Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #24211 25 października 2012, 8:57

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

no tak :D
mój mały w foteliku... szit;/;/ biedny raczkami ruszac nei mzoe!

biedactwo ale jakoś daje radę i słodko śpi :)

Zgłoś nadużycie #24212 25 października 2012, 8:58

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha ty śpisz na czipsach ?? ?? szalona :D

nie nie, w szafce z posciela :D tam gdzie tylko ja zaglądam;d

Zgłoś nadużycie #24213 25 października 2012, 8:58

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

http://www.bobovita.pl/galeria/81155
http://www.bobovita.pl/galeria/81156
my też :)

a ja wieczorkiem dopiero

Zgłoś nadużycie #24214 25 października 2012, 8:59

mala24 Supermama
nadrobiłam to czas na kawkę :) wczoraj podczytywałam z tel ale zalogować się nie mogłam

Zgłoś nadużycie #24215 25 października 2012, 9:01

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

no tak :D
mój mały w foteliku... szit;/;/ biedny raczkami ruszac nei mzoe!

EEEE to ten za mały kombinezon?

Zgłoś nadużycie #24216 25 października 2012, 9:10

Gosiulkovic Fajna mama

crystella napisał(a)

to chyba zbyt doslownie bierzesz te zalecenia, doczytaj szczegoly i kapiel 2 razy w tygodniu tzn. moczenie w wodzie, jak sama sie wymoczysz to tez zobaczysz jak wyglada twoja skora po posiedzeniu w wannie, chyba ze masz wode z wlasnego zrodla bo moi znajomi taka maja w polsce, a jak mieszkasz w warszawie np. to bys wiedziala o czym mowie

wiesz co zależy kto co rozumie pod hasłem kąpiel. Jeśli dla Ciebie kąpiel to 20 minut moczenia dziecka w wanience- to ja nie o takim czymś. Ja tylko małą myję i wyciągam z wody- więc kiedy miałyby się pojawić te "żaby" z wymoczenia. Zresztą teraz coraz częściej nawet nie przygotowywuję wanienki tylko z małą pod prysznic wchodzę. I myję ją całą. Bo strasznie się ślini, wypluwa jedzonko, często jej mleczko poleci po brodzie. Wszystko kumuluje się dookoła szyjki, w łapkach. Samo przecieranie kilka razy dziennie wg mnie to za mało. Poza tym moje dziecko jest z tych fałdkowych i pielęgnacja np pod kolankami to podatawa. Po co miałabym to mozolnie przecierać ściereczką jak mogę ją pod prysznicem spłukać. Trwa to może z 5 minut. Najpierw ją spłukuję wodą potem calutką namydlam i spłukuję piankę a Marcin ją odbiera- zero moczenia a dziecko czyściutkie i pachnące :D . I wspaniały rytuał przygotowywujący do spania :D

Zgłoś nadużycie #24217 25 października 2012, 9:13

aniam Supermama

ewelina6660 napisał(a)

nie kombinezon, a fotelik

Zgłoś nadużycie #24218 25 października 2012, 9:14

Gosiulkovic Fajna mama

crystella napisał(a)

to chyba zbyt doslownie bierzesz te zalecenia, doczytaj szczegoly i kapiel 2 razy w tygodniu tzn. moczenie w wodzie, jak sama sie wymoczysz to tez zobaczysz jak wyglada twoja skora po posiedzeniu w wannie, chyba ze masz wode z wlasnego zrodla bo moi znajomi taka maja w polsce, a jak mieszkasz w warszawie np. to bys wiedziala o czym mowie

aaaaa a woda w warszawie jest najlepsza z jaką miałam do tej pory doczynienia! U moich rodziców i teściów jest tłusta i woni chlorem a już największy hardkor był jak mieszkałam w Gliwicach- taki kamień że szok.

Zgłoś nadużycie #24219 25 października 2012, 9:15

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

Gośkaaa do kotła!

jaaaaa ?? ? :D :D :D :D

Zgłoś nadużycie #24220 25 października 2012, 9:15

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

wiesz co zależy kto co rozumie pod hasłem kąpiel. Jeśli dla Ciebie kąpiel to 20 minut moczenia dziecka w wanience- to ja nie o takim czymś. Ja tylko małą myję i wyciągam z wody- więc kiedy miałyby się pojawić te "żaby" z wymoczenia. Zresztą teraz coraz częściej nawet nie przygotowywuję wanienki tylko z małą pod prysznic wchodzę. I myję ją całą. Bo strasznie się ślini, wypluwa jedzonko, często jej mleczko poleci po brodzie. Wszystko kumuluje się dookoła szyjki, w łapkach. Samo przecieranie kilka razy dziennie wg mnie to za mało. Poza tym moje dziecko jest z tych fałdkowych i pielęgnacja np pod kolankami to podatawa. Po co miałabym to mozolnie przecierać ściereczką jak mogę ją pod prysznicem spłukać. Trwa to może z 5 minut. Najpierw ją spłukuję wodą potem calutką namydlam i spłukuję piankę a Marcin ją odbiera- zero moczenia a dziecko czyściutkie i pachnące :D . I wspaniały rytuał przygotowywujący do spania :D

pod prysznicem troszke bałabym się, ze mi się wyslizgnie, jak ja trzymasz ?? bo my nadal w wanience, ale jak usiądzie zaprosze małego do dużej wanny na wspólna kapiel;d

Zgłoś nadużycie #24221 25 października 2012, 9:24

kasia17 Fajna mama
zaglosowane ;)

Zgłoś nadużycie #24222 25 października 2012, 9:25

Gosiulkovic Fajna mama

crystella napisał(a)

kazda firma ma swoje fabryki po swiecie tam gdzie im taniej produkowac, ale jakos i jakosc jest. roznia sie wymogami. raczej rzadko jest znalezc napis made in europe ale made in china czy india nie znaczy ze dana firma nie ma tam wymogow. maja na pewno. i fisher price bedzie na pewno lepszy niz nie wiadomo co. slyszalam tez opinie ze na polski rynek rzucaja gorszy towar. a moze wcale nie, polskie papmersy dla mnie przynajmniej byly podobne. maja tylko inne nazwy i wzorki.

TAK! ja się zgadzam z tym że na polski rynek rzucają gorsze produkty! Jak tylko pisze wyprodukowano dla polski to mnie szlag trafia bo to oznacza że coś zdziadzić musieli.

Zgłoś nadużycie #24223 25 października 2012, 9:26

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

pod prysznicem troszke bałabym się, ze mi się wyslizgnie, jak ja trzymasz ?? bo my nadal w wanience, ale jak usiądzie zaprosze małego do dużej wanny na wspólna kapiel;d

ja też chcę wanne i się wylegiwać w niej czasem i zrelaksować ...

Zgłoś nadużycie #24224 25 października 2012, 9:26

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

http://www.bobovita.pl/galeria/81155
http://www.bobovita.pl/galeria/81156

:D ok

Zgłoś nadużycie #24225 25 października 2012, 9:26

Konto usunięte

ewelina6660 napisał(a)

fotelik

Zgłoś nadużycie #24226 25 października 2012, 9:27

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

ja też juz małego kilka razy myłam pod prysznicem, bo w wanience się nóżkami odpycha i główkę dziwnie wygina

Zgłoś nadużycie #24227 25 października 2012, 9:28

Gosiulkovic Fajna mama

Aneczka napisał(a)

Jak gęste warzywa to tak- rumianek

ja też rumianek daję
na razie mikro porcje bo i jedzenia mikro porcje zjada i to raz dziennie. Na razie tylko przyzwyczajam i testuję :D

Zgłoś nadużycie #24228 25 października 2012, 9:30

Konto usunięte
mój syn wyje;] lulamgo, t bije mnei po japie, polozylam sie z nim, to krzyczy i wyrywa sobei z buz smoczek, dałam mu draga- paracetamol.. i czekam.

Zgłoś nadużycie #24229 25 października 2012, 9:31

Gosiulkovic Fajna mama

crystella napisał(a)

u mnie tez nie ma stalych godzin, jak widac tez nie jestem perfekcyjna matka ktora z zegarkiem w reku karmi, kapie czy kladzie spac, kazdy dzien mam inny troche. wyrazam tylko swoje opinie czasem.

no właśnie!
jezu jakie wy zorganizowane jesteście i te godziny karmienia!
ja pewnie mam już wielką miejscówe w tym kotle :D :D :D
u mnie wszystko jak popadnie. Drze się to pewnie jest głodna. Tylko posiłek staram się wprowadzać około 12 do 1.

Zgłoś nadużycie #24230 25 października 2012, 9:32

Gosiulkovic Fajna mama

Emza napisał(a)

aaa sławne chinskie sukieneczki..moja mama jak rzucili takie na sklep to pół dnia stała...a ile opowieści jakie one piekne były

TAK!!! :D :D
chińska sukieneczka=synonim luksusu :D :D