Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #23731 24 października 2012, 7:58

Konto usunięte

aniam napisał(a)

popieram, bo przecież dziecko tez sie poci, sra... trzeba umyc dupaka, buxkę, pod paszkami, rączki, nózki, czyli tam gdzie najbardziej się poci, przecież teraz mamy juz wierzgające dzieciaczki, łatwiej jest całego wrzucic i szybko wykąpać, niż bawić się i wietrzyć chusteczkami, taka moja opinia

tez tak mniemam, alee mój syn neit;] ja te 4meichy too co dzien kładłam na materac do przewijania ręcznik, brałam miske z wodą i myjke i lałam go wodą, a pływał. łapki stopy pachy itd. i chyba tylko dlatego przestał tak drzec sie w wanience... ale wole go ddo wanienki wsadzac... tyle ,ze wide,ze on dalej troche sie bi. nie płacze już. ale nei chce mu co dzien traumy robić. Ale jakby walił kloce jak wase dzieci- żadziaki to co dzien bym kąpała, bo pupa odpazona by była na bank

Zgłoś nadużycie #23732 24 października 2012, 7:58

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

nie nie, ja zamykam waagine. ulka to zbok! nie ja!

zamykasz dobrobyt dla męża, to niedobrze, niedobra żonka :P
z Ulka inaczej się rozprawimy :P
niech no tylko zawita :P

Zgłoś nadużycie #23733 24 października 2012, 7:59

Gosiulkovic Fajna mama

crystella napisał(a)

Straszne. Ja sie balabym w szpitalu bo tam waskie lozka. Zreszta na szczescie
korzystalam tylko z krzesla bo urodzilam rano i wieczorem wyszlam do domu.

ja nie mogeee!!!
tak ekspresem ??
super!

Zgłoś nadużycie #23734 24 października 2012, 7:59

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

tez tak mniemam, alee mój syn neit;] ja te 4meichy too co dzien kładłam na materac do przewijania ręcznik, brałam miske z wodą i myjke i lałam go wodą, a pływał. łapki stopy pachy itd. i chyba tylko dlatego przestał tak drzec sie w wanience... ale wole go ddo wanienki wsadzac... tyle ,ze wide,ze on dalej troche sie bi. nie płacze już. ale nei chce mu co dzien traumy robić. Ale jakby walił kloce jak wase dzieci- żadziaki to co dzien bym kąpała, bo pupa odpazona by była na bank

no dobra, bo Twój miał wścieklizne i bał się wody jak  diabeł święconego..
ale ja mówię o normlanych dzieciach

Zgłoś nadużycie #23735 24 października 2012, 8:00

Konto usunięte

aniam napisał(a)

dokłądnie, przeciez czasami się i uleje, albo obslini, trzeba myć Płodka!!

u nas 16 maja było 4 stopnie! a polozna apytała dlacego on tak grubo ubrany ( w domu miał body z dlugim rekawem i spiochy) ,ze powinien miec tylko krotkie body i skarpety ewentualnie, bo w domu ejst 19 st i ja go pregrewam! dziwny narod te neimcy

Zgłoś nadużycie #23736 24 października 2012, 8:00

Gosiulkovic Fajna mama

crystella napisał(a)

U nas np. Zabraniali nosic noworodki na rekach po korytarzu. Kazali uzywac wozeczkow dla bezpieczenstwa.

tak u mnie w szpitalu też strzelali z pi..zdy jak któraś niosła dziecko. Do wózka i już.

Zgłoś nadużycie #23737 24 października 2012, 8:01

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

ja nie mogeee!!!
tak ekspresem ??
super!

tu te mona tak rodzic, ambultoryjnie, ale ja bym nei miała odwagi

Zgłoś nadużycie #23738 24 października 2012, 8:03

Konto usunięte

Like napisał(a)

mam jeszcze chwilę bo wpierdziela swoje papcie :) Czy Wasze maluchy lubią mieć skarpetki, albo cokolwiek na nogach/stopach? Emila trze jedną kostką o drugą i jak nie ma pod spodem rajstop tylko gołe nóżki to chwila moment i jest bez skarpet :)

Ja zakładam ciepłe, grube rajstopki i nie ma tego problemu. W pepco są naprawde fajne i ciepłe po 8zł a w 5-10-15 jeszcze lepsze ale po 20zł. W Pepco kupiłam też małemu pajacyki po 15zł do pania z polarku. Są takie cieplutkie i po praniu nic się nie dzieje.
Pytanie do Olki i Like, nie boicie się że Emilce i Kamilkowi w tych skoczkach kręgosłupek będzie bardzo obciążony? Kiedyś w TV widziałam jak ortopeda mówił, że takich skoczkąów i klasycznych chodzików nie powinno się używać wogóle.

