Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #23671 23 października 2012, 23:53

Aneczka Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

a dlaczego Ty nie chcesz?
I do jakiego konkursu te zdjęcie było ? :)

Bo nie chodze na basen bo zawsze jakieś syfy zalapuje.
Siostra chce chodzić z oskarem i mu zafundować basen :) ja bede jako pomoc.
Konkurs nestle na facebooku.

Zgłoś nadużycie #23672 23 października 2012, 23:54

Like napisał(a)

ja też teraz, jak juz się zimniej robi nie kapie codziennie, choć mój szkrab uwielbia :)

A ja kapie codziennie bo mały uwielbia rytuał.

Zgłoś nadużycie #23673 23 października 2012, 23:56

Nika napisał(a)

Hej, zaraz napiszę jak po lekarzach ale mam pytanie odnośnie zasiłku opiekuńczego na zdrowe dziecko. Któraś to przerabiała ?? ??
Przysługuje 60 dni w roku ale w określonych przypadkach (zamknięcie żłobka, przedszkola, choroba drugiego opiekuna).
Zastanawiam się czy można skorzystać z tego jak się jest "matką samotnie wychowującą".

Wlasnie dobre pytanie..

Zgłoś nadużycie #23674 23 października 2012, 23:59

Nika napisał(a)

chyba nasza Aneczka pisze bloga?

Taa czasem
Pózniej sobie gdzieś to skopiuje na pamiątkę)

Zgłoś nadużycie #23675 24 października 2012, 1:14

crystella Zaprawiona w bojach

Ulla napisał(a)

dla mam chłopców
http://www.mp.pl/wideo01/?id=453&l=1019&u=23217553
trochę długie, ale warto to wiedzieć...szkoda, że tak późno.
a jak sobie przypomnę tego lekarza, co Hirkowi tak na chama skóre zdjął, to mam ochotę go zaje..bac

ja tez mialam to z synem itez myslalam ze to jakis cham tak drastyczny czy to baba byla nie pamietam. myslalam ze podrapie ale pozniej pediatra mi wyjasniala ze to tak wyglada strasznie tylko i nie ma innego sposobu. ale kurcze jakies znieczulenie powinno byc. nie wiem jak jest teraz.

Zgłoś nadużycie #23676 24 października 2012, 1:16

mala24 napisał(a)

dokladnie sprawa indywidualna i nie powinien nikt oceniac tylko dlatego ze dziecko nie spi z nami

a kogo ja ocenialam za to? pisalam tylko ze u mnie tak jest i jest dla nas dobrze.

Zgłoś nadużycie #23677 24 października 2012, 1:18

mala24 napisał(a)

to wszystkie rzeczywiście do jednego kotła :)

chyba tak

Zgłoś nadużycie #23678 24 października 2012, 1:24

Emza napisał(a)

oll daj spokuj ja byłam na butli moi bracia tez i jest ok zero uczuleń zdrowi (fizycznie :P ) hehe bo z psychiką gorzej...ale to napewno nie od butli :)

nie polegac na opinii kogos z internetu, pytac sie lekarzy, doradcow, fachowcow itc. jak bym miala powazny problem tak bym zrobila, niw wyciagalabym sredniej z opinii innych

Zgłoś nadużycie #23679 24 października 2012, 1:48

oll85 napisał(a)

ehehe no! a  pozwalas ztez oglądac swinke pepe ;p i robic bałagan masz juz miejsce siedzące obok hitlera w piekle :D

moja oglada Mysie

Zgłoś nadużycie #23680 24 października 2012, 2:36

aneta74 napisał(a)

Najlepsze życzenia dla dzisiejszych solenizantów :)
Aniam super że wszystko dobrze :)

u mnie w szpitalu musiałyśmy podpisać oświadczenie że nie będziemy brały dzieci do łózek, nie wiedziałam o co chodzi ale potem dowiedziałyśmy sie że niedługi czas wcześniej mama po cesarce wzięła maluszka do łóżka przysnęła czy jak w każdym razie maleństwo spadło i niestety zmarło .

Straszne. Ja sie balabym w szpitalu bo tam waskie lozka. Zreszta na szczescie
korzystalam tylko z krzesla bo urodzilam rano i wieczorem wyszlam do domu.

Zgłoś nadużycie #23681 24 października 2012, 2:37

aneta74 napisał(a)

Najlepsze życzenia dla dzisiejszych solenizantów :)
Aniam super że wszystko dobrze :)

u mnie w szpitalu musiałyśmy podpisać oświadczenie że nie będziemy brały dzieci do łózek, nie wiedziałam o co chodzi ale potem dowiedziałyśmy sie że niedługi czas wcześniej mama po cesarce wzięła maluszka do łóżka przysnęła czy jak w każdym razie maleństwo spadło i niestety zmarło .

U nas np. Zabraniali nosic noworodki na rekach po korytarzu. Kazali uzywac wozeczkow dla bezpieczenstwa.

