Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #24671 26 października 2012, 9:24

Like Supermama

oll85 napisał(a)

zrobisz sobie szal :D

hehe durnowata :)

Zgłoś nadużycie #24672 26 października 2012, 9:24

Like Supermama

aniam napisał(a)

w smyku (na maila dostałam)
równiez 30% taniej
http://www.smyk.com/urodziny?utm_source=smyk_zewn&utm_medium=mailing_o2-2310&utm_campaign=urodziny&utm_content=pic-logo

zabawki widziałam często droższe niż na allegro, ale promocjA1

Zgłoś nadużycie #24673 26 października 2012, 9:25

Like Supermama
piję kawę i zwijam me dziecko, jedziemy na 10 do rehabilitantki, cały tydzień pytałam męża czy idziemy czy nie i nic nie gadał, więc przyjęłam, że ok idziemy, a ten wczoraj wieczorem zdziwiony..

Zgłoś nadużycie #24674 26 października 2012, 9:27

Like Supermama
AAA 2.10 pisk, taki że podskoczyłam, me dziecko wydało okrzyk radości! No i prowadziło konwersację ze smoczkiem przez jakieś 30 minut, piszcząć przy tym, kichając, czkają i co tylko!

Zgłoś nadużycie #24675 26 października 2012, 9:27

Gosiulkovic Fajna mama

Nika napisał(a)

Mój kuzyn lata temu mieszkał w Wawie podczas studiów, z 20 lat będzie i jak u niego byliśmy to pamiętam taki korzuch na herbacie. Brrrrr.
Musiało sie poprawic od tamtej pory.
W mnie w mieście ze studni głebinowych, kranówkę można pić.

tak! oddali jakies nowe filtry czy cóś. Woda naprawdę dobra! nawet moja mama zauważyła jak była u na że kawa czy herbata jej tutaj dużo bardziej smakuje. Jak jedziemy na kilka dni do rodzinki to normalnie się herbaty nie da pić. Jakbym łyżeczkę oleju wlewała do kubka ble. takie coś u góry pływa.

Zgłoś nadużycie #24676 26 października 2012, 9:32

Gosiulkovic Fajna mama

Nika napisał(a)

Weź olej tego dukana. Próbowałaś dietę rozłączną? Tzn nie łączyć węglowodanów z bialkami czyli np kotlet z surówkami, sałatkami, warzywami na parze ale nie z makaronem, pyrami itp.
Mój Witek na takim schemacie żywienia zrzucił 10kg w 3-4 miesiące chyba i bez żadnych wyrzeczeń, w sensie nie chodził głodny. tylko nie łączenie eglowodanow z białkami, dużo warzyw i owoców no i...... zero cukru pod jakąkolwiek postacią  ;-)
Ja Cie będę dopingować ale jak będziesz na dukanie to sie bedę martwić.... Moje dentka była na Dukanie 5 miesięcy. Schudła ponad 20kg ale mówi że fizycznie i psychicznie fatalnie sie czuła i że niektórzy jej znajomi to zakwasili organizm i mieli poważne komplikacje. Teraz odzyskała niestety 10kg i znów zrzuca ale poszła do dietetyczki bo już dukana sie boi.

hmm. nie łączyć węglowodanów z białkami czyżby dieta Diamondów ?? :D :D :D chodź w sumie to nie dieta tylko po prostu styl życia :D :D my to stosujemy od dobrych kilku lat :D . Kiedyś nam wpadła w ręce książka i po przeczytaniu zastosowaliśmy się do kilku rad i uważamy że super jest. Może dlatego mimo że mam ssawę straszną nie mam 20 kg nadwagi :D

Zgłoś nadużycie #24677 26 października 2012, 9:40

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

Kai chyba lekarz powiedził, u nas na każdej wizycie sprawdzają, u Ciebie na pewno też, my mamy z wczoraj wpisane w książeczce 1x1, to chodzi o to żeby za szybko się nie zrosło, ale dlaczego to nie wiem.

bo zbyt szybkie zarastanie ciemiączka może wskazywać na przyspieszone
zrastanie się kości czaszki i może utrudniać to wzrost mózgu. (który się ponoć ostatecznie kształtuje w wielku 5 lat)

Zgłoś nadużycie #24678 26 października 2012, 9:42

Gosiulkovic Fajna mama

Nika napisał(a)

u mnie od samego początku prawa faworyzowana, lepszy sutek był. Lewego wyssala co prawda ale i tak mniej pokarmu w tym cycku.
Lekarz mi kazał zaczynac karmienie od tego cycka i tak robię ale i tak prawy więcej produkuje. Czasem jak ofiara nieudanej operacji wyglądalam z lewą normalną a prawą napompowaną jak ponton.  :-)

ha ha ha jak to dobrze przeczytać że nie tylko ja taka zdeformowana jestem :D :D :D :D :P

Zgłoś nadużycie #24679 26 października 2012, 9:43

Nika Fajna mama

aniam napisał(a)

Monika, a masz jakiś rozkład jak to robic, mojego bym odchudziła, a przy okazji i siebie

znalazłam opis, jak poszperasz w necie za dietą Diamond to na pewno Ci pokaże sporo.
http://www.poradnikzdrowie.pl/odchudzanie/diety/odchudzanie-dieta-diamondow-diet...
http://www.schudnac.info/dieta_diamondow.htm
I przypomniało mi się, że moje koleżanki 2 ostatnio dużo schudły postępując wg zaleceń książki "Jedz pysznie chudnij cudnie" Makarowskiej. Ona właśnie opiera swoją metodą na nie łączeniu. Podaje b. dużo fajnych przepisów.
Mój Witek jedząc w ten sposób stracił sporo kg i jest teraz lachon :-) Minęły juz 2 lata i się trzyma. Ale ważne jest też wyeliminiwanie cukru.

