Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #24551 25 października 2012, 21:09

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

nie wxzytuje mi zdjęć, na dwóch przeglądarkach

nie ma na kogo patrzec

Zgłoś nadużycie #24552 25 października 2012, 21:10

seshella Fajna mama
kurcze julia ma jakieś czerwone plamy na ciele, wczoraj miala na plecach a dzis i na brzuchu :( nie wiem czy do lekarza nie pojade jutro, tyle ze teraz sezon chorowania i boje sie ze pojade z wysypka a wroce z katarem

Zgłoś nadużycie #24553 25 października 2012, 21:20

Nika Fajna mama
Laski wpadłam dziś do Ross i widziałam ogłoszenie o płynie do kąpieli Babydream, żeby jakiś tam numer serii nie używać bo jest zarażony drobnoustrojem który powodować może infekcje!!!!
Nie dam rady obczytać dzisiaj więc nie wiem moze już ktoś pisał ale pisze o tym bo to w umie ważne.

Zgłoś nadużycie #24554 25 października 2012, 21:23

Nika Fajna mama

oll85 napisał(a)

Nika szkopy to fleje i brudasy!!!
Jakby nei my, to nikt by u nich nie spratał :D wiec myc sie tez nei lubią :D

hehhee, czyli gdyby nie my to ten ich ordung poszedł by się j.....ć  :-D

Zgłoś nadużycie #24555 25 października 2012, 21:25

Nika Fajna mama

oll85 napisał(a)

moje stolce, widziała polozna, tzn małego :D nei mój :D hehe i mówi ze są spoko;D

ej weź jej pokaż swoje te z worka. Ciekawe co Ci powie :-D
Wiesz, tak na zasadzie, 'a to przy okazji jak juz Pani jest to może rzuci Pani okiem jeszcze na mojego krecika"

Zgłoś nadużycie #24556 25 października 2012, 21:28

Nika Fajna mama

madzia75 napisał(a)

ja pieluszki i chusteczki kupuję z biedry - Dady, chusteczek próbowałam kilka ale zawsze wracam do dady

ja te pieluszki też co jakiś czas używam, ale wydają mi się jednak mniej chłonne niż pampki. Tzn jak je zdejmuję to skóra jest troche mokra. Ale nigdy nie odparzyły ani nic takiego a cenę mają bardzo przyjazną.
Ja akurat mam dostęp do tańszych Pampersów bo znajomi pracują w procter and gamble i co jakiś czas mogę złożyć zamówienie. Także wychodzi mi czasem połowa ceny półkowej jak np jest jakiś feler nie pozwalający na to żeby trafiły do sklepu (np błąd w druku na opakowaniu, nie skanujący się kod - towar w środku zawsze pełnowartościowy).
A co do chusteczek Dada to akurat mnie nie przypasowały. Wolę Babydream. Ale wiem że dużo mam polubiło.

Zgłoś nadużycie #24557 25 października 2012, 21:30

Nika Fajna mama

ewelina6660 napisał(a)

Moja jak płacze to krzyczy mama mama mama

a moja NJEEEEEE NIEEEEEEEE NIEEEEEEEE

Zgłoś nadużycie #24558 25 października 2012, 21:35

Nika Fajna mama

madzia75 napisał(a)

ja dziś jade oglądać żłobek - wyrodna matka, ale co zrobić do pracy wrócić muszę a rodzice za daleko. podobno w grupie sa 4 dzieciaczki - jedna opiekunka i pomoc, sa kamery i rodzic on line moze sprawdzać co jego dziecko robi, koszt ok 1000 pln ale opiekunka ok 1600 - 2000 i nie wiem kogo do domu wpuszczam a tam sa dodatkowo zajęcia z logopedą, angielski i wiele innych rozwojowych
pójde za to do kotła :-)

Co zrobić mus jest mus.
Strasznie drogo! Co za kraj. A Olce jeszcze płacą żeby siedziała z Płodzisławem i położna przychodzi kupy iglądać.