Zgłoś nadużycie #23682 24 października 2012, 7:09

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

no właśnie ma problem, dziś z nią gadałam, mówiła, że na chwilę ją z oczu spuści a ona sru i na boso, żaluje, bo w lecie pozwalała jej tak po ogrodzie biegać, za to teraz ma problem!
A jeszcze co fajnego powiedziała, że nauczyła się robić kupkę i siusiu do nocniczka i nie chodzi w pampkach, ale za to jak kupę zrobi, to bierze ją w garść z nocnika i idzie do babci mówi "obacz kupa, bravo" :D

ha ha ha ale bestia mała :D
ja takich opowieści kupowych znam setki :D
moi znajomi mają takie 2 aparatki. Różnica wieku rok i miesiąc. Jak starsza cisnęła do nocnika to młodsza się przyczajała i grzebała w tym co starsza naprodukowała. Raz jak kumpela nie zauważyła to wymazała jej kupą kawałek przedpokoju. I tak zwinnie że powchodziło między drewniane panele na podłodze. Moja koleżanka mało co nie zeszła z nerwów jak musiała wygrzebywać patyczkami do uszów te fugi ;)
ta młodsza to w ogóle taka szalona mała jest. Raz ją moja koleżanka znalazła w łazience jak lizała kostkę toaletową. Oczywiście świeżo wyjętą z kibla. Dodam że nic jej po tym nie było :)

Zgłoś nadużycie #23683 24 października 2012, 7:12

Gosiulkovic Fajna mama

mala24 napisał(a)

zagłosowane!! my rownież  prosimy o głosy http://www.bobovita.pl/galeria/81321

ok zagłosowane :D

Zgłoś nadużycie #23684 24 października 2012, 7:14

Gosiulkovic Fajna mama

Like napisał(a)

w sumie to dwie Asie dawno nic nie dawały ;)
Reszta niech też wrzuca, bo ja uwielbiam oglądać nasze marcowo kwietniowo majowkowo czerwcowe dzieciaczki :)
Gosia a od Ciebie czekam na te zdjęcie...wiesz kogo ;)

aaaaa
ode mnie ?? ?? ?!!
zabij mnie nie wiem !

Zgłoś nadużycie #23685 24 października 2012, 7:19

Konto usunięte
Hajjj wstałam :D już 2 raz dziś. młody o 4 już piał i chciał się bawić;] no ,ale wziełam go do siebie i pospaliśmy ;)

Zgłoś nadużycie #23686 24 października 2012, 7:21

Konto usunięte

Like napisał(a)

Dziecko me się nade mną zneca! Leżymy w łóżku a ona zamiast spać, to mnie oklada po twarzy z całych sił, ręce i nogi latają jej we wszystkie stronu, rzuca się po całym łóżku! Jest pewnie glodna bo tak do 10 była na cycku, potem ta kaszka przed 12, ok 15 trochę cycka, o 16 pol słoika + deserek, jabłko gruszka. O 18.30 dostała mleko sztuczne, którego nie chciała no i od czasu jabłka nic nie zjadła. Teraz oczywiście cyca nie chce, musze ja uspac i na spiocha dać! Mowie Wam co ja z nią mam! Jutro się okaże ile to moje cudo waży! Nie mam bladego pojęcia! Ostatnio była ważona właśnie na szczepieniu! I było niecałe 6kiloskow - chyba, kurde nie pamiętam muszę w ksiazeczcesprawdzic

haha mój syn też mnei tłucze! drapie i za kłaki ciąga!

Zgłoś nadużycie #23687 24 października 2012, 7:21

Konto usunięte

mala24 napisał(a)

super :) to płoduś tak bajeruje nas na forum ?!

tak! :D

Zgłoś nadużycie #23688 24 października 2012, 7:23

Konto usunięte

Like napisał(a)

w sumie to dwie Asie dawno nic nie dawały ;)
Reszta niech też wrzuca, bo ja uwielbiam oglądać nasze marcowo kwietniowo majowkowo czerwcowe dzieciaczki :)
Gosia a od Ciebie czekam na te zdjęcie...wiesz kogo ;)

Kominiarza>! madafaka ja tez :D

Zgłoś nadużycie #23689 24 października 2012, 7:25

Konto usunięte

crystella napisał(a)

kapie dziecko 2 razy w tygodniu wg aktualnych zalecen i mala ma skorke jedwabista a to pewnie w polsce uznawane bylo za anomalie.

tu zalecają 1 raz w tyg. ale u nas to roznie , czasem 1 czasem 2 a czasem 3. Ale był czas,ze tylko go myłam na reczniku, bo strasznie sie bał wody i np.3 tyg bez kąpieli.... :D

Zgłoś nadużycie #23690 24 października 2012, 7:26

aniam Supermama

Like napisał(a)

kurcze nie wiem, sprawdź najlepiej na Natalce, ja to mam w ogóle problem żeby buty włożyć, bo ona od razu zaciska paluszki, jak ptaszek i nie mogę jej ich dość głęboko włożyć, tak by się trzymały!

jak na razie ja nie mam problemów, ma butki od chrztu i jakoś nie było problemów z wkładaniem