Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #23251 23 października 2012, 7:00

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

Oll, ten wywiad jest do dupy-ja ci to szczerze powiem :P miała wrażenie, ze nie o tobie czytam :P

hyhy umiem udawac normalna'

Zgłoś nadużycie #23252 23 października 2012, 7:03

Konto usunięte

Like napisał(a)

ale jak ładnie zaplotłaś, jak Ty tak sama umiesz taki fryz sobie zrobić?

kuzynka mi pokazała z 3 miechy temu.. i trenowalam, bo wychodiły straszne. ale teraz juz coraz lepiej :)

Zgłoś nadużycie #23253 23 października 2012, 7:03

Konto usunięte

Asica napisał(a)

fryzurka ekstra i jaka już jesteś szczupła !!! niezła laseczka na tym zdjęciu :-)

bo nie widac brzuha ud i dupy...

Zgłoś nadużycie #23254 23 października 2012, 7:06

Konto usunięte

Nika napisał(a)

też go uwielbiam :-D :-D
jego monologami można sie napawać po prostu :-)
No i mistrzem drugiego planu jest cieć!
jeszcze "jak poznałem wasza matkę" i "Raymonda" bardzo lubię.

taaak :) listy rzeczy, które obchodza go mniej niz.... :) ehh geniusz :)
i ciecia mopucham tez mi sie podobaa

Zgłoś nadużycie #23255 23 października 2012, 7:08

Konto usunięte

Like napisał(a)

no musiałabym w końcu pomyśleć o sobie, po porodzie nie robiłam żadnych badań, jedynie wizytę u ginekologa zaliczyłam.

ja byłam i mam ok wyniki. nawet tsh, choc ciagle zapominam  tabletek

Zgłoś nadużycie #23256 23 października 2012, 7:10

Konto usunięte

Nika napisał(a)

O rany Emilia ma 5 miesięcy!!!!!
To znaczy że jutro my :-)
Buziaki od Werony i cioci Moni!!!!
P.S. jak się czujesz?

100 lat dla myszonaaaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #23257 23 października 2012, 7:10

Konto usunięte

Ulla napisał(a)

mówisz, że to była fryzura ŻULnara, a nie zurnala... ;P

jes maj nejm ist żulietta

Zgłoś nadużycie #23258 23 października 2012, 7:17

Konto usunięte

Like napisał(a)

jutro, bo dziś allegro ma przerwę techniczną, ona jest troszkę za duża, ale do wózka w sam raz, na pewno będzie super na wiosnę, na początku nie byłam do niej przekonana, ale Emila wygląda w niej przesłodko :)
ja mam hopla na punkcie czapek :)

śliczna Emilka

Zgłoś nadużycie #23259 23 października 2012, 7:18

Konto usunięte
A pozatym mam od 5 rano kur.ce... ten wyje! nei moge no!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nei mam cierpliwosci! jestem neiwyspana i wsciekła!!! zaraz go zapakuje znów do wyra i moze jakos zasnie. ale mam dosć!

Zgłoś nadużycie #23260 23 października 2012, 7:58

aniam Supermama

Ulla napisał(a)

a propo krzesełek- mozecie wrzucić linki, na jakie się zdecydowałyście? tyle tego jest, ze mam ciężki orzech do zgryzienia...

my mamy takie
http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-arti-swing-stolik-ale-cena-i2709052857....

Zgłoś nadużycie #23261 23 października 2012, 8:00

aniam Supermama

Extremalna21 napisał(a)

Dziewczyny jak jest u was z okresem? Ja miałam już 3 miesiączki....i każdą regularnie co 28 dni....a teraz już 7 dni mi się spóżnia:/ wczoraj robiłam test ale wyszedł negatywny... za 2 dni znowu powtórzę i zobaczymy co wyjdzie;/

u mnie w miarę regularnie, jesli po 2 mozna tak stwierdzić :)
poza tym stosujemy lateks :P
myslisz że cos będzie ??

Zgłoś nadużycie #23262 23 października 2012, 8:02

aniam Supermama

crystella napisał(a)

dziewczyny, czy u was pediatrzy zalecaja wprowadzenie glutenu dzieciom karmionym piersia od 4 mca bo o tym czytalam i sama nie wiem co robic. Jest to podobno takie okienko miedzy 4-6 miesiacem. Mleko matki dziala niby oslonowo i organizm dziecka latwiej akceptuje gluten. Bo jak moj mlody byl maly to gluten wprowadzalo sie moze od 9-10 mc. Coraz to nowe opinie. Ja jeszcze nie mam opinii na ten temat.

mój jest n a mm i kazała jak skończy 5 miesięcy

Zgłoś nadużycie #23263 23 października 2012, 8:09

aniam Supermama

crystella napisał(a)

ja zawsze z tylu - chyba raczej z przodu to nie mozna, przynajmniej tu, nie zetknelam sie z tym

można, tylko trzeba poduszkę wyłączyć, bo w przeciwnym razie grozi mandat

Zgłoś nadużycie #23264 23 października 2012, 8:11

aniam Supermama

crystella napisał(a)

ja spie z dzieckiem i nie wiem jak ja zniose gdy bede musiala ja w lozeczku na noc zostawiac, juz nie mowiac o niej, wiec nie znam takiego problemu. moze dziecku brakuje bliskosci. mi to szkoda takiego malucha by sam spal. mysle sobie zawsze ze zadne ze ssakow nie zostawia swoich maluchow i nie spi gdzie indziej. to dlaczego ludzie tak robia - serce by mi peklo. ja jestem wrazliwa i nie dam rady na razie jej odstawic. ale mama z marcowek z kt sie spotkam wlasnie mi powiedziala cos co bardzo mi sie spodobalo. dziecko do 6 mca czuje sie jak jedna osoba z matka, dopiero po 6 mcu ksztaltuje sie jego odrebna osobowosc stad wtedy bedzie latwiej je przyzwyczajac do lozeczka i to bedzie dobry czas.zostal mi miesiac. hehe

mój spi sam w łóżeczku, ale do łóżeczka z łózka mam dosłownie na wyciągnięcie ręki, więc nawet nei musze wstawać

Zgłoś nadużycie #23265 23 października 2012, 8:13

aniam Supermama

crystella napisał(a)

a moze przespij z nia jedna noc na probe i zobacz dla porownania. moze teraz juz za pozno na takie eksperymenty bo pewnie ona zwykla spac w lozeczku.

ja bym się nie wyspała, zabieram małego z rana około 6:30 jak mąż wyszykuje sie do pracy i już nie mogę spać, bo mały jest bardzo zaborczy o miejsce i starznie się rozpycha, przy czym bije jak coś mu przeszkadza, chociażby moja ręka.
Kręci się, a ja wówczas budzę się. Niech każdy śpi tam, gdzie jest mu to przeznaczone

Zgłoś nadużycie #23266 23 października 2012, 8:14

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

no;/ u nas nawet wszedzie były nalepki, chyba dalej są, ze nie wolno. Nie wymontuje poduchy, bo musiałabym deske roebrac chyba;/ zrsezta szkod ami nowe auto rozbrajac, w starym to nawet kabrio bym jacy siekierą pozwoliła zrobić, ale tu nie;/ moja krwawica;/ nasz z tyłu jedzi

Ola, w nowych autach w schowku są przyciski by wyłączyć poduszkę pasażera, a te super nowe maja na tablicy rozdzielczej. Poszukaj, moze jest tam gdzieś

Zgłoś nadużycie #23267 23 października 2012, 8:14

aniam Supermama

Like napisał(a)

śliczny Piotruś, u taty  na rękach?

tak, u tatusia na rekach :)

Zgłoś nadużycie #23268 23 października 2012, 8:16

aniam Supermama

Like napisał(a)

Dziękujemy za życzonka :) A tu Emilci zdjęcia z ostatniego weekendu :)

wow, super, widze jedność między sunią a córunią.
poza tym łapki były w ruchu, ja musze swojemu co 3 dzień obcinać pazury, bo inaczej wyglada jakby z podwórka po wielkiej bijatyce wróci :P

Zgłoś nadużycie #23269 23 października 2012, 8:18

Emza Fajna mama

crystella napisał(a)

czytalam ze kupujecie niejakie hopsalnie dla dzieciakow - nie wiedzialam co to ale to jest niejakie jumperoo kt tutaj widzialam. nie mam opinii na ten ten temat ale chyba bym sie bala pozycji zawieszenia dziecka bioder w tym. ja jestem zdecydowana przeciwniczna chodzikow bo to dla mnie koszmar w historii dzieciecych zabawek - zakazane w niektorych krajach. podobno w kanadzie za posiadanie chodzika mozna isc do wiezienia. haha. troche mi te jumperoo przypomina chodzik. ja zdecydowanie kupie dziecku stale play station gdzie bedzie mogla twardo i naturalnie siedziec. balabym sie ze kosciec zle sie bedzie rozwijal ale to moja opinia. wszystko zalezy jak dlugo dziecko bedzie w tym siedzialo.

ja chodzika tez nie kupie..więcej tym sobie dziecko krzywdy może zrobic.
miesiac temu u mnie w miejscowosci matka rozwieszała pranie a roczne dziecko latało w chodziku i wleciało do niej na balkon i wypadło chodzikiem przez furtke (mieli taka w balkonie) matka wyskoczyła za nim...dziecko w ciezkim stanie trafiło do szpitala i zmarło....moja mama była u nich ze 2 tyg temu zeby dac prace tej dziewczynie i mówi ze to wrak człowieka jest..ehh wiec ja na 100% chodzika nie kupiue...pozatym moja mama móiła ze moi bracia mieli chodziki i ciagle sie o cos potykali wywalali i ze ja juz nie miałąm

Zgłoś nadużycie #23270 23 października 2012, 8:20

aniam Supermama
prosimy o głosy
http://www.bobovita.pl/galeria/81156
http://www.bobovita.pl/galeria/81155