Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #24231 25 października 2012, 9:33

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

haaaaaaaaaaaaaa kupiłam hopsalnie :D używaną za 240
http://allegro.pl/fisher-price-skoczek-cudowna-planeta-i2715658407.html
jestem rada i ide spac :D moze nawet dam dziś mężowi?!

super!!!
czekamy na filmiki!!!

Zgłoś nadużycie #24232 25 października 2012, 9:34

Gosiulkovic Fajna mama

Gosiulkovic napisał(a)

super!!!
czekamy na filmiki!!!

filmiki hopsalni oczywiście!!
żeby nie było :P

Zgłoś nadużycie #24233 25 października 2012, 9:36

Gosiulkovic Fajna mama

Aneczka napisał(a)

Fajnie oglądać nasze majowe dzieciaki na YouTube :)
Plodek super :)

tak ja też uwielbiam :D

Zgłoś nadużycie #24234 25 października 2012, 9:39

Gosiulkovic Fajna mama

crystella napisał(a)

dlaczego? wazne by zdrowe bylo, kazde dziecko ma inna budowe, moj syn mial rece i nogi jak patyki jako niemowle, corka ma troche pulchne ale w normie jak dla mnie wizualnie a mi osobiscie nie podobaja sie takie pultaski jak na reklamach w telewizji ale one i tak pozniej szczupleja, wazne ze zdrowe i tyle

właśnie każde dziecko inne.
jak tylko zdrowe i pełne wygoru to czym sie tutaj przejmować.

Zgłoś nadużycie #24235 25 października 2012, 9:43

Gosiulkovic Fajna mama

crystella napisał(a)

moze tak odbieracie

nie. ja np lubię twoje opinie.
każda z nas jest inna i każda ma inne poglądy.
dlatego to forum takie zaj..ste. Jakbyśmy wszystkie były identyczne to by było mdłe, :D :D

Zgłoś nadużycie #24236 25 października 2012, 9:48

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

no właśnie!
jezu jakie wy zorganizowane jesteście i te godziny karmienia!
ja pewnie mam już wielką miejscówe w tym kotle :D :D :D
u mnie wszystko jak popadnie. Drze się to pewnie jest głodna. Tylko posiłek staram się wprowadzać około 12 do 1.

u nas to samo, jak miną 4 h i zacyna sie kręcic albo buczec, to wiem ,ze głodny. a obiad staram sie podac 12-15 , bo czasem jak ide.jade w teren, to pozneij dostaje i 2 h po obiedzie owoce. i to tyle :D

Zgłoś nadużycie #24237 25 października 2012, 9:49

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

filmiki hopsalni oczywiście!!
żeby nie było :P

hyhy :D

Zgłoś nadużycie #24238 25 października 2012, 9:52

Gosiulkovic Fajna mama

crystella napisał(a)

przyklad ze kazde dziecko inne - moja za stopy lapala jak miala 2 mce i wkladala do buzi jak miala trzy, ale znudzilo jej sie lezenie na brzuchu i nie chce sie juz przewracac jak kiedys

wiesz co Magda mnie się wydaje że po prostu dzieciaki krwi mięszanej jakoś niesamowicie szybko się rozwijają. Mamy tutaj na osiedlu taką dziewczynkę Kingę z którą moja mała często się bawi i ja nie mogę wyjść z podziwu jak ona szybko rośnie i nabywa różnych umiejętności. Jak moja Iwona ledwie co chodziła to ta już prawie biegała. Poza tym o głowę wyższa od mojego dziecka i 2 numery buta większa stopa ( a tylko miesiąc starsza). Tak samo u nazego kolegi- synek zaczął chodzić jak miał 9 miesięcy. Pewnie Zosia też dostała te mega geny od Twojego męża.

Zgłoś nadużycie #24239 25 października 2012, 9:54

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

nie. ja np lubię twoje opinie.
każda z nas jest inna i każda ma inne poglądy.
dlatego to forum takie zaj..ste. Jakbyśmy wszystkie były identyczne to by było mdłe, :D :D

niby tak, ale można troche inaczej wygłaszać opinie... co bym nie napisała, to wszytko zle. Ja rozumiem,ze kazdy ma swoje zdanie, ale nei kazdy musi robić tak jak MAgda, ile lekarz, tyle opini. Nikt nei jest nieomylny.

Zgłoś nadużycie #24240 25 października 2012, 9:56

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

wiesz co Magda mnie się wydaje że po prostu dzieciaki krwi mięszanej jakoś niesamowicie szybko się rozwijają. Mamy tutaj na osiedlu taką dziewczynkę Kingę z którą moja mała często się bawi i ja nie mogę wyjść z podziwu jak ona szybko rośnie i nabywa różnych umiejętności. Jak moja Iwona ledwie co chodziła to ta już prawie biegała. Poza tym o głowę wyższa od mojego dziecka i 2 numery buta większa stopa ( a tylko miesiąc starsza). Tak samo u nazego kolegi- synek zaczął chodzić jak miał 9 miesięcy. Pewnie Zosia też dostała te mega geny od Twojego męża.

tak samo jeśli chodzi o skóre, wiadomo,ze skóra biała, czarna, zólta ma swoje specyficzne własciwosci!

Zgłoś nadużycie #24241 25 października 2012, 9:58

aniam Supermama
dziewczyny , a jakbym podawała omega 3 takie dla dorosłych to myslicie, że to niedobre ??

Zgłoś nadużycie #24242 25 października 2012, 9:59

Konto usunięte

aniam napisał(a)

dziewczyny , a jakbym podawała omega 3 takie dla dorosłych to myslicie, że to niedobre ??

poczytaj moze czy mozna przedawkowac to ?? ja nie mam pojęcia, tu nikt mi o tym nei mówił

Zgłoś nadużycie #24243 25 października 2012, 10:00

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

niby tak, ale można troche inaczej wygłaszać opinie... co bym nie napisała, to wszytko zle. Ja rozumiem,ze kazdy ma swoje zdanie, ale nei kazdy musi robić tak jak MAgda, ile lekarz, tyle opini. Nikt nei jest nieomylny.

Ola, spokojnie, nie nakrecaj się, niektórzy tak maja, ze wysławiają się w taki, a nie inny sposób...
nerwy do buta, tutaj mamy odreagowywac, a nie sie nakrecać.
szkoda zdrowia psychiatrycznego :P

Zgłoś nadużycie #24244 25 października 2012, 10:01

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

poczytaj moze czy mozna przedawkowac to ?? ja nie mam pojęcia, tu nikt mi o tym nei mówił

ja mam cos takiego

http://www.polfa-lodz.com/index.php/product/list/id/26

ale to jest ponad 3-krotnie wyższa dawka niż w omega med

Zgłoś nadużycie #24245 25 października 2012, 10:06

Konto usunięte

aniam napisał(a)

Ola, spokojnie, nie nakrecaj się, niektórzy tak maja, ze wysławiają się w taki, a nie inny sposób...
nerwy do buta, tutaj mamy odreagowywac, a nie sie nakrecać.
szkoda zdrowia psychiatrycznego :P

no masz racje;]

Zgłoś nadużycie #24246 25 października 2012, 10:07

Konto usunięte

aniam napisał(a)

ja mam cos takiego

http://www.polfa-lodz.com/index.php/product/list/id/26

ale to jest ponad 3-krotnie wyższa dawka niż w omega med

wiesz co, ja bym nei kombinowała. albo dla dzieci mu dac, albo wcale.

Zgłoś nadużycie #24247 25 października 2012, 10:08

Konto usunięte
a wogole, od tego czytania o asymetriach chyba :D ja jestem koślawa, kuzwa paski wsztkei w nosidełku tak samo ustawione ,a ono jakos koslawo!! krzywa jestem!

Zgłoś nadużycie #24248 25 października 2012, 10:08

Gosiulkovic Fajna mama

crystella napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=mf7EkNk1xr8
ja kupilam te nosidlo jakis czas temu ale jakos na malucha ciezko mi bylo uzywac ale teraz do niego wrocilam bo siedzace dziecko juz lepiej sie nosi i mozna po domu troche ponosic jak cos sie robi wiec mala ma troche ciekawiej

fajne!!! ciekawe jak w praktyce! nie wypadnie z tego dziecko ?? nie wysmyknie się ?? ja jestem napalona na nosidło (chustę, cokolwiek). Takiego czegoś jeszcze nie widziałam.

Zgłoś nadużycie #24249 25 października 2012, 10:10

Konto usunięte
aaa w moim fokusie nie ma wylacznika poduszki. :( czytałąm,ze sa we francuzach, a ja moge se zamontowac jak chce, w serisie, ale aspeiają mi z 800zł , a tu pewnie jecsze wiecej. a ja zadko sama jezdze. wiec dam se siana

Zgłoś nadużycie #24250 25 października 2012, 10:11

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

Emilka waży 7120g!!! i mierzy 69 cm (ale się bardzo wiła, więc podejrzewam, że tu może być ciut mniej ;) )Juppi, już nie jest najmniejsza ! ha!
Także dziewczęta nasze spanie razem i podpijanie mleczka z cycuszków w nocy i nad ranem chyba się przyczyniły to ładnego wzrostu wagi :) no i zapewne troszkę te kaszki! choć ja naprawdę jej niewiele dawałam, te z hippa od zeszłego tygodnia jakoś, 4 słoiki zjadła dopiero. Od 11 września przybrała 1200g!

no to genialnie!!! :D :D :D
wspaniale Emilko|!! Rośnij okruszku!