek, w razie czego dostanie później

Zgłoś nadużycie #24816 26 października 2012, 14:43

Gosiulkovic Fajna mama

Emza napisał(a)

hehe nie..to na moj poorany rozstepami brzuch...pobiera mi moja krew potem miesza ją w takiej maszynce ze sie czerwone krwinki osadzaja i zostaje tylko białe i wstrzykuje mi to w moje rozstepy

dżizusie jedyny !!! ja bym tak nie chciała!!!!! dzięki Najwyższemu brzuch mój nie ma rozstępów co jest niewiarygodne! ale nawet jakbym miała to bym się takiemu czemuś nie dała! podziwiam!!

Zgłoś nadużycie #24817 26 października 2012, 14:51

Konto usunięte

Emza napisał(a)

no masakra..brzuch po tym wygląda jak jeż..bo sie bąble robią a potem przez tydzien mam siniaki..ale ja nie chce miec takiego brzucha..jak na niego patrze to mi niedobrze;/

oj biedna;/

Zgłoś nadużycie #24818 26 października 2012, 14:52

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

dżizusie jedyny !!! ja bym tak nie chciała!!!!! dzięki Najwyższemu brzuch mój nie ma rozstępów co jest niewiarygodne! ale nawet jakbym miała to bym się takiemu czemuś nie dała! podziwiam!!

ja tez :D ja bym zemdlała :D

Zgłoś nadużycie #24819 26 października 2012, 15:43

aneta74 Fajna mama

elka40 napisał(a)

Mam to samo...lubię wszystko zrobić sama...a jak mi się nie chce to lezy i czeka...i już.Czasem córka mi pomaga ale wole wszystko po swojemu. To głupota bo człowiek się staje niewolnikiem roboty...ale co zrobić.

ja też taka "samodzielna" jestem a potem się wkurzam że wszystko sama muszę robić ;)
znalazłam paczkę herbatki bocianek, jak co drugi dzień wypiję kubala to chyba ta rutwica małej nie zaszkodzi co?
dzisiaj mam zamiar zrobić odciski rączki i nóżki Rozalki zobaczymy czy się uda?

Zgłoś nadużycie #24820 26 października 2012, 15:46

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

i pytałam o siadanie, powiedziała 8-9 miesiąc, nie wcześniej i nie sadzać na siłę, jak to babki kiedyś zwykły poduszkami obstawić i sadzać swoje wnuki. Kłaść na brzuch, dziecko nie siądzie z pozycji na pleców, tylko właśnie leżąc na brzuszku, będzie unosić dupkę, raczkować a potem siadać.

fajnie ze to piszesz

Zgłoś nadużycie #24821 26 października 2012, 15:52

aneta74 Fajna mama
kużwa własnie oglądam w panoramie o kobiecie samotnej matce dwójki małych dzieci z opola którą zatrzymali wczoraj o 23ciej za 2000grzywny a dzieciaczki zawieżli do pogotowia opiekuńczego. co za kraj powalony

Zgłoś nadużycie #24822 26 października 2012, 15:53

seshella Fajna mama

elka40 napisał(a)

Hmmmm...jak mam wytłumaczyć swojemu dziecku,że ma się wstrzymać jeszcze 5 miesięcy?
Ona dziś nawet za grzechotki w wózku próbowała się podciągać!
Kombinuje jak najęta.
Aha..no i już sie przekręca na brzuch z pleców.

widocznie juz jest na to gotowa

Zgłoś nadużycie #24823 26 października 2012, 16:08

elka40 Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha ale Zuziek nieusłuchany!!! no siada łobuz mały! jeden z najmłodszych majowych bobasków a taki harpagan :D :D .
Zuziu Zuziu posłuchaj cioci Gosi i nie wpędzaj w kompleksy inne dzieciaki ! :D :D
a tak już na poważnie to rzeczywiście szybka z niej babka jest!

:D

Zgłoś nadużycie #24824 26 października 2012, 16:23

nata77a Fajna mama

madzia75 napisał(a)

nata77 mam pytanko w której części Poznania zamieszkujesz, może byśmy sie kiedyś spotkały?

Kierunek na Jeżyce :) To moje rodzinne miasto.
i bardzo chętnie ale jest Mały szkopół - jak się wszystko potoczy zgodnie z planem to za 4-5 dni wyjezdzamy do tatusia na pół roku do innego województwa :) a potem praca wyznaczy jak dalej... :(
Gdzieś Ty była jak całą ciążę szukałam koleżanki? :) Byłam tu od lutego :)
W jakim szpitalu rodziłaś?

Zgłoś nadużycie #24825 26 października 2012, 17:13

Nika Fajna mama

madzia75 napisał(a)

hej. nadrobiłam i teraz wam opowiem jak było wczoraj w żłobku
ogólnie super, czysto i milo wszystkie dzieciaczki milusio spaly, opiekunki młode mamy miłe i widac ze znają sie na rzeczy, przed oddaniem dziecka jest tydzię adaptacyjny mama jest razem z dzieckiem i powoli "wychodzi" i zostawia malca z ciociami a jak trzeba to wraca. podoba mi sie to ze dziecko nie przezywa nagłego roztania z matką obywa sie to powoli etapowo . zobaczymy jak to wyjdzie w praniu

brzmi bardzo pozytywnie :-)   Fajnie.

Zgłoś nadużycie #24826 26 października 2012, 17:14

Nika Fajna mama

Like napisał(a)

no! zazdroszczę! ja jak sama nie zacznę pędzlować dookoła wszystkiego, to utonę w brudzie! Wczoraj odkurzyłam, a dziś dywan wygląda, jak wczoraj przed odkurzaniem,...masakra! nie wiem czy jest sens odkurzać ;)

oczywiście ze nie ma! najlepiej wywal od razu :-)

Zgłoś nadużycie #24827 26 października 2012, 17:16

Nika Fajna mama

Like napisał(a)

a na wizycie, tak jak podejrzewałam, wszytko ok, napięcie minimalne, rozwija się prawidłowo, mamy przyjść w styczniu, jak już mała będzie powoli siadać, ale to już nam się uda na NFZ, przynajmniej raz. Dobrze, że normalna kobita, bo nie skasowała, jak za wizytę, wzięła 30zł, a byliśmy w środku max 4-5 minut, z czego 80% Emila przepłakała! Niestety zaczęła obawiać się nieznajomych! W poczekalni facet ubierając swoją córkę powiedział "Co dzidziusiu malutki" a ta grymas i wrzask, płacz okropny! Biedna ma!

Werona na obcych facetów właśnie płaczem reaguje. Także póki co faceci to wróg :-)

Zgłoś nadużycie #24828 26 października 2012, 17:17

Nika Fajna mama
Werona walczy na macie. Nie może się przewrócić, chyba zapomniała że to umiała....
No nic, nie pomagam. Niech probuje :-)
A, i gryzie pałąki maty..... Jak szczeniak.

Zgłoś nadużycie #24829 26 października 2012, 17:18

Nika Fajna mama

oll85 napisał(a)

kuzwa mój syn jebnał kupe wode! łaterszita! koniec swiata idzie!!!!!!!!!

nie wyrabiam z Ciebie :-)

Zgłoś nadużycie #24830 26 października 2012, 17:21

Nika Fajna mama

elka40 napisał(a)

Kurczę a u nas ładnie świeci słoneczko ale jest wiatr i 4 stopnie...zimno jak diabli...siedzimy w domu...znowu..wczoraj lało cały dzień dla odmiany

my wyszłyśmy na 40 minut, spacerówka i spiwór.
Slonko grzało fajnie ale nie miała czapki i uszy mi odpadły.