Zgłoś nadużycie #23739 24 października 2012, 8:04

Konto usunięte

Dominika89 napisał(a)

Ja zakładam ciepłe, grube rajstopki i nie ma tego problemu. W pepco są naprawde fajne i ciepłe po 8zł a w 5-10-15 jeszcze lepsze ale po 20zł. W Pepco kupiłam też małemu pajacyki po 15zł do pania z polarku. Są takie cieplutkie i po praniu nic się nie dzieje.
Pytanie do Olki i Like, nie boicie się że Emilce i Kamilkowi w tych skoczkach kręgosłupek będzie bardzo obciążony? Kiedyś w TV widziałam jak ortopeda mówił, że takich skoczkąów i klasycznych chodzików nie powinno się używać wogóle.

wiadomo,ze nei bedzie tam siedział godzinami!

Zgłoś nadużycie #23740 24 października 2012, 8:06

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

u nas 16 maja było 4 stopnie! a polozna apytała dlacego on tak grubo ubrany ( w domu miał body z dlugim rekawem i spiochy) ,ze powinien miec tylko krotkie body i skarpety ewentualnie, bo w domu ejst 19 st i ja go pregrewam! dziwny narod te neimcy

mój to chyba by zamarzł :P

Zgłoś nadużycie #23741 24 października 2012, 8:07

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

dopiero teraz zauważyłam, ze zmieniłas awatar.
SUPER!!!!!!!!!!!!

Zgłoś nadużycie #23742 24 października 2012, 8:08

Gosiulkovic Fajna mama

aniam napisał(a)

raz mąż sie skusił i powiedział, ze bardzo słodkie :P

:D :D no chyba każdy facet ma takie ciągotki. Mojemu smakowało ;)

Zgłoś nadużycie #23743 24 października 2012, 8:08

ewelina6660 Fajna mama

oll85 napisał(a)

hehhehe gorzej jak nie będzie chciał wyjść :) .Czekam na fil od Like i może też się skuszę,chociaż mam wątpliwości....ale na pół godziny codziennie to chyba będzie git.

Zgłoś nadużycie #23744 24 października 2012, 8:08

Gosiulkovic Fajna mama

oll85 napisał(a)

ja tez ponoc bardzo lubilam swoje kupy :D wywalac na dywan i walic w nie nocnikiem... obsrac sie po pachy, zdjac spiochy i walic piętami az na scany bryzgało;D a co

ha ha Ola ja zawsze twierdziłam że ty aparatka jesteś!

Zgłoś nadużycie #23745 24 października 2012, 8:13

aniam Supermama

Gosiulkovic napisał(a)

:D :D no chyba każdy facet ma takie ciągotki. Mojemu smakowało ;)

haha, mojego zmusiłam :P

Zgłoś nadużycie #23746 24 października 2012, 8:15

Konto usunięte

Gosiulkovic napisał(a)

ha ha Ola ja zawsze twierdziłam że ty aparatka jesteś!

moj pijany ojciec zostawił mnie na 2 h na nocniku... co było robic? yhh idiota

Zgłoś nadużycie #23747 24 października 2012, 8:24

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

moj pijany ojciec zostawił mnie na 2 h na nocniku... co było robic? yhh idiota

ehh.. różni ludzie.......

Zgłoś nadużycie #23748 24 października 2012, 8:25

Konto usunięte

aniam napisał(a)

ehh.. różni ludzie.......

a wez, jak mu kiedys wygarne to bedzie koniec!

Zgłoś nadużycie #23749 24 października 2012, 8:28

Konto usunięte
mój syn jadł ! całą butelke :D w koncu. Od piątku nie bardzo miał apetyt.. zadła po 120 , 150, 100... az sie martwiłam!

Zgłoś nadużycie #23750 24 października 2012, 8:29

Konto usunięte
no dzis greczny płoduś :) ale jutro musimy wstac i starego do roboty zawozic na 7.30;/ 15 km. kuzwa nei mam ochoty.. potem jescez te opony. aah wczoraj zapomniałam sprawdzic tą poduche! prypomnaiłam sobie juz w lozku. strasnzie zmeczona bylam. dzis ją musze zobaczyc :)