Zgłoś nadużycie #24680 26 października 2012, 9:43

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

bo zbyt szybkie zarastanie ciemiączka może wskazywać na przyspieszone
zrastanie się kości czaszki i może utrudniać to wzrost mózgu. (który się ponoć ostatecznie kształtuje w wielku 5 lat)

ciemiaczko zarasta jak dziecko ma 1-1,5 roku, czasami 2 latka

Zgłoś nadużycie #24681 26 października 2012, 9:45

Nika Fajna mama

aniam napisał(a)

juz wysyłam

mnie tez ominęło ... a chętnie bym zaśmiała się :-)

Zgłoś nadużycie #24682 26 października 2012, 9:51

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

hehe, ja to mam wielkie, to mi po kostki będą zwisać :)

nie matrw się!!! ja też będę musiała chronić suty żeby ni się o bruk nie pocharatały. Teraz to jeszcze jakoś wyglądają ale jak skończę karmić!... masakra będzie.

Zgłoś nadużycie #24683 26 października 2012, 9:51

Nika Fajna mama

oll85 napisał(a)

wiem,ze dukan to zuo. sama sie raz zakwasiłam. Ale nie chce go długo stosować, z 2 tyg max... zrsezta chce.. ale zebrac sie nie moge. Może tak zrobie jak piszesz, piecone mięsiwa i same warzywa, bez pyr, chleba, makaronu . cukru nie uzywam ;p mam słodzik;D chyba ,ze masz na mycli czekolade, praliny,ciasteczka,pierniczki, żelki, napoje gazowane, pepsi, nutelke, kakałko? :D

No czekolada i wszelkie praliny, cola i nutelka to oczywiście nie cukier. Przecież cukier w cukiernicy mieszka  ;-)
Fasolka bo jak Cię mamy dopingować to Jackowi zapodamy Twoje skrytki tajne za ziemniajami :-)

Zgłoś nadużycie #24684 26 października 2012, 9:53

Nika Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

nie matrw się!!! ja też będę musiała chronić suty żeby ni się o bruk nie pocharatały. Teraz to jeszcze jakoś wyglądają ale jak skończę karmić!... masakra będzie.

hahahahahahaaa, o bruk. nie mogę.
ja za to teraz wyglądam jak człowiek żeński. Jak się skończy karmienie to znowu push upy wrócą.

Zgłoś nadużycie #24685 26 października 2012, 9:56

Nika Fajna mama

aniam napisał(a)

to taka maść bądź plaster, by dziecko nie gorączkowało po szczepieniu
plaster przykleja się na 2 godziny przed ukłuciem

to ja myślałam że to ma znieczulić. Że się przykleja w miejsce gdzie będzie kłucie.

Zgłoś nadużycie #24686 26 października 2012, 9:56

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

wiem,ze dukan to zuo. sama sie raz zakwasiłam. Ale nie chce go długo stosować, z 2 tyg max... zrsezta chce.. ale zebrac sie nie moge. Może tak zrobie jak piszesz, piecone mięsiwa i same warzywa, bez pyr, chleba, makaronu . cukru nie uzywam ;p mam słodzik;D chyba ,ze masz na mycli czekolade, praliny,ciasteczka,pierniczki, żelki, napoje gazowane, pepsi, nutelke, kakałko? :D

nie nie: czekolade, praliny,ciasteczka,pierniczki, żelki, napoje gazowane, pepsi, nutelke, kakałko możesz przy diamondach używać do woli :D :D :D :D :D ha ha ha to przecież nie cukier, co nie ?? :*
Ola jesteś super :D :*

Zgłoś nadużycie #24687 26 października 2012, 9:56

Nika Fajna mama

Like napisał(a)

tak, maśc czy krem, smarujesz i przyklejasz plaster na 2-3 godz przed szczepionką, no i w tym miejscu mają się wbijać :d

o właśnie

Zgłoś nadużycie #24688 26 października 2012, 9:59

Nika Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

hmm. nie łączyć węglowodanów z białkami czyżby dieta Diamondów ?? :D :D :D chodź w sumie to nie dieta tylko po prostu styl życia :D :D my to stosujemy od dobrych kilku lat :D . Kiedyś nam wpadła w ręce książka i po przeczytaniu zastosowaliśmy się do kilku rad i uważamy że super jest. Może dlatego mimo że mam ssawę straszną nie mam 20 kg nadwagi :D

Dokładnie :-)
też mamy ksiażkę :-D Bardzo to sensowne wg mnie.

Zgłoś nadużycie #24689 26 października 2012, 9:59

aniam Supermama

Nika napisał(a)

mnie tez ominęło ... a chętnie bym zaśmiała się :-)

wysłałam na priv

Zgłoś nadużycie #24690 26 października 2012, 10:00

Nika Fajna mama
Ssawka się budzi. A miałam kawkę strzelić.