Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #23151 22 października 2012, 20:39

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

mój spi włóżeczku. Jestem wyrodna, daje diecku kasze, bujam w bujaku, kupuje skoczka, nosze go tez od dziś w nosidle. pewnie  wg ciebie usmaze sie w piekle? :D

to co druga z nas musiała by nią być

Zgłoś nadużycie #23152 22 października 2012, 20:40

mala24 Supermama
;

Like napisał(a)

Dziękujemy za życzonka :) A tu Emilci zdjęcia z ostatniego weekendu :)

super :) i jak fajnie butle trzyma? :D

Zgłoś nadużycie #23153 22 października 2012, 20:44

nata77a Fajna mama

Like napisał(a)

dziewczyny dziś jesteśmy bez butli! jakoś się udało ! ale często robię tak, że usypiam Emilę i dopiero karmię, albo daję jej zaraz po przebudzeniu. Inaczej to jakaś taka rozproszona, wszędzie się rozgląda i denewruje na cycka. Nie wiem co jest! Nika mi napisała, że jakieś tabsy na laktację zastosowała i ponoć pomagają, także jutro sobie zakupię.

Właśnie dlatego lubię karmić w nocy :) Mały tylko o cycu myśli :) A w dzień wygina się a kazdą stronę żeby sobie wszystko pooglądać :)
Buziaki dla Solenizantki :)

Zgłoś nadużycie #23154 22 października 2012, 20:47

nata77a Fajna mama
I jak zwykle mnie rozwalacie :)
Aneczka karmieniem dziecka do góry nogami i pozycjami z kamasutry :)
A Oll stwierdzeniem że nie ma czasu na układanie włosów, jak zdjęcie czarno na białym jak z żurnala :)

Poczytałam Was trochę - od razu fajnie :)
A teraz idę prasować :)

Zgłoś nadużycie #23155 22 października 2012, 20:55

Konto usunięte

nata77a napisał(a)

I jak zwykle mnie rozwalacie :)
Aneczka karmieniem dziecka do góry nogami i pozycjami z kamasutry :)
A Oll stwierdzeniem że nie ma czasu na układanie włosów, jak zdjęcie czarno na białym jak z żurnala :)

Poczytałam Was trochę - od razu fajnie :)
A teraz idę prasować :)

Mialam taki smalec na lbie ze jjedyne co to warkocze zaplesc. Hyhy a nie zurnal

Zgłoś nadużycie #23156 22 października 2012, 21:04

Konto usunięte
dobraa :D czuekam do 1.26 ledwo widze na oczy. ale aukcja kończy sie własnei po 21. płodzimir spi w oim łozku. rozwalony jak hesus na krzyzu... matka w nogi...

Zgłoś nadużycie #23157 22 października 2012, 21:06

Konto usunięte

oll85 napisał(a)

dobraa :D czuekam do 1.26 ledwo widze na oczy. ale aukcja kończy sie własnei po 21. płodzimir spi w oim łozku. rozwalony jak hesus na krzyzu... matka w nogi...

do 21.26... nie polecam laptopow samsung, tzn klawiatur.. koszmar!

Zgłoś nadużycie #23158 22 października 2012, 21:08

Konto usunięte
no i co ?? sama siedze? ehhh jak spie, to wszytkie siedza. a jak nei , to sama!

Zgłoś nadużycie #23159 22 października 2012, 21:26

Asica Gotowa na wszystko

oll85 napisał(a)

si:
Kilka słów o sobie (skąd pochodzę, co mnie pasjonuje, ile lat mają moje dzieci...):

Jestem z Gorzowa wlkp. , w którym jest takie bezrobocie, ze musiałam się wynieść na zachód. mam 27 lat, ale czuje się na 47 od kiedy urodził się mój pędraczek. mój synek Kamil ma 5 miesięcy. Od 1,5 roku mieszkam z mężem w Niemczech, odkładamy kase, żeby nie umrzec z głodu jak wrócimy do polski. Moją pasją jest kombinowanie jak kupic sobie, dziecku, do domu cos, żeby mąż się nei kapnał, ze to ja.
Lubie też ukrywać żarcie i opychać się po nocy. O sraniu w wór wszyscy wiedzą, nei musze wam o tym pisać. Lubie to i nei kryje tego :P

Jak trafiłam na Fajną Mamę i co mnie tu zatrzymało?

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba szukałam informacji jak rozwija się dziecko w danym tygodniu i jakoś wpadłam na forum. Napisałam post i tak już zostałam. Teraz nie umiem sobie nawet wyobrazić co ja bym zrobiła bez moich kochanych majówek?! Zwłaszcza, że nie mam tu z kim pogadać, a do domu mam 850 km.( co prawda mam tu rodzine- która wszystko co powiem pusczza dalej w obieg, wiec zostają mi moje wirtualne przyjaciółki :D )

Jak zareagowałam na wieść o tym, że będę mamą?

Zrobiłam test dzień przed imprezą, nie spodziewałam się 2 kresek. A tu wyszły od razu pojechaliśmy na betahcg, na imprezie byłam- jako kierowca;] – co mnie trochę wkur..ło, bo planowałam się zalac w trupa i robic brzydkie rzeczy z koleżankami… no ale w sumie to bardzo się cieszyłam, czekaliśmy na niego od 1,5 roku. Zwłaszcza jak Jacek umierał na 2 dzien, a ja byłam Fit :D

Co macierzyństwo zmieniło w moim życiu?
Wszystko!
Począwszy od tego, że mąż śpi na kanapie , przez brak czasu na czytanie, gotowanie, sprzątanie, pranie, mycie włosów- o układaniu już zapomniałam ;) całkowite rozwalenie mojego dotychczasowego życia. Mam zarośnięte nogi, kure i wogole, jestem zapuszczona jak meliniara.
Nie to,zebym nie miała kiedy- po prostu jak mam trochę czasu- wole go spędzić na forum, niż goląc kłaki :D

Co mnie najbardziej zaskoczyło w byciu mamą?
Dosc dziwne było to- e jak zobaczyłam mojego syna- cuchnącego krwia, swierzo wyjętego z mojej pipy t jakos nei bylam w euforii, pomyślałam,no w końcu, ilez można czekac! Pomyślałam też ,że pępowina jest ochydna i ze syn grzeczny- urodił się w dzień- nei w nocy i w sobote jak matka kazała.No i tak nei czułam za wiele przez 3-4 tyg. Co mnie trochę dziwiło. Ale w końcu przyszła ta chwila :D kiedy mały się uśmiechnął i jednak może być- nei oddam go do domu dziecka :D

Co oznacza dla mnie bycie dobrą mamą?

Nie wyzywam za dużo, ograniczam kur..y , nie bije, nei pije :D nakarmiony i czysty :D względnie czysty no i przytulamy się dużo :D

Na kim wzoruję się wychowując moje dzieci?

Nie wiem na kim, ale wiem na kim się na pewno nei wzoruje! Na ciociuni i moim ojcu! Na peno nie! Aa i na teściowej te nei!

Jak najbardziej lubię spędzać czas z dziećmi?
Na spacerze- albo gadając z nim- wtedy jest grzeczny, lubie też leżec we 3 z jackiem i małym, no i lubie jak w neidziele rano Jaca z abiera małego a ja spie ile się da :D ale to chyab nie liczy się jako czas z dzieckiem :D

W wychowaniu dziecka pomaga mi...
Mhm jak ch… nikt ! jaca tylko w niedziele! Jestem w ciemnej dupie!

Moje wychowawcze sztuczki...
Nie mam takowych. Jakoś nei było potrzeby.
Bujam bujak stopą i pisze na forum ;p

Mój patent na podział obowiązków domowych...
Jak brak już czystych naczyń, podłoga jest lepka, a pranie się presypuje to mąż wie co robić ;) nie ma o to pretensji- cieszy się,zona oszczedza wode i siły :D

Mój sposób na relaks i czas dla siebie...
Nauczyłam się relaksować w 5 minut. Wystarcza mi jak poleżę w wannie z pianą i gorącą wodą i mam świadomość, że nie będę musiała biec nago do wyjącego dziecka, bo jude jest w domu. Potem musze się gęsto tłumaczyć z tej wanny wody- bo przecież woda – droga. (żart)
Od czasu do czasu jadę gdzieś sama- choćby na zakupy, jak mi się uda ukrasc kluczyki i wylecieć z domu nim jaca otworzy jape- ze on jedzie !

Z innymi mamami najchętniej rozmawiam o...
O ilościach pochłoniętego jedzenia, o ilości wydalonego jedzenia, kupach ,bąkach, nocnych pobudkach.( kupach moich i kupach dziecka- wiadomo), o podłym mężu, zakupach itd. :D

Co robię, gdy mam wszystkiego dość?

Dre ryj na jude, wyzywam matke na skype, potem mowie synowi,ze jest niedobrym płodem! I tak az mi nei minie :D

Jakich trzech rad udzieliłabym kobietom, które dopiero spodziewają się dziecka?

Rewelacja :-) powinno być tak opublikowane bez zadnych poprawek ;-)
Mam 1 rade- szykujcie się na armageddon :D

Zgłoś nadużycie #23160 22 października 2012, 21:27

Konto usunięte
poleglam w licytacji, ide spac. dziękuje, dobranoc;/

Zgłoś nadużycie #23161 22 października 2012, 21:29

seshella Fajna mama

crystella napisał(a)

a moze przespij z nia jedna noc na probe i zobacz dla porownania. moze teraz juz za pozno na takie eksperymenty bo pewnie ona zwykla spac w lozeczku.

wlasnie oststnio nie chce spac w łóżeczku, od jakis 2 tygodni, spimy we 3 i sie nie wysypiam przez to

Zgłoś nadużycie #23162 22 października 2012, 21:32

seshella Fajna mama

oll85 napisał(a)

mój spi włóżeczku. Jestem wyrodna, daje diecku kasze, bujam w bujaku, kupuje skoczka, nosze go tez od dziś w nosidle. pewnie  wg ciebie usmaze sie w piekle? :D

a skoro o nosidle mowa, to mi po paru minutach zaczyna strasznie ciazyc ta waga piórkowa mojego dziecka

Zgłoś nadużycie #23163 22 października 2012, 21:32

nata77a Fajna mama

oll85 napisał(a)

Ha ha, skąd ja to znam :)   Biorę małego do łóżka nad ranem po karmieniu i on 3/4 łóżka zajmuje, a matka gdzieś na skrawku modli się żeby z łóżka w czasie snu nie spaść :)

Zgłoś nadużycie #23164 22 października 2012, 21:35

seshella Fajna mama

Like napisał(a)

ale laleczka słodziutka :) i jaki relax w krzesełku

Zgłoś nadużycie #23165 22 października 2012, 21:35

Asica Gotowa na wszystko

Extremalna21 napisał(a)

Dziewczyny jak jest u was z okresem? Ja miałam już 3 miesiączki....i każdą regularnie co 28 dni....a teraz już 7 dni mi się spóżnia:/ wczoraj robiłam test ale wyszedł negatywny... za 2 dni znowu powtórzę i zobaczymy co wyjdzie;/

Ja jeszcze nie dostałam okresu :-) a Ty karmisz jeszcze ?

Zgłoś nadużycie #23166 22 października 2012, 21:38

madzia75 Zaprawiona w bojach

Gosiulkovic napisał(a)

madzia i co piszesz z lipcówkami 2013 ?? ?

nie, tym razem mi sie upiekło ale strachu sie najadłam bo opóźnienie 7 dni było a ja zawsze tak równe 28 dni

Zgłoś nadużycie #23167 22 października 2012, 21:44

aneta74 Fajna mama
Serdeczne życzenia i buziaki dla pięciomiesięcznych szkrabów Emilki i Oskarka :)
u mnie zakręcony dzień, pojechałam się odchaczyć i mialam małą kolizję ze strażą miejską .Jechałam do urzędu przede mną straż ,  gość włączył kierunek skręca w lewo tam gdzie ja no to  ja też  kierunek i też w lewo a on wsteczny i cofa!! na szczęście tylko uszkodził mi mocowanie rejestracji o n miał obdrapany lakier na zderzaku.No ale nic dojechałam zapakowałam małą w wózek  myślę będzie mi lżej niż foteliku ją tachać no ale oczywiście urząd tak przystosowany dla inwalidów i matek że musiałam dziesięć schodów tachać wózek razem z dzieckiem.No i czywiście na pierwszej wizycie pani mi wydrukowała ofertę pracy co prawda z 4 pażdziernika więc może nie będzie aktulana -praca biurowa co prawda ale  na zlecenie 1000zł brutto .Nie wiem czy by mi starczyło na opiekunkę?no nic chyba złoże cv taka oferta :)
dobra biorę się za nadrabianie bo znów żeście naprodukowały :)

Zgłoś nadużycie #23168 22 października 2012, 21:58

Asica Gotowa na wszystko

Like napisał(a)

Jaka piękna dziewczynka :-) a jak fajnie sama trzyma butelkę ! mój Oskarek na butelkę nwet nie chce popatrzyć. On kocha tylko mamusi cycusia ;-)

Zgłoś nadużycie #23169 22 października 2012, 21:59

aneta74 Fajna mama
Nata super że jesteś mam nadzieję ze na dłużej:0
OLL fajana z Was rodzinka a płodzisław to niezły akrobata
NIka - jak zwykle ślicznie wyglądacie
Martus91 - zdrowka dla Dominiki
Kasiau- fajna gromadka
Aneczka -Oskarek cudny a foty bardzo pomysłowe
Ewelina-Natalka słodziak jak zwykle :) a ten kubeczek super chyba tez się na niego przymierzę :)

Zgłoś nadużycie #23170 22 października 2012, 22:01

aneta74 Fajna mama

kasia17 napisał(a)

Dziewczyny moj synek chyba juz pozegnal sie z cysiem ;( wczoraj caly dzien bez cycyka i w nocy butelke musialam mu dawac bo nawet nie chcial sie odwrocic do cycka .............. jakos mi dziwnie , czuje sie jakby mnie ktos porzucil ;( ale z drugiej strony sie ciesze bo przybiera wreszcie na wadze i bezproblemowo pojde na uczelnie, no i wreszcie moge sie wziac za siebie, dieta otd , ale dziwnie mi jakos , przyzwyczailam sie do tego ;)

Kasiu i tak długo karmiłaś równo pół roku ,to akuratnie :)