Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Majowe Dzieciaczki i ich Szczęśliwe Mamusie 2012;*;)

Zgłoś nadużycie #22951 22 października 2012, 8:33

kasia17 Fajna mama

aniam napisał(a)

to dziwisz się, ze nie ma!!
trzeba było napisać :P

nie no uznaliby ja za psycholke i jeszcze dziecko zabrali , takie rzeczy to tylko u nas sie pisze . hehe ;) wyobrazasz sobie swoja mine czytajac wywiad osoby ktorej nie znasz ze sra w worek ? hehe ;)

Zgłoś nadużycie #22952 22 października 2012, 8:35

aniam Supermama

kasia17 napisał(a)

nie no uznaliby ja za psycholke i jeszcze dziecko zabrali , takie rzeczy to tylko u nas sie pisze . hehe ;) wyobrazasz sobie swoja mine czytajac wywiad osoby ktorej nie znasz ze sra w worek ? hehe ;)

pomyślałabym, ze wariatka, albo bardzo zdesperowana! :P

Zgłoś nadużycie #22953 22 października 2012, 8:36

Konto usunięte

kasia17 napisał(a)

no włąsnie;D

Zgłoś nadużycie #22954 22 października 2012, 8:46

mala24 Supermama

ewelina6660 napisał(a)

A to fotorelacja z dzisiejszego spaceru w Chorzowie :) .Buzia otwarta,bo jakby inaczej :)

zadowolona to i buźka otwarta :)

Zgłoś nadużycie #22955 22 października 2012, 8:54

mala24 Supermama

oll85 napisał(a)

Jest wywiad... i o dziwo obcieli troche , nei zmienili prawie nic! wersja light- wy znacie całą prawde :D

od razu czyałam :) super wywaiad ale ten dla nas był ciekawszy :)

Zgłoś nadużycie #22956 22 października 2012, 8:58

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

Dziewczyny moj synek chyba juz pozegnal sie z cysiem ;( wczoraj caly dzien bez cycyka i w nocy butelke musialam mu dawac bo nawet nie chcial sie odwrocic do cycka .............. jakos mi dziwnie , czuje sie jakby mnie ktos porzucil ;( ale z drugiej strony sie ciesze bo przybiera wreszcie na wadze i bezproblemowo pojde na uczelnie, no i wreszcie moge sie wziac za siebie, dieta otd , ale dziwnie mi jakos , przyzwyczailam sie do tego ;)

kiedyś ten moment musiał nastąpiś, ja krótko karmiłam ale też było mi ciężko mimo że na końcu karmiłam małego tak 2 razy dziennie tylko

Zgłoś nadużycie #22957 22 października 2012, 8:59

mala24 Supermama

aniam napisał(a)

wycieli ?? ?? ?? ?? ?? ??

jak mogli ?? no jak?

Zgłoś nadużycie #22958 22 października 2012, 9:00

madzia75 Zaprawiona w bojach

aniam napisał(a)

a to schematy, które znalzałam

a masz moze linki bo tych zdjęć niebardzo nogę rozczytać

Zgłoś nadużycie #22959 22 października 2012, 9:01

mala24 Supermama

kasia17 napisał(a)

Ide kawe sobie zrobic bo to byla koszmarna noc, glowa mi peka z niewyspania i chyba tego placzu wczorajszego .

u nas też nie ciekawa noc, mału nie dość że usną dopiero o 23 to często się budził, czyżby wkońcu zębiska szły ??

Zgłoś nadużycie #22960 22 października 2012, 9:04

mala24 Supermama
no nic doczytałam i mogę lecieć kawkę robić :)

Zgłoś nadużycie #22961 22 października 2012, 9:16

Konto usunięte
mój syn spi. ja kminiłam, czy aby z nim nie przykimac. wazy 8,800 wg wagi w domu. dokładniejsza niz ta w przychodni. nie wiem.... ile czasu bedie z ytej hopsalni mogl koystac, a 2,5 kilo juz nie... kuzwa mam dylemat

Zgłoś nadużycie #22962 22 października 2012, 9:21

aniam Supermama

madzia75 napisał(a)

a masz moze linki bo tych zdjęć niebardzo nogę rozczytać

proszę bardzo
http://www.bobovita.pl/cms/images/clipart/File/schematy/schemat%20ml%20matki.pdf
http://www.bobovita.pl/cms/images/clipart/File/schematy/schemat%20ml%20modyfiko....