Zgłoś nadużycie #24559 25 października 2012, 21:37

Nika Fajna mama

oll85 napisał(a)

no tak :D
mój mały w foteliku... szit;/;/ biedny raczkami ruszac nei mzoe!

moja też ma juz ciasno w swoim futrze. Nie podoba jej się to.
A dziś ja do spacerówki zainstalowalam i też nie była zachwycona.
Ona teraz to by w chuście chyba najchętniej łaziła. gdyby nie to że idą śniegi......

Zgłoś nadużycie #24560 25 października 2012, 21:37

Nika Fajna mama

mala24 napisał(a)

http://www.bobovita.pl/galeria/81321 prosimy o głosy!!

muszę poczekać jeszcze z godzinkę

Zgłoś nadużycie #24561 25 października 2012, 21:37

Nika Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

ja nawet nie wiedziałam że są chustki nasączone samą wodą! gdzie takie są ? w polsce też ?? jak się nazywają ? wie ktoś?
mnie te uperfumowane trochę wkurzają.

oooo, mnie też to interesuje

Zgłoś nadużycie #24562 25 października 2012, 21:38

Nika Fajna mama

kasia17 napisał(a)

ej ej przeciez juz ma !!! Forumowe chlopaki tez sie licza ;)

nooooo, naszym dzieciom niedlugo oddzielny wątek założymy :-D

Zgłoś nadużycie #24563 25 października 2012, 21:46

Nika Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

wiesz co zależy kto co rozumie pod hasłem kąpiel. Jeśli dla Ciebie kąpiel to 20 minut moczenia dziecka w wanience- to ja nie o takim czymś. Ja tylko małą myję i wyciągam z wody- więc kiedy miałyby się pojawić te "żaby" z wymoczenia. Zresztą teraz coraz częściej nawet nie przygotowywuję wanienki tylko z małą pod prysznic wchodzę. I myję ją całą. Bo strasznie się ślini, wypluwa jedzonko, często jej mleczko poleci po brodzie. Wszystko kumuluje się dookoła szyjki, w łapkach. Samo przecieranie kilka razy dziennie wg mnie to za mało. Poza tym moje dziecko jest z tych fałdkowych i pielęgnacja np pod kolankami to podatawa. Po co miałabym to mozolnie przecierać ściereczką jak mogę ją pod prysznicem spłukać. Trwa to może z 5 minut. Najpierw ją spłukuję wodą potem calutką namydlam i spłukuję piankę a Marcin ją odbiera- zero moczenia a dziecko czyściutkie i pachnące :D . I wspaniały rytuał przygotowywujący do spania :D

ja też myślę o tym prysznicu wspólnym ale jakoś nie moge się zabrać. Technicznie nie wiem jak :-)

Zgłoś nadużycie #24564 25 października 2012, 21:48

Nika Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

aaaaa a woda w warszawie jest najlepsza z jaką miałam do tej pory doczynienia! U moich rodziców i teściów jest tłusta i woni chlorem a już największy hardkor był jak mieszkałam w Gliwicach- taki kamień że szok.

Mój kuzyn lata temu mieszkał w Wawie podczas studiów, z 20 lat będzie i jak u niego byliśmy to pamiętam taki korzuch na herbacie. Brrrrr.
Musiało sie poprawic od tamtej pory.
W mnie w mieście ze studni głebinowych, kranówkę można pić.

Zgłoś nadużycie #24565 25 października 2012, 21:50

Nika Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

TAK! ja się zgadzam z tym że na polski rynek rzucają gorsze produkty! Jak tylko pisze wyprodukowano dla polski to mnie szlag trafia bo to oznacza że coś zdziadzić musieli.

Vizir polski jest gorszy niz ten z niemiec.

Zgłoś nadużycie #24566 25 października 2012, 22:10

Like Supermama

Nika napisał(a)

Laski wpadłam dziś do Ross i widziałam ogłoszenie o płynie do kąpieli Babydream, żeby jakiś tam numer serii nie używać bo jest zarażony drobnoustrojem który powodować może infekcje!!!!
Nie dam rady obczytać dzisiaj więc nie wiem moze już ktoś pisał ale pisze o tym bo to w umie ważne.

tak, tak chyba Cię minęło, bo to już z 3-4 tygodnie, jak Kasia dała link do artykułu, gdzie była informacja, coś było że ta bakteria nawet do sepsy może doprowadzić.

Zgłoś nadużycie #24567 25 października 2012, 22:14

Nika Fajna mama

Like napisał(a)

tak, tak chyba Cię minęło, bo to już z 3-4 tygodnie, jak Kasia dała link do artykułu, gdzie była informacja, coś było że ta bakteria nawet do sepsy może doprowadzić.

ok :-)
ja to zobaczyłam w Ross w łodzi, u mnie w zgierzu nie było ani słowa.

Zgłoś nadużycie #24568 25 października 2012, 22:15

nata77a Fajna mama

Nika napisał(a)

ja te pieluszki też co jakiś czas używam, ale wydają mi się jednak mniej chłonne niż pampki. Tzn jak je zdejmuję to skóra jest troche mokra. Ale nigdy nie odparzyły ani nic takiego a cenę mają bardzo przyjazną.
Ja akurat mam dostęp do tańszych Pampersów bo znajomi pracują w procter and gamble i co jakiś czas mogę złożyć zamówienie. Także wychodzi mi czasem połowa ceny półkowej jak np jest jakiś feler nie pozwalający na to żeby trafiły do sklepu (np błąd w druku na opakowaniu, nie skanujący się kod - towar w środku zawsze pełnowartościowy).
A co do chusteczek Dada to akurat mnie nie przypasowały. Wolę Babydream. Ale wiem że dużo mam polubiło.

Ja też jak narazie nie znalazłam lepszych niż Pampersy. Testowałam Dadę. Pupa mokra.
I jeszcze druga rzecz - koleżanka wysłąła mnie dziś do Auchan.
Pampersy za 29,90, (czyli cena jak Dada), a chysteczki 6-pak za 23,90.
Tylko nie było to w żadnej gazetce, wiec nie wiem czy tak wszędzie czy akurat u mnie taka tańsza partia przyszła.

Zgłoś nadużycie #24569 25 października 2012, 22:19

Like Supermama
płakała Emilka i pierdziała, jak wczoraj Natalka :) dostała sab simplex i już ładnie śpi, ja się wykąpałam, rosół nastawiłam i prawie rozgotowałam makaron - zapomniałam o nim :D

Zgłoś nadużycie #24570 25 października 2012, 22:20

Nika Fajna mama

oll85 napisał(a)

czas na 2 kawe..
laski moje... ja 20 grudnia jade do domu :) i musze zwalic te posrane 5 kilo... wyzwijcie mnie prosze! musze dukana znow trzasnąć! nei mam siły, bede nerwowa i agresywna. bede kłociła sie z jude i ryczała. neinawidze byc na diecie! kocham żrec! potzrebna mi końska dawka motywacji.... mieszcze sie w ciuchy z przed ciąży i przez to osiadłam na laurach... 25 kilo zwalone.. a te 5 od 2 meisiecy lezy w mej dupie...

Weź olej tego dukana. Próbowałaś dietę rozłączną? Tzn nie łączyć węglowodanów z bialkami czyli np kotlet z surówkami, sałatkami, warzywami na parze ale nie z makaronem, pyrami itp.
Mój Witek na takim schemacie żywienia zrzucił 10kg w 3-4 miesiące chyba i bez żadnych wyrzeczeń, w sensie nie chodził głodny. tylko nie łączenie eglowodanow z białkami, dużo warzyw i owoców no i...... zero cukru pod jakąkolwiek postacią  ;-)
Ja Cie będę dopingować ale jak będziesz na dukanie to sie bedę martwić.... Moje dentka była na Dukanie 5 miesięcy. Schudła ponad 20kg ale mówi że fizycznie i psychicznie fatalnie sie czuła i że niektórzy jej znajomi to zakwasili organizm i mieli poważne komplikacje. Teraz odzyskała niestety 10kg i znów zrzuca ale poszła do dietetyczki bo już dukana sie boi.