Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #23211 22 października 2012, 23:03

Asica Gotowa na wszystko

ewelina6660 napisał(a)

Tak uwielbiam karmienie piersią,że nie wiem jak to przeżyję :(

ja mam to samo - uwielbiam karmić :-)

Zgłoś nadużycie #23212 22 października 2012, 23:03

ewelina6660 Fajna mama

Nika napisał(a)

a samemu można jeść jak się karmi?
Cholera ja jak bylam przeziębiona to miodu pojadlam i mniej więcej wtedy małej wyszło uczulenie na buzi. I nie wiem czy po moich kuracjach czy po słoiczkach.

Słyszałam,że nie powinno się jeść miodu karmiąć,ale pewnie i z miodem jest jak z innymi produktami.

Zgłoś nadużycie #23213 22 października 2012, 23:05

Nika Fajna mama

Kropka86 napisał(a)

cześć mamusie i brzdące ! :)
ja od soboty mieszkam "na swoim" na swoim z teściowa oczywiście i już zaczyna mnie denerwować :)
Kupilismy kołdrę i poduszki które smierdza jakby były zrobione z butelek plastikowych masakra zatruć oparami sie mozna nie przyszło mi do głowy żeby wąchać towar przed zakupem :)
u Oli chyba sraczka chyba nie ma końca w sobote wylondowaliśmy w szpitalu na IP bo w piatek srała w nocy i w sob rano. ale odprawili naz z kwitkiem bo po pierwsze stan nie zagraża życiu dziecka a nasza Ola aż piszczała taka zadowolona była, i oczywiście zebździochała sie przy lekarce i pięta klap w to gówno :) a po drugie to na diadnostyke jej nie przyjma bez skierowania od pediatry bo NFZ nie zwróci za pacjenta obłęd. Mam ja w środę zważyć jak mało przybrała to mamy dostać skierowanie na obserwacjie. Wogóle to krótko ssie tylko napije sie troche i zadowolona oj co ja mam z tym niejadkiem. Kuźwa robi śluzowe kupy od 3tyg. i nie ma apetytu

o rety!
moja robiła śluzowate aż jej slocziki wprowadziłam.....

Zgłoś nadużycie #23214 22 października 2012, 23:05

Asica Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

Karmię, w nocy i nad ranem nie ma problemu, ale w dzień często histerie i czasem wieczorem, dlatego średnio na dzień jedna taka butelka 150ml jest jako dodatek. My problemu z butlą nie mamy, bo Emilkę nauczyli pić już w szpitalu, w lecie też codziennie piła herbatkę i wodę. Drugą jej miłością po mleczku są bobo fruty :)

a Oskarek nic innego nie chciał pić w lecie. Teraz po słoiczku daję mu herbatkę koperkową ale muszę poić go łyżeczką bo z butelki niechce

Zgłoś nadużycie #23215 22 października 2012, 23:07

Like Supermama

Nika napisał(a)

O rany Emilia ma 5 miesięcy!!!!!
To znaczy że jutro my :-)
Buziaki od Werony i cioci Moni!!!!
P.S. jak się czujesz?

teraz już ok :) Olka mi tu ciążę przepowiada, głupia picza :p
ale to nie ciążowe mdłości :)

Zgłoś nadużycie #23216 22 października 2012, 23:11

Aneczka Gotowa na wszystko

Asica napisał(a)

Uciekam już spać bo zaraz Oskarek obuszi się na karmienie :-) Dobrej nocy Majóweczki :-)

Ale dziwnie jak kto inny pisze "mój Oskarek"! :)

Zgłoś nadużycie #23217 22 października 2012, 23:11

Like Supermama

Asica napisał(a)

ja mam to samo - uwielbiam karmić :-)

no i ja też :) pomimo tego, że Emilka na mnie warczy i szczypie z całych sił :) Żeby utrzymać laktację śpimy razem :) Często słyszę, że nie oduczę jej później tego spania i że będzie problem, ale mam w dupie, dla mnie ważniejsze żeby jeszcze troszkę pojadła maminego mleczka :) Nawet mój mąż już nie marudzi, że ma mało miejsca w łóżku i się nie wysypia, w końcu chyba rozumie kto jest najważniejszy :D

Zgłoś nadużycie #23218 22 października 2012, 23:12

Ulla Fajna mama

Nika napisał(a)

a samemu można jeść jak się karmi?
Cholera ja jak bylam przeziębiona to miodu pojadlam i mniej więcej wtedy małej wyszło uczulenie na buzi. I nie wiem czy po moich kuracjach czy po słoiczkach.

no właśnie nie :(
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze.      

Zgłoś nadużycie #23219 22 października 2012, 23:12

Nika Fajna mama

aniam napisał(a)

a to mój smyk

no wspaniały?  :-D
buziaki od cioci Moni

Zgłoś nadużycie #23220 22 października 2012, 23:12

Asica napisał(a)

A ja cały czas jem miód na śniadanie - nie wiedziałam że nie można, ale Oskarkowi nie wyszło zadne uczulenie więc chyba jest OK

Bo oskarki to super chłopaki! Mój tez wszystko chętnie je :)

Zgłoś nadużycie #23221 22 października 2012, 23:13

Nika Fajna mama

oll85 napisał(a)

http://www.youtube.com/watch?v=d9kTP8ZK_9E&feature=related
hahahhahahahahhaha no nei moge z tych dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!

że się nie porzyga od tej karuzeli :-D

Zgłoś nadużycie #23222 22 października 2012, 23:14

ewelina6660 napisał(a)

Słyszałam,że nie powinno się jeść miodu karmiąć,ale pewnie i z miodem jest jak z innymi produktami.

Ja jem miod bo mnie jakieś chorobsko bierze... Leków nie można to jem miod, cytryny i maliny w herbacie. I tamtym verde na gardło. Vit c i koniec z tego co moge... Mojemu po miodzie nic nie jest

Zgłoś nadużycie #23223 22 października 2012, 23:15

Nika Fajna mama

mala24 napisał(a)

mam pytanie gdzie macie fotelik jak jeździcie same z dzieciaczkami? ja ostatnio dosyc czesto jezdze sama z malym i mam go z tyłu ale ciężko się tak jeździ... ech...

za fotelem kierowcy. ponoć najbezpieczniejsze miejsce. Niedawno pierwszy raz sama z nią jechałam bo tak zawsze ktoś obok niej siedzi. Ale luzik pogadala do siebie i zasnęła znudzona własnym monologiem :-D

Zgłoś nadużycie #23224 22 października 2012, 23:15

Nika Fajna mama
Dobra wszystkie dzieci obgłosowane. Mała - zaktywizuj rodzinę i znajomych !!!! :-D

Zgłoś nadużycie #23225 22 października 2012, 23:16

Nika Fajna mama

Aneczka napisał(a)

Ja jem miod bo mnie jakieś chorobsko bierze... Leków nie można to jem miod, cytryny i maliny w herbacie. I tamtym verde na gardło. Vit c i koniec z tego co moge... Mojemu po miodzie nic nie jest

też się tak leczyłam. Plus czosnek jeszcze.

Zgłoś nadużycie #23226 22 października 2012, 23:17

Nika Fajna mama

Aneczka napisał(a)

Ja mam większe ale tu znalazłam takie http://m.allegro.pl/przedmiot,lusterko-dodatkowe-sam-dziecko-rodzic-clippasafe,2...
W sklepie tez większe widziałam tutaj

właśnie jak ostatnio jechalyśmu same to pomysłałam że by mi się takie przydało.

Zgłoś nadużycie #23227 22 października 2012, 23:18

Ulla Fajna mama
Dla Oskarka i Wiktorka też wszystkiego najlepszego-trochę spóźnione :)

Zgłoś nadużycie #23228 22 października 2012, 23:19

Ulla Fajna mama

Nika napisał(a)

za fotelem kierowcy. ponoć najbezpieczniejsze miejsce. Niedawno pierwszy raz sama z nią jechałam bo tak zawsze ktoś obok niej siedzi. Ale luzik pogadala do siebie i zasnęła znudzona własnym monologiem :-D

a ja słyszałam, że po przekątnej... hmm..

Zgłoś nadużycie #23229 22 października 2012, 23:20

Okladam piersi ta soda z woda. Nie wiem cy pomaga bo czuje po porannym koszmarze lekki ból ale nie ma juz zastojem więc git. Chyba nie posłużyły mi ze na chwile na brzuchu w wczoraj w nocy położylam sie. Niby starałam sie podeprzc poduszka zeby nie na piersi ale kurna skądś ten zastój sie zrobić..:/
Dzieki za porady dziewczyny byliście pierwsze co napisałam na forum w akcie desperacji.
I o 5 rano czytałam książkę "warto karmić piersią" z radami co robić przy zastoju itp
Czytałam z latarka w łóżku zeby dziecka nie obudzić a pózniej w kiblu! Byłam tak nieprzytomna ze 3 z czytałam zeby coś skumac.. W końcu zaczęło być mi słabo i obudziła moja mamę zeby popilnowala Oskara bo wzięłam go do łóżku i nie spał tez a mi było słabo i bałam sie ze zemdleje. Oby nigdy wiecej takiego koszmaru!
Dobranoc!

Zgłoś nadużycie #23230 22 października 2012, 23:20

Nika Fajna mama

Extremalna21 napisał(a)

Dziewczyny jak jest u was z okresem? Ja miałam już 3 miesiączki....i każdą regularnie co 28 dni....a teraz już 7 dni mi się spóżnia:/ wczoraj robiłam test ale wyszedł negatywny... za 2 dni znowu powtórzę i zobaczymy co wyjdzie;/

uuuuuuu. no to pięknie ;-D