Zgłoś nadużycie #22963 22 października 2012, 9:32

aniam Supermama
antykoncepcja w ddtvn

Zgłoś nadużycie #22964 22 października 2012, 9:54

Kropka86 Gotowa na wszystko
cześć mamusie i brzdące ! :)
ja od soboty mieszkam "na swoim" na swoim z teściowa oczywiście i już zaczyna mnie denerwować :)
Kupilismy kołdrę i poduszki które smierdza jakby były zrobione z butelek plastikowych masakra zatruć oparami sie mozna nie przyszło mi do głowy żeby wąchać towar przed zakupem :)
u Oli chyba sraczka chyba nie ma końca w sobote wylondowaliśmy w szpitalu na IP bo w piatek srała w nocy i w sob rano. ale odprawili naz z kwitkiem bo po pierwsze stan nie zagraża życiu dziecka a nasza Ola aż piszczała taka zadowolona była, i oczywiście zebździochała sie przy lekarce i pięta klap w to gówno :) a po drugie to na diadnostyke jej nie przyjma bez skierowania od pediatry bo NFZ nie zwróci za pacjenta obłęd. Mam ja w środę zważyć jak mało przybrała to mamy dostać skierowanie na obserwacjie. Wogóle to krótko ssie tylko napije sie troche i zadowolona oj co ja mam z tym niejadkiem. Kuźwa robi śluzowe kupy od 3tyg. i nie ma apetytu

Zgłoś nadużycie #22965 22 października 2012, 10:00

Konto usunięte

Kropka86 napisał(a)

ja od soboty mieszkam "na swoim" na swoim z teściowa oczywiście i już zaczyna mnie denerwować :)
Kupilismy kołdrę i poduszki które smierdza jakby były zrobione z butelek plastikowych masakra zatruć oparami sie mozna nie przyszło mi do głowy żeby wąchać towar przed zakupem :)
u Oli chyba sraczka chyba nie ma końca w sobote wylondowaliśmy w szpitalu na IP bo w piatek srała w nocy i w sob rano. ale odprawili naz z kwitkiem bo po pierwsze stan nie zagraża życiu dziecka a nasza Ola aż piszczała taka zadowolona była, i oczywiście zebździochała sie przy lekarce i pięta klap w to gówno :) a po drugie to na diadnostyke jej nie przyjma bez skierowania od pediatry bo NFZ nie zwróci za pacjenta obłęd. Mam ja w środę zważyć jak mało przybrała to mamy dostać skierowanie na obserwacjie. Wogóle to krótko ssie tylko napije sie troche i zadowolona oj co ja mam z tym niejadkiem. Kuźwa robi śluzowe kupy od 3tyg. i nie ma apetytu

a może to przez te kły?
tu mnie pytała babka , czy mały ma mocne sraki, bo zęby i gora i doł. a ja móie jej paniii kochanienka moj syn sra gruzem. nawet jak pol litra soku z jabłek wypije i zje słoj jabłek. nic go nei rusza, to gdzi etam zęby jakieś;P

Zgłoś nadużycie #22966 22 października 2012, 10:05

aniam Supermama

Kropka86 napisał(a)

ehh... tez to przechodziłam, ale u m nie zatrzymali małego na 4 dni w szpitalu

Zgłoś nadużycie #22967 22 października 2012, 10:05

aniam Supermama

oll85 napisał(a)

a może to przez te kły?
tu mnie pytała babka , czy mały ma mocne sraki, bo zęby i gora i doł. a ja móie jej paniii kochanienka moj syn sra gruzem. nawet jak pol litra soku z jabłek wypije i zje słoj jabłek. nic go nei rusza, to gdzi etam zęby jakieś;P

twardy zawodnik!!!!!
gruzowy zasrajluch :P

Zgłoś nadużycie #22968 22 października 2012, 10:12

oll85 napisał(a)

a może to przez te kły?

sraka na żeby może być i to do czasu aż nie wyjda ale u nas ten śluz jest go dużo bardzo dużo i to nas niepokoi.

Zgłoś nadużycie #22969 22 października 2012, 10:13

oll85 napisał(a)

a może to przez te kły?

bez kitu juz wolałabym te kupy jak gruz :)

Zgłoś nadużycie #22970 22 października 2012, 10:15

aneta74 Fajna mama
Hej. wywiad przeczytałam . super ale ściemniasz kochana nie ma czasu na układanie włosów a na focie fryz jak talala ;) )spróbuje nadrobić ale nie wiem czy dam rade mała coś marudzi od wczoraj a jeszcze musze jechać sie odchaczyć do urzędu pracy :(
W c&a jest przecena niektórych ubrań ja kupiłam małej dwa zestawy http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/product.html#!/Przecena%20pojedy%C5%84czych%20artyku%C5%82%C3%B3w/Niemowl%C4%99ta/Kolekcja/Sukienki,%20stroje%20i%20zestawy. rozmiery mocno poprzebierane ale można coś wybrać dla siebie